Blikomania: wygraj nawet 100 000 zł w loterii premiującej transakcje BLIK

Trwa do 28.11.2021

Ruszyła kolejna edycja loterii „Blikomania”. I choć nagrody w tej ofercie nie są w żaden sposób gwarantowane (a wręcz trzeba… zapłacić za rejestrację), to osoby korzystające z BLIKa zdecydowanie powinny rozważyć wzięcie w niej udziału. Wystarczy bowiem uzupełnić formularz, zapłacić na rzecz fundacji, dokonywać transakcję BLIK i… czekać na maila o wygranej. Do zgarnięcia jest nawet 100 000 zł, a pula nagród wynosi ponad 2 miliony złotych!

Blikomania 2021
Aby wziąć udział w loterii należy posiadać konto w jednym z tych banków, które obsługują BLIKa. W chwili pisania tego artykułu są to: Alior Bank, Bank Millennium, BOŚ, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP, Pekao S.A., kilka Banków Spółdzielczych, Getin Bank, Noble Bank, BNP Paribas, Credit Agricole oraz Nest Bank.

Oprócz tego wymagane jest zarejestrowanie się w samej loterii pod adresem blikomania.pl. Oprócz naszych podstawowych danych konieczne będzie zaznaczenie dwóch pierwszych zgód (regulamin, wymiana informacji chronionych tajemnicą bankowa) oraz wybranie aplikacji banku, z którego korzystamy. Nic nie stoi na przeszkodzie aby dodać kilku zgłoszeń, jeśli mamy konta w kilku bankach. Co równie ważne: akceptowane są również zgłoszenia osób niepełnoletnich, które ukończyły 13 lat i przesłały na kontakt@blokomania.pl skan lub zdjęcie zgody na udział podpisaną przez rodzica.

Ale uwaga: w celu potwierdzenia swojego udziału konieczne jest kliknięcie w przesłany na maila link aktywacyjny oraz zrealizowanie transakcji BLIK na kwotę 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci.

Teraz nie pozostanie nam nic innego, jak wykonywać transakcje BLIKiem. Każda transakcja to jeden los, a wliczamy do nich nie tylko płatności BLIK w sklepach i internecie, ale również przelewy na telefon oraz transakcje w bankomatach.

Po rejestracji w promocji nie musimy już nic więcej robić, bo informacje o transakcjach są przekazywane przez nasz bank automatycznie do organizatora.

Transakcje dające szansę na wygraną są liczone od 2.08 do 28.11.2021.

Co można wygrać?

W loterii do wygrania są dwa typy nagród: 100 zł oraz 100 000 zł. Pierwszy typ nagrody to nagroda dzienna w ilości 945 sztuk per tydzień (135 nagród dziennie!). Nagrody będą losowane co tydzień (11.08 – 1.12.2021).

Drugi typ nagrody to nagroda miesięczna w kwocie aż 100 000 zł, przyznawana czterokrotnie – za transakcje z sierpnia, września, października i listopada. Losowania nagród miesięcznych odbędą się 8.09, 6.10, 3.11 oraz 1.12.2021. Informacja o zgarnięciu nagrody zostanie nam przekazana mailowo z informacjami jak ją odebrać.

Szczegółowe zasady loterii w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • W tej edycji losują jakieś „szczęśliwe godziny”. Pytanie czy sa to pełne godziny, czy niepełne. Jesli pełne to lepiej jest wykonać transakcję tuż po pełnej godzinie, np. o 14:05

  Ja123 Odpowiedz
  • Niestety nie jest to nigdzie zdefiniowane. Ja i tak wychodzę z założenia, że loteria to loteria – trzeba mieć po prostu szczęście.

   Michał
 • Nie znalazłem żadnej informacji co do minimalnej wysokości jednej transakcji biorącej udział w loterii. We wcześniejszej edycji było jakieś minimum?

  owat Odpowiedz
 • Wydaje mi się, że skoro „każdego dnia wynikającego z Kalendarza Losowań Organizator przeprowadza losowanie w urządzeniu losującym, w którym losuje szczęśliwe godziny. ” to takie urządzenie losujące może wylosować z taką samą dozą prawdopodobieństwa np. godz. 14.05.00 jak i 14.25.37

  wiechu Odpowiedz
 • brałem już kilka razy udział w takich loteriach, nic nie wygrałem, ktoś wygrał z użytkowników

  stalker Odpowiedz
 • W regulaminie jest ograniczenie, liczy się tylko 10 przelewów na telefon dziennie.
  Ps. Transakcji Blik jest 2 mln. każdego dnia, na szczęście nie wszyscy zapisali się do tej loterii.

  Benito Odpowiedz
  • po płatności blikiem wyświetla się banner zachęcający do zapisania się do tej loterii

   zenek64
 • od 3 sierpnia ponad 500 transakcji BLIKiem i ch** wygrałem – niby 945 nagród w tygodniu a i tak jest tak dużo użytkowników BLIKa że szanse wygrania czegokolwiek są znikome. Dobrze że tym razem losują godzinę przynajmniej wszystkie nagrody zostaną rozdane

  zenek64 Odpowiedz
 • Dobry wieczór Wszystkim.
  Ciekawa oferta ,taniej niż Lotto a szanse większe , chyba zainwestuję 1 zł lub 2 zł dla zwiększenia szczęścia czego życzę wszystkim .

  miron Odpowiedz
 • Dodam ,że w loterii znanej marki piwa udało mi się uzyskać ponad 250 zł . Proszę o nie komentowanie ile tych kapsli od butelek musiałem otworzyć.

  miron Odpowiedz
 • Miałem szczęście.

  miron Odpowiedz
 • Mogliby dodać na liście zwycięzców końcówkę nr telefonu, ale to widać za trudne.

  Benito Odpowiedz
 • W jaki sposób „rozpoznają” zwycięzców? Numer telefonu skojarzony z bankiem?

  Co jeśli w banku A mam podany numer 1, a w banku B mam podany numer 2? Przy rejestracji w loterii w banku B mogę podać numer 1, czy powinienem ten który używam w danym banku?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy