Blikomania: wygraj nawet sztabkę złota w loterii premiującej transakcje BLIK

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja loterii „Blikomania”. I choć nagrody w tej ofercie nie są w żaden sposób gwarantowane (a wręcz trzeba… zapłacić za rejestrację), to osoby korzystające z BLIKa zdecydowanie powinny rozważyć wzięcie w niej udziału. Wystarczy bowiem uzupełnić formularz, zapłacić na rzecz fundacji, dokonywać transakcję BLIK i… czekać na maila o wygranej. Do zgarnięcia są 63 uncjowe sztabki złota oraz 9450 czeków po 100 i 200 zł!

Blikomania 2023
Aby wziąć udział w loterii należy posiadać konto w jednym z tych banków, które obsługują BLIKa. W chwili pisania tego artykułu są to: Alior Bank, Bank Millennium, BOŚ, Bank Handlowy, Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP, BNP Paribas, Bank Polska Kasa Opieki, Credit Agricole, Santander Bank, VeloBank, SGB, Nest Bank, Bank Pocztowy oraz Banki Spółdzielcze.

Oprócz tego wymagane jest zarejestrowanie się w samej loterii pod adresem blikomania.pl. Oprócz naszych podstawowych danych konieczne będzie zaakceptowanie regulaminu (zgody marketingowe nie są wymagane) oraz wybranie aplikacji banku, z którego korzystamy. Nic nie stoi na przeszkodzie aby dodać kilka zgłoszeń, jeśli mamy konta w kilku bankach. Co równie ważne: akceptowane są również zgłoszenia osób niepełnoletnich, które ukończyły 13 lat i przesłały na kontakt@blikomania.pl skan lub zdjęcie zgody na udział podpisaną przez rodzica.

Ale uwaga: w celu potwierdzenia swojego udziału konieczne jest zrealizowanie transakcji BLIK na kwotę 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Dostaniemy zresztą za to nagrodę gwarantowaną, czyli kod na e-booka od Legimi – ale dopiero 72h po losowaniu.

Teraz nie pozostanie nam nic innego, jak wykonywać transakcje BLIKiem. Każda transakcja to jeden los, a wliczamy do nich nie tylko płatności BLIK w sklepach i internecie, ale również przelewy na telefon oraz transakcje w bankomatach.

Po rejestracji w promocji nie musimy już nic więcej robić, bo informacje o transakcjach są przekazywane przez nasz bank automatycznie do organizatora.

Transakcje dające szansę na wygraną są liczone od 3.04 do 18.07.2023.

Co można wygrać?

W loterii do wygrania są trzy typy nagród: 100 zł, 200 zł oraz sztabki złota o wartości 8524 zł. Ich losowanie odbywać się będzie co tydzień (11.04 – 6.06.2023). Premie pieniężne będą do zdobycia w ilości 100 (x100), 50 (x200) zł oraz 1 sztabka złota dziennie.

Szczegółowe zasady loterii w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • sztabka 1 uncjowa (ca. 30 gram) – jakby kogoś skusił Kot z sztabami złota z plakatów ;D

  janek213 Odpowiedz
 • Ktoś, kiedykolwiek, cokolwiek wygrał w tej Blikomani?

  TomekW Odpowiedz
 • Rejestrowałem się na starym telefonie. Wymieniłem na nowy (bez zmiany numeru telefonu), zainstalowałem nową apkę banku . Czy muszę się rejestrować ponownie?

  PM Odpowiedz
 • Co zrobic że sztabka złota? Jak najkorzystniej ja spieniezyc?

  Slimaczek Odpowiedz
 • Ciekawie będzie po 1. losowaniu (wyniki będą opublikowane najpóźniej do poniedziałku) – będzie widać czy wszystkie nagrody dzienne (łącznie 151) zostaną każdego dnia za pierwsze 7 dni przydzielone, czy jednak ta liczba losowanych godzin (5000 dziennie na 151 nagród dziennych) była ustalona zbyt nisko przez organizatora (pewnie robili symulacje i obliczenia prawdopodobieństwa i ustalili taką ilość aby jednak ludzie te nagrody wygrywali).

  Jeśli nie wszystkie nagrody zostaną rozdzielone, to przechodzą na dodatkowe losowanie na koniec blikomanii: 6 czerwca wylosują dodatkowe 15 000 godzin i jeśli i wtedy nie rozdzielą wszystkich nagród, to one przepadają. Istnieje nawet jakaś tam szansa, że nikt w tej blikomanii nie wygra choćby 1 nagrody z łącznej puli 9513 nagród…

  TrueDetective Odpowiedz
 • Czyli rozumiem, że jak mam możliwość setek płatności blikiem o wartości 1,01 zł przez internet na jedno, ale obce konto, to każda liczy się jako jeden los i nie ma absolutnie żadnego haczyka?

  Magnusso Odpowiedz
  • Nie ma. Jedynie przelew na fona i prośba o przelew na fona są ograniczone do 10 dziennie, tzn. możesz zrobić więcej dziennie ale podczas losowania i porównywania branych jest pod uwagę tylko 10 pierwszych takich transakcji z danej apki.

   TrueDetective
  • zwracam uwagę na p. 3.5 regulaminu:

   rganizator zastrzega sobie dodatkowo prawo do wykluczenia z udziału w Loterii i odmowy przyznania nagrody Uczestnikowi, który stosuje nieuczciwe praktyki zwiększające prawdopodobieństwo wygranej w Loterii, w tym m.in. praktyki polegające na korzystaniu z programu komputerowego lub innego urządzenia generującego znaczne ilości Transakcji BLIK.

   Wojtus
  • @Wojtus, zakładam, że on chce coś taniego (za 1,01zł) kupować masowo w necie i płacić BLIKiem (dodatkowo dodając sklep do zaufanych – nie trzeba wtedy generować kodu za każdym razem). Wtedy za np. 303zł masz 300 losów i 300 produktów :)

   Co innego gdyby sobie przygotował jakiś automat (program) do potwierdzania transakcji i w dodatku kupował sam od siebie…

   PS. Zakup musi być za minimum 1,00zł – nie trzeba kupować aż za 1,01zł :)

   TrueDetective
  • Powiedzmy, że coś w tym stylu ;) jednak coś mi się wydaje, że to byłoby zbyt piękne i łatwe, żeby mi to zaliczyli. Tak, widziałem ten punkt o zakazie korzystania z programów- i tu nie, wszystko robię ręcznie, chyba totalnie nie ma się do czego przyczepić. Dziękuję za odpowiedzi i Waszą aktywność! Jak macie jeszcze jakieś uwagi, śmiało! Dam znać jak cokolwiek wygram :)

   Magnusso
 • Właśnie opublikowali wyniki losowania za pierwsze 7 dni.

  TrueDetective Odpowiedz
 • i co, wygrał ktoś? :D mi się nie udało zdaje się..

  mike@miki Odpowiedz
 • Właśnie dostałem kilka maili o wygranej, czyli najpierw publikują listę wygranych, a potem wysyłają powiadomienia o wygranej.

  TrueDetective Odpowiedz
  • Jak można zaczerpnąć informacji- co wygrałeś? Pytam, by się dowiedzieć czy warto walczyć :)

   Magnusso
  • Ja celowałem (w sumie to powinienem napisać „celowaliśmy”) w setki, i oczywiście przy okazji w złoto :)
   Złota nie wygrałem. Jeszcze…

   Traktuję to jako zabawę ale i jako dobry moment do sprawdzenia kilku hipotez/teorii.

   TrueDetective
  • po jakim czasie od dnia w którym się blikowało, dają info o wygranych?

   Magnusso
  • Do 6 dni, czyli maks. do poniedziałku (bo losowanie jest we wtorek).

   TrueDetective
  • Można się z Tobą jakoś skontaktować na priv? :) Co prawda, w tej chwili dawna „nocna optymalizacja” już raczej nie jest skuteczna, ale może są jakieś inne „pomocne teorie”…

   Paweł
  • jestem ciekaw ilości transakcji :D
   ja przez święta zamiast youtuba to sobie klikałem bliki, ale nic nie wpadło maila z nagrodą :D

   janek213
  • @Paweł, sorki ale nie udzielam korepetycji :)

   TrueDetective
 • Tzn. do 6 dni od losowania we wtorek. Losowanie jest co tydzień we wtorek za blikowanie od poniedziałku do niedzieli w poprzednim tygodniu.

  TrueDetective Odpowiedz
 • To przez tych blikomaniaków dzisiaj te banki wysiadły ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Bardzo możliwe. Z resztą chyba właśnie po to jest ten konkurs- żeby testować większe obciążenia serwerów ;)

   Magnusso
  • Wszyscy którzy nie dostaną nagrody, są darmowymi testerami blikowymi ;)

   Magnusso
 • Można samemu sobie przelewać na telefon między bankami? Będzie to się liczyć ?

  Michał Odpowiedz
 • co bieda z ludzi robi … dają się łapać na takie „totolotki”

  mohel Odpowiedz
  • Myślę, że czas poświęcony na przelewy blikiem jest lepiej spożytkowany niż np. na tiktoka.

   MtM
  • mohel, a kiedy dasz złapać na przeczytaniu/zrozumieniu regulaminu jakiejs promocji? znany jestes tutaj z zadawania bardzo prostych pytan, wiec kasy na swoje lokaty na pewno sam nie zarobiles tylko dostales od rodziny albo wygrales na loterii :)

   aaaa
 • aaaa, Ty się zachowujesz jak jakiś moderator elektrody, na każde pytanie tylko odpowiadasz zaczepkami i bufonadą

  Daugern Odpowiedz
  • ale to nie bylo pytanie tylko slaby tekst na ktory taki ktos jak mohel nie powinien sobie tutaj pozwalac

   aaaa
 • Właśnie opublikowali wyniki losowania za kolejne 7 dni.

  TrueDetective Odpowiedz
  • ale zdaje sie, ze smsy i emaile jeszcze nie?

   mike@miki
  • Powiadomień chyba jeszcze nie rozesłali :)

   TrueDetective
  • Tydzień temu było 2h30m różnicy między publikacją, a wysyłką powiadomień: publikacja była około 13:00, wysyłka około 15:30.

   TrueDetective
  • daj znać proszę kiedy coś wpadnie, bo niby jestem na liście a nie wiem czy to ja ;)

   mike@miki
  • Misie, ile tłuczecie transakcji? Ja przez święta narobiłem trochę i lipka ;/

   janek213
  • TD, ile sie udalo zgarnac nagrod tym razem?

   mike@miki
  • @mike, tym razem kompletnie nikt niczego nie wygrał i to pomimo tego, że transakcji w 2. tygodniu poszło prawie 2x tyle co w 1. – jeśli chodzi o ilość to było to prawie 1300 (tysiąc trzysta) ważnych (z punktu widzenia regulaminu) i rozliczonych transakcji za cały 2. tydzień zrobionych przez 6 osób.

   A przykładowo w 1. tygodniu, jedna z osób wykonała 4 kwietnia (2. dzień promocji) łącznie tylko 4 transakcje ale jednak trafiła za dokładnie ten dzień 100zł.
   Jak znajdę chwilę to napiszę więcej ciekawych informacji i statystyk za pierwsze 2 tygodnie, a potem za wszystkie 9.

   W 3. tygodniu, który się właśnie skończył w niedzielę, a dzisiaj jest za niego losowanie, wykonaliśmy jeszcze więcej transakcji (już nie liczę dokładnie, ale to będzie około 1500-1600 transakcji), także było by miło gdyby znowu kilka nagród wpadło.

   W 4. tygodniu, który się zaczął wczoraj planujemy dobić do 2000 transakcji tygodniowo i to jest taki nasz raczej górny limit, który będziemy się starali utrzymać przez wszystkie kolejne tygodnie. Limit ze względu przede wszystkim na czas jaki należy na to wszystko poświęcić no i środki finansowe jakie jesteśmy w stanie na tę zabawę przeznaczyć.

   TrueDetective
  • Wiadomo było, że w pierwszym tygodniu będzie relatywnie najłatwiej (jeszcze mało uczestników), a teraz Kot w TV narobił reklamy i po ptakach. Szczerze…podziwiam, ale nie naśladuję…:-)

   Ja123
  • no tak pierwsze 2 tyg były jak zawsze najłatwiejsze żeby coś ugrać. Teraz faktycznie Kot mocno uderza z radia i TV. No i plus info od banków poszczególnych. Ja trafiłem jak narazie raz. CO w zeszłym roku w pierwszych 2 tyg chyba miałem z 6 wygranych. Tyle, że teraz wystarczyłoby trafić na tę 1 główną nagrodę dzienną i sytuacja odrazu się polepsza ;)

   mike@miki
  • @TrueDetective w końcu to loteria. Większa ilość blików statystycznie zwiększa szansę na wygraną, ale równie dobrze możesz zrobić 1000 transakcji i nie wygrać nic, a ktoś może puścić jednego blika i trafić sztabkę złota. Ja w poprzedniej edycji się zarejestrowałem i kompletnie o tym zapomniałem, nie robilem transakcji na siłę. W ostatnim tygodniu chyba (12.09.2022) przyszły mi 3 czy 4 e-maile z info o wygranej 200zł – no chyba, że poprzednio wysyłali maile z wygraną dopiero na sam koniec całej edycji blikomanii?

   ceglaaa
 • Ja 50 i parę. Na więcej nie mam czasu i aplikacji. Chyba jednak to dużo za mało, bo narazie lipa.

  MtM Odpowiedz
 • Wpadła dziś moja pierwsza stówka. A jak u Was?

  MtM Odpowiedz
  • Ja podobno wygralem w niedziele tez 100zl sa moje inicialy imienia i litera nazwiska ale nic nie przyszlo do dzis. Czekam i chyba sie nie doczekam.

   Rollo
  • Czyżbyś sam doszedł do wniosku, że ktoś jeszcze w Polsce ma tak samo na imię jak Ty, i tą samą pierwszą literę nazwiska… :-)

   Ja123
  • Nie badz taki dowcipny, bo Ci czegos zabraknie.

   Rollo
  • To żart. Ja też widziałem swoje imie i inicjał nazwiska w jednym dniu, ale zaraz sobie uświadomiłem, że akurat w tym dniu nie robiłem blika… :-)

   Ja123
 • Rozpoczęli wysyłkę powiadomień o wygranych za tydzień od 24. do 30. kwietnia.

  Trochę później niż zwykle, bo losowanie za ten tydzień było nie we wtorek 2 maja tylko w czwartek 4 maja. Po prostu 2 maja zrobili sobie wolne i potraktowali go jako dzień nieroboczy. Z tego też powodu wyniki za tydzień od 17 do 23 kwietnia opublikowali dopiero wczoraj (równo 6. dnia „roboczego” od losowania 25 maja).

  TrueDetective Odpowiedz
 • Mają niestety opóźnienie w publikacji listy zwycięzców: lista za 24.-30. kwietnia powinna była zostać opublikowana najpóźniej w miniony piątek (po 6 dniach roboczych od losowania, które nietypowo przeprowadzono w czwartek, 4. maja).

  Natomiast w najbliższą środę wypada termin publikacji zwycięzców za 1.-7. maja (losowanie odbyło się już normalnie we wtorek, 9. maja).

  TrueDetective Odpowiedz
  • Nikt nie pytał

   ceglaaa
  • @ceglaaa, dlatego błądzą…

   TrueDetective
  • Te listy to i tak nie mają większego sensu bo w żaden sposób nie idzie zidentyfikować siebie z osobą na liście, oprócz inicjałów dodatkowo powinni podawać też część numery telefonu..

   mike@miki
 • A dzis juz ktos dostal smsa?

  mike@miki Odpowiedz
  • Ja wygrałem 100 zł ;)

   ceglaaa
  • Poważnie, czy żartujesz :) Aktualizacja tej listy zwycięzców coś słabo im idzie.
   Nie ukrywam, że mi już pierwszy zapał do aktywnego uczestnictwa w tym konkursie minął. Wolę już chyba małe lecz realne zwroty w promocjach bankowych niż łudzenie się, że choć 100 zł się trafi :)

   Michał
  • Poważnie. Mail + sms przyszły ok 15:30. Blikuje 2 tygodnie (przelew blik) i to moja pierwsza wygrana – trochę słabo biorąc pod uwagę poświęcony czas. No ale loteria to loteria, nie ma co się nastawiać, że się uda.

   ceglaaa
  • No to gratuluję :)

   Michał
  • Gratuluję więc :)

   Michał
  • Ja też wygrałem i to drugi raz.

   MtM
 • Wreszcie opublikowali zaległą listę nagrodzonych za 23-30 kwietnia. Dzisiaj mija też jednak termin publikacji za kolejny (5.) tydzień, czyli za 1.-7. maja – pewnie znowu nie dadzą rady przestrzegać własnego regulaminu…

  Z ciekawych spraw mogę napisać, że za pierwsze 4 tygodnie promocji (od 3. do 30. kwietnia) nie wszystkie nagrody zostały „rozdane” więc na bank odbędzie się dodatkowe losowanie 6 czerwca.

  Wygląda to sumarycznie tak (z podziałem na tygodnie, bo na dni to by było ciut za dużo pisania):
  – za 1. tydzień pozostało 7x 100zł i 108x 200zł,
  – za 2. tydzień pozostało 33x 200zł,
  – za 3. tydzień nic nie zostało i
  – za 4. tydzień też nic nie zostało.

  Nagrody główne (te wielkie sztaby złota) oczywiście wszystkie zostały przydzielone – one zostają przydzielane w pierwszej kolejności jak się naturalnie trafi chociaż 1 szczęśliwa godzina, w której ktoś dokonał transakcji.

  TrueDetective Odpowiedz
  • Jak wygląda czas między publikacją wyników na stronie, a wysyłką czeków? Najpierw się pojawiają wyniki i od tego momentu jest liczony jakiś czas, czy publikacja wyników żyje swoim życiem, a jedynie przestrzegają czasu wysłania czeków od dnia losowania?

   ceglaaa
  • Jak to możliwe, że część nagród nie została rozdana? Chyba nie rozumiem działania tej zabawy.

   gucio
  • Przecież jest w regulaminie opisane. Losowane jest codziennie 5000 szczęśliwych godzin i jeśli w danej sekundzie była wykonana transakcja BLIK, to ta osoba wygrywa. Losują do skutku ale max 5000 sekund w ciągu doby (doba ma 86400). Na początku było pewnie mało transakcji robionych więc pewnie sporo było takich „pustych” sekund, więc nagrody nie zostały przydzielone. Swoją drogą nie wiem czemu ma służyć to limitowanie do 5000 sekund dziennie – przecież mogą losować do skutku, nie wiem co ich ogranicza

   ceglaaa
  • @ceglaaa, 864 000 (864 tysiące), a nie 86 400. Losują z dokładnością do 1/10 sekundy.

   TrueDetective
  • faktycznie jeszcze jest ta „jedna dziesiąta sekundy” ;)

   ceglaaa
 • @gucio, oni nie losują spośród wykonanych transakacji, tylko losują godzinę (w formacie godzina:minuty:sekundy:dzisiętnesekundy z zakresu 00:00:00:0 – 23:59:59:9) i sprawdzają czy ktoś o tej godzinie wykonał transakcję, a jeśli tak, to przydzielają mu nagrodę (najpierw leci złoto, potem 100/200zł).

  Nagród na 1 dzień jest 151, ale godzin losują znacznie więcej (5000, pięć tysięcy) aby było większe prawdopodobieństwo, że trafią w godzinę, która jest „obstawiona” przez kupującego.

  Jest to powiedzmy puszczenie toto-lotko metodą „na pół chybił/trafił”: godzinę i minutę możesz wybrać (w końcu wiesz kiedy płacisz czy robisz przelew), ale sekundy (zwłaszcza jedności) i dziesiętnej części sekundy już raczej nie (bo nie wiesz kiedy dokładnie transakcja zostanie „rozliczona” i zaksięgowana w systemach informatycznych).

  Dziennie ludziska robią miliony transakcji BLIK ale jak widać, w pierwszych tygodniach wylosowane dziennie 5000 godzin i tak nie wpadło na 151 „obstawionych” godzin przez kupujących.

  Czy już łapiesz bardziej? Pozdrawiam.

  PS. Można sobie też z rachunku prawdopodobieństwa obliczyć szansę na wygraną (złota czy 100zł).

  TrueDetective Odpowiedz
 • Teraz już się rozjaśniło. Dzięki za wyjaśnienia. W sumie loteria bez możliwości obstawienia mniej obleganych godzin, bo i tak wszystko zależy od losowania.

  gucio Odpowiedz
 • Jednak zdążyli z wynikami za 5. tydzień (od 1. do 7. maja). To od razu podam, że:
  – za 5. tydzień też nic nie zostało do rozlosowania 6. czerwca.

  TrueDetective Odpowiedz
 • Rozpoczęli wysyłkę powiadomień o wygranych za kolejny tydzień, od 8. do 14. maja.
  Co ciekawe, wyników jeszcze nie opublikowali (ale mają czas do środy).

  TrueDetective Odpowiedz
  • Czyli zapewne coś wygrałeś? Gratuluję:)
   A wiesz może ile czasu wysyłają te powiadomienia?

   MtM
  • Dzięki. Przy tej ilości transakcji jakie wykonuję (wykonujemy), to zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa i odpowiednio długim czasem trwania promocji nagroda musi wskoczyć co jakiś czas, bo inaczej by się Matematyka załamała :)

   Jeśli wszystko funkcjonuje normalnie, to z moich obserwacji wynika, że wysyłka powiadomień na maila (wraz z PIN-em) trwa łącznie góra 15 minut, ale możliwe że mieszczą się nawet w okienku 2-3 minutowym. A potem SMS z numerem czeku przychodzi ale z kolei bardzo różnie, bo czasami już po kolejnych około 10 minutach, ale i czasami dopiero po 80 minutach (wg regulaminu mają 2 dni na wysyłkę SMS-a z numerem od momentu wysłania maila).

   TrueDetective
  • Dzieki za informację. Pytałem, bo nic do mnie wczoraj nie napisali i zastanawiałem się czy jeszcze mogę na coś liczyć. Jęśli to nie tajemnica możesz zdradzić jak dużo robisz transakcji i czy bawisz się w nocy? Ja wysyłam dziennie 70 przelewów i kilka płatności. Jak narazie udało mi się trafić 2x100zł.

   MtM
  • Pisałem trochę o tym tutaj: https://livesmarter.pl/loteria-blikomania-2023/comment-page-1/#comment-419038

   W nocy się nie bawię. Prawdopodobieństwo wylosowania godziny 11:11:11:1 i 03:03:03:3 jest takie samo, identyczne zresztą jak godziny 12:34:56:7 i 19:52:48:3 i wszystkich innych 864 tysięcy wariantów :)

   Nie mówiąc już o tym, że nawet gdybyś wiedział jakie „liczby” padną, to i tak nie jesteś w stanie ich „skreślić”: problem jest już z jednością sekund ale przede wszystkim z jedną dziesiętną sekundy.

   Ale są oczywiście inne metody na zwiększenie szans…

   TrueDetective
  • Nie myślałem o trafieniu konkretnej godziny tylko o dużo mniejszej ilości transakcji w nocy.

   MtM
  • @TrueDetective, to pochwal się chociaż trochę co to za metody, jakimś szyfrem czy coś. Jesteś zawodowcem i już pewnie sporo wygrałeś, więc może coś podpowiesz?

   Paweł
 • @MtM, ale to nie ma znaczenia, że w nocy jest mniej transakcji (w tej edycji przynajmniej).

  To tak samo jakbyś totolotka nie chciał puszczać w dzień, w budce pod domem, do której masz 50m, bo tam zawsze kolejka 30-40 osób od rana do wieczora, tylko byś biegał na stację paliw 4000m od miejsca zamieszkania i w dodatku o 3 w nocy, bo byś myślał, że jak nie ma kolejki w nocy, to sobie szansę na szóstkę zwiększasz kilkudziesięciokrotnie :)

  TrueDetective Odpowiedz
 • Jednak spóźnili się z wynikami za 6. tydzień (od 8. do 14. maja):
  – za 6. tydzień rozdano wszystkie 1057 nagród czyli nic nie zostało do rozlosowania 6. czerwca.

  TrueDetective Odpowiedz
 • A to ci niespodzianka! Dopiero co wczoraj opublikowali z opóźnieniem zaległe wyniki, a właśnie teraz opublikowali wyniki za kolejny tydzień (od 15. do 21. maja) czyli znacznie szybciej niż zwykle!

  TrueDetective Odpowiedz
  • – za 7. tydzień również rozdano wszystkie 1057 nagród czyli nic nie zostało do rozlosowania 6. czerwca.

   TrueDetective
 • O to faktycznie szybko, moze dzis tez wysla smsy..

  mike@miki Odpowiedz
 • człowiek tłucze bliki od początku akcji – zero nagród. Żona się tylko zarejestrowała, nawet nie wiedziała, że płaci blikiem zbliżeniowym i pyk wczoraj 200 wpadło jej XD

  janek213 Odpowiedz
 • wpadło już coś za zeszły tydzień?

  mike@miki Odpowiedz
 • No dobra, loteria skończyła się 4.06, więc już nie róbcie transakcji. 18 lipca podany w artykule to koniec rozpatrywania reklamacji

  Ja123 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy