8% na 2 i 3 miesiące praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w VeloBanku

Trwa do 06.04.2023

VeloBank uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy ciągle 8% w skali roku – z bardzo wysokimi limitami kwotowymi i bez zakładania konta osobistego.

8% w Getin Banku na Lokacie na nowe środki

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości elektronicznej lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 7.03.2023. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w VeloBanku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 2- i 3-miesięcznej zgarniemy 8%, a na 6-miesięcznej zarobimy 7% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 150 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 6.04.2023, a wniosek jest ważny 7 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy jeżeli w poprzedniej promocji (9.03.23) założyłem 3 lokaty na 8% po 150k, z 7 dniowym terminem wpłaty. To jak liczone są nowe środki, jeżeli na 10.03.23 mam na Velo 350k oszczędnościowym i chce przelać jeszcze 100k, aby zasilić lokaty założone w poprzedniej promocji na 1.02.23 miałem 0 zł – stan badania konta dla edycji, z której założyłem lokaty.

  Pat Odpowiedz
  • Dla poprzedniej promocji saldo = 0
   Dla obecnej dalej = 0
   także w teorii możesz pakować tam kolejne setki tysięcy :)

   Ja przykładowo odpaliłem sobie wczoraj podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 6.04. być może przerzucę to na lokatę na nowe środki żeby zaklepać sobie 8% na sumarycznie 4 miesiące. Bo nie oszukujmy się: spadki na horyzoncie.

   Michał
  • Podejrzewam, że Santander odpalając wczoraj u siebie 8% aż do prawie końca czerwca trochę przystopuje te spadki.

   Przemysław
  • Co przystopuje? Santander tylko 100k. I uważać żeby nie przekroczyć.

   burak
  • Taka ciekawostka z „wewnątrz” dla zainteresowanych. Velo miał już tydzień temu przygotowane nowe edycje promocji na EKO i lokatach, które miały mieć podobnie jak w innych bankach zmniejszone oprocentowanie, tak jak duża część osób się spodziewała. Spadki byłyby niewielkie, ale jednak spadki. Dwa dni przed startem promocji Santandera „dostali o niej informację” i jeszcze późnym popołudniem tego samego dnia zapadła decyzja, że obecne edycje promocji zostają na 8%. Więc jakiś tam wpływ Santandera był. Przynajmniej na razie, ale dobre i to :)

   gość
  • Super, dzięki za cynk. Jeśli wnioski olakatę na 8% w Getin można składać do 6.04. – ważny 7dni.. to znaczy że w istocie możemy do 13kwietnia przelać tam środki? Co dawałoby % trzymiesięczne od tej daty? Do lipca…

   Pola33
 • 8% kończy mi się na millenium w połowie maja. I teraz przy aktualnych spadkach oprocentowania, zasadnicze jest pytanie, czy przerzucić środki tutaj przed 8 kwietnia, czy kolejna promocja też będzie tutaj na 8%?

  jaceny Odpowiedz
 • @jaceny
  Jak masz możliwości posiadania kilku kont z w miarę dobrym oprocentowaniem/ na ten moment to jest 8%/ to nic nie szkodzi, aby „zarezerwować” sobie 8 % na następne okresy. Ja dziś zakładam w Pekao SA KO Premium a ew. 6 kwietnia wpłacam 1 zł na EKO i wniosek o 3- miesięczne lokaty w Velo Banku.

  Beata2 Odpowiedz
  • No niekoniecznie, bo każde z takich kont jest ograniczone czasowo, a moje srodki mieszcza się na każdym w całosci. Na ten moment mi wystarcza millenium, ale chodzi mi o to, aby te 8% było jak najdłużej.

   jaceny
 • @jaceny
  Przeczytaj uważnie co Ci napisałam. Jeżeli dziś założysz KO Premium i wpłacisz symboliczną złotówkę to rezerwujesz sobie oprocentowanie w wys. 8 % na 6 m-cy. Podobnie z EKO w Velobanku. Wpłata symbolicznej złotówki na EKO w dn. 6 kwietnia sprawia, że przez 92 dni masz 8%. Na ten moment możliwości jest jeszcze kilka.

  Beata2 Odpowiedz
  • Ale chodzi mi o to, ze jeśli wpłace tę symboliczną złotówkę 6 kwietnia, to rezerwuje sobie 92 dni od 6 kwietnia, więc zupełnie nic mi to nie daje, bo równie dobrze mogę przelać całość z milenium 6 kwietnia i wyjdę na to samo. :) Chodzi o to że ja chciałbym sobie zarezerwować 92 dni nie od 6 kwietnia, tylko np od połowy maja, kiedy mi się kończy promocyjne oprocentowanie na millenium. :-)

   jaceny
  • Na razie tendencja jest spadkowa.
   Musisz sobie odpowiedzieć czy większe prawdopodobieństwo jest oferty na więcej niż 8% czy mniej.
   Dla mnie rachunek jest prosty. Banki nie chcą wyjść ponad 8%, większość schodzi do 7,5%. Wole mieć pewne 8% niż 8,2% albo 7,5%. Ale co kto woli ;)

   Pat
 • @jaceny
  Nie czytasz uważnie. Z EKO możesz wpłacać i wypłacasz kiedy chcesz z Millennium tylko raz. Beata 2 napisała Ci, żebyś założył KO w PKO SA, dodam że najpóźniej możesz to zrobić jutro. Wpłacisz 15 marca 1 zł i aktywujesz promocję do 15 września. W momencie gdy Ci się skończy promocja w Millennium / lub gdy skorzystasz także na EKO/ to środki z zakończonej promocji przelewasz na ” czekające na Ciebie” KO w Pekao SA z oprocentowaniem 8%- do 15 września. W wersji Premium możesz wrzucić do 400 k. Takie postępowanie nazywa się zarządzanie finansami. Powodzenia.

  Waldemar Odpowiedz
  • Wydaje misie ,że w pekao nie trzeba nic wpłacać i aktywować , wystarczy tylko założyć ale może się mylę ? Czekam na sprostowanie i jakieś info co pekao po 15-tym wymodzi ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • W pekao nic nie trzeba aktywowac, procenty lecą od założenia konta

   Ja123
  • Mam juz ko w pekao. 0zł na nim, średniomiesięczne saldo na wszystkim także w granicach 1zł. Czy dziś wpłacając na ko jakieś grosze zaklepuje sobie 8% do 15 września?

   TomekW
 • @TomekW
  Nie. Musisz założyć nowe ko i od momentu założenia masz 8% przez pół roku. Dobrze też wpłacić symboliczną złotówkę.

  Waldemar Odpowiedz
  • Mam jedno ko, mam założyć kolejne? Da sie tak? Dwa ko?

   TomekW
  • założone nowe, ale w oddziale banku, wtedy promocja , oczywiście po spełnieniu wymaganych warunków

   Pietrucha
  • Jeżeli tylko w oddziale to dzis już raczej nie założe…

   TomekW
  • W regulaminie jest wyraźnie informacja o PIERWSZEJ umowie o KO. WIęc jak miałeś już wcześniej KO i je zamknąłeś to otwierając nowe nie załapiesz się na promocję.

   nsmarcin
 • @prawdziwy
  @ja123
  Z regulaminu i opisu oferty wynika, że macie rację. Promocja liczy się od założenia ko. Byłem w placówce zwiększać limity przelewów i pracownik Pekao SA powiedział mi, że dla wszystkiego najlepiej wpłacić parę złotych, aby uniknąć późniejszych reklamacji i na początku miesiąca sprawdzić czy naliczone odsetki faktycznie naliczane są w promocyjnej wysokości. Wg informacji pracownika zdarzały się przypadki za małego oprocentowania właśnie u klientów, którzy już korzystali z promocji jako nowi, a teraz korzystają z tyt. niskiego salda. Mi zawsze grało, ale wpłaciłem 1 zł i 31 marca dopłacę, aby być pewnym.

  Waldemar Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy