Trzecia edycja programu „Lubię to polecam” w Banku Millennium – do zgarnięcia 10% moneybacku, lokata 4%, bilety do kina i bony

Zakończona

Ruszyła trzecia edycja programu poleceń Banku Millennium „Lubię to poleca”. W zamian za polecenie konta osobistego zarówno nowy, jak i obecny klientem banku mogą zyskać po 4 bilety do kina, voucher do empiku, 10% zwrotu od płatności karta, lokatę 4% lub 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym zalando.

Lubię to polecam - program poleceń Banku Millennium

Roczny okres karencji

Zaletą programu poleceń względem standardowych promocji jest fakt, że występuje tu krótki okres karencji. Zgodnie z regulaminem nowym klientem może zostać osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była stroną umowy z Bankiem Millennium (również jako pełnomocnik czy przedstawiciel ustawowy).

Jeśli spełniamy te warunki to musimy założyć Konto 360° korzystając z kodu polecającego obecnego klienta. Ten może go wygenerować w bankowości internetowej, akceptując przy tym postanowienia programu. Tradycyjnie polecam znaleźć wśród swoich najbliższych czy znajomych taką osobę. Jeśli jednak nikogo nie znajdziecie, to możecie skorzystać z mojego kodu: 20219846 (co opłaci się i tobie i mnie – dziękuję!).

Pamietajmy jedynie, że bank wymaga od obu stron wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Nagroda za wydanie 360 zł

Same warunki przyznania nagrody nie zmieniły się od poprzedniej edycji. Bank Millennium wymaga od nowego klienta wydania 360 zł w sklepach lub w internecie przy użyciu karty lub BLIKa. Na spełnienie warunków mamy 30 dni od zawarcia umowy.

I to tyle! Po spełnieniu warunków zarówno obecny, jak i nowy klient, otrzymają informację o konieczności wyboru jednej z nagród. Będziemy mieć na to 30 dni od spełnienia warunków – później nagroda przepadnie. Do wyboru będą:

 • 4 kody wymienne na bilety do kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D), przy czym ważność nagród wyniesie 60 dni a nagroda zostanie udostępniona w ciągu 7 dni (przyjdzie m.in. SMSem)
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do empik.com na identycznych zasadach
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do zalando.pl (ważna bezterminowo)
 • premię w wysokości 10% płatności kartą i BLIKiem przez 3 miesiące (począwszy od pierwszego miesiąca po wybraniu nagrody), maksymalnie po 30 zł miesięcznie
 • lokatę „lubię to polecam” 4% na 3 miesiące dla kwoty 500 – 10 000 zł

Czy warto założyć konto w Banku Millennium?

Czy warto posiadać rachunek w Banku Millennium? Moim zdaniem to jeden z najlepszych produktów na rynku. Po pierwsze – prowadzenie i korzystanie z Konto 360° oraz z karty debetowej (i wszystkich bankomatów) jest darmowe po spełnieniu bardzo prostego i uczciwego warunku – zapewnienia wpływu 1000 zł (może być ze swojego konta w innym banku) i po wykonaniu 1 płatności w danym miesiącu (na dowolną kwotę). Osoby poniżej 26. roku życia zakładające konto w wersji Student nie muszą zapewniać wpływów, aby cały pakiet mieć za darmo. Wystarczy jedna transakcja kartą :)

Drugą, bardzo mocną stroną konta w Banku Millennium jest świetna oferta oszczędnościowa. Bank oferuje cykliczne promocje podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit. W tej chwili można tam ulokować nawet 100 000 zł na 2,7% w skali roku. Dla większości z nas będzie to zupełnie wystarczający limit i oprocentowanie :)

Trzecia zaleta to nowoczesna bankowość, która nadąża za trendami. Bank Millennium oferuje płatności zbliżeniowe telefonem, BLIKa czy niezłą aplikację mobilną. Uczciwie mówiąc – brakuje tylko Google Pay i Apple Pay. Bankowość internetowa jest również na dobrym poziomie – oceniłbym ją jako jedną z najlepszych na rynku.

Nie przegap!

Komentarze

 • czy jeśli ktoś mnie poleci i założę konto w tej promocji następnego dnia po podpisaniu umowy mogę sam być polecającym?

  Andrus Odpowiedz
 • Teoretycznie tak choć trzeba by doczytać regulamin.

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • A może baza danych na kody jak w przypadku promocji z CA :) ?

  skupcio Odpowiedz
 • Mam wątpliwości czy nagroda jest jedna wspólna dla obu klientów, czy też są dwie i każdy niezależnie wybiera sobie osobną nagrodę? Chyba to drugie, ale nie jest to jasno napisane w regulaminie.

  pawelko Odpowiedz
 • Czy zasilenie konta Revolut odpowiednią kwotą spełni warunek?

  PiotrJal Odpowiedz
 • od tematu: po raz pierwszy skorzystałem z przekazu bankomatowego w euronet i co? przekaz poszedł (podałem dane nadawcy i odbiorcy takie same czyli moje) no i po wysłaniu przekazu otrzymałem nr transakcji oraz pin. próbuję następnie wypłacić wpłacone przed kilkoma minutami pieniądze i d… „przepraszamy transakcja nie może zostać zrealizowania, w celu blablabla dzwoń na nr telefonu …..”. no to sobie zaraz zadzwonie, aby zwrócili mi pieniądze na kartę :/

  pytanie Odpowiedz
 • Czy przelew 1000zł z innekgo konta mil przechodzi?

  Zenon0102 Odpowiedz
 • Założyłem konto z kodu polecającego admina strony, czekam na dalszą część aktywacji konta. Z dostępnych opcji wygląda na to że z promocji można wyciągnąć max 90 zł przy zwrotach za transakcje kartą.

  Estebanoo Odpowiedz
 • Z cashbacku można wyciągnąć 90 zł, z odsetek z lokaty dla 10 tys max 80 zł, szkoda że nie ma chociaż 100 zł za otwarcie konta, ja akurat nie skorzystam

  Maciek Odpowiedz
 • 80zł = BIEDA jakby te nagrody się kumulowały to byłby jakiś sens.

  TaXMan Odpowiedz
 • Niby bez rewelacji ale przy opcji żona- mąż robi się z tego już akceptowalny bonus. Tym bardziej, że milenium na start premiuje jedynie osoby, które nigdy wcześniej nie miały u nich konta

  falusinski Odpowiedz
 • Czy promocja z kodu polecajacego laczy sie z promocja zgarnij 200zl za zalozenie konta 360°?

  Magda1234 Odpowiedz
 • Czy zgody marketingowe można odwołać od razu po otrzymaniu nagrody?

  Ciekawy Odpowiedz
 • czy jeśli założę konto z polecenia i biorę udział w promocji mogę sam zostać polecającym i zyskać podwójnie?

  Andrus Odpowiedz
 • Kod polecający Michała admina już nie aktywny ?

  Dzony Odpowiedz
 • mogę ci podać mój

  TYCH Odpowiedz
 • ja również chętnie pomogę :)

  Ciekawski Odpowiedz
 • Czy jeśli konto było zamykane 2 lutego 2018 to już można skorzystać z programu poleceń czy dopiero od 1 kwietnia (pełne 12 poprzednich miesięcy bez konta)?

  Analityk Odpowiedz
 • Cytuję regulamin: „premia w wysokości 10 % płatności za zakupy dokonywane kartą debetową do Konta lub BLIKIEM wypłacana jest raz w miesiącu za płatności kartą debetową do Konta lub BLIKIEM dokonane w ciągu kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została wybrana nagroda”.
  Czy mam to rozumieć w ten sposób:
  12.03. – założyłem konto z polecenia
  do 10.04. – muszę wydać kartą 360 zł
  do 10.05. – mam prawo wyboru nagrody, załóżmy, że wybieram ją 05.05.
  za transakcje wykonane w 06.-08.2019 zostanie wypłacona nagroda w 07.-09.2019

  karol77 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy