100 zł i Allegro Smart na rok w zamian za założenie mKonta Intensive od mBanku

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku przeznaczona dla osób zamożnych. W zamian za założenie mKonta Intensive możemy zyskać 100 zł premii w formie bonu Allegro oraz rok darmowych dostaw Allegro Smart. Niewiele? Przypominam więc, że w promocji „zwykłego” eKonta możemy zyskać 160 zł w gotówce :)

mBank: mKonto Intensive

mKonto Intensive z Allegro

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego mBanku od 1.01.2017. Regulamin dodatkowo precyzuje, że chodzi o rachunki tego typu z numerem rozliczeniowym (3-10. cyfra) 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów (np. rachunku firmowego) lub karty kredytowej nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o mKonto Intensive, zaznaczając przy czym oświadczenie o przystąpieniu do promocji oraz o programie mOkazje. Zgodnie z regulaminem karta nie jest wymagana, jednak znacznie ułatwi nam spełnienie warunków.

A jakie one są? Wystarczy, że w pierwszym pełnym miesiącu (następującym po miesiącu założenia konta) wykonamy płatności kartą lub BLIKiem na min. 2000 zł i… pierwsza nagroda nasza! Kod uprawniający do abonamentu Allegro Smart na rok zostanie nam udostępniony przez wiadomość w serwisie transakcyjnym na koniec kolejnego miesiąca. Z kodu będzie można skorzystać (aktywować) do 31.12.2021.

Co z drugą nagrodą? Wystarczy, że w kolejnych trzech miesiącach (następujących po pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym) będziemy ponownie wykonywać transakcje kartą na min. 2000 zł. Warto tu zauważyć, że regulamin nie mówi tu nic o BLIKu, jednak w przykładzie spełnienia warunków już pozwala na BLIKa. Osobiście (dla pewności) postawiłbym jednak tylko na transakcje kartą.

I to tyle! Bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro trafi do nas do końca kolejnego miesiąca. Będzie ważny do 31.12.2021.

Przykładowo zakładając konto w listopadzie warunki pierwszej nagrody spełniamy w grudniu, a drugiej – w styczniu, lutym i marcu.

mKonto Intensive – opłaty

mKonto Intensive to rachunek, który jest przeznaczony dla klientów bardziej zamożnych – dlatego jego prowadzenie może nas kosztować aż 49,5 zł miesięcznie. Opłaty możemy się jednak pozbyć w banalny sposób – wystarczy przelać na rachunek sumarycznie min. 7000 zł w danym miesiącu (nie są brane pod uwagę przelewy własne w mBanku, zakończenia lokat lub zaciągnięcia kredytu w mBanku, operacje związane z zakupem funduszy inwestycyjnych w mBanku lub eMaklerem). Generalnie przelew z naszego konta w innym banku jest jak najbardziej OK.

Opłata nie jest również pobierana, jeśli suma obrotów na eMaklerze wynosi min. 100 000 zł lub jeśli posiadamy min. 100 000 zł aktywów w mBanku.

Jeśli natomiast chodzi o kartę debetową, to standardowo do rachunku wydawana jest karta MasterCard Intensive, która kosztuje 0 zł miesięcznie. Nie płacimy również za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie – choć w tym drugim przypadku musimy się liczyć z niekorzystnym przewalutowaniem. Dlatego tu ew. dobrym rozwiązaniem jest karta Visa Świat Intensive (która kosztuje 10 zł miesięcznie, jednak dla osób podróżujących może być sensownym wyborem).

Na koniec dodam, że po zakończeniu promocji możemy skonwertować mKonto Intensive na „zwykłe” eKonto.

Nie przegap!

Komentarze

 • „Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego mBanku od czasu zdobycia Babilonu przez Asyrię.” o.O

  Paweł Odpowiedz
  • Promocja jest więc przeznaczona również dla klientów powracających – z Wielkiej Wędrówki Ludów w plejstocenie.

   Paweł
 • 49 zł za Allegro Smart + 100 zł = 149 zł. Żeby to dostać trzeba wydać 6 tys. zł?! I jeszcze pilnować obrotów żeby przypadkiem nie dziabnęli opłatą w wysokości 1/3 nagrody?? Nie ze mną te numery, mBanku!

  Mar_Wer Odpowiedz
  • Dokładnie to 8 tyś, ale wydać a zrobić tranzakcje kartą a to dwie różne rzeczy ;)

   Herman
  • To mBank jeszcze nie wie, że istnieją Revoluty? Tak, czy siak nagroda mizerna w stosunku do wymagań.

   Skylla
 • Chyba dla naiwnych zamożnych. Takie grosze to chyba żart.
  Protip dla analfabetów: skrót od tysiąc to tys., a tyś. to od czego… tyśąc albo ptyśąc?

  Dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy