Aż 430 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w najnowszej Money Manii i do 300 zł moneybacku od Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła 21. edycja Money Manii, w ramach której możemy zgarnąć niesamowicie łatwe 200 zł za założenie Konta Jakie Chcę. Jeśli dorzucimy do tego kolejne 80 zł w programie poleceń oraz 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia, to robi nam się z tego pakiet 430 zł premii na start. O darmowych przelewach natychmiastowych i moneybacku do 300 zł rocznie nie wspominając! :)

430 zł za Konto Jakie Chcę w najnowszej Money Manii 21

Money Mania 21

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć 200 zł na start należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska od 20.11.2018. Posiadanie innych produktów tego banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Santander mógł poinformować organizatora (Totalmoney) o spełnieniu przez nas warunków promocji. Będąc już na stronie banku powinniśmy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach realizacji wniosku, ale również dla celów marketingowych. Konieczne jest również wyrażenie zgody na Elektroniczne Kanały Kontaktu (EKK).

Samą umowę powinniśmy zawrzeć do 10.01.2020. Pamiętajmy, że kartę debetową do konta powinniśmy wyrobić już w trakcie wnioskowania o konto. Ta nam się zresztą szybko przyda.

Dlaczego? Bo głównym warunkiem otrzymania premii jest wykonanie min. 3 płatności kartą na dowolne kwoty. Oprócz tego musimy zasilić konto przelewem na min. 1000 zł. Warunki powinniśmy spełnić do 10.02.2020.

Na stronie promocji, w terminie do 31.01 powinniśmy jeszcze uzupełnić swoje dane do odbioru premii i… to tyle! Jeśli spełnimy powyższe warunki, to organizator powiadomi nas o zgarnięciu nagrody mailowo, do 20.03.2020. Przelew 200 zł trafi na nasze aktywne Konto Jakie Chcę do 10.04.2020.

80 zł za założenie konta z polecenia

200 zł na start to jednak nie wszystko. Najprawdopodobniej w trakcie wnioskowania o konto będziemy mogli podać kod polecający i… zgarnąć kolejne 80 zł w ramach programu poleceń. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.10.2018. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale ponownie w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie mojego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 80 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Oczywiście mogą to być te same operacje kartą, co przy premii 200 zł na start.

80 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 31.01.2020, więc pokrywa się z promocją Money Mania.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia wymaga już od nas nieco więcej, bo wypłacana jest po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia na konto. Tu okres karencji, który definiuje nowego klienta, jest również nieco inny: bank pozwala na udział w promocji tym klientom, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego w Santander Bank Polska w złotych polskich od 1.11.2018. Pozostałe warunki pokrywają się z promocją Money Mania.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że po zawarciu umowy złożymy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez infolinię lub bankowość internetową Santander. Istotne, aby zrobić to najpóźniej w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Ostatnim krokiem jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto. Co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenie? Zgodnie z regulaminem chodzi o:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Bank zapłaci nam 50 zł za zapewnienie wpływu wynagrodzenia w danym miesiącu kalendarzowym, ale nie więcej, niż łącznie 150 zł. Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie, jest miesiąc następujący po miesiącu złożenia dyspozycji – przy czym najpóźniej możemy to zrobić w styczniu. Wypłata nagrody nastąpi do końca maja.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

Konto Jakie Chcę – opłaty

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. A że i tak je będziemy wykonywać, aby zgarnąć premię, to wybór wydaje się w miarę oczywisty :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy jeśli byłam posiadaczem konta w deutsche banku (którego santander przejął), i zamknęłam je w połowie października 2019 to łapię się na promocję?

  Martyna Odpowiedz
 • Czy istnieje możliwość podpisania umowy w placówce banku, czy jedynie za pośrednictwem kuriera?

  ArUs Odpowiedz
  • Szanowny Panie, istnieje możliwość otworzenia konta w dowolnej placówce Santander Bank Polska :) Pozdrawiam, Agata

   Zespół_Santander
 • w pkt.2/wypełnij wniosek/ w Money Manii chcą zdjęcie dowodu czy to bezpieczne i konieczne?

  TYCH Odpowiedz
  • A czy ostatnio sądy nie orzekły że bank nie może zarządać skanu/zdjęcia dowodu?

   Paweł
  • Szanowny Panie, istnieje możliwość potwierdzenia swojej tożsamości poprzez kontakt z infolinią lub videorozmowę, jest także opcja założenia konta w placówce banku :) Pozdrawiam, Agata

   Zespół_Santander
  • dowód i tak skserują

   stalker
 • Czy ten warunek bezplatnosci karty (5 transakcji) można w przyszłości zmienić na opcję stałej opłaty 3zl miesięcznie?
  Czy wybór jest na stałe?

  Rafallll Odpowiedz
  • Na stałe nie jest. Ja zmieniłem na infolinii w drugą stronę z 3zł na 5zł więc przeciwnie na pewno też się da.

   sak
 • Podobno dają 1600 pkt za rejestrację karty w programie „Bezcenne Chwile”, tylko pytanie czy nadal można łączyć konta innych osób w jedno jak kiedyś, bo za 1600 punktów nic sensownego się nie kupi.

  https://static3.santander.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-bezcenne-punkty-santander-1600_96342.pdf

  pytanie Odpowiedz
 • Założyłem konto żonie. Dziś przyszedł email, że wniosek został odrzucony że względu na słabą jakość zdjęcia dowodu osobistego. Jest możliwe, ponowne zalozenie konta i zyskanie nagrody 200 zł. Proszę o informację. Dziękuję.

  Chf Odpowiedz
 • Michał pewny jesteś, bo ja takiego zapisu nie widze? -,,Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie, jest miesiąc następujący po miesiącu złożenia dyspozycji.”
  Druga sprawa, zgodzisz się z obecna tu Pani Agatą, że przystąpisz do promocji TotalMoney zakładając konto w placówce?Ja mam wątpliwości.

  rw8888 Odpowiedz
 • Pytanie do Wyjadaczy
  Jesli żona otrzymuje wynagrodzenie na konto firmowe (fv samozatrudnienie) Satandera ,to może złożyć dyspozycje do Banku o przeniesienie wynagrodzenia na konto ROR w ramach promocji?Regulamin nie zabrania, acha i kiedy ma wiedzieć, ze to nastąpiło żeby w fv zmienić rachunek?

  rw8888 Odpowiedz
 • Witam serdecznie,
  Zrobiłem wszystko krok po kroku jak w opisie, konto utworzone itd.
  Dostałem jedynie e-maila prosto z moneymani z linkiem aktywującym konto, który wygasł po 48h , zapomniałem w niego kliknąć by potwierdzić rejestrację. Pisałem do nich w sprawie ponownego wysłania linka, niestety dostałem odpowiedź, że nie mogą tego zrobić i żeby po prostu z ich strony zarejestrować się ponownie. Natomiast nie wiem czy wtedy będę załapany do tej promocji – czy może ktoś wie jak to będzie?

  Pozdrawiam,
  Michał

  Pakus1988 Odpowiedz
 • W opisie promocji jest zapis, że jeśli chodzi o 150 zł za przelew wynagrodzenia nie może być to przelew z innego rachunku właściciela konta, a jak to jest w praktyce? 🙂

  Ktoś to może weryfikował i podzieli się doświadczeniami?

  Pytam, bo chciałbym wycisnąć maksa, a nie chciałbym przenosić wynagrodzenia, gdyż korzystam z promocji w innym banku.

  shevchenko1987 Odpowiedz
 • Od kiedy i jak uzupełnić numer Konto Jakie Chcę w Money Manii. Na dzień dzisiejszy nie mam takiej możliwości by to zrobić.

  Chf Odpowiedz
  • Wchodzisz na koncie w Money Mani w czerwony napis po prawej stronie na górze Menu-Moje konto, potem Moje Dane i tutaj wpisujesz swój numer rachunku, zapisujesz i gotowe :) zgodnie z regulaminem do końca stycznia.

   vavamuffinkaaa
 • Czy przelew wynagrodzenia od pracodawcy kwalifikuje mnie również do zdobycia 200zł za wpływy, czy muszę ten przelew zrobić sobie sam z innego banku ?

  Błażej Odpowiedz
 • Dostałem opłatę za przelew24 w ilości 2szt = 1zł za cały grudzień. Ktoś wie co to za opłata? Myślałem, że chodzi o przelewy przez BLUE MEDIA ale takich dokonałem 3 (weryfikacje kart) więc się nie zgadza. Ktoś ogarnia co oni znowy wymyślili?

  Scorp Odpowiedz
 • Jak mam uzupełnić nr. konta w money mani. Logując się na ich stronie mam tylko złożony wniosek. Na e-mail nic nie przyszło. Nr konta należy podać do 31.01.2020 r. Proszę o informację.

  Chf Odpowiedz
  • Wchodzisz na koncie w Money Mani w czerwony napis po prawej stronie na górze Menu-Moje konto, potem Moje Dane i tutaj wpisujesz swój numer rachunku, zapisujesz i gotowe :)

   vavamuffinkaaa
  • Dziękuję za pomoc. Udało się.

   Chf
 • Mam pytanie o bonus za wynagrodzenie:

  Otwarcie konta w grudniu.
  Dyspozycja o wynagrodzeniu w styczniu.
  Pierwsza wypłata z firmy w lutym.

  Czy to kwalifikuje się do bonusu? Bo nie wiem, jak rozumieć zdanie „Ostatnim miesiącem branym pod uwagę jest natomiast styczeń” – jako ostatni miesiąc na złożenie dyspozycji?

  I drugie pytanie – czy można zawnioskować o przelewanie 50% wynagrodzenia i wtedy też bonus się należy?

  Karolina Odpowiedz
  • 1. Tak, chodzi o to, że najpóźniej należy złożyć w styczniu, aby zgarnąć pełną nagrodę (wpływy w lutym, marcu, kwietniu).
   2. Nie wiem co tam jest obecnie, ale jak składałem dyspozycję kilka miesięcy temu to bank nie wiedział i nie chciał wiedzieć ile zarabiam. Wskazywałem jedynie pracodawcę (do którego przychodzi list z banku w naszym imieniu). Dlatego jeśli sama pójdziesz wcześniej do kadr / księgowości i uprzedzisz o nadejściu listu, to nie widzę problemu. Możesz im kazać wyrzucić do kosza, przelewać tylko część itd. Ogólnie uważam, że pracodawca powinien i tak się z tobą jakoś skontaktować i upewnić się, że ten list jest prawdziwy i nikt się nie podszywa…

   Michał
  • a to samo tylko otwarcie konta w listopadzie ? przejdzie czy trzeba było złożyć dyspozycję w grudniu ? ;-)

   JoX
 • Do 31.01 trzeba było uzupełnić nr. konta w money mani. Córka brała udział w poprzedniej promocji z Santandera i dostała maila z linkiem do wpisania nr konta. Myślałam, że też dostanę taki mail, ale nie przyszedł, a na ich stronie nie widziałam, takiego formularza, do wpisania numeru, ani informacji, że trzeba wejść w menu. Dopiero wczoraj tutaj w komentarzach przeczytałam, że trzeba było wejść w Moje konto. Czy istnieje jeszcze jakaś możliwość nie wypadnięcia z promocji i uzupełnienia brakującego numeru konta?

  Krystyna Odpowiedz
 • Właśnie też się teraz zorientowałem, że nie uzupełniłem danych do premii – prawdopodobnie 2 razy po 150 zł przejdzie mi koło nosa.

  Wielką słabością tego BLOGa jest brak informacji o tym by przypominać o takich ważnych sprawach…
  Szkoda, konkurencja potrafi.

  sentinelsan Odpowiedz
  • Ja uzupełniłem numer konta pod koniec lutego, napisałem do boku totalmoney i potwierdzili że na promocji widnieje moje konto więc możliwe że termin się wydłużył lub nawet jeszcze można ten numer uzupełnić

   Filip
 • Powiadomienie o nagrodzie do 20 marca więc sprawdzać spamy żeby nie było później płaczu. Nie liczcie w tych czasach na pozytywne reklamacje.

  rw8888 Odpowiedz
 • No super. Dostałem maila od MoneyManii, że spełniłem warunki promocji i że przysługuje mi nagroda 200 zł. Jednocześnie napisali że mają nadzieję że pamiętałem o uzupełnieniu numeru konta bankowego na który mają przelać tą premię. Oczywiście że nie pamiętałem, bo przy procesie zakładania tego konta, nie miałem takiej ,,opcji,, żeby to gdzieś wpisać. Pogodziłem się już ze ,,stratą”, tylko pozostaje jeszcze pytanie o te 150zł za wpływ wynagrodzenia. Czy to już wypłaca bezpośrednio Santander ?. Nadmienię że premię za polecenie (80zł) dostałem.

  Błażej Odpowiedz
 • Ja nic nie dostałem .Warunki spełnione , konto uzupełnione w moneymani. Czekam do 20 marca.

  chf Odpowiedz
 • Przeczytaj jeszcze raz bo chyba sie zawirusowałeś ;) W mailu jest mowa o rachunku który bierze udział w promocji i który miałeś wpisać do 31 stycznia i wcale Ci nie przyznali premii.

  Michał@- możesz coś do nich napisać, bo lecą sobie w ……….
  W mailu nie informują Cie czy otrzymałeś premie przez co lamia swój regulamin (paragraf 3 pkt 3)
  cytuje

  ,,Dzień dobry,

  Money Mania 21 z Santander Bank Polska właśnie się kończy — informujemy, że zasłużyłeś na premię 200 zł!

  Mamy nadzieję, że pamiętałeś o uzupełnieniu numeru rachunku do 31 stycznia? Zgodnie z regulaminem akcji premię wypłacimy do 10 kwietnia tym uczestnikom, którzy mają uzupełniony numer Konta Jakże Osobistego w Santander Bank Polska w aplikacji Money Mania.”

  rw8888 Odpowiedz
  • No tak, chodzi o podanie im numeru rachunku z Santander. Nie ważne. Wiem że nagrody nie dostałem, choć w teorii spełniłem wszystkie warunki oprócz jednego. Tylko po co mnie wkurzają takimi mailami jak już jest za późno ? 🙂

   Błażej
  • hej, sprawdź jeszcze raz na stronie promocji – przywrócili chyba (przynajmniej na chwilę) możliwość wpisania tego numeru konta

   easn
 • Rada na przyszłość przy takich promocjach robisz tabelkę i wykreślasz punkty (tym bardziej jak są inne promocje) inaczej małe szanse żeby wszystkiego do pilnować a Bank specjalnie takie warunki stawia.

  rw8888 Odpowiedz
 • Dostał ktoś jakieś info?

  shevchenko1987 Odpowiedz
  • Hej, ja 18 marca dostałam maila z potwierdzeniem udziału w promocji:
   Dzień dobry,

   Money Mania 21 z Santander Bank Polska właśnie się kończy — informujemy, że zasłużyłeś na premię 200 zł!

   Mamy nadzieję, że pamiętałeś o uzupełnieniu numeru rachunku do 31 stycznia? Zgodnie z regulaminem akcji premię wypłacimy do 10 kwietnia tym uczestnikom, którzy mają uzupełniony numer Konta Jakże Osobistego w Santander Bank Polska w aplikacji Money Mania.

   Karolina
  • To dziwne, bo ja wszystkie warunki spełniłem, a takiego maila nie otrzymałem.

   Znowu pewnie bez reklamacji się nie obejdzie…

   shevchenko1987
  • Mam tak samo. Dwa konta – wszystkie rzeczy dla spełnienia promocji odhaczone – a mejla brak.

   Madengine
 • mam to samo warunki spełnione konto dodane w odpowiednim czasie i maila brak

  wujkjo Odpowiedz
 • Witajcie,

  Również otrzymałem maila od organizatorów promocji o treści:
  Money Mania 21 z Santander Bank Polska właśnie się kończy — informujemy, że zasłużyłeś na premię 200 zł!

  Mamy nadzieję, że pamiętałeś o uzupełnieniu numeru rachunku do 31 stycznia? Zgodnie z regulaminem akcji premię wypłacimy do 10 kwietnia tym uczestnikom, którzy mają uzupełniony numer Konta Jakże Osobistego w Santander Bank Polska w aplikacji Money Mania.

  Mam pytanie o ten fragment: Mamy nadzieję, że pamiętałeś o uzupełnieniu numeru rachunku do 31 stycznia?

  trzeba było samodzielnie coś uzupełnić w późniejszym terminie? Czy być może podczas wnioskowania o nowe konto takie informacje automatycznie się dodały?

  Proszę o odpowiedź, Łukasz

  Łukasz Odpowiedz
  • hej, sprawdź jeszcze raz na stronie promocji – przywrócili chyba (przynajmniej na chwilę) możliwość wpisania tego numeru konta

   easn
 • U mnie podobnie, mimo spełnienia warunków promocji – maila brak – poleciała reklamacja do totalmoney, zobaczymy co odpowiedzą…

  Michał Odpowiedz
 • Napisali coś komuś?

  shevchenko1987 Odpowiedz
 • Też nie dostałam maila i w spamie pusto. Na reklamację dostałam dzisiaj odpowiedź:
  „Proszę o dokładne sprawdzenie skrzynki SPAM bądź innej.
  Z tego co widzę, występuje Pani w raporcie do wypłaty premii, więc proszę się nie martwić. Prowizja zostanie wypłacona zgodnie z regulaminem akcji.”

  Krystyna Odpowiedz
 • Mi nic nie odpisali mimo, że wysłałem już dwie wiadomości.

  shevchenko1987 Odpowiedz
 • W końcu się odezwali.

  Najpierw przyszedł e-mail, że nie ma mnie na liście do wypłaty, a po chwili, że:

  „Bardzo przepraszamy, wystąpiła pomyłka.

  Proszę o dokładne sprawdzenie skrzynki SPAM bądź innej.

  Z tego co widzę, występuje Pan w raporcie do wypłaty premii, więc proszę się nie martwić. Prowizja zostanie wypłacona zgodnie z regulaminem akcji.”

  shevchenko1987 Odpowiedz
 • Również otrzymałam maila o treści już cytowanej przez Was – ale niestety numer rachunku uzupełniłam dopiero dziś … Czy to znaczy że nici z premii ?

  Diana_1113 Odpowiedz
 • Właśnie wpłynęła premia, maila potwierdzającego nie dostałem od nich. A nr rachuneku dopisałem miesiąc po terminie ;)

  rafalecito Odpowiedz
 • Dostałem maila od organizatora, aby osoby którym brakuje premii pisały na: reklamacje-mania@totalmoney.pl

  Michał Odpowiedz
 • baaaaardzo duży plus dla TotalMoney, dostałem bonus, choć nr rachunku w aplikacji uzupełniłem po terminie, szacun.

  sentinelsan Odpowiedz
 • Czy ktoś z osób, które uzupełniły numer konta w późniejszym czasie otrzymał premię?

  Michał Odpowiedz
  • tak, ja po fakcie ( na początku lutego) sobie uświadomiłem, że nie wprowadziłem konta na ich stronie, wysłałem mejla do Total – bez kłopotu wprowadzili nr konta. Środki z premii wpłynęły w zeszłym tygodniu.

   Madengine
  • Tak. Ja też dostałem po skorzystaniu z maila reklamacyjnego podanego przez admina. Dziękuję i pozdrawiam

   Błażej
 • czy za przeniesienie wynagrodzenia do Santandera ktoś otrzymał już premię?

  az Odpowiedz
  • Do końca maja mają czas na wypłacenie tej premii, jeśli masz oczywiście na myśli listopadową edycję promocji. Także też czekam z utęsknieniem

   Błażej
 • dostał ktoś kasę za przeniesienie wynagrodzenia ?

  pawel07 Odpowiedz
 • Jeszcze nie

  TYCH Odpowiedz
 • dzis przyszla premia :)

  Łukasz Odpowiedz
 • Ktoś jeszcze otrzymał?

  rw8888 Odpowiedz
 • JA OTRZYMAŁAM

  TYCH Odpowiedz
 • ja złożyłam dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia u pracodawcy i nie otrzymałam nagrody. Po kontakcie z bankiem uzyskałam informację, że powinnam złożyć dyspozycję przez infolinię lub bankowość internetową. Dla mnie to istne frajerstwo i oszustwo ze strony banku, bo wynagrodzenie zostało przeniesione! Leci reklamacja ;)

  az Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy