Do 500 zł za założenie lokaty w Toyota Banku

Zakończona

Ruszyła promocja Toyota Banku przygotowana dla obecnych klientów. W zamian za założenie Lokaty Sakura na 6 miesięcy zgarniemy 300 lub aż 500 zł premii. Oprocentowanie lokaty to w tej chwili i tak całkiem niezłe 5,8% w skali roku.

Lokata Sakura z premią 300 - 500 zł

Lokata Sakura z premią

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem dowolnego rachunku osobistego w Toyota Banku, który posiadał aktywną umowę (o konto osobiste) na dzień 18.03.2024. Oprócz tego wymagane jest wyrażenie (posiadanie wyrażonych) zgód na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie w okresie od 19.03.2024 do 31.03.2024 zwiększymy saldo posiadanych środków na lokatach i kontach w Toyota Bank względem dnia 18.03.2024 zakładając Lokatę(y) Sakura na min. 60 000 zł. Samych lokat możemy posiadać maksymalnie 4, a kwota maksymalna jednej lokaty to 100 000 zł. Co istotne:

Zwiększenie salda depozytów musi nastąpić z rachunku innego banku niż Toyota Bank Polska

Co istotne: zwiększone saldo na kontach i lokatach w Toyota Banku powinniśmy utrzymać nie tylko w dniu zakładania lokat, ale również przez czas trwania lokaty. Oznacza to, że jeśli skończą nam się w tym czasie inne depozyty w Toyota Banku, to powinniśmy je przedłużyć i zostawić w tym banku.

Za spełnienie powyższych warunków zgarniemy 300 zł premii. Jeśli jednak w każdym z miesięcy: kwiecień – wrzesień będziemy dodatkowo wykonywali min. 5 transakcji miesięcznie kartą na łącznie min. 500 zł, to zyskamy nie 300, ale 500 zł premii. Kwestia policzenia, na ile nam się chce / opłaca :)

Wypłata premii nastąpi do 11.10, a 9.10 zostaniemy powiadomieni o jej przyznaniu SMS lub mailem.

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • 1420,98 standardowych odsetek +500 zł premii daje 1920,98 czyli tak jakby na lokacie 7,84 % jak na obecne warunki rynkowe dobra opcja

  zenek64 Odpowiedz
 • Przy 300zł premii robi się to odpowiednikiem do lokaty ~7% a więc bez wow, natomiast przy 500zł gdy oferta zaczyna się robić ciekawsza to trzeba robić przez pół roku co mies. obrót 500zł w ramach min 5 transakcji co przy zobowiązaniach w innych bankach sprawia, że trochę mi się nie chce :)

  W VeloBanku dostaje za „nicnierobienie” 6,5%, czyli realnie za samo zdeponowanie w Toyocie 60k dostaje ponad ofertę Velo ~130zł, a jeżeli będę robić jeszcze transakcje 500zł/5trans. to będę do przodu o kolejne ~200zł a więc łącznie ~330zł.

  Warunki jak w średniej promocji dla nowych klientów. Jak ktoś jest aktywnym klientem i i tak korzysta z Toyoty to super, że rzucili coś dodatkowo dla lojalnych ale ja nie jestem aktywnym klientem i muszę się z tym przespać czy mi się chce nim być dla takiej kasy :)

  Maciek Odpowiedz
 • Czy posiadanie samego IKO wystarczy do wzięcia udziału w promocji czy trzeba posiadać jeszcze jakiś ROR?

  ja Odpowiedz
  • Wg regulaminu musisz miec ror na 18.03

   Kris
  • Wg regulaminu „dowolny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy”. Czy IKO to inny typ rachunku?

   ja
  • „Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy” = ROR = normalny rachunek
   IKO to imho tylko rachunek oszczędnościowy

   Kris
  • potwierdzam, rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy = ROR = konto osobiste.

   Michał
  • Zadałem oficjalne pytanie do banku przez wiadomość w serwisie i otrzymałem odpowiedź:
   „Tak, posiadając wyłącznie Indeksowane Konto można wziąć udział w akcji promocyjnej. „, nie wiem na jakich danych bazowaliście ale jednak jesteście w błędzie.

   ja
  • Na regulaminie….

   Kris
  • …a pytanie brzmi skąd konsultantka wzięła swoją wiadomość,? Ja bym zacytowała jej definicję Konta z regulaminu i niech się odniesie do tego

   Kris
  • Ciężko powiedzieć czy faktycznie IKO nie podpada pod definicję z regulaminu. IKO pojawia się na stronie zarówno w zakładce „konta bankowe”, jak i „konta oszczędnościowe”. Niemniej jednak posiadając samo IKO widzę lokatę Sakura i jest możliwość wybrania IKO jako konta źródłowego dla tej lokaty.
   Do tego skoro mam oficjalną odpowiedź w wiadomości to mam podstawę do ewentualnej reklamacji, choć nie sądzę aby było to konieczne i samo IKO zapewne spełnia wymagania regulaminu.

   ja
 • Czyli jeżeli mam teraz lokatę na powiedzmy 3000 która się za chwilę kończy, to wystarczy że założę lokatę Sakura na 63001 i już nie muszę utrzymywać środków z obecnej lokaty na koncie Toyota?

  Donald Odpowiedz
  • To nie wyjdzie, gdyż nie dostajesz tutaj nagrody za założenie Sukary NA KONKRETNĄ kwotę 60 k (a reszta, w Twoim rozumowaniu, to „inne/stare środki”) tylko za założenie 1 lub kilku lokat tego typu bez względu na kwote, byle pow. 60k.
   Aby dostać nagrodę musisz mieć „stare środki” + CAŁA kwota na Sakurze/-ach, a więc u Ciebie to 11k+71k. Na Twoim miejscu założyłabym na te 11k lokatę Plus na 6 mcy – obecnie 5,7%, lub inną lokatę byle nie Sakurę

   Kris
  • Mały edit:
   Aby dostać nagrodę musisz mieć „stare środki” + CAŁA kwota na Sakurze/-ach, a więc u Ciebie to 3k+63k. Na Twoim miejscu założyłabym na te 3k lokatę Plus na 6 mcy – obecnie 5,7%, lub inną lokatę byle nie Sakurę

   Kris
  • Jeśli mam od dluzszego czasu 3tys na koncie oszczędnościowym i 5zl na koncie osobistym to wystarczy ze tych środków nie będę ruszał i mogę założyć lokatę sakure na 60tys czy musi byc 63006?

   Dobcio
  • @Dobcio

   1. Sprawdzamy łączne saldo na kontach i lokatach, które posiadaliśmy na dzień 18 marca.
   Kwota A

   2. Zakładamy lokatę na co najmniej 60 tys.
   Kwota B

   3. Do końca trwania lokaty utrzymujemy łączne saldo na kontach oraz lokatach, które nie może być niższe niż A+B

   g.romek
  • Dobcio: 60 tys. wystarczy i będzie najbardziej optymalnie w Twojej sytuacji. Te 3 000 możesz trzymać na IKO, tyle że oprocentowanie na IKo zmieni się już na początku kwietnia (jednak pewnie będzie to ok. 5,8%), pytanie co będzie za kolejne 3 mce (jaki będzie WIBOR 3M na koniec czerwca)
   Dlatego 6-miesięczna lokata Plus na 5,7% wydaje się lepszym rozwiązaniem

   gromek: no tak, prościej się nie da… :-)

   Kris
 • Najpierw trzeba się zarejestrować na stronie promocji a dopiero potem założyć lokatę, dobrze rozumiem? Przychodzi jakieś potwierdzenie rejestracji aby mieć podkładkę do ewentualnej reklamacji?

  Dobcio Odpowiedz
  • Tak, wysyłają maila ws potwierdzenia rejestracji w Akcji „Lokata Sakura z premią”.

   Maciek
 • Czy w Toyocie jest jakaś graniczna godzina do której należy zlecić założenie lokaty by się zaliczyła do danego dnia?

  Maciek Odpowiedz
  • Dyspozycję założenia lokaty złożyłem między godz. 20 a 21 w dniu 25.03, dziś sprawdzam, że lokata na 60k została założona w dniu 26.03 a więc na starcie mam 1 dzień w plecy… Podobnie tego dnia część środków przelałem z moto konta na IKO ale mimo, że był to przelew własny między moimi rachunkami w banku to potrzebował on całego dnia by dotrzeć… a więc znowu te środki też przez 1 dzień nie pracowały bo ktoś chyba na piechotę je przenosił między kontami…

   Maciek
  • Dostalem odpowiedz od Banku ze bank dziala tylko do godz 20, zlecenia po tej godzinie realizowane sa kolejnego dnia… :)

   Maciek
 • Gdzie w menu znajdę jakie udzieliłem zgody? „klikam”, ale nie mogę się doszukać.

  Anonymous Odpowiedz
 • Nie do końca rozumiem zapis odnośnie zwiększenia salda depozytów przelewem z innego banku. Zarejestrowalem się na stronie promocji. Czy teraz mogę przelać kasę z innego banku na ROR w toyocie i lokatę założyć z tego ROR? Czy trzeba lokatę bezpośrednio założyć przelewem z innego banku z pominięciem ROR?

  bernul Odpowiedz
 • Regulamin promocji nie wyklucza żadnego typu płatności. Zgaduję, że każdy ułatwiacz przejdzie by dostać 500zł?

  Pietia Odpowiedz
  • Dobre pytanie, zakładam że skoro nie ma mowy w regulaminie o tym to wystarczy wykonać dowolną transakcję (z ułatwiaczami na czele) i tyle, ważne są liczby – 5 transakcji i suma 500 zł.

   Maciej
  • Pojawia się jedynie info w paragrafie 8, że w kwestiach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają postanowienia regulaminu świadczenia usług dla konsumentów. Tam może czaić się haczyk.

   Pietia
  • Zaryzykuję, nic się nie traci, a szansa jest. Powinni pisać wprost.

   Maciej
  • Przejrzałem ten regulamin świadczenia usług, nie znalazłem ani słowa o transakcjach szczególnych, Wesołych, Spokojnych Świąt

   Maciej
  • Wesołych!

   Pietia
 • Lokata założona dziś kończy się 30 września – fajnie.
  A te 5 transakcji na 500 zł to chyba można wygodnie zrobić np. przez zasilenie Aion Banku itp.

  g.romek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy