Nawet 250 zł za założenie Konta Jakie Chcę w 23. edycji Money Manii

Zakończona

Wystartowała kolejna edycja Money Manii. W zamian za założenie konta osobistego w Santander Bank Polska możemy zgarnąć 200 zł łatwej premii. A jeśli dołożymy do tego program poleceń, to zarobimy o 50 zł więcej. O moneybacku od płatności rachunków nie wspominam :)

250 zł za Konto Jakie Chcę Santander w najnowszej Money Manii

Money Mania 23 z Santander Bank Polska

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która od 11.05.2019 nie posiadała żadnego konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska. Posiadanie innych produktów tego banku (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji. Regulamin zaznacza również, że oferta skierowana jest do pełnoletnich obywateli naszego kraju.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się (lub zalogujemy) na dedykowanej stronie promocji, zaakceptujemy jej regulamin i wyrazimy zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Santander mógł poinformować organizatora (Totalmoney) o spełnieniu przez nas warunków.

Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Będziemy mieć do wyboru opcję wizyty doradcy mobilnego (pracownik banku, który przychodzi do nas i wypisuje umowę), tradycyjny wniosek internetowy (gdzie finalizacja odbywa się m.in. przez wideodoradcę) lub mobilny.

Istotne, aby w rejestracji do Money Manii użyć tego samego adresu e-mail, co przy składaniu wniosku. W trakcie składania wniosku na stronie banku powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Na złożenie wniosku mamy czas do 31.05, natomiast samą umowę możemy podpisać do 15.06.2020.

200 zł na prostych zasadach

Co dalej? W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta powinniśmy:

 • zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem)
 • zalogować się do aplikacji Santander Mobile

Regulamin precyzuje, że spełniać warunki możemy w miesiącu założenia konta lub w kolejnym. Przykładowo dla kont założonych w maju warunki spełniamy w maju, czerwcu i lipcu lub czerwcu, lipcu i sierpniu.

I to tyle! O przyznaniu premii zostaniemy powiadomieni mailowo, do 15.10.2020. Będziemy wtedy musieli uzupełnić swoje dane do jej odbioru – najpóźniej 20.10.2020. Przelew 200 zł nastąpi do 30.10 na konto otwarte w ramach akcji.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

200 zł na start to jednak nie wszystko. Jeśli nic się nie zmieniło, to w trakcie wnioskowania o konto będziemy mogli podać kod polecający (w momencie wyboru karty) i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są minimalnie inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego dla klientów prywatnych w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.05.2019. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł. Obie czynności powinniśmy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 31.07.2020 i więcej o niej pisałem w tym artykule.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

2% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi 2%.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. A że i tak je będziemy wykonywać, aby zgarnąć premię za wynagrodzenie, to wybór wydaje się w miarę oczywisty :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Bardzo fajna promocja, akurat cyk minela mi roczna karencja. Zastanawiam sie czy nie zrobic z niego konta glownego, glownie z powodu darmowych przelewow natychmiastowych, jakies opinie?

  apwelkle@gmail.com Odpowiedz
  • Jak widać brak mu fajerwerków, ale też (prawie) nikt na niego nie narzeka: https://livesmarter.pl/najlepsze-lokaty-grudzien-2019/#comment-269819

   Razić może nieco toporna bankowość internetowa i mobilna, z drugiej strony trzeba przyznać, że przynajmniej stabilnie działają.
   Jak chodzi o ofertę, to oczywistą zaletą są bezpłatne przelewy natychmiastowe, nawet w ramach podstawowej oferty (a nie tylko „vip”, wymagającej 10 kzł miesięcznego wpływu, jak w CA), ale wadą jest brak bezwarunkowo bezpłatnej plastikowej debetówki, choć może to dla mnie, bo ja wszędzie płacę kartami kredytowymi. Ale też z drugiej strony: mają bezpłatną „kartę” HCE, którą można nie tylko płacić w sklepach, ale używać w bankomatach a nawet wpłatomatach (Santandera).
   Trochę też brakuje bezwarunkowo bezpłatnych wszystkich bankomatów (zdarzają się sytuacje, gdy tkwimy np. wakacyjnie na jakiejś wsi, gdzie są tylko maszyny banku spółdzielczego) oraz (chyba?) korzystnych przewalutowań, ale do tego można próbować używać kart innych banków lub fintechów.

   Niedawno zakładałem 3-letnią lokatę w Facto, tam może być problem ze zmianą konta, na które środki wrócą, więc wolałem wybrać takie, które zapewne za 3 lata ciągle będę miał. Wybrałem Santandera.

   Don Quijote de la Mancha
  • Sytuację z bezpłatnymi bankomatami obcymi ratuje BLIK -> Zgodnie z TOiP, klienci Santander Bank Polska mogą bezpłatnie korzystać z bankomatów obcych, korzystając z wypłat BLIKIEM.

   Odpowiadając na pytanie: Tak, to konto idealnie nadaje się jako główne, właśnie ze względu na bezpłatne przelewy natychmiastowe. Zarówno u mnie, jak i u mojego ojca oraz przyjaciela są to główne rachunki. Wszyscy zadowoleni, każdy zarobił (system poleceń + premia za wpływ wynagrodzenia) i otrzymał rozmaite bonusy (bony do Allegro/Biedronki).

   Adam K.
  • @Don, stabilnie działają? W Santa ciągle są jakieś awarie już od dłuższego czasu – nawet w tej chwili nie można zalogować się do bankowości.

   pws
  • #uMnieDziała, teraz się bez problemu zalogowałem do apki i do bankowości internetowej; nie przypominam sobie, bym miał kiedyś problemy z bankowością, kiedyś miałem tylko z płatnościami debetówką, ale to było lata temu.
   Choć muszę przyznać, że bardzo dużo z Santandera nie korzystam, wiec może trudniej mi na awarię trafić, z Aliora korzystam ciągle (niemal codziennie loguję się tam dla dostępu do konta maklerskiego), więc wychwytuję każdą awarię, może stąd wrażenie, ze to bardzo awaryjna bankowość…
   Ale z innymi także miewałem problemy, nawet jeśli z nich dużo nie korzystałem, np. spodobał mi się wizualnie nowy serwis CA, niby efekciarski, ale przejrzysty i wygodny, w końcu ktoś zadbał o wykorzystanie dużego ekranu. Niestety, bardzo szybko okazało się, że mają poważny bug, gdy zapisałem odbiorcę przelewu jako zaufanego, to nic nie mogłem zrobić, nie dało się nawet wejść do formatki przelewu ani do tych szablonów, by „zepsuty” usunąć (pieniądze musiałem wylewać apką, ze względu na limit na raty za każdym razem wprowadzając numer konta, bo szablony nie działały). Naprawienie tego zajęło im chyba kilka tygodni, więc odeszła mi chęć na zrobienie tego banku moim głównym…
   Lubię też prostą apkę Getin, a ich bankowość www jest całkiem znośna, ale ich dyskwalifikują takie „drobiazgi” jak pieniądze znikające przy przelewie wewnętrznym (np. z ko na ror) — przez jakiś czas środki ze źródłowego znikają, ale nie pojawiają się na docelowym… Podobnie w Millennium — lubię ich bankowość i apkę (choć zrobiła się przesadnie rozbudowana i wolna), ale u nich wkurzający jest backendowy system, który w nocy śpi, też nie można zaraz po północy wylać środków z ko na ror i potem np. popłacić rachunków…
   Z kolei system ING nie jest ani ergonomiczny (ciągle się nie nauczyłem, że główne menu-kółko, np. Karty, jest z pawej, a kółkowe podmenu, np. poszczególne karty otwiera się z prawej), ani stabilny, szczególnie w apce ciągle mam jakieś błędy, np. wielokrotnie powtórzoną tę samą sekcję, albo jakieś puste miejsca…

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja akurat częściej korzystam z Santa, więc widzę te ich ostatnio bardzo częste awarie – wystarczy zerknąć w necie czy na Downdetector ile tego jest ostatnio – średnio co najmniej 2 razy na miesiąc albo i częściej jakieś mniejsze problemy.

   pws
  • @Don Czy rzeczywiście w Facto może być problem ze zmianą konta, na które środki wrócą? Mnie zapewniali, że numer konta powiązanego można sobie zmienić w swojej bankowości internetowej i właśnie ze względu na to zapewnienie zdecydowałem się na lokatę na 5 lat. Czyżbym zbyt pochopnie im uwierzył?

   Jarosław
  • @Jarosław, może trochę przesadzam, zmienić się da, ale nie da się prosto tego wyklikać:

   W celu zmiany Rachunku Zewnętrznego Klient składa Dyspozycję w Bankowości Elektronicznej, a następnie wykonuje z rachunku wskazanego w tej Dyspozycji Przelew Aktywacyjny na Rachunek Depozytowy. Bank weryfikuje zgodność danych posiadacza rachunku wskazanego w Dyspozycji, który ma stać się Rachunkiem Zewnętrznym z danymi Klienta. Bank może zażądać od Klienta przekazania wyciągu z rachunku, który zgodnie z Dyspozycją ma być uznany za Rachunek Zewnętrzny.

   Czyli z pewnymi kłopotami może się to wiązać, więc ja wolałem podać taki rachunek, którego zmieniać nie będę przez te trzy lata musiał…

   Don Quijote de la Mancha
  • Don Quijote de la Mancha jak rozpocząć przygodę z rachunkami maklerskimi, jakieś wskazówki ? Co wybrać ?

   jakub123
  • @jakub123

   1. Może warto sprawdzić, co oferuje bank, w którym się ma konto — od wielu lat moim głównym kontem bankowym jest Konto Wyższej Jakości (cenowo znakomite, niemal wszystko za darmo po spełnieniu warunku wpływy, ale już nie oferowane i nie wiadomo, jak długo warunki utrzymają), dlatego moje główne konto maklerskie także jest w Alior (zawsze to trochę łatwiej np. logować się za jednym razem albo kupować papiery za kasę z banku).

   2. Warto się zastanowić, do czego tego konta chcemy używać i porównać oferowane możliwości (dostępność arkuszy zleceń, wykresów, różnego rodzaju papierów) oraz prowizje (procentowe i minimalne, zależnie od kwoty, jaką chcemy robić transakcję jedna z nich będzie ważniejsza).

   Np. do kupowania za niewielkie kwoty notowanych na GPW ETF pod względem prowizji ING jest nie do pobicia, mają ciągle przedłużaną promocję 0,1% min. 1,5 zł, obie wartości są niskie, już od 1,5 kzł płaci się optymalną minimalną (1,5 zł) — świetna sprawa, gdy ktoś chce np. co miesiąc systematycznie dokupować S&P. Albo na przemian S&P i DAX.
   Do rynków zagranicznych używam DM BOŚ, bo tam konto założyłem dla tanich funduszy, ale mają też bogatą ofertę zagraniczną, niestety prowizja na zagranicę wynosi przeważnie standardowe (jak dla polski) 0,29%, ale min. 38 zł, czyli najlepiej kupować za min. 13,1 kzł… Od jakiegoś czasu mBank wprowadził minimalną prowizję na zagranicę dwa razy niższą, więc to moze być dobry wybór. Jeszce niższą ma XTB, ale mało o nich wiem, oni się chyba głównie w F/X specjalizują…
   Osobiście nie mam zaufania do wynalazków typu DeGiro czy Revolut, nie dlatego, ze są zagraniczne, ale to chyba nie do końca są prawdziwe domy maklerskie… Z takich prawdziwych to może Trading 212.
   Na „normalne” papiery na GPW najczęstsza prowizja to chyba 0,29%, ale tu się wyróżnia DM BPS z 0,13%, też dla kogoś może się okazać ciekawe…

   Don Quijote de la Mancha
  • Dziękuję za obszerny wpis , rachunek otworzyłem w ing. Polecasz jakaś literaturę dotyczącą jak inwestować na giełdzie? Słowniki pojęć, krok po kroku by zacząć przygodę ? ;)

   jakub123
  • Ja muszę przyznać, że ING nie lubię, bo w bezpłatnej wersji ma bardzo ograniczone możliwości; nie tylko nie ma dostępu do pełnego arkusza zleceń, ale nawet prosty wykres notowań można wyświetlić tylko dla jednego papieru, a nawet ten jest niedostępny, jeśli się w poprzednim miesiącu nie zrobiło żadnej transakcji! Chodzi o poprzedni miesiąc, więc jeśli nie zrobisz żadnej transakcji przez cały czerwiec, to wykres dla papierów kupionych 1 lipca zobaczysz dopiero 1 sierpnia!
   Prowadzi to do absurdalnych sytuacji, że kontrolując, jak sobie radzą moje certyfikaty posiadane na rachunku ING, odpalam Pulpit Inwestora Aliora… O ile ten akurat działa, bo przed chwilą znowu miałem ”Investment system is currently unavailable. Please try again later. Sorry for the inconvenience”, ale w końcu wlazło.

   Podstawowych informacji o inwestowaniu można szukać na stronach domu maklerskiego, nie kojarzę ING, fajnie to mają zrobione w BOŚ: https://bossa.pl/edukacja/kurs-gieldowy , a tu jest taki praktyczny przewodnik Aliora: https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:4240444f-1215-4eef-8f05-9cd842e2ee54/ALIOR_RACH_BROKERSKI_5_KROKOW.PDF — pamiętam, że kiedyś często do tego zaglądałem (jakiejś starszej wersji), by nie popełnić błędu przy ustawianiu Stop Loss/Stop Limit. Przydatny może też być Elementarzu Inwestora Zbyszka Papińskiego i Michała Szafrańskiego: https://appfunds.blogspot.com/2013/11/elementarz-inwestora.html .

   Strategię musisz sobie sam opracować, ja mogę tylko podkreślać, że bardzo ważne jest ustalenie sobie limitów, chodzi za równo o ogólny limit kasy, którą wrzucasz w giełdę (kwotowy lub jako procent portfela) oraz na pojedynczy papier lub transakcję. Ważne jest też, by nie poddawać się emocjom i trzymać się przyjętych zasad; zaznaczę też, że można jednocześnie stosować różne strategie, ja np. większość środków giełdowych mam już w długoterminowych ETF, ale niezależnie od tego zdarza mi się pospekulować krótkoterminowo na zupełnie innych zasadach.

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy czynsz też zalicza się do 1% zwrotów ?

  pawel07 Odpowiedz
 • No brze, mam Konto Jakie Chcę, ale nigdy nie uruchamiałem 1% zwrotów. Czy zwrot otrzymam jeśli opłacę ze swojego konta rachunki z gazowni i prądziarni jeśli stroną umowy z wymienionymi jest żona nosząca to samo co ja nazwisko?

  Drzeworyt Odpowiedz
  • Dołączam do pytania. Lub inny członek rodziny noszący inne nazwisko?

   miły Wrocławianin
  • Ja wiekszosc faktur mam na zone (bo ona podpisywala umowy) i place bez problemu ze swojego konta.

   keton
  • Precyzuje to regulamin, jesli zona jest wspolposiadaczem konta wtedy taki zwrot przysluguje. Co do zasady faktura musi by wystawiona na dane posiadacza rachunku

   smartas76
 • Odpowiedź negatywna: na fakturach/rachunkach odbiorcą lub współodbiorcą jest właściciel konta. W przeciwnym wypadku do potężnych nadużyć związanych ze zwrotami by doszło. Szkoda, że czynsz nie wlicza się do zwrotów, trudno.

  Maciej Odpowiedz
 • Niestety nie dostanie – chciałem zapłacić rachunek ma żonę

  heniek131 Odpowiedz
 • Czy wpływ 1000 zł ma być jednorazowy, czy łącznie?
  Pozdrawiam TM

  Tadeusz Odpowiedz
  • W regulaminie nie ma nic o „sumie wpływów” więc osobiście raczej trzymałbym się jednorazowego (dla pewności).

   Michał
 • Jak wygląda założenie konta mobilnie? Wideorozmowa z doradcą przez smartfona w godzinach pracy?

  Michał Odpowiedz
  • Ja wybieralem kanal mobilny, tj wchodzisz na stronke promocji, przechodzisz konkretne kroki tj, zbieraja od Ciebie dane, robia przez kamerke lapka/telefonu zdjecie DO, twojej twarzy a papiery dostajesz na maila. Ja robilem wczoraj o 14 nawet nie czekalem 2 min na polaczenie. Calosc bardzo szybko i bez problemow.

   apwelkle@gmail.com
  • Dzieki

   Michał
 • „Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł”

  W BOŚ też było i jest „Ekonto bez kosztów” z 0zł za prowadzenie i przelewy tylko, że po latach (od tego roku) wprowadzili warunek bezpłatności, min. 1000 zł wpływu w miesiącu na konto w m-cu. Pewnie taki myk i w tym koncie po czasie wprowadzą ale zastanawiam się czy to prawnie jest w ogóle OK ?
  ps. mojej mamie posiadającej w Credit Agricole stare (jeszcze z czasów Lukasa bezpłatne E-konto przysłali aneks do podpisania w którym jest, że dla kont w których opłata za prowadzenie wynosiła 0zł maksymalna może wynosić 200zł ! Pewnie chodzi o zmuszenie do przejścia na jakieś aktualne :(

  yosa Odpowiedz
  • Jeśli się zgodzisz na nowe niekorzystne warunki to będzie zgodnie z prawem, ale obowiązku posiadania konta w danym banku na razie nie ma – można je zamknąć.
   Podpisywanie aneksów do umowy również nie jest obowiązkowe, więc radzę tego nie robić i olać nową propozycję.

   Tomko
 • Wpływem może być przelew własny z innego banku?

  Daugern Odpowiedz
 • Zalogowałem się do Moneymanii, złożyłem wniosek, oddzwonił konsultant i zasugerował pójście do oddziału. W oddziale pani zasugerowała, żeby na wszelki wypadek spróbować jeszcze raz złożyć wniosek przez internet, bo nie gwarantuje premii jeśli ona otworzy rachunek. Po zalogowaniu się ponownie na stronie Moneymanii mój wniosek am status „wysłany”, żadnego linka do otwarcia konta. I co mam dalej zrobić, żeby otworzyć rachunek w ramach promocji?

  sailornine Odpowiedz
  • Czy jest możliwość założenia Konta Jakie Chcę bez wyrabiania karty? Zależy mi na bezpłatnych przelewach natychmiastowych, ale nie planuję dokonywać płatności kartami.

   Ewa1
  • Karta nie jest obowiazkowa, mozna ja zawsze zamknac. Od jakiegos czasu nawet nie trzeba tego robic w oddziale.

   keton
  • W jaki sposób zamknąć kartę debetowa bez wizyty w oddziale ? Proszę o więcej szczegółów ? Chodzi o kartę prababci . xyz

   prawdziwy-xyz
  • telefonicznie: 61 856 54 62

   mbo
  • Najlatwiej videorozmowa, albo chat (ale tutaj czeka sie 2 tygodnie na zamkniecie – chyba, ze cos sie zmienilo)

   keton
  • Dzięki , ale odpada , bo zaraz zapytają dlaczego babcia ma chrypliwy głos albo wąsy . Myślałem , że jest już możliwość przez internet bez wysyłania nowej . xyz

   prawdziwy-xyz
  • Osobiscie karte likwidowalem jakis czas temu przez czat. Wasy spokojnie przejda :)

   keton
 • Nigdy nie korzystałem z tego typu promocji, dlatego mam pytanie laika:

  – Czy otrzymam te 200 zł jeżeli w czerwcu zrobię przelew z własnego konta w innym banku na 1000zł, następnie pięć razy przy użyciu karty kupię gumę do żucia, następnie zrobię przelew zwrotny na swoje konto (990 zł zakładając że guma kosztowała 2zł). Operację powtórzę w lipcu i sierpniu. Dziękuję z góry za odpowiedź.

  Kamil123098 Odpowiedz
  • Jak najbardziej. Bank interesuje tylko, aby na konto wpłynęło 1000 zł + abyś wykonał 5 transakcji. To, co później zrobisz z tymi środkami, nie ma żadnego znaczenia :)

   Michał
 • Witam, jakieś wykluczenia kodów MCC, nie zauważyłem.

  Wiesław Odpowiedz
 • Witam, czy ktoś się orientuje czy Santander pobiera opłaty za wypłatę gotówki ze swoich bankomatów kartą Revoluta?

  MICHAŁ Odpowiedz
  • Tak, 12 zł,dowiadujesz się w trakcie transakcji.

   Eva
  • Raczej nie?
   Zdarza mi się korzystać z R w bankomatach Santandera i nic mi z konta nie pobrało. Nawet dzisiaj.

   Chyba, że bankomat odczyta kartę jako zagraniczną i na opcje z przewalutowaniem klikasz „TAK”. No to wtedy masz podwójne przewalutowanie. W Bankomacie PLN na GBP i na revolucie z GBP na PLN.

   Anom
 • Witam, do 15 maja miałem otrzymać link w celu uzupełnienia, podania nr konta do przelania nagrody, wszystkie wymogi spełniłem, ale linku nie dostałem. W banku twierdzą, że to nie oni odpowiadają i odsyłają do formularza reklamacyjnego na stronie bonus, a tam 30 dni na rozpatrzenie reklamacji, ale nie otrzymałem żadnego potwierdzenia, że przyjęli reklamację. Nie ma z nimi kontaktu. Żenujące. Ktoś z Was też nie dostał linka.

  Rafał Odpowiedz
 • Czy mowa jest również o karcie mobilnej? Czy tylko płatności kartą fizyczną?

  Olga Odpowiedz
 • Tez się chętnie dowiem czy zalicza płatności Np Apple Pay?

  paulagh86 Odpowiedz
 • Z tą lokatą to nie do końca , lekka ściema … konto założone w niedziele , w aplikacji nie widnieje lokata mobilna , poszła reklamacja – przyszła odpowiedź ze nie mogę założyć bo … „25.01.2017 r. skorzystał Pan z tej możliwości i założył Pan Lokatę mobilną na 20 000 zł. Dlatego nie
  może Pan ponownie założyć lokaty. ”
  hmm
  ciekawa historia , b.ciekawa – chyba informacji , że raz w życiu można skorzystać nie było … w tej dacie to może i miałem konto z lokatą ale w WBK to raz , i co to ma do aktualnej promo nie mam pojęcia

  lukasss Odpowiedz
 • 30.05 założyłem na moneymania.pl konto i złożyłem wniosek o konto (dokończyłem przez weryfikację wideo). Identyczną procedurę przeszła żona, z tym, że po złożeniu wniosku, dokończyła zakładanie konta w poniedziałek (podając nr wniosku podczas rozmowy). Po zalogowaniu na stronie moneymania nie ma żadnej informacji o złożonych wnioskach a jedynie informacja: „Potrzebujemy czasu na jego weryfikację – status Twojego wniosku zmieni się na „wysłany” w ciągu 2 dni roboczych.”. Czy ktoś może się podzielić informacją czy to normalne i jak to u Was wygląda/ło?

  Bogy Odpowiedz
  • U mnie to samo. Za to pojawiła się opcja wpisania nr konta w moich danych.

   paulagh86
  • Wydaje mi się, że ta opcja była dostępna już po rejestracji (mogę się mylić). Kiedy zakładałaś konto/składałaś wniosek na MM?

   Bogy
 • od ponad tygodnia czekamy z żoną na kontakt od doradcy mobilnego, a w moneymanii cały czas brak informacji o wysłanych wnioskach- jakieś sugestie, w jaki sposób powinniśmy zgłosić tę sprawę?

  Xemi91 Odpowiedz
  • U mnie i żony po kolejnych 3 tygodniach również brak informacji o wysłanych wnioskach. Czy ktoś z obecnej edycji MM posiada inny status?

   Bogy
 • Status na stronie moneymanii po kolejnych interwencjach zmienił się na wysłany. Minęły ponad 2 miesiące! Teraz walczy żona, kompletna porażka, żeby trzeba było dopraszać się o interwencje (wielokrotnie). W przypadku żony to już kumulacja porażek, poprzednia promocja z santanderem, zakończyła się w jej przypadku bez premii – santander kwestionował link, z którego zostało założone konto. Trzy podejścia odwoławcze i klapa – jak rozmowa ze ścianą. Co ciekawe w obydwu przypadkach konta zakładaliśmy razem w ten sam sposób (zawsze tryb icognito, dla pewności braku cookies). A jak u Was – jest ktoś z tej edycji (23) z takimi problemami?

  Bogy Odpowiedz
 • Ktoś już dostał informację o nagrodzie?

  Rafał Odpowiedz
 • U mnie brak. U żony brak.

  Bogy Odpowiedz
 • Ani ja ani żona nie dostaliśmy maila z informacją o nagrodzie. Po zalogowaniu do moneymanii widzimy oboje informację że wniosek został wysłany i nie ma miejsca na wpisanie nr konta bankowego. Czy tak powinno to wyglądać czy jakoś inaczej? Chyba czas pisać reklamację.

  Adam33 Odpowiedz
 • Ja nie dostałem maila ale od przedwczoraj sprawdzałem na stronie co jakiś czas. Dziś (chwilę temu sprawdziłem) zobaczyłem, że w zakładce Moje Dane po zalogowaniu do Moneymanii jest aktywne pole na dodanie numeru rachunku.

  Norek Odpowiedz
 • Dzięki, wpisałem numery kont i czekamy.

  Adam33 Odpowiedz
 • U mnie jak wysyłam numer rachunku zapisz dane, to potwierdzenia nie otrzymuje i wciaż na czerwono sie podswietla przycisk zapisz dane i potwierdzenia nie ma ze numer zostal zapisany.

  Stanisław Odpowiedz
 • Typowe kombinowanie- mail nie zostal wysalny. Status wniosku „wyslany” ciekawe co to znaczy. Faktycznie trzeba wejsc w zakladke dane i tam wpisac numer konta w Santander.

  Wg. mnie celowo jest to tak skonstruowane, zeby ktos zapomnial lub sie sam nie upomnial.

  apwelkle@gmail.com Odpowiedz
 • Czy już ktoś otrzymał nagrodę?

  Adam33 Odpowiedz
 • U mnie tez nie ma.

  Stanisław Odpowiedz
 • U mnie to samo brak meila dane uzupełniłem logując się na stronę.

  łukasz Odpowiedz
 • U mnie bez maila i bez przelewu. Dane uzupełniłem w terminie bezpośrednio na stronie. Wysłałem też reklamacje, ale bez odzewu

  Rafał Odpowiedz
 • U mnie na moneymanii status przyznana premia ale na koncie brak wpływu.

  andrzej78 Odpowiedz
 • Wpadła premia pare minut po 15

  paulagh86 Odpowiedz
 • U mnie również kasa na koncie

  andrzej78 Odpowiedz
 • Premia wpadła wiec wywiązali się z promocji, ale dodam że nie dostałem ani maila ani na stronie money-manii nie widniał żaden wniosek. Sam wpisałem na stronie numer otworzonego konta w banku.

  lukasz123a Odpowiedz
 • hej , zlozylem reklamacje i oto taka dostalem odpowiedz od total banku: „reklamacja odrzucona: w raporcie zapisany jest brak karty do konta w dniu rozliczenia promocji.”
  Czytam regulamin i nie widze takiego zapisu, komus tez z tego powodu odrzucili reklamacje?

  apwelkle@gmail.com Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy