Nawet 7% na Lokacie na nowe środki w Alior Banku + do 500 zł na start za konto osobiste

Kolejny bank zdecydował się na podwyżkę oprocentowania. Tym razem Alior Bank odpalił nową edycję Lokaty na nowe środki, która pozwala na zyskanie nawet 7% w skali roku – choć tylko w opcji długoterminowej. Dodatkowo przypominam, że tylko do końca czerwca nowi klienci mogą tam zgarnąć nawet 500 zł na start :)

7% na lokacie na nowe środki w Alior Banku

7% na Lokacie na nowe środki

Aby założyć lokatę konieczne jest przyniesienie nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z 3.06.2022. Kwota minimalna lokaty to 1000 zł, a kwoty maksymalnej nie ma – możemy ulokować tyle, ile dusza zapragnie – oczywiście standardowo warto działać w ramach limitu BFG (do równowartości 100 000 euro per bank).

Lokata 92-dniowa ma oprocentowanie 5,5% w skali roku, lokata półroczna – 6% w skali roku, 282-dniowa – 6,25%, roczna – 6,5%, a 19-miesięczna – aż 7% w skali roku.

6% na Lokacie Mobilnej

Przy okazji warto dodać, że 6% możemy również uzyskać będąc nowym klientem aplikacji mobilnej. Oferta dostępna jest na 100 dni i do kwoty 20 000 zł.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Nie przegap!

Komentarze

 • 6% oferowali na 92 dni podczas przelewu większej kwoty do PKO BP ;)

  sentio Odpowiedz
 • Jak daja 7% na az 19 miesiecy to znaczy, ze za rok czy 2 inflacja znaczaco nie spadnie. Czyli to wskazowka, ze nie nalezy wchodzic w takie lokaty :)

  keton Odpowiedz
 • Przy okazji czy wiadomo ile od 1 lipca będzie wynosiło oprocentowanie w ramach „korzyści” podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym ? bo póki było 2 % wyłaczyłem tę niewątpliwą „korzyść: i się zastanawiam czy coś się ruszy czy nie

  zenek64 Odpowiedz
 • Dzień dobry,
  Moje pytanie dotyczy włączenia KORZYŚCI- ubezpieczenia w podróży za granicą. Jeżeli na przykład dwa razy w roku wyjeżdżam na wczasy zagraniczne to czy mogę przed wyjazdem bezwarunkowo i bezpłatnie włączyć ubezpieczenie w podróży za granicą, a po powrocie wyłączyć, a następnie podczas kolejnych wyjazdów włączyć bezwarunkowo i bezpłatnie włączyć ubezpieczenie w podróży za granicą, a po powrocie wyłączyć. Czy tak to nie działa?

  Bogusia Odpowiedz
 • @Bogusia
  Możesz. Pamiętaj tylko, że 2 korzyści są bezpłatne. Dodatkowo: wyłączenie korzyści skutkuje z dniem 1-go miesiąca następującego po miesiącu wyłączenia, a włączenie od następnego dnia. Pamiętaj o tym bo w innym wypadku bank naliczy opłatę.

  Waldemar Odpowiedz
 • @Waldemar
  Bardzo dziękuję za cenne informacje.

  Bogusia Odpowiedz
 • Czy warunek bezpłatności debetówki w TMUB można spełnić doładowaniem Aiona?

  JJ2010 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy