3,5% na Lokacie Wiosennej w Idea Banku – bez haczyków!

Zakończona

W Idea Banku pojawiła się 3-miesięczna Lokata Wiosenna z oprocentowaniem 3,5% w skali roku. Jest to tzw. „lokata bezhaczykowa” – możemy ją założyć bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Co równie istotne – lokatę możemy zerwać w dowolnym momencie, bez utraty odsetek! :)

3,5% na lokacie wiosennej w Idea Bank
Lokata Wiosenna dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Idea Banku. Nie ma również znaczenia czy posiadamy konto osobiste, czy nie. Wystarczy jedynie zalogować się do bankowości internetowej Idea Cloud i wyklikać wniosek o lokatę – a jeśli nie mamy dostępu, to możemy złożyć wniosek za pomocą tego formularza. Będzie on ważny 3 dni. Przykładowo składając wniosek dzisiaj (23.04) lokatę będziemy mogli opłacić najpóźniej w piątek (26.04).

Kwota minimalna lokaty to 500 zł, a maksymalna – aż 1 000 000 zł. Lokat możemy założyć dowolną ilość, dlatego polecam podzielić większe kwoty na mniejsze transze – gdybyśmy chcieli zerwać lokatę (w końcu możemy to zrobić bez utraty naliczonych już odsetek!) to wyciągniemy jedynie część środków.

Co, jeśli jesteśmy nowym klientem Idea Banku (brak PESEL w bazie)? Przed skorzystaniem z Lokaty Wiosennej warto najpierw zawnioskować o Lokatę Happy, czyli lokatę startową z oprocentowaniem aż 4% w skali roku (dla kwoty do 20 000 zł). Po jej założeniu uzyskamy dostęp do bankowości internetowej Idea Cloud i będziemy mogli założyć Lokatę Wiosenną dla nadwyżki środków, na 3,5% w skali roku.

Lokata Wiosenna może zostać wycofana z oferty banku praktycznie w dowolnym momencie (od jutra włącznie), dlatego warto się śpieszyć.

Nie przegap!

Komentarze

 • Świetnie- chcę im pocisnąć na maksa może ktoś doda jakieś zdanie czy artykuł, na który mógłbym się powołać.

  Andrzej Odpowiedz
  • O, fajnie, będzie się można przekonać, jak teraz wypłaty z BFG działają, np. jaki bank wybiorą do obsługi (coś mi się wydaje, że teraz nie będzie to dawny BZ WBK, a jakiś na P.)…

   Don Quijote de la Mancha
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy