5% bez zakładania konta w Santander Consumer Bank

Santander Consumer zaktualizował swoją tabelę oprocentowania. W zamian za przyniesienie do banku nowych środków zyskamy do 5% w skali roku – bez spełniania żadnych dodatkowych warunków.

Lokata na nowe środki Santander Consumer Bank
Aby skorzystać z oferty należy przynieść do banku nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo w Santander Consumer Banku z dnia 10.10.2023.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożymy 
wniosek internetowy o Lokatę na nowe środki na kwotę od 1000 do aż 400 000 zł. Do wyboru mamy okresy od miesiąca do 36 miesięcy – przy czym najwyżej oprocentowane są oferty 3-, 4- i 6-miesięczne:

Lokat możemy założyć dowolną ilość – sam zresztą polecam je podzielić na kilka mniejszych, aby w razie konieczności zerwania nie tracić odsetek od pełnej kwoty.

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Kto ma schylić się po tak niskie oprocentowanie jak można śmiało dostać więcej w innych bankach?

  Mar_Wer Odpowiedz
  • Nie wszyscy szukają lokat 10k na 10%, czasem trzeba poszukać kilku opcji dla swoich środków i zawsze 5% jest lepsze od 0,05%.

   ls5
 • Da się to dziadostwo zamknąć via infolinia?

  Tuptuś Odpowiedz
 • Bierze udział, zarejestrowałem bez problemu.

  burak Odpowiedz
 • burak do czego piejesz? Duze srodki mi sie zaraz zwalniaja i wlasnie moze bede musial takie dziadostwo zaakceptowac jak 5%. PKO 7%, Alior 6.5% wiec SCB daje malo, malo. Zobaczymy co mBank wymysli? A juz wiem do 5% #$R*(@#*$ https://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/rachunek-oszczednosciowy-na-nowe-srodki/

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Na KO jest 6,7% do 50k, 6% do 200k i 5,7% powyżej.

  Łuki Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy