Aż 430 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w najnowszej Money Manii i do 300 zł moneybacku od Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła 21. edycja Money Manii, w ramach której możemy zgarnąć niesamowicie łatwe 200 zł za założenie Konta Jakie Chcę. Jeśli dorzucimy do tego kolejne 80 zł w programie poleceń oraz 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia, to robi nam się z tego pakiet 430 zł premii na start. O darmowych przelewach natychmiastowych i moneybacku do 300 zł rocznie nie wspominając! :)

430 zł za Konto Jakie Chcę w najnowszej Money Manii 21

Money Mania 21

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć 200 zł na start należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska od 20.11.2018. Posiadanie innych produktów tego banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Santander mógł poinformować organizatora (Totalmoney) o spełnieniu przez nas warunków promocji. Będąc już na stronie banku powinniśmy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach realizacji wniosku, ale również dla celów marketingowych. Konieczne jest również wyrażenie zgody na Elektroniczne Kanały Kontaktu (EKK).

Samą umowę powinniśmy zawrzeć do 10.01.2020. Pamiętajmy, że kartę debetową do konta powinniśmy wyrobić już w trakcie wnioskowania o konto. Ta nam się zresztą szybko przyda.

Dlaczego? Bo głównym warunkiem otrzymania premii jest wykonanie min. 3 płatności kartą na dowolne kwoty. Oprócz tego musimy zasilić konto przelewem na min. 1000 zł. Warunki powinniśmy spełnić do 10.02.2020.

Tak, to tyle! Jeśli spełnimy powyższe warunki, to organizator powiadomi nas o zgarnięciu nagrody mailowo, do 20.03.2020. Przelew 200 zł trafi na nasze aktywne Konto Jakie Chcę do 10.04.2020.

80 zł za założenie konta z polecenia

200 zł na start to jednak nie wszystko. Najprawdopodobniej w trakcie wnioskowania o konto będziemy mogli podać kod polecający i… zgarnąć kolejne 80 zł w ramach programu poleceń. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.10.2018. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale ponownie w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie mojego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 80 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Oczywiście mogą to być te same operacje kartą, co przy premii 200 zł na start.

80 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 31.01.2020, więc pokrywa się z promocją Money Mania.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia wymaga już od nas nieco więcej, bo wypłacana jest po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia na konto. Tu okres karencji, który definiuje nowego klienta, jest również nieco inny: bank pozwala na udział w promocji tym klientom, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego w Santander Bank Polska w złotych polskich od 1.11.2018. Pozostałe warunki pokrywają się z promocją Money Mania.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że po zawarciu umowy złożymy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez infolinię lub bankowość internetową Santander. Istotne, aby zrobić to najpóźniej w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Ostatnim krokiem jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto. Co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenie? Zgodnie z regulaminem chodzi o:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Bank zapłaci nam 50 zł za zapewnienie wpływu wynagrodzenia w danym miesiącu kalendarzowym, ale nie więcej, niż łącznie 150 zł. Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie, jest miesiąc następujący po miesiącu złożenia dyspozycji – przy czym najpóźniej możemy to zrobić w styczniu. Wypłata nagrody nastąpi do końca maja.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

Konto Jakie Chcę – opłaty

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. A że i tak je będziemy wykonywać, aby zgarnąć premię, to wybór wydaje się w miarę oczywisty :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy jeśli byłam posiadaczem konta w deutsche banku (którego santander przejął), i zamknęłam je w połowie października 2019 to łapię się na promocję?

  Martyna Odpowiedz
 • Czy istnieje możliwość podpisania umowy w placówce banku, czy jedynie za pośrednictwem kuriera?

  ArUs Odpowiedz
  • Szanowny Panie, istnieje możliwość otworzenia konta w dowolnej placówce Santander Bank Polska :) Pozdrawiam, Agata

   Zespół_Santander
 • w pkt.2/wypełnij wniosek/ w Money Manii chcą zdjęcie dowodu czy to bezpieczne i konieczne?

  TYCH Odpowiedz
  • A czy ostatnio sądy nie orzekły że bank nie może zarządać skanu/zdjęcia dowodu?

   Paweł
  • Szanowny Panie, istnieje możliwość potwierdzenia swojej tożsamości poprzez kontakt z infolinią lub videorozmowę, jest także opcja założenia konta w placówce banku :) Pozdrawiam, Agata

   Zespół_Santander
  • dowód i tak skserują

   stalker
 • Czy ten warunek bezplatnosci karty (5 transakcji) można w przyszłości zmienić na opcję stałej opłaty 3zl miesięcznie?
  Czy wybór jest na stałe?

  Rafallll Odpowiedz
  • Na stałe nie jest. Ja zmieniłem na infolinii w drugą stronę z 3zł na 5zł więc przeciwnie na pewno też się da.

   sak
 • Podobno dają 1600 pkt za rejestrację karty w programie „Bezcenne Chwile”, tylko pytanie czy nadal można łączyć konta innych osób w jedno jak kiedyś, bo za 1600 punktów nic sensownego się nie kupi.

  https://static3.santander.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-bezcenne-punkty-santander-1600_96342.pdf

  pytanie Odpowiedz
 • Założyłem konto żonie. Dziś przyszedł email, że wniosek został odrzucony że względu na słabą jakość zdjęcia dowodu osobistego. Jest możliwe, ponowne zalozenie konta i zyskanie nagrody 200 zł. Proszę o informację. Dziękuję.

  Chf Odpowiedz
 • Michał pewny jesteś, bo ja takiego zapisu nie widze? -,,Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie, jest miesiąc następujący po miesiącu złożenia dyspozycji.”
  Druga sprawa, zgodzisz się z obecna tu Pani Agatą, że przystąpisz do promocji TotalMoney zakładając konto w placówce?Ja mam wątpliwości.

  rw8888 Odpowiedz
 • Pytanie do Wyjadaczy
  Jesli żona otrzymuje wynagrodzenie na konto firmowe (fv samozatrudnienie) Satandera ,to może złożyć dyspozycje do Banku o przeniesienie wynagrodzenia na konto ROR w ramach promocji?Regulamin nie zabrania, acha i kiedy ma wiedzieć, ze to nastąpiło żeby w fv zmienić rachunek?

  rw8888 Odpowiedz
 • Witam serdecznie,
  Zrobiłem wszystko krok po kroku jak w opisie, konto utworzone itd.
  Dostałem jedynie e-maila prosto z moneymani z linkiem aktywującym konto, który wygasł po 48h , zapomniałem w niego kliknąć by potwierdzić rejestrację. Pisałem do nich w sprawie ponownego wysłania linka, niestety dostałem odpowiedź, że nie mogą tego zrobić i żeby po prostu z ich strony zarejestrować się ponownie. Natomiast nie wiem czy wtedy będę załapany do tej promocji – czy może ktoś wie jak to będzie?

  Pozdrawiam,
  Michał

  Pakus1988 Odpowiedz
 • W opisie promocji jest zapis, że jeśli chodzi o 150 zł za przelew wynagrodzenia nie może być to przelew z innego rachunku właściciela konta, a jak to jest w praktyce? 🙂

  Ktoś to może weryfikował i podzieli się doświadczeniami?

  Pytam, bo chciałbym wycisnąć maksa, a nie chciałbym przenosić wynagrodzenia, gdyż korzystam z promocji w innym banku.

  shevchenko1987 Odpowiedz
 • Od kiedy i jak uzupełnić numer Konto Jakie Chcę w Money Manii. Na dzień dzisiejszy nie mam takiej możliwości by to zrobić.

  Chf Odpowiedz
  • Wchodzisz na koncie w Money Mani w czerwony napis po prawej stronie na górze Menu-Moje konto, potem Moje Dane i tutaj wpisujesz swój numer rachunku, zapisujesz i gotowe :) zgodnie z regulaminem do końca stycznia.

   vavamuffinkaaa
 • Czy przelew wynagrodzenia od pracodawcy kwalifikuje mnie również do zdobycia 200zł za wpływy, czy muszę ten przelew zrobić sobie sam z innego banku ?

  Błażej Odpowiedz
 • Dostałem opłatę za przelew24 w ilości 2szt = 1zł za cały grudzień. Ktoś wie co to za opłata? Myślałem, że chodzi o przelewy przez BLUE MEDIA ale takich dokonałem 3 (weryfikacje kart) więc się nie zgadza. Ktoś ogarnia co oni znowy wymyślili?

  Scorp Odpowiedz
 • Jak mam uzupełnić nr. konta w money mani. Logując się na ich stronie mam tylko złożony wniosek. Na e-mail nic nie przyszło. Nr konta należy podać do 31.01.2020 r. Proszę o informację.

  Chf Odpowiedz
  • Wchodzisz na koncie w Money Mani w czerwony napis po prawej stronie na górze Menu-Moje konto, potem Moje Dane i tutaj wpisujesz swój numer rachunku, zapisujesz i gotowe :)

   vavamuffinkaaa
  • Dziękuję za pomoc. Udało się.

   Chf
 • Mam pytanie o bonus za wynagrodzenie:

  Otwarcie konta w grudniu.
  Dyspozycja o wynagrodzeniu w styczniu.
  Pierwsza wypłata z firmy w lutym.

  Czy to kwalifikuje się do bonusu? Bo nie wiem, jak rozumieć zdanie „Ostatnim miesiącem branym pod uwagę jest natomiast styczeń” – jako ostatni miesiąc na złożenie dyspozycji?

  I drugie pytanie – czy można zawnioskować o przelewanie 50% wynagrodzenia i wtedy też bonus się należy?

  Karolina Odpowiedz
  • 1. Tak, chodzi o to, że najpóźniej należy złożyć w styczniu, aby zgarnąć pełną nagrodę (wpływy w lutym, marcu, kwietniu).
   2. Nie wiem co tam jest obecnie, ale jak składałem dyspozycję kilka miesięcy temu to bank nie wiedział i nie chciał wiedzieć ile zarabiam. Wskazywałem jedynie pracodawcę (do którego przychodzi list z banku w naszym imieniu). Dlatego jeśli sama pójdziesz wcześniej do kadr / księgowości i uprzedzisz o nadejściu listu, to nie widzę problemu. Możesz im kazać wyrzucić do kosza, przelewać tylko część itd. Ogólnie uważam, że pracodawca powinien i tak się z tobą jakoś skontaktować i upewnić się, że ten list jest prawdziwy i nikt się nie podszywa…

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy