8% na 2 i 3 miesiące praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w VeloBanku

Zakończona

VeloBank uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy nawet 8% w skali roku – z bardzo wysokimi limitami kwotowymi i bez zakładania konta osobistego.

8% na lokacie na nowe środki

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości elektronicznej lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 9.12.2022. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w VeloBanku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 2- i 3-miesięcznej zgarniemy 8%, a na 6-miesięcznej zarobimy 7% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 150 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 12.01.2023, a wniosek jest ważny 7 dni.

Inne korzyści w VeloBanku

Na koniec przypomnę, że oprócz Lokaty na nowe środki VeloBank oferuje w tym momencie 8% na koncie oszczędnościowym oraz moneyback za konto osobiste. Warto korzystać, póki promocja jest tak atrakcyjna! ;)

Nie przegap!

Komentarze

  • Warto wiedzieć.
    Velobank sumuje kwotę lokaty założonej z KO z kwotą przelewu zewnętrznego. Maksymalny przelew dzienny to 200k w bankowości internetowej oraz 50 k w bankowości mobilnej. Praktyczna rada: kwota lokaty zasilana z ko nie może być wyższa niż 100k bo inaczej nie da się jej przelać na rachunek zewnętrzny. I odpowiednio w aplikacji mobilnej nie więcej niż 25 k.

    Waldemar Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy