3.2% na Lokacie Piłkarskiej Kolumbia od Credit Agricole

Zakończona

Credit Agricole od jutra zaoferuje nam kolejną Lokatę Piłkarską po meczu Polska – Kolumbia. Tym razem oprocentowanie bazowe zostało zwiększone do 3,2% i tyle, niestety, ostatecznie zarobimy. Premii za gole zdobyte przez „naszych” nie będzie.

Lokata piłkarska Kolumbia z oprocentowaniem 3.2% po meczu od Credit Agricole
Aby skorzystać z lokaty wystarczy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej CA24 i „wyklikać” lokatę terminową 60-dniową. Powinna nam się wtedy pojawić informacja o promocji i oprocentowaniu 3,2% w skali roku.

Podobnie jak w poprzedniej ofercie kwota maksymalna lokaty to 10 000 zł. Lokatę mogą założyć również osoby, które korzystały z poprzedniej Lokaty Piłkarskiej Senegal. Z oferty można skorzystać tylko raz.

Oferta dostępna jest dla obecnych oraz nowych klientów Credit Agricole. Przypominam, że założenie konta w tym banku jest bardzo opłacalne – oprócz powyższej lokaty możemy skorzystać z konta oszczędnościowego 3% (do 100 000 zł!) oraz zgarnąć premię 300 zł (i kolejne 50 zł za polecenie). Szczegóły w prześwietleniu.

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli za wyjęcie z ko zarobi się 2,70zł…

  Iks Odpowiedz
 • Daje 3,5% na otarcie łez po 0-3

  rychu75 Odpowiedz
 • CA. Rano założyło mi na 3,5%. Po meczu z Senegalem założyło mi na 3,3%

  rychu75 Odpowiedz
  • Mam dokładnie tak samo. 3,3 po Senegalu i 3,5 dziś.

   Kajko
  • Zakładaliście w bankowości internetowej czy w aplikacji, że system dał wyższe oprocentowanie? a może korektę jeszcze zrobią?

   abc
 • Ile mamy czasu aby założyć lokatę??

  heniek131 Odpowiedz
 • A to oprocentowanie widać jeszcze przed zatwierdzeniem lokaty czy dopiero po założeniu przez www jest widoczne ? Jak zakładam bez środków na rach .na próbę to pokazuje brak środków a chciałbym na właściwą kwotę . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Pokazuje przed ostatecznym potwierdzeniem lokaty. Po meczu z Senegalem dawało 3,3% do pewnego momentu a później już regulaminowe 3%

  rychu75 Odpowiedz
  • Ok. dzięki . Właśnie się zastanawiam czy zakładać lokatę czy lepiej likwidować rach. , bo po 31. 07. może będzie jakaś nowa promocja na to nowe konto jak skończy się ta edycja ? A to można mieć na siebie i Senegal i Kolumbie ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • A mi pokazywało przed południem przez www jakieś dodatkowe 2,8 to chyba z tym standardowym 0,4 wychodziło 3,2 , jakoś mało ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • Standard to 0,7

   rychu75
  • Dzięki za wyjaśnienie , teraz rozumiem , za szybko chyba przeglądałem . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Ja mam 2 *Senegal z tym że druga już na 3 % i raz Kolumbią. Teraz zbieram kasę na Japonię ?

  rychu75 Odpowiedz
 • Przy 60 dniach wychodzi netto 6,65 zł z max jednej lokaty przy różnicy w oprocentowaniu 0,5 % , to może lepiej zaoszczędzić tyle na prądzie nie włączając ze dwa tygodnie komputera aby nie czytać Livesmartera i czekac na nową promocję konta , bo zapadalnośc lokaty może wejść na ewentualna datę przyszłej promocji . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • W stosunku do KO Getin Banku wychodzi 2,62 zysku netto, chyba nie warto, bo może się w między czasie uaktywnić IB z większym %…

  slayer Odpowiedz
 • Kurde, a myślałem, że będzie jak 2 lata temu na Euro, gdzie w fazie grupowej można było skorzystać tylko raz… I przez to nie założyłem Senegalu czekając na lepszą ofertę z Kolumbią.

  pws Odpowiedz
 • Czy ja dobrze liczę? Jutro, tj. 26-go zakładam lokatę na 60 dni, które kończą się 24 sierpnia. Kasę mam do dyspozycji w dniu następnym czyli w sobotę i jak nie mam opcji bezpłatnych przelewów błyskawicznych to kasa zostaje na 2 dni/ sobota, niedziela/ na rachunku oszczędzam chyba na 0,5%. W tej sytuacji faktyczne oprocentowanie nie będzie 3,2% tylko coś 3,115

  Beata2 Odpowiedz
 • Ma mi wyskoczył taki myk:) dziś zalogowałam się do serwisu przez telefon i założyłam lokatę na 3,5% oraz drugą na tą samą kwotę na 3,2%. Czy może być tak że za jakiś czas jedna z nich zostanie zdegradowana do poziomu standardowego oprocentowania?

  emilka-krzys Odpowiedz
 • @Michał Admin
  Czy jutro jeszcze da się założyć tą lokatę?

  Beata2 Odpowiedz
 • Czy za przegrana z Japonia tez bedzie fsjna lokatka?

  Kajko Odpowiedz
 • @rychu75
  Czy da się zobaczyć oprocentowanie tej lokaty jak nie mam/ jeszcze/ środków na koncie? Próbuję zobaczyć przez apkę: Oszczędności- nowa lokata-wybierz rachunek-oferta lokat-lokata terminowa o stałym oprocentowaniu/30dn,60dn,90dn…/-nowa lokata- typ lokaty i system nie pokazuje tej lokaty Kolumbia na 3,2%. Jak to powinno być? Coś źle robię?

  Beata2 Odpowiedz
  • Wszystko dobrze robisz.Lokata terminową o stałym oprocentowaniu,odnawianie ustawiasz ma nie i klikasz dalej. Jak masz wpisaną kwote lokaty min 1000 zł to Cię przepuści dalej

   rychu75
 • Dopiero jak masz środki na koncie ( być może wystarczy cokolwiek np. 10 zł, ale tego nie próbowałem) przejdziesz dalej i zobaczysz oprocentowania.
  W zasadzie są 2 opcje : na lokacie zakładanej przez apkę standard to 0,7 % i dodatkowo 2,5 % co daje w sumie 3,2% oraz dla lokat zakładanych przez stronę – standard to 0,4 % bodajże i podwyższenie o 2,8 % co daje 3,2 %

  I chyba maja błąd, bo w mobilnej da się założyć na 3,5 % – liczy standard na 0,7 i podwyższa o te 2,8 , a nie 2,5 jak w opisie na stronie.

  Bolo Odpowiedz
 • Musisz mieć na koncie minimalną kwotę lokaty. Ja mam 100 zł na koncie i nie przepuszcza dalej.

  rychu75 Odpowiedz
 • Witam na jakie konto są przelewane pieniądze po zakończeniu lokaty w Idea Banku?

  Marioo Odpowiedz
 • @Marioo
  Jak masz konto osobiste w IB to na nie, jak nie masz to lokata odnawia sie na warunkach standardowych. Najlepszy sposób to telefonicznie wskazać numer konta do zwrotu.

  Waldemar Odpowiedz
  • Ok dzięki, konta nie posiadam. Czyli jak pierwszego września mi się kończy to tego dnia muszę zadzwonić żeby automatycznie się nie przedłużyła tak?

   Marioo
  • Nigdzie nie musisz dzwonic jak nie chcesz. Po prostu zaloguj sie w dniu zakonczenia lokaty i zerwij ja, a srodki przelej na swoje konto w innym banku. Tak jest najwygodniej. Tylko ustaw sobie alarm, zebys nie przespal terminu, bo % po odnowieniu to zwykle jakies smieszne 0.1%

   keton
 • @Marioo
  Nie musisz czekać do września. Możesz przedzwonić już teraz. Po zakończeniu lokaty kasa wpływa automatycznie na wskazane konto.

  Waldemar Odpowiedz
 • @Beata2
  Przed chwilą wpłynął przelew do CA. Założyłem przez apkę. Na rachunku musi być kasa bo inaczej do oprocentowania nie dojdziesz. Postępujesz tak jak pisałaś i potwierdził to rychu75.
  Lokata zakłada się na 2,8% ale w podsumowaniu pokazuje się 3,5%, koniec lokaty to 26 sierpnia i zysk 57,53zł.
  Dziękuję Ci za pięknego e- maila na priv. Oczywiście, że możemy się spotkać ale napisz do mnie jeszcze raz na priv bo jak czyściłem pocztę to nieopacznie Cię skasowałem.

  Waldemar Odpowiedz
 • Czy będzie kolejna lokata na mecz z Japonią:)

  emilka-krzys Odpowiedz
 • Jak komuś zrobiło się 3,2%, to znaczy, że założył przeglądarką. Można zerwać i założyć aplikacją – właśnie tak zrobiłem i pojawiło się 3,5%.
  Dziwne, że w aplikacji nie znalazłem możliwości zerwania, i to musiałem zrobić przeglądarką. Wróciłem do tego banku po dwóch latach przerwy, i widzę że nie zmienili się w zakresie „innej kultury” bankowości. Ale jest też jedna bardzo pozytywna rzecz, której NIGDY nie widziałem w żadnym z innych banków – pokazują godzinę przelewu (w wersji przeglądarkowej). Czy ktoś może widział to poza CA?

  iks Odpowiedz
 • W charakterze ciekawostki podam kilka innych dziwności tego banku, bo właśnie dzwoniłem na infoparty.
  1. W tym banku, dla operacji doprowadzania karty debetowej do używalności stosują terminologię: najpierw „uruchomić”, a potem „uaktywnić”. Po zrobienie pierwszego przez internet pojawia się informacja, że „uaktywnić” można dzwoniąc na infolinię albo dokonując operacji z użyciem pinu, więc stąd dzwoniłem. Okazało się, że infolinia tego jednak nie robi.
  2. Na infoparty zapytałem, czy jeśli konto osobiste założyłem w połowie miesiaca, to pierwszy miesiąc zwrotu 50% z CAsaver to będzie miesiąc założenia, czy następny. Miła pani powiedziała, że miesiąc założenia. Po kilku minutach po zakończeniu rozmowy oddzwoniła, że to jednak ten drugi.
  3. W czasie dzwonienia, kiedy miła pani zapoznawała się z lekturą promocji, wyraźnie słyszałem innego konsultanta, jak coś tłumaczył innemu klientowi. Jak dla mnie to akurat nie jest problem, ale skoro każdy przed rozmową jest epatowany komunikatem, że „rozmowa będzie rejestrowana”, to mogliby dla porządku dodać jeszcze „oraz słyszana przez osoby przypadkowe”.
  Na plus w porównaniu z innymi bankami odnotowałem, że miła pani dobrze mówiła w języku polskim.
  4. Dla porządki wspomnę jeszcze o wymuszaniu dwukrotnego zostawiania skanu dowodu osobistego – raz przy składaniu wniosku przez internet, drugi przy kontynuowaniu w placówce. Po moim sprzeciwie co do drugiego i „czynnościach” pani w oddziale zakomunikowała mi, że udało się otworzyć konto tylko dlatego bo kiedyś już miałem konto z tym samym dowodem.

  iks Odpowiedz
  • Za dwuetapową aktywację karty to mogę ich tylko pochwalić, karta i PIN przychodzą zwykłym listem więc konieczność uruchomienia przez system CA24 jest zabezpieczeniem, gdyby przesyłki wpadły w niepowołane ręce. Dalsza aktywacja odbywa się już standardowo, wystarczy wykonać pierwszą operację z użyciem PINu, nie wiem po co zwracałeś sobie głowę telefonem na infolinię.
   Dla porównania dodam, że w jednym z wiodących banków :) cały proces aktywacji sprowadza się do wykonania transakcji tą kartę a karta i PIN również przychodzą zwykłym listem, jakie mogą być konsekwencje takiego „uproszczenia” można sobie wyobrazić

   Ewa
  • Z moich doświadczeń wszystkie banki robią to dwuetapowo (ewentualnie w przypadku wydawania karty w oddziale pierwszy robi pracownik), a jedynie wątpliwość mam do ich pisania nieprawdy, że drugi etap można zrobić zdalnie. Co do pinu, to bardziej podoba mi się rozwiązanie Millennium, gdzie ustala się go na stronie internetowej zamiast papierową pocztą. Ale najlepiej to było w Millennium w zamierzchłych czasach jakieś 18 lat temu, kiedy kartę drukowało się od razu w placówce…

   Iks
  • Widać nie miałeś przyjemności z bankiem, w którym „Docenisz różnicę” :) Jak człowiek spotkał się z taką beztroską to zachwyca się dodatkowymi zabezpieczeniami CA, które przecież powinny być normą :)
   Wprowadzania w błąd nie zauważyłam, w ulotce przy karcie jest wszystko wyjaśnione: Aktywacja odbywa się przez wykonanie transakcji z PINem. Telefon na infolinię to jedna z alternatywnych metod Uruchomienia karty (są trzy do wyboru: infolinia, w systemie CA24 albo w placówce). Wg mnie samodzielne uruchomienie w CA24 to najwygodniejsza opcja.
   Mankament tego systemu to brak możliwości ustawienia limitów transakcyjnych, wymagany jest kontakt z bankiem, nie jestem przyzwyczajona do takiego ubezwłasnowolnienia :)

   Ewa
  • Po „uruchomieniu” na stronie pojawiła się fałszywa informacja, że „uaktywnić” można przez infolinię.
   Ja u CA nie widzę żadnego „dodatkowego zabezpieczenia”, tylko błędy, nieprawidłowości i przekłamania. Z moich doświadczeń w każdym banku trzeba wykonać „drugi etap” przez podanie pinu przy pierwszej operacji kartą.
   A dzisiaj kolejny błąd żabojadów:
   5. W apce w LGK8 po włączeniu blika trzeba „włączyć blika”… czyli nie działa.
   Gdyby nie to dodatkowe 0,3% dla lokat, to bym nie instalował tej apki, i nie doświadczył kolejnego „ficzeru” i nie odniósł wrażenia, że jest jeszcze gorzej niż dwa lata temu…

   Iks
  • Oby tylko była dostępna przynajmniej do poniedziałku z oprocentowaniem 3,5% (za pomocą aplikacji mobilnej) lub większym.

   pytanie
  • W tym samym wątku na FB napisali, że lokaty Japonia jednak nie będzie. Chyba że jutro im się zmieni.

   tof
 • No i gdzie lokata za Japonie? Mobilnie widac Kolumbie.

  Kajko Odpowiedz
  • Tam gdzie nasi kopacze czyli w czarnej d…..

   rychu75
  • No wiesz… Lewandowski jest na liście 100 najbogatszych Polaków „Wprost” :/ Dlatego nic mu się już pewnie nie chce.

   Kajko
 • Na stronie głównej nie widać komentów, pusto?

  majaa Odpowiedz
 • No i super wizerunkowo i marketingowo postąpił bank – jedyny wygrany mecz Polaków na mistrzostwach, a oni nie dali lokaty. Tak jakby od razu z góry przewidywali i liczyli na kolejną porażkę… Z tym, że własnie wcześniejsze porażki promowali.

  pws Odpowiedz
  • Raczej z góry przewidywali zwycięstwo a każda bramka to 0.2% straty dla banku

   rychu75
  • W sumie to trudno powiedzieć, dlaczego na FB, wprowadzali ludzi w błąd z tą Japonią…

   abc
 • Z Japonią nie ma. Szkoda.

  Waldemar Odpowiedz
 • Czy te wszystkie lokaty piłkarskie już zniknęły czy nadal można jakąś założyć chociaż na 3%?

  Dobcio Odpowiedz
 • Wczoraj rano zakładałam jeszcze Kolumbię.

  emilka-krzys Odpowiedz
 • Dzisiaj już brak :(((

  Słonik Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy