Czwarta edycja programu „Lubię to polecam” w Banku Millennium – do zgarnięcia 10% moneybacku, lokata 4%, bilety do kina i bony

Zakończona

Ruszyła kolejna, czwarta już edycja programu poleceń Banku Millennium „Lubię to polecam”. W zamian za polecenie konta osobistego zarówno nowy, jak i obecny klientem banku mogą zyskać po 4 bilety do kina, 80 zł do empiku, 10% zwrotu od płatności karta, lokatę 4% lub 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym zalando.

Lubię to polecam - program poleceń Banku Millennium

Roczny okres karencji

Zaletą programu poleceń względem standardowych promocji jest fakt, że występuje tu relatywnie krótki okres karencji. Zgodnie z regulaminem nowym klientem może zostać osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była stroną umowy z Bankiem Millennium (również jako pełnomocnik czy przedstawiciel ustawowy). Wykluczone są również osoby posiadające jednostki uczestnictwa Millennium TFI oraz te, które brały już udział w programie poleceń banku w przeszłości.

Jeśli spełniamy te warunki to musimy założyć Konto 360° korzystając z kodu polecającego obecnego klienta. Ten może go wygenerować w bankowości internetowej, akceptując przy tym postanowienia programu. Tradycyjnie polecam znaleźć wśród swoich najbliższych czy znajomych taką osobę. Jeśli jednak nikogo nie znajdziecie, to możecie skorzystać z mojego kodu: 20219846 (co opłaci się i tobie i mnie – dziękuję!).

Pamietajmy jedynie, że bank wymaga od obu stron wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Nagroda za wydanie 360 zł

Same warunki przyznania nagrody nie zmieniły się od poprzedniej edycji. Bank Millennium wymaga od nowego klienta wydania 360 zł w sklepach lub w internecie przy użyciu karty lub BLIKa. Na spełnienie warunków mamy 30 dni od zawarcia umowy.

I to tyle! Po spełnieniu warunków zarówno obecny, jak i nowy klient, otrzymają informację o konieczności wyboru jednej z nagród. Będziemy mieć na to 30 dni od spełnienia warunków – później nagroda przepadnie. Do wyboru będą:

 • 4 kody wymienne na bilety do kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D), przy czym ważność nagród wyniesie 60 dni a nagroda zostanie udostępniona w ciągu 7 dni (przyjdzie m.in. SMSem)
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do empik.com na identycznych zasadach
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do zalando.pl (ważna bezterminowo)
 • premię w wysokości 10% płatności kartą i BLIKiem przez 3 miesiące (począwszy od pierwszego miesiąca po wybraniu nagrody), maksymalnie po 30 zł miesięcznie
 • lokatę „lubię to polecam” 4% na 3 miesiące dla kwoty 500 – 15 000 zł

Czy warto założyć konto w Banku Millennium?

Czy warto posiadać rachunek w Banku Millennium? Moim zdaniem to jeden z najlepszych produktów na rynku. Po pierwsze – prowadzenie i korzystanie z Konto 360° oraz z karty debetowej (i wszystkich bankomatów) jest darmowe po spełnieniu bardzo prostego i uczciwego warunku – zapewnienia wpływu 1000 zł (może być ze swojego konta w innym banku) i po wykonaniu 1 płatności w danym miesiącu (na dowolną kwotę). Osoby poniżej 26. roku życia zakładające konto w wersji Student nie muszą zapewniać wpływów, aby cały pakiet mieć za darmo. Wystarczy jedna transakcja kartą :)

Drugą, bardzo mocną stroną konta w Banku Millennium jest świetna oferta oszczędnościowa. Bank oferuje cykliczne promocje podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit. W tej chwili można tam ulokować nawet 100 000 zł na 2,7% w skali roku. Dla większości z nas będzie to zupełnie wystarczający limit i oprocentowanie :)

Trzecia zaleta to nowoczesna bankowość, która nadąża za trendami. Bank Millennium oferuje płatności zbliżeniowe telefonem, BLIKa czy niezłą aplikację mobilną. Ostatnio pojawił się również Apple Pay. Bankowość internetowa jest również na dobrym poziomie – oceniłbym ją jako jedną z najlepszych na rynku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Kto raz korzystał z promocji na początek 200 zł i raz z programu poleceń ma z głowy promocje na konta w millennium.karencja nie ma znaczenia

  Dark Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy