Lokata 2%, bilety do kina lub bony za założenie konta w VII edycji programu „Lubię to polecam” Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła siódma edycja programu poleceń Banku Millennium „Lubię to polecam”. W zamian za polecenie konta osobistego zarówno nowy, jak i obecny klientem banku mogą zyskać po 4 bilety do kina, lokatę 2% albo bon 80 zł do empiku, Zalando lub goodie.

Program poleceń Banku Millennium

Roczny okres karencji

Zaletą programu poleceń względem standardowych promocji jest fakt, że występuje tu relatywnie krótki okres karencji. Zgodnie z regulaminem nowym klientem może zostać osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była stroną umowy z Bankiem Millennium (również jako pełnomocnik czy przedstawiciel ustawowy). Wykluczone są również osoby posiadające jednostki uczestnictwa Millennium TFI oraz te, które zakładały już konto w ramach programu poleceń banku w przeszłości. Nie ma natomiast mowy o udziale w innych promocjach.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że założymy Konto 360° korzystając z kodu polecającego obecnego klienta. Ten może go wygenerować w bankowości internetowej, akceptując przy tym postanowienia programu. Tradycyjnie polecam znaleźć wśród swoich najbliższych czy znajomych taką osobę. Jeśli jednak nikogo nie znajdziecie, to możecie skorzystać z mojego kodu: 20219846 (co opłaci się i tobie i mnie – dziękuję!).

Pamietajmy jedynie, że bank wymaga od obu stron wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Nowy klient powinien je wyrazić w trakcie wnioskowania. Zgody na marketing podmiotów powiązanych nie jest wymagany.

Nagroda za wydanie 360 zł

Same warunki przyznania nagrody nie zmieniły się od poprzedniej edycji. Bank Millennium wymaga od nowego klienta wydania 360 zł w sklepach lub w internecie przy użyciu karty lub BLIKa. Na spełnienie warunków mamy 30 dni od zawarcia umowy.

Jeśli umowę o Konto 360° zawarliśmy za pomocą selfie, to dodatkowo w tym samym czasie powinniśmy podejść do placówki banku w celu złożenia wzoru podpisu oraz udostępnienia dokumentu tożsamości.

I to tyle! Po spełnieniu warunków zarówno obecny, jak i nowy klient, otrzymają informację o konieczności wyboru jednej z nagród. Będziemy mieć na to 30 dni od spełnienia warunków – później nagroda przepadnie. Do wyboru będą:

 • 4 kody wymienne na bilety do kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D), przy czym ważność nagród wyniesie 60 dni a nagroda zostanie udostępniona w ciągu 7 dni (przyjdzie m.in. SMSem)
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do empik.com na identycznych zasadach
 • eKarta podarunkowa w aplikacji goodie o wartości 80 zł na identycznych zasadach
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do zalando.pl (ważna bezterminowo)
 • lokatę „lubię to polecam” 2% na 3 miesiące dla kwoty 500 – 15 000 zł

Czy warto założyć konto w Banku Millennium?

Czy warto posiadać rachunek w Banku Millennium? To zdecydowanie jeden z najlepszych rachunków na rynku. Po pierwsze – prowadzenie i korzystanie z Konto 360° oraz z karty debetowej (i wszystkich bankomatów) jest darmowe po spełnieniu bardzo prostego i uczciwego warunku – zapewnienia wpływu 1000 zł (może być ze swojego konta w innym banku) i po wykonaniu 1 płatności w danym miesiącu (na dowolną kwotę). Osoby poniżej 26. roku życia zakładające konto w wersji Student nie muszą zapewniać wpływów, aby cały pakiet mieć za darmo. Wystarczy jedna transakcja kartą :)

Oprócz tego Millennium posiada nowoczesną bankowość, która nadąża za trendami: oferuje płatności zbliżeniowe telefonem, BLIKa czy niezłą aplikację mobilną. Bankowość internetowa jest również na dobrym poziomie – oceniłbym ją jako jedną z lepszych na rynku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Oferta banku coraz słabsza, więc i z poleceniem coraz większy problem.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Chyba im się ludzie wykruszają jeśli dali coś dla tych którzy kiedykolwiek brali konto w promce. Polecam zamykanie rachunku. Dzwonią potem i proponują utrzymaniówkę

  Janekkk Odpowiedz
  • Kolejny madry … Szkoda gadac. Z pewnoscia niedlugo bedziemy cieszyc sie utrzymaniami.

   keton
  • Z t b a z p n. Zaszyfrowane, aby się prezesi banków nie zorientowali.

   Skylla
  • Mam też konto i kartę debetową do zamknięcia. Co bank proponuje?

   Bogusia
  • No i znowu… Dajcie już spokój, albo poszukacie w innych wątkach o Mille gdzie wszystko jest opisane albo czekajcie na kontakt z banku i wtedy się dowiecie. Po co o tym ciągle pisać?

   pws
  • Jak coś jest do wyrwania z banku, a ktoś pyta co- to co widzisz w tym złego to chyba chciałby wiedzieć. Jak wiesz co proponują to miło byłoby gdybyś podzielił się tą wiedzą. No chyba, że zależy Tobie, aby jak najmniej osób skorzystało z oferty utrzymaniowej.

   Bogusia
  • Bogusia bank proponuje bezpłatność karty i nic więcej

   bolek
  • @bolek
   Krótko i na temat.
   Dzięki. Pozdrawiam.

   Bogusia
  • A ja myślę, że im więcej osób będzie zamykać konta, tym lepsze będą oferty zatrzymaniowe (ewentualnie powitaniowe), może nawet lepsza ogólna oferta produktowa danego banku. Nie ma co robić z takich informacji tajemnicy. Nagły odpływ klientów, to w konsekwencji szybki przypływ (ciekawych ofert). Nie zawsze tak musi być, ale zazwyczaj banki reagują.

   Inna sprawa to tematy przyjaciół, pomocników i innych myków :) Tu lepiej nie dyskutować zbyt jawnie.

   @pws
   Sam drążyłeś na tym blogu od kilku tygodni temat zamykania kart/kont w millennium, a teraz jak już dostałeś ofertę, to proponujesz innym milczeć… Chyba już ci nie zabiorą :)

   g.romek
  • @g.romek BarwoTY!
   @jojo Promocja związana jest z kontem osobistym i kartą debetową czy dotyczy karty kredytowej. Jak konta i karty debetowej- to daj namiar gdzie jest taka promocja?

   Bogusia
  • @g.romek, jakbyś pomyślał trochę szerzej, to domyśliłbyś się, że nie chodzi o sam fakt przyznania lub nie takiej oferty, tylko o coś więcej, czym się wyróżniają jej warunki pośród innych podobnych promocji… A im więcej pytań i dociekań, tym się to gorzej kończy, już wiele razy się tak niestety zdarzyło.

   pws
  • @pws Ale czego się obawiasz? Wydaje mi się, że to jest właśnie najlepsze miejsce, aby takimi informacjami się dzielić, ponieważ tylko tak każdy może jak najwięcej skorzystać. Gdy ja znajdę coś fajnego i podzielę się z tym na forum, a przede wszystkim zdradzę szczegóły to przyniesie to obopólne korzyści.

   Bogusia
  • @Bogusia a znalazlas kiedys cos fajnego i podzielilas sie tym na forum? Skoro nawet nie wiesz co bank proponuje to znaczy ze nie czytalas komentarzy pod ostatnimi tematami.

   aaaa
  • @aaaa Dokładnie tak jak piszesz? Jestem początkująca, chyba mi wybaczysz, że pytam w tym wątku, który dotyczy Millennium.

   Bogusia
  • potraktuj to jako dobra rade na przyszlosc, przed zadaniem pytania sprawdz czy kto juz o tym nie pisal
   jak pobedziesz tu troche dluzej to zorientujesz sie o czym lepiej za duzo nie pisac

   aaaa
 • Z tego co wiem to jest też promo gdzie dają nawet 3 stówki….

  jojo Odpowiedz
 • @Bogusia nie chcę linkować bo mnie Michał pogoni. Czytałem o tym i PODOBNO MIlle zrezygnował z karencji???
  Chodzi o konto + lokata strutura, wujek google Ci pomoże.

  jojo Odpowiedz
  • przeczytaj regulamin a nie tylko opis u konkurencji, bo ta promocja ze struktura ma dokladnie takie same warunki karencji jak kazda inna promocja mill

   aaaa
  • Chodzi Wam o to, co tu kilka dni temu było? https://livesmarter.pl/300-zl-za-konto-360-i-lokate-strukturyzowana/

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha Interesuje mnie oferta utrzymaniowa związana z kontem osobistym i kartą debetową, które chcę wypowiedzieć.

   Bogusia
  • @Bogusia
   Tu oraz w dalszych komentarzach znajdziesz odpowiedź.
   https://livesmarter.pl/300-zl-karta-kredytowa-bank-millennium/#comment-333449

   g.romek
  • I warto sprawdzić, kto tam tak zawzięcie dyskutował, a tutaj próbuje ograniczać wolność słowa ;) :D

   g.romek
  • @g.romku, nie mam zamiaru niczego ograniczać, tylko sugeruję początkującym najpierw trochę głębsze poszukanie, bowiem wszystko już wielokrotnie zostało na ten temat powiedziane. Nie ma więc potrzeby kolejny raz powtarzać tego samego. Zauważ też, że ja tam nie pisałem aż tak szczegółowo o działaniu promocji, a z doświadczenia wiem, że początkujące osoby lubią dopytywać w banku o niektóre rzeczy bardzo dokładnie, co niestety często ostatnio kończyło się źle dla dobrych promocji.

   pws
  • @ pws
   Zgadzam się, że nie ma co powielać. Jednak to nie jest typowe forum tylko blog i myślę, że jego układ nie ułatwia początkującym znalezienie odpowiedzi na ich pytania. Oczywiście jest wyszukiwarka, gdzie można np. wpisać nazwę banku, nazwę konta itp. i łatwo znaleźć adekwatny artykuł. A potem jak wszędzie ctrl+f. Ale jak ktoś zagląda tu rzadko lub pierwszy raz, to można go nieco usprawiedliwić, że chce otrzymać odpowiedź tu i teraz.

   A odnośnie treści, to nie wydaje mi się, że komentarze powyżej informują „aż tak szczegółowo o działaniu promocji”, cokolwiek masz na myśli. Dotyczą podobnych rzeczy jak Twoje wypowiedzi w tamtym wątku. A może jest coś, czego nie wiem o tej promocji? Jak masz chęć, to napisz oppl @ onet . pl

   Oczywiście dopytywanie w banku o pewne rzeczy to zachowanie niegodne użytkownika tego bloga :D

   g.romek
 • @jojo To nie dla mnie. Piękne dzięki, krótko i na temat.

  Bogusia Odpowiedz
 • Panowie, Zastosowałam się do waszych porad lecz z przykrością stwierdzam, że nie mogę znaleźć aktualnej, super atrakcyjnej informacji oferty utrzymaniowej dla klienta, który ma wyłącznie konto osobiste i kartę debetową, a nie jest zainteresowany kartą kredytową.

  Bogusia Odpowiedz
  • Nie masz zadnej gwarancji, ze dostaniesz jakakolwiek oferte utrzymaniowa. To czysta loteria. Ostatnio 2 konta w rodzinie w ten sposob zostaly zamkniete bez zadnych bonusow.

   keton
  • Jestem dokładnie takie samego zdania- dziś jest jutro nie ma- więc tym bardziej nie rozumiem niektórych komentarzy. Dziś próbowałam zamknąć konto doradca zaproponował mi bonusy gdy zdecyduje się na kartę kredytową. Jeżeli chodzi o utrzymanie konta i karty debetowej brak propozycji.
   @ keton jestem dokładnie tego samego zdania dlatego tym bardziej nie rozumiem komentarzy co niektórych osób.

   Bogusia
  • Ale ja w pelni rozumiem takie podejscie, im mniej sie o tym pisze tym lepiej. A ostatnio pojawia sie po kilka postow ludzi chwalacych sie, ze dostali dobre warunki utrzymaniowe. To powoduje, ze takie oferty szybko sie skoncza.

   keton
 • Mille zwiększył 2x maksymalne dzienne limity transakcji online: do 200k przy korzystaniu z autoryzacji mobilnej (50k dla autoryzacji SMS) i do 20k w apce mobilnej.
  Tyle tylko, że nikt już chyba tego nie wykorzysta przy limicie na KO Profit 25k i takim %

  kolo Odpowiedz
  • Limit na 50k dla SMS był i jest idiotyczny, ale teraz to 200k dla aplikacji mobilnej to taka wisienka na torcie. W ogóle jakiekolwiek limity przelewów dziennych to powinien być powód do wstydu dla bankowców.
   Nie zachęcili mnie do powrotu, to jedno z wielu zbędnych kont jakich wiele na rynku.

   Tomko
  • No w czas to zwiększyli, nie ma co… Ale kto wie, może za jakiś czas znów górny limit na KO będzie wynosił 100k. Inna sprawa, to skoro już tak zwiększają, to czemu i smsowego nie zwiększyli z 50 do 100k, tak powinno być idąc tym tropem, a nie zostawiać nadal tak niski limit, chyba najniższy jaki w bankach istnieje jako maksymalny.

   pws
 • czy dobrze rozumiem, ze w ciagu 90 dni od zalozenia konta musze sie pojawic w placowce banku i zweryfikowac tozsamosc bo zablokuja bankowosc internetowa ?
  chca podpis i ponownie ksero dowodu osobistego mimo ze wysyla sie im skany na etapie zakladania konta online ?

  zdzisiek Odpowiedz
 • czy orientujecie się kiedy Millenium będzie sprawdzał saldo?

  magda.s. Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy