8% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w Getin Banku

Zakończona

Getin Bank uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy nawet 8% w skali roku – z baaardzo wysokimi limitami kwotowymi! Co istotne: nie jest wymagane zakładanie konta osobistego.

8% na lokacie od Getin Banku

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości Getin Banku lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 11.09.2022. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w Getin Banku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 4-miesięcznej zarobimy 6,5% w skali roku, na lokacie 6-miesięcznej – 7,5% w skali roku, a na 12-miesięcznej – aż 8% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 180 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu. Oczywiście nie przekraczałbym równowartości 100 000 euro – w razie problemów banku te środki są gwarantowane / zwracane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 29.09.2022, a wniosek jest ważny 7 dni.

Inne korzyści w Getin Banku

Na koniec przypomnę, że oprócz Lokaty na nowe środki Getin Bank oferuje w tym momencie nawet 7,5% na koncie oszczędnościowym.

Nie przegap!

Komentarze

 • 8 procent fajnie, ale na rok to za długo. W facto jest 8% ale na 3/6 m-cy. In Bank też jeszcze nie powidział ostatniego zdania. Uważam jednak, że RPP jeszcze 1raz podwyższy stopy i jak za styczeń 2023 r. inflacja nie podskoczy to wtedy będzie czas na zakładanie lokat na dłuższy czas. Na ten moment kasa z mbąka i ING jest w drodze do Getinu.

  Beata2 Odpowiedz
  • Optymistka z Ciebie @Beata2 w sprawie inflacji w styczniu 2023 :)

   Inflacja w sezonie letnim zazwyczaj spadała a w sierpniu 2022 wzrosła, co zaskoczyło wielu ekonomistów :D.
   Szczyt inflacji przed nami w 2023 roku a wpłynie na to m.in.: wzrost cen energii, ogrzewania i wielu pozostałych czynników. Inflacja nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa :).

   Ego
  • Szczególnie że od stycznia pensja minimalna o 500zl w górę a to też powinno mieć przełożenie na inflację.

   crs84
  • Wydaje mi się, że będzie ich więcej i tak jak przewiduje Kotecki:
   „Obawiam się, że skończymy na dwudziestu bardzo malutkich podwyżkach stóp procentowych (…) Będziemy dalej podnosić, co miesiąc. Mamy już jedenaście podwyżek, obawiam się, że skończymy na nawet dwudziestu, bardzo malutkich.”
   https://www.rp.pl/dane-gospodarcze/art37036401-czlonek-rpp-obawiam-sie-ze-malenkich-podwyzek-stop-bedzie-jeszcze-20
   A „bardzo malutkich” to pewnie dlatego, że RPP będzie przymykać swoje oczęta na wyskoki inflacji, jak i takie czynniki jak 500 zł w górę pensji minimalnej….

   yosa
  • Przecież podnoszenie stóp już dawno nie działa, a w zasadzie działałoby gdyby nie kolejne rozdawnictwo pieniędzy. Trzeba też pamiętać, że podwyższanie stóp działa jedynie na czynniki wewnętrzne, a nie na te zewnętrzne.

   ceglaaa
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy