Lokata 7% do 25 000 zł, bilety do kina lub bony za założenie konta w XI edycji programu „Lubię to polecam” Banku Millennium

Zakończona

Bank Millennium postanowił wydłużyć jedenastą edycję swojego programu poleceń „Lubię to polecam”. W zamian za polecenie konta osobistego zarówno nowy, jak i obecny klientem banku mogą zyskać po 4 bilety do kina, lokatę 7% do 25 000 zł albo bon 80 zł do empiku, Zalando lub 100 zł w aplikacji goodie. Jeśli natomiast wolimy gotówkę, to przypominam, że w równoległej promocji do zgarnięcia jest aż 400 zł. Niestety promocji nie można łączyć.

Program poleceń Banku Millennium

Roczny okres karencji

Zaletą programu poleceń względem standardowych promocji jest fakt, że występuje tu relatywnie krótki okres karencji. Zgodnie z regulaminem nowym klientem może zostać osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była stroną umowy z Bankiem Millennium (również jako pełnomocnik czy przedstawiciel ustawowy). Wykluczone są również osoby posiadające jednostki uczestnictwa Millennium TFI oraz te, które zakładały już konto w ramach programu poleceń banku w przeszłości. Nie ma natomiast mowy o udziale w innych promocjach.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że założymy konto Millennium 360° korzystając z kodu polecającego obecnego klienta. Ten może go wygenerować w bankowości internetowej, akceptując przy tym postanowienia programu. Tradycyjnie polecam znaleźć wśród swoich najbliższych czy znajomych taką osobę. Jeśli jednak nikogo nie znajdziecie, to możecie skorzystać z mojego kodu: 20219846 (co opłaci się i tobie i mnie – dziękuję!).

Pamietajmy jedynie, że bank wymaga od obu stron wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Nowy klient powinien je wyrazić w trakcie wnioskowania. Zgody na marketing podmiotów powiązanych nie jest wymagany.

Nagroda za wydanie 360 zł

Same warunki przyznania nagrody nie zmieniły się od poprzedniej edycji. Bank Millennium wymaga od nowego klienta wydania 360 zł w sklepach lub w internecie przy użyciu karty lub BLIKa. Na spełnienie warunków mamy 30 dni od zawarcia umowy.

Jeśli umowę o Konto 360° zawarliśmy za pomocą selfie, to dodatkowo w tym samym czasie powinniśmy podejść do placówki banku w celu złożenia wzoru podpisu oraz udostępnienia dokumentu tożsamości.

I to tyle! Po spełnieniu warunków zarówno obecny, jak i nowy klient, otrzymają informację o konieczności wyboru jednej z nagród. Będziemy mieć na to 60 dni od spełnienia warunków – później nagroda przepadnie. Do wyboru będą:

 • 4 kody wymienne na bilety do kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D), przy czym ważność nagród wyniesie 60 dni a nagroda zostanie udostępniona w ciągu 7 dni (przyjdzie m.in. SMSem)
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do empik.com na identycznych zasadach
 • eKarta podarunkowa w aplikacji goodie o wartości 100 zł na identycznych zasadach
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do zalando.pl (ważna bezterminowo)
 • lokatę „lubię to polecam” 7% na 3 miesiące dla kwoty 500 – 25 000 zł

Ile kosztuje konto Millennium 360°?

Konto Millennium 360° jest co do zasady darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak myślicie, jak szybko od założenia konta mogę je wypowiedzieć tak, by dostać utrzymaniówkę? Dwa tygodnie wystarczą? 😆

  peter.pan12 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy