Mobilna Premia: łatwe 300 zł za założenie konta w BGŻ BNP Paribas!

Zakończona

Ruszyła nowa promocja konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Tym razem bank skupia się na premiowaniu operacji mobilnych. Do zgarnięcia mamy prawdopobnie jedną z najłatwiejszych premii w tym roku – w wysokości maksymalnie 300 zł :)

1 zł za płatność mobilną w BGŻ BNP Paribas

1 zł za płatności mobilne w BGŻ BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą Konta Optymalnego, Maksymalnego lub Konta Premium w ciągu 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Z jednej strony jest to spory kawałek czasu. Z drugiej – promocja nie wyklucza osób posiadających inne konto osobiste (np. niedostępne już w ofercie), niż te wymienione powyżej :)

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o otwarcie konta, zaznaczając przy tym opcję przesyłania dokumentów związanych z realizacją umów na adres e-mail. Oprócz tego wymagane jest zaakceptowanie regulaminu promocji (inaczej zresztą nie da się przejść wniosku). Zgody marketingowe nie są wymagane.

Premia za wykonanie… przelewów!

Same warunki promocji są niesamowicie proste. Bank zapłaci nam 1 zł za każdą transakcję mobilną, która definiowana jest jako płatność portfelem MasterPass (niekoniecznie telefonem!), płatność Android Pay oraz transakcja przez aplikację mobilną GOmobile – choć tu są pewne ograniczenia:

Transakcja Aplikacją Mobilną GOmobile – transakcja bezgotówkowa obciążająca Konto Posiadacza, za wyjątkiem płatności poprzez system BLIK i założenia lokaty, realizowana poprzez aplikację o nazwie GOmobile instalowaną na Urządzeniach Mobilnych
[…] z oprogramowaniem Android lub iOS

Wygląda więc na to, że jako transakcje aplikacją mobilną możemy np. uznać… przelew! Potwierdza to zresztą sam bank, choć wprowadza pewne ograniczenie:

W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych
na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję.

Dobrze więc mieć kilka rachunków :-)

Oczywiście ograniczeń jest więcej, bo przelewy z konta można by robić w kółko. Bank zaznacza więc, że maksymalna wysokość premii w ramach jednego konta wynosi 25 zł miesięcznie, a będzie nas premiował przez 12 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji. Razem zgarnąć więc możemy aż 300 zł. Oprócz tego minimalna wartość transakcji, która wlicza się do premii, to 1 zł (czyli zakupy na 0,99 zł nie przejdą :)).

Premia wypłacana jest do 8. dnia roboczego kolejnego miesiąca. Do promocji „Mobilna Premia” możemy przystępować składając wnioski do 29.12.2017.

Ile kosztuje konto w BGŻ BNP Paribas?

Konto Optymalne jest rachunkiem darmowym. Nie zapłacimy również za prowadzenie karty debetowej. Za darmo wypłacimy również gotówkę z bankomatów własnych banku oraz urządzeń Planet Cash. Pozostałe to koszt 5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam, albo opis autora jest niedokładny, albo Bank mocno leci w kulki. Zgoda na e-korespondencję jest tutaj kluczowa. W teksie nie ma o tym słowa.
  Jeśli chodzi o bank – na infolinii pracują obcokrajowcy, którzy udają że pomagają, co trwa bardzo długo i jest bezskuteczne (a infolinia okazuje się jest płatna i to sporo). W aplikacji mobilnej nie można odpowiedzieć na wiadomość, na komputerze również wychodzą błędy. Wszystko kręci się dookoła tego, żeby dzwonić na płatną infolinię.

  kondimybondi Odpowiedz
  • Wszystkie strony o zarabianiu na bankach nie zawarły tej informacji o wniosku o e-korespondencję. To jest generalnie bardzo mylące, bo coś podobnego zaznacza się przy samym składaniu wniosku o konto i sporo osób pewnie pomyślała, że chodzi właśnie o to.

   Angulo
  • Tak prawdę mówiąc to nie wiadomo, czy chodzi rzeczywiście o wniosek o e-korespondencje w zakładce wnioski w bankowości internetowej, czy zaznaczenie ptaszkiem zgody przy zakładaniu konta. Zgodnie z regulaminem zgoda na e-korespondencje powinna być wyrażona do 29 grudnia 2017 roku – ja wniosek przez bankowość internetową wypełniłem dopiero wczoraj, a premię dzisiaj otrzymałem (to była moja pierwsza premia, bo konto od grudnia), czyli wychodziłoby na to, że samo zaznaczenie ptaszkiem przy składaniu wniosku wystarczy. Gdyby chodziło o ten wniosek w bankowości elektronicznej to wypełniając wczoraj, nie spełnilbym wymagań promocji i nie otrzymałbym premii.

   Bartek2452
  • A to ciekawe, bo ja właśnie przez niezłożenie wniosku w bankowości internetowej nie dostałem premii w grudniu. Tak przynajmniej uzasadniał to bank odrzucając moją reklamację.

   Angulo
  • Czyli jest szansa, że po złożeniu wniosku o e-korespondencję będę otrzymywać tę premię?
   Czy obie zgody trzeba zaznaczyć w tej e-korespondencji w panelu? czy wystarczy tylko ta pierwsza?

   kondimybondi
  • @Angulo

   Czyli wygląda na to, że jeden bloger kopiuje od drugiego i takie ksero z ksera z ksera leci po sieci?
   Pytanie tylko, kto jest „wzorem do naśladowania”, przeglądając kilka z tych stron livesmarter wydała mi się najbardziej rzetelna…

   kondimybondi
  • @Angulo ja w sumie zaznaczyłem obie, bo niby co mi szkodziło. W momencie jak składałem ten wniosek, to już wiedziałem, że zgodnie z regulaminem jest po ptokach, a jednak premia przyszła. Próbuj, może za miesiąc się uda :)

   Bartek2452
  • Żona miała podobną sytuację miesiąc temu. Aktywowaliśmy jej e-korespondencję 9 stycznia i premia za styczeń dziś przyszła, więc Wy też powinniście już dostać.

   Jerzyk
  • Jest!

   K+M+B
 • My z żoną zakładaliśmy konta w niewielkim odstępie czasu i wydaje mi się że zaznaczaliśmy wszystko tak samo – i mi premia przyszła, a żonie nie i również odpowiedzią na reklamację jest brak e-korespondencji. Aktywowaliśmy i zobaczymy co z tego będzie…
  Przy wiadomościach w systemie Planet pojawia się błąd przy odpowiadaniu na wiadomość z banku – ale napisać nową można, więc można ją opatrzeć stosownym komentarzem że jest to odpowiedź na odpowiedź i wytknąć im że funkcja odpowiadania nie działa ;)

  Jerzyk Odpowiedz
 • Co myślicie o zleceniach stałych? To jakby taka sama „transakcja mobilna” tylko że cykliczna…

  Iks Odpowiedz
  • Premia dziś wpadła. Aplikacja mobilna nie daje możliwości dodawania zleceń stałych (chyba że nie widzę).

   abba
 • Aplikacja mobilna nie daje takich możliwości -lecz po dodaniu jej w bankowości internetowej masz również dostęp do profilów zdefiniowanych w www również w aplikacji mobilnej.

  warmaschine Odpowiedz
 • Fakt, że nie są to zlecenia stałe – ale po utworzeniu np. 25 profili wyklikanie ich w aplikacji mobilnej zajmuje parę sekund.

  warmaschine Odpowiedz
 • Premia działa nawet za przelewy mniejsze niż 1zł

  Kimi Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy