8% na 2 i 3 miesiące praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w VeloBanku

Zakończona

VeloBank uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy ciągle 8% w skali roku – z bardzo wysokimi limitami kwotowymi i bez zakładania konta osobistego.

8% w Getin Banku na Lokacie na nowe środki

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości elektronicznej lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 1.02.2023. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w VeloBanku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 2- i 3-miesięcznej zgarniemy 8%, a na 6-miesięcznej zarobimy 7% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 150 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 9.03.2023, a wniosek jest ważny 7 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dzisiaj zaczęły mi się kończyć lokaty w Facto, napisałem do nich, że 7% ich obecnej oferty mi nie pasuje i idę do konkurencji w Velo, a oni powiedzieli żebym się uspokoił i przeczytał Regulamin promocyjnego oprocentowania Lokat Facto z dnia 9 stycznia 2023 r., który znajduje się na stronie internetowej banku. Przeczytałem go i się okazało, że mają coś podobnego do lokaty zawrotnej i każda próba wycofania kwoty minimum 50 tys. będzie objętą ofertą lokaty promocyjnej na 8% w wariancie 3 i 6 miesięcznym :)

  Maku Odpowiedz
  • Cwaniaki, probuja cie przekonac do mocno niekorzystnej oferty. 8% na 6m, dobre :)

   keton
  • Mam nadzieję, że to ironia albo mnie oświeć ;) dla mnie 8% na pół roku spokoju w perspektywie obniżek oprocentowania lokat to dobra oferta…..

   Maku
  • Na obligacjach obecnie mam 15-19% – to jest dobra oferta :) Ale nie na pol roku i nie od razu. Jesli nie potrzebujesz faktycznie wydac swoich srodkow za 6m to przeczytaj uwaznie artykul Michala.

   keton
  • Ja na obligacjach COI0124 mam obecnie 18,75%, ale co to ma do rzeczy skoro rozmawiamy o ofercie lokat, myślałem że masz coś konstruktywnego do dodania, a nie że 19% jest więcej niż 8 %……

   Maku
  • No i dodalem, przeczytaj uwaznie. Zwykle ludzie rzucaja na lokaty ciagle te sama kase, wtedy warto rozwazyc wejscie w obligacje. Jak ktos planuje calosc wydac po 6 miesiacach to tylko lokaty, ale takich osob jest garstka.

   keton
 • Przecież napisał w wariancie 3 i 6 miesięcznym. Mnie ta informacja bardzo interesuje bo lada moment kończą mi się lokaty i muszę podjąć jakąś decyzję. Żonglowanie środkami to może być i 2 dni o ile jeszcze weekend się nie trafi.

  jojo Odpowiedz
  • ja bym zaparkował środki na 9 miesięcy i dłużej w tym Facto, ale niestety za 9 miesięcy dają już 7%

   Maku
 • @Maku
  W TB masz 8,2% na 12 m-cy.

  Waldemar Odpowiedz
  • Gdzie jest haczyk w Toyota Bank? To czysta lokata czy coś trzeba brać oprócz tego?

   JDarecki
  • Nie widzę haczyka, 1 lokata maksymalnie do 40k zł można mieć do 10 lokat (czyli max 400k da się tak ulokować). Ale to akurat plus, nie minus bo w razie potrzeby wycofania części środków nie trzeba zrywać wszystkiego :)

   Daugern
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy