Lokata 2% do 20 000 zł, bilety do kina lub bony za założenie konta w VIII edycji programu „Lubię to polecam” Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła ósma edycja programu poleceń Banku Millennium „Lubię to polecam”. W zamian za polecenie konta osobistego zarówno nowy, jak i obecny klientem banku mogą zyskać po 4 bilety do kina, lokatę 2% do 20 000 zł albo bon 80 zł do empiku, Zalando lub goodie.

Program poleceń Banku Millennium

Roczny okres karencji

Zaletą programu poleceń względem standardowych promocji jest fakt, że występuje tu relatywnie krótki okres karencji. Zgodnie z regulaminem nowym klientem może zostać osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była stroną umowy z Bankiem Millennium (również jako pełnomocnik czy przedstawiciel ustawowy). Wykluczone są również osoby posiadające jednostki uczestnictwa Millennium TFI oraz te, które zakładały już konto w ramach programu poleceń banku w przeszłości. Nie ma natomiast mowy o udziale w innych promocjach.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że założymy Konto 360° korzystając z kodu polecającego obecnego klienta. Ten może go wygenerować w bankowości internetowej, akceptując przy tym postanowienia programu. Tradycyjnie polecam znaleźć wśród swoich najbliższych czy znajomych taką osobę. Jeśli jednak nikogo nie znajdziecie, to możecie skorzystać z mojego kodu: 20219846 (co opłaci się i tobie i mnie – dziękuję!).

Pamietajmy jedynie, że bank wymaga od obu stron wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Nowy klient powinien je wyrazić w trakcie wnioskowania. Zgody na marketing podmiotów powiązanych nie jest wymagany.

Nagroda za wydanie 360 zł

Same warunki przyznania nagrody nie zmieniły się od poprzedniej edycji. Bank Millennium wymaga od nowego klienta wydania 360 zł w sklepach lub w internecie przy użyciu karty lub BLIKa. Na spełnienie warunków mamy 30 dni od zawarcia umowy.

Jeśli umowę o Konto 360° zawarliśmy za pomocą selfie, to dodatkowo w tym samym czasie powinniśmy podejść do placówki banku w celu złożenia wzoru podpisu oraz udostępnienia dokumentu tożsamości.

I to tyle! Po spełnieniu warunków zarówno obecny, jak i nowy klient, otrzymają informację o konieczności wyboru jednej z nagród. Będziemy mieć na to 60 dni od spełnienia warunków – później nagroda przepadnie. Do wyboru będą:

  • 4 kody wymienne na bilety do kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D), przy czym ważność nagród wyniesie 60 dni a nagroda zostanie udostępniona w ciągu 7 dni (przyjdzie m.in. SMSem)
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł do empik.com na identycznych zasadach
  • eKarta podarunkowa w aplikacji goodie o wartości 80 zł na identycznych zasadach
  • karta upominkowa o wartości 80 zł do zalando.pl (ważna bezterminowo)
  • lokatę „lubię to polecam” 2% na 3 miesiące dla kwoty 500 – 20 000 zł

Czy warto założyć konto w Banku Millennium?

Czy warto posiadać rachunek w Banku Millennium? To zdecydowanie jeden z najlepszych rachunków na rynku. Po pierwsze – prowadzenie i korzystanie z Konto 360° oraz z karty debetowej (i wszystkich bankomatów) jest darmowe po spełnieniu bardzo prostego i uczciwego warunku – zapewnienia wpływu 1000 zł (może być ze swojego konta w innym banku) i po wykonaniu 1 płatności w danym miesiącu (na dowolną kwotę). Osoby poniżej 26. roku życia zakładające konto w wersji Student nie muszą zapewniać wpływów, aby cały pakiet mieć za darmo. Wystarczy jedna transakcja kartą :)

Oprócz tego Millennium posiada nowoczesną bankowość, która nadąża za trendami: oferuje płatności zbliżeniowe telefonem, BLIKa czy niezłą aplikację mobilną. Bankowość internetowa jest również na dobrym poziomie – oceniłbym ją jako jedną z lepszych na rynku.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy