Lokata, bilety do kina lub bony za założenie konta w VI edycji programu „Lubię to polecam” Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła szósta edycja programu poleceń Banku Millennium „Lubię to polecam”. W zamian za polecenie konta osobistego zarówno nowy, jak i obecny klientem banku mogą zyskać po 4 bilety do kina, lokatę 2,5% albo bon 80 zł do empiku, Zalando lub goodie. Jak łatwo zauważyć – z programu zniknęła najbardziej atrakcyjna nagroda (moneyback 10%), a oprocentowanie lokaty zostało znacznie obniżone. Mimo wszystko to ciągle lepsza opcja „na start”, niż brak jakiejkolwiek nagrody :)

Program poleceń Banku Millennium

Roczny okres karencji

Zaletą programu poleceń względem standardowych promocji jest fakt, że występuje tu relatywnie krótki okres karencji. Zgodnie z regulaminem nowym klientem może zostać osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była stroną umowy z Bankiem Millennium (również jako pełnomocnik czy przedstawiciel ustawowy). Wykluczone są również osoby posiadające jednostki uczestnictwa Millennium TFI oraz te, które zakładały już konto w ramach programu poleceń banku w przeszłości. Nie ma natomiast mowy o udziale w innych promocjach.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że założymy Konto 360° korzystając z kodu polecającego obecnego klienta. Ten może go wygenerować w bankowości internetowej, akceptując przy tym postanowienia programu. Tradycyjnie polecam znaleźć wśród swoich najbliższych czy znajomych taką osobę. Jeśli jednak nikogo nie znajdziecie, to możecie skorzystać z mojego kodu: 20219846 (co opłaci się i tobie i mnie – dziękuję!).

Pamietajmy jedynie, że bank wymaga od obu stron wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Nowy klient powinien je wyrazić w trakcie wnioskowania. Zgody na marketing podmiotów powiązanych nie jest wymagany.

Nagroda za wydanie 360 zł

Same warunki przyznania nagrody nie zmieniły się od poprzedniej edycji. Bank Millennium wymaga od nowego klienta wydania 360 zł w sklepach lub w internecie przy użyciu karty lub BLIKa. Na spełnienie warunków mamy 30 dni od zawarcia umowy.

I to tyle! Po spełnieniu warunków zarówno obecny, jak i nowy klient, otrzymają informację o konieczności wyboru jednej z nagród. Będziemy mieć na to 30 dni od spełnienia warunków – później nagroda przepadnie. Do wyboru będą:

 • 4 kody wymienne na bilety do kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D), przy czym ważność nagród wyniesie 60 dni a nagroda zostanie udostępniona w ciągu 7 dni (przyjdzie m.in. SMSem)
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do empik.com na identycznych zasadach
 • eKarta podarunkowa w aplikacji goodie o wartości 80 zł na identycznych zasadach
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do zalando.pl (ważna bezterminowo)
 • lokatę „lubię to polecam” 2,5% na 3 miesiące dla kwoty 500 – 15 000 zł

Czy warto założyć konto w Banku Millennium?

Czy warto posiadać rachunek w Banku Millennium? Moim zdaniem to jeden z najlepszych produktów na rynku. Po pierwsze – prowadzenie i korzystanie z Konto 360° oraz z karty debetowej (i wszystkich bankomatów) jest darmowe po spełnieniu bardzo prostego i uczciwego warunku – zapewnienia wpływu 1000 zł (może być ze swojego konta w innym banku) i po wykonaniu 1 płatności w danym miesiącu (na dowolną kwotę). Osoby poniżej 26. roku życia zakładające konto w wersji Student nie muszą zapewniać wpływów, aby cały pakiet mieć za darmo. Wystarczy jedna transakcja kartą :)

Drugą, bardzo mocną stroną konta w Banku Millennium jest świetna oferta oszczędnościowa. Bank oferuje cykliczne promocje podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit. W tej chwili można tam ulokować nawet 100 000 zł na 2,6% w skali roku. Dla większości z nas będzie to zupełnie wystarczający limit i oprocentowanie.

Trzecia zaleta to nowoczesna bankowość, która nadąża za trendami. Bank Millennium oferuje płatności zbliżeniowe telefonem, BLIKa czy niezłą aplikację mobilną. Bankowość internetowa jest również na dobrym poziomie – oceniłbym ją jako jedną z najlepszych na rynku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Niestety gorsze warunki, poza tym ciężko o nowych, bo oferta banku jest dobra.

  Ciekawski Odpowiedz
  • Ja tu nie mam konta. Od kilku lat czekam na możliwość skorzystania z jakiejś rozsadnej promocji i nawet chciałem sobie z niego zrobić konto główne, ale wciąż mnie wykluczają. Najpierw był okres karencji, a teraz brak premii dla klientów którzy już korzystali kiedyś z promocji konta 360. Miałem tego pecha, że 6 lat temu otwierałem to konto dla marnych 50zl, nie zdążyłem go zamknąć o czasie i utknąłem, a tak się rozbestwilem, że nie wyobrażam sobie zakładać konta bez normalnej premii. Trudno. Bank ma pecha, bo traci być może stałego klienta. :)

   jaceny
 • Z tymi biletami do kina na 60 dni ważności.. na dziś to takie niepewne jako do wykorzystania

  Jannn Odpowiedz
  • Myślę, że zdają sobie z tego sprawę dlatego dodali do wyboru jeszcze kilka innych pozycji, w tym sklepów internetowych.

   nsmarcin
 • Czy warunki do bezpłatności konta 360 należy spełnić w miesiącu kalendarzowym czy liczone są od daty założenia konta? Założyłem w marcu i było info, że bezpłatne. Mamy kwiecień i dalej info, że bezpłatne.

  eloraper Odpowiedz
  • Bo przez pierwsze 3 miesiące masz konto bezpłatnie prowadzone. Potem dołączają Ci opłatę jak za zboże jak nie wykonasz przelewu I nie użyjesz karty lub blika co najmniej raz

   Tajwan
  • Dzięki za info. Czyli warunki muszę spełnić pod promocję dla dwóch stówek.

   eloraper
 • Bankomaty mille max 1k

  Bogdan Odpowiedz
 • Orientuje się ktoś z Was jak to jest w przypadku zamknięcia konta przez Millenet? Dostęp internetowy i mobilny wygaśnie, czy muszę później pofatygować się do placówki?

  Weronika Odpowiedz
 • Słabiutko.. nie całe 100 zł i to w bonach / voucherach. Dlatego nie ma zbyt dużej karnacji oraz nie wykluczają osób które miały 360. Ale czy będą jeszcze promocje gdzie dają 200 + zł? Tylko znów wejdzie zapis „wykluczone osoby które posiadały już konto 360 w różnych promocjach” :/

  luka89waw Odpowiedz
 • Kiedy wycofujemy pieniądze z konta oszczędnościowo z promocji nr 19? :) Okres naliczania promo jest niby do 23/04/2020

  Damianno Odpowiedz
  • 23.04 to raczej twój indywidualny okres oprocentowania. Aktualny okres przystępowania do promocji kończy się natomiast 25.04.

   Michał
  • Michał ale mówisz o prom ’20 ? U mnie jest jeszcze z ’19 Zobaczymy kiedy oni zrobią badanie salda :)

   Damianno
  • Badanie salda na edycję 20 było 14 marca, a na 21 będzie 26 kwietnia.

   Don Quijote de la Mancha
 • *25 kwietnia

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Don dziękuję za solidna odpowiedź! :)

  Damianno Odpowiedz
 • czy w ramach wydania 360zł,kasę można wrzucić na R ???

  Zyga Odpowiedz
  • Można, w Millennium nie było z tym problemu, choć jeśli będzie to nadużywane, to nie wiadomo…
   Przypominam, że liczy się też Blik, to może być nawet prostsze (np. jeśli ktoś i tak spłaca kk Santander albo Twisto).

   Don Quijote de la Mancha
  • A jak się spłaca KK Santa? Nie znam tego

   luka89waw
  • @luka89waw, to ten drugi Santaner (nie BZ WBK).

   Don Quijote de la Mancha
  • Aaa oki

   luka89waw
 • Czy promocja „Lubię to polecam” łączy się z premią za założenie konta 360° („Premia z Kontem 360°” – nagroda 200 zł)?
  Jeżeli tak to gdzie zaznaczyć, że chcemy przystąpić do tej promocji?

  WK Odpowiedz
 • Hej,
  Spotkał się może ktoś z sytuacją w której bank nie wypłaca premii za założenie konta?
  Dołączyłem do promocji w styczniu(edycja 19?) Spełniłem wszystkie niezbędne zasady, a na dzień dzisiejszy konsultant stwierdził, że konto założyłem przez zwykły wniosek dostepny na stronie banku. A jestem przekonany, że rejestrowałem się przez link promocyjny.

  Paweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy