10% moneybacku, lokata 4%, bilety do kina i bony w V edycji programi „Lubię to polecam” w Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła piąta edycja programu poleceń Banku Millennium „Lubię to polecam”. W zamian za polecenie konta osobistego zarówno nowy, jak i obecny klientem banku mogą zyskać po 4 bilety do kina, 80 zł do empiku, 10% zwrotu od płatności karta, lokatę 4% lub 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym zalando.

Lubię to polecam - program poleceń Banku Millennium

Roczny okres karencji

Zaletą programu poleceń względem standardowych promocji jest fakt, że występuje tu relatywnie krótki okres karencji. Zgodnie z regulaminem nowym klientem może zostać osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była stroną umowy z Bankiem Millennium (również jako pełnomocnik czy przedstawiciel ustawowy). Wykluczone są również osoby posiadające jednostki uczestnictwa Millennium TFI oraz te, które zakładały już konto w ramach programu poleceń banku w przeszłości.

Jeśli spełniamy te warunki to musimy założyć Konto 360° korzystając z kodu polecającego obecnego klienta. Ten może go wygenerować w bankowości internetowej, akceptując przy tym postanowienia programu. Tradycyjnie polecam znaleźć wśród swoich najbliższych czy znajomych taką osobę. Jeśli jednak nikogo nie znajdziecie, to możecie skorzystać z mojego kodu: 20219846 (co opłaci się i tobie i mnie – dziękuję!).

Pamietajmy jedynie, że bank wymaga od obu stron wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Nowy klient powinien je wyrazić w trakcie wnioskowania. Zgody na marketing podmiotów powiązanych nie jest wymagany.

Nagroda za wydanie 360 zł

Same warunki przyznania nagrody nie zmieniły się od poprzedniej edycji. Bank Millennium wymaga od nowego klienta wydania 360 zł w sklepach lub w internecie przy użyciu karty lub BLIKa. Na spełnienie warunków mamy 30 dni od zawarcia umowy.

I to tyle! Po spełnieniu warunków zarówno obecny, jak i nowy klient, otrzymają informację o konieczności wyboru jednej z nagród. Będziemy mieć na to 30 dni od spełnienia warunków – później nagroda przepadnie. Do wyboru będą:

 • 4 kody wymienne na bilety do kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D), przy czym ważność nagród wyniesie 60 dni a nagroda zostanie udostępniona w ciągu 7 dni (przyjdzie m.in. SMSem)
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do empik.com na identycznych zasadach
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do zalando.pl (ważna bezterminowo)
 • premię w wysokości 10% płatności kartą i BLIKiem przez 3 miesiące (począwszy od pierwszego miesiąca po wybraniu nagrody), maksymalnie po 30 zł miesięcznie
 • lokatę „lubię to polecam” 4% na 3 miesiące dla kwoty 500 – 15 000 zł

Czy warto założyć konto w Banku Millennium?

Czy warto posiadać rachunek w Banku Millennium? Moim zdaniem to jeden z najlepszych produktów na rynku. Po pierwsze – prowadzenie i korzystanie z Konto 360° oraz z karty debetowej (i wszystkich bankomatów) jest darmowe po spełnieniu bardzo prostego i uczciwego warunku – zapewnienia wpływu 1000 zł (może być ze swojego konta w innym banku) i po wykonaniu 1 płatności w danym miesiącu (na dowolną kwotę). Osoby poniżej 26. roku życia zakładające konto w wersji Student nie muszą zapewniać wpływów, aby cały pakiet mieć za darmo. Wystarczy jedna transakcja kartą :)

Drugą, bardzo mocną stroną konta w Banku Millennium jest świetna oferta oszczędnościowa. Bank oferuje cykliczne promocje podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit. W tej chwili można tam ulokować nawet 100 000 zł na 2,7% w skali roku. Dla większości z nas będzie to zupełnie wystarczający limit i oprocentowanie :)

Trzecia zaleta to nowoczesna bankowość, która nadąża za trendami. Bank Millennium oferuje płatności zbliżeniowe telefonem, BLIKa czy niezłą aplikację mobilną. Ostatnio pojawił się również Apple Pay. Bankowość internetowa jest również na dobrym poziomie – oceniłbym ją jako jedną z najlepszych na rynku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeszcze jest jedno bardzo ważne wykluczenie. „nigdy nie była posiadaczem rachunku otwartego w ramach poprzednich edycji Programu” Co może wykluczyć wiele osób

  Paweł Odpowiedz
  • Ale chodzi tylko o program poleceń? A przecież częściej otwieraliśmy ror w ramach promocji za otwarcie, czyli innego rodzaju…

   Don Quijote de la Mancha
 • Tylko i aż o program poleceń. Starzy wyjadacze zawsze wykorzystują taką okazję. Moja żona zamykała konto ponad rok temu więc łapie się na promocje ale sęk w tym, że z mojego polecenia wiec odpada.

  Paweł Odpowiedz
 • Czyli najlepsza opcja to cashback – 90 zł w żywej gotówce, najgorsza lokata – daje ok 40 zł zysku, licząc w relacji do konta oszczędnościowego (z oproc. 2,7%) .

  adre Odpowiedz
 • Mnie to Millennium rozzłościło. Byłem ich klientem prawie 20 lat. Kiedyś nawet ze względu na wysokość aktywów miałem tam swojego konsjerża. Nie powiem, było OK i nawet parę spraw mi załatwił. W dodatku mieli fajny program konwersji w swoich TFI co w trendzie wzrostowym pozwalało zaoszczędzić sporo kasy na wejściu w dane TFI a następnie konwersji/umorzeniu. Później, kiedy zorientowałem się , że nie ma sensu płacić za coś co bez trudu robi się lepiej samemu z segmentu Prestige przeniosłem się do plebsu i zaczęły się schody. A ostatnio wywalili mnie z promocji KK na 2 stówy. No to się uniosłem.

  Bufon Odpowiedz
 • Czy promocje łączą się ? 200 zł za założenie konta + promocja „lubię to polecam” ??

  Mam na myśli tą:
  https://livesmarter.pl/chwyc-200-zl-premii-bank-millennium/

  Darek Odpowiedz
  • Nie:

   Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu, o ile regulamin właściwy dla danej promocji nie stanowi inaczej.

   Michał
 • We wniosku jest błąd. Akceptuje się regulamin edycji 4 a nie 5.

  Łuki Odpowiedz
 • W jaki inny sposob mozna wydac te 360zl oprocz tradycyjnych platnosci w sklepie i internecie? R****** zadziala? A moze pezelew bankomatowy blikiem? Tylko tu problem, wg regulaminu Blik ok, ale przelew nie, pomozcie ;)

  Villemo09 Odpowiedz
 • 5,40 moge stracic, zdradz ten sposob :-)

  Villemo09 Odpowiedz
 • Michał, ten kod polecający na pewno masz dobry? Skorzystałem, a teraz jak warunki już spełniłem, to odpowiadają, że konto nie zostało założone z kodem polecającego.

  mir Odpowiedz
  • Dobry, od kilku lat ten sam, co jakiś czas dostaję SMSy że ktoś spełnił warunki – także z mojej strony wszystko OK…

   Michał
  • Jest OK. 2 transakcje były zawieszone przez tydzień, po czym znikły nie księgując się. Dopiero po kolejnych kilku dniach się zaksięgowały. 1-szy raz się z taką sytuacją spotkałem.
   Transakcje MCC 6012 zaliczą się do premii 10% ?

   mir
 • Czy jeśli wybiorę jako prezent 10 procent zwrotu, to ten zwrot będzie naliczany jeśli osoba, która mnie zaprosiła już zamknęła konto?

  Jon Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy