MasterPass: 30 zł zniżki na kolejne zakupy w sklepie OleOle i 50 zł na Euro.com.pl

Wystartowała kolejna akcja promocyjna portfela MasterPass. Tym razem płacąc w ten sposób w sklepie internetowym OleOle.pl jesteśmy w stanie zgarnąć voucher o wartości 30 zł na kolejne zakupy.

Kod rabatowy 30 zł do OleOle za płatność MasterPass
Zgodnie z regulaminem, aby jednak skorzystać z promocji, należy posiadać kartę płatniczą banku Reiffeisen Polbank (pisownia oryginalna) która podpięta będzie do założonego tam portfela MasterPass. Oznacza to, że teoretycznie promocja obowiązuje klientów jednego banku. Pamiętajmy jednak, że portfel MasterPass może założyć każdy i podpiąć dowolną kartę – być może warto próbować, zwłaszcza jeśli mamy coś konkretnego do kupienia.

Dalsze warunki są już dość oczywiste. Jeśli uda nam się zrobić zakupy za minimum 100 zł opłacone MasterPassem, to w ciągu 14 dni na utworzonym koncie klienta w zakładce „Kody rabatowe” pojawi się kod obniżający wartość zamówienia o 30 zł. Kod będziemy mogli wykorzystać jednak tylko w wypadku, kiedy cena co najmniej jednego z produktów będzie wyższa o min. 1 zł niż wartość kodu. Innymi słowy kod wykorzystamy przy zakupie przedmiotu o wartości min. 31 zł.

W promocji obowiązuje limit 2000 kodów. Według strony promocji ciągle w puli są wszystkie (co jest logiczne – promocja wystartowała kilka dni temu więc nie minęło jeszcze 14 dni do udostępnienia kodów). Do promocji możemy przystępować do dnia 12 czerwca. Data ważności kodu rabatowego to 12 sierpnia 2016.

Aktualizacja: 50 zł zniżki w Euro.com.pl!

Jak zauważył w komentarzu jeden z naszych czytelników bliźniacza promocja dostępna jest na euro.com.pl. Różnica jest jedynie taka, że zamiast 30 zł na kolejne zakupy otrzymujemy 50 zł zniżki. Tu również obowiązuje limit kodów: 2000 sztuk.

Nie przegap!

Komentarze

 • z tego co widzialem na euro.com.pl jest ta sama promocja tylko daje -50zl na nastepne zakupy a nie -30zl …
  http://www.euro.com.pl/cms/mastercard-raiffeisen.bhtml

  Phyt0n Odpowiedz
 • heyka, dostał już ktoś kod w rtveuro?

  santech Odpowiedz
 • hey, dziś przyszedł kod, pzdr

  santech Odpowiedz
  • a placilesz portfelem Raifa z podpieta karta Raifa czy tylko portfelem Raifa z podpieta obojetnie jaka karta mastera?

   koles
 • Wybierając portfel MasterPass w Raiffeisen Polbank trzeba podać numer telefonu podany w tym banku – więc trzeba być klientem banku.

  michal-100 Odpowiedz
  • ok ale czy trzeba placic karta raifka czy tylko portfelem do ktorego mozna podpisac kazda karte?

   koles
  • Tego nie wiem, bo klientem banku byłem, ale już nie jestem – na portfel mogłem się zalogować, ale nie mogłem dodać żadnej nowej karty (nie było przycisku Dodaj kartę – chyba, że to jakiś chwilowy błąd).

   michal-100
 • ja mam podpiętą kartę Raffiego do Masterpassa

  santech Odpowiedz
 • W jakiej formie przychodzi ten kod? Na koncie na Euro.com czy mejlem?

  michal-100 Odpowiedz
 • hey, ja dostałem mailem

  santech Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy