Nowe Moto Konto i promocja Tankuj Korzyści ze zwrotem do 10% w Toyota Banku

Zakończona

Klienci Toyota Banku zostali poinformowani o tym, że ich Konto Jedyne zmienia się w Moto Konto. Oprócz zmiany nazwy rachunku bank zaprezentował również nową-starą promocję pozwalającą na zwrot nawet 10% wartości zakupów na stacjach paliw oraz, dodatkowo, wprowadził aplikację mobilną „Tankuj korzyści”, która pozwala śledzić na bieżąco swoje oszczędności. Osoby, które kupią nowy lub używany samochód Toyota/Lexus, zgarnąć mogą nawet 1100 zł w formie oferty specjalnej.

Tankuj korzyści - zwrot za paliwo do 10% miesięcznie na Moto Koncie Toyota Bank

Moto Konto

Warunki prowadzenia rachunku pozostały bez zmian. Aby nie płacić ani grosza za jego prowadzenie należy utrzymać średniomiesięczne saldo na koncie w wysokości 1000 zł lub 2500 zł na lokatach lub spłacać raty finansowania Toyota Bank/Toyota Leasing. Warto tu dodać, że w praktyce bank pobiera od nas 2,49 zł opłaty, a następnie oddaje ją po kilku dniach.

Co ciekawe posiadanie karty debetowej jest bezpłatne (bez spełniania dodatkowych warunków), a pierwsze trzy wypłaty z bankomatów mamy za darmo (kolejne 4,5 zł od wypłaty).

Tankuj korzyści

Jeśli chodzi o program „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”, to mogą z niego korzystać wszyscy posiadacze Moto Konta, pod warunkiem wyrażenia zgody na:

 • otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej oraz
 • przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu marketingu produktów i usług podmiotów współpracujących z bankiem oraz
 • otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług podmiotów współpracujących z bankiem

Oprócz tego konieczne będzie pobranie aplikacji mobilnej oraz udostępnienie danych o samochodzie za pomocą skanu dowodu rejestracyjnego naszego samochodu. Dane jednego pojazdu mogą być użyte maksymalnie przez dwóch uczestników.

Wymagane jest również wyrażenie stosownych zgód i oświadczeń dotyczących przystąpienia do promocji wewnątrz aplikacji (regulamin i wola przystąpienia do promocji) oraz zaakceptowanie regulaminu aplikacji i politykę prywatności. W trakcie promocji, naturalnie, nie możemy odwołać żadnej zgody, a na naszym koncie nie może powstać niedozwolony debet więcej, niż dwa razy.

Co, jeśli już przebrniemy przez wszystkie zgody? Do zgarnięcia będziemy mieli od 5% do 10% zwrotu od transakcji na stacjach paliw w terminie od 21.08.2018 do 30.06.2019. Aby jednak zwrot został naliczony w danym miesiącu będziemy musieli dokonać co najmniej jednego logowania do aplikacji Tankuj Korzyści. Wysokość zwrotu będzie natomiast zależała od kilku czynników.

Korzyści dla posiadaczy samochodów innych niż Toyota lub Lexus

Osoby, które posiadają auto dowolnej marki innej niż Toyota lub Lexus zgarną 5% zwrotu pod warunkiem średniomiesięcznego salda na Moto Koncie w wysokości min. 1000 zł oraz średniomiesięcznego salda oszczędności na poziomie min. 10 000 zł. Konieczne też będzie wykonanie dowolnych transakcji kartą (innych niż transakcje na stacjach paliw!) na kwotę min. 500 zł. Oczywiście wskazane jest też wykonanie transakcji na stacjach paliw, bo to za nie właśnie otrzymamy zwrot.

A jak posiadacze samochodów „nie-toyotowych” mogą zgarnąć 10% zwrotu? Wystarczy, że średniomiesięczne saldo na rachunku wyniesie min. 3000 zł, a oszczędności – min. 50 000 zł. Więcej trzeba też wydać w miejscach innych, niż stacje paliw – aż 1000 zł.

Korzyści dla posiadaczy samochodów Toyota lub Lexus

Jak łatwo się domyślić posiadacze samochodów zgodnych z nazwą banku (Toyota i Lexus) będą mieli nieco łatwiej. 5% zwrotu od transakcji na stacjach paliw osoby te zgarną mając średniomiesięczne saldo konta na poziomie min. 1000 zł lub oszczędności – min. 2500 zł. Co najważniejsze – osoby te nie mają wymogu wydawania pieniędzy w miejscach innych, niż stacje benzynowe. Oznacza to, że mogą zgarniać pełen zwrot, bez żadnych innych „kosztów” :)

Warto wiedzieć, że do posiadaczy samochodów Toyota/Lexus zaliczamy również te osoby, które mają aktywną umowę finansowania takiego pojazdu (z wykluczeniem refinansowania). Co rozumiemy przez te pojęcia? Zgodnie z regulaminem:

Finansowanie – zakup nowego, bądź używanego samochodu marki Toyota, Lexus w salonie sprzedaży Toyota, Lexus na terenie RP finansowany dowolnym produktem z oferty Banku, lub Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. (dalej „Toyota Leasing”) uruchomionym od 21.08.2018 r.

Refinansowanie –pozyskanie od Banku lub Toyota Leasing środków pieniężnych na spłatę całkowitą lub częściową umów kredytu lub leasingu w Banku lub Toyota Leasing.

A jak posiadacze powyższych marek mogą zgarnąć 10% zwrotu? Wystarczy, że wydadzą poza stacjami paliw min. 500 zł, średniomiesięczne saldo konta wyniesie min. 1000 zł, a oszczędności – min. 10 000 zł. Tu również posiadacze samochodów są traktowani tak samo, jak osoby leasingujące samochód (zgodnie z powyższymi definicjami).

Wypłata premii a dany miesiąc nastąpi do 10-tego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Oferty specjalne

Co ciekawe osoby spełniające powyższe warunki, które zakupią lub wyleasingują nowy lub używany samochód japońskiej marki w jednym z salonów sprzedaży Toyota lub Lexus, będą mogły zyskać jeszcze więcej.

Całkiem łatwo możemy zgarnąć 2 bony paliwowe o wartości 250 zł każdy. Jak? Po spełnieniu powyższych warunków powinniśmy dokonać min. jednej transakcji na stacjach paliw w okresie miesiąca od momentu zakupu samochodu. Pierwszy bon otrzymamy do 10-tego dnia roboczego następującego po miesiącu zgłoszenia zakupu. Kolejny – miesiąc później. Istotne, aby po zakupie samochodu poinformować o tym bank przez aplikację.

Druga oferta specjalna to premia w wysokości 600 zł, wypłacana przez rok po 50 zł co miesiąc. Aby ją uzyskać musimy nie tylko kupić samochód Toyota/Lexus w jednym z salonów sprzedaży, ale również skorzystać z finansowania Toyota Banku lub Toyota Leasing Polska oraz poinformować o tym bank przez wiadomość w aplikacji. Wypłata będzie się odbywać w tym samym terminie, co bonów (ale przelewem na konto). Do promocji możemy przystąpić do 30.06.2019.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy rejestrujemy się ponownie w promocji? Z regulaminu wynika że ta nowa promocja trwa od 1.07.2019, a nie od 1.08.2018.

  żuczek Odpowiedz
 • Nie wymaga dodatkowej rejestracji dla klientów biorących udział w promocji.

  Krak Odpowiedz
 • Czy ktoś otrzymał zwrot za transakcje czerwcowe ?

  Maciej Odpowiedz
 • Choroba, to muszę sprawdzić dokładniej, czy spełniłem warunki, ale bazowałem na apce i tam wszystko wyglądało ok. W podsumowaniu też mi czerwiec pokazuje.

  Maciej Odpowiedz
 • Witam. Czy tankowanie na stacjach Auchan nie podlega już zwrotom? Nie wypłacili mi premii za trzykrotne tankowanie w listopadzie.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Jak jest ze spamem w tej ofercie? Bo trzeba wyrazic zgody na podmioty wspolpracujace. Dzwonia duzo? Wysylaja jakies pierdoly? Czy raczej OK?

  eh Odpowiedz
 • Dostaliście w styczniu zwrot czy znowu się spóźniają (dziś 10 dzień roboczy stycznia) ?

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • @Rychu, a przypadkiem premia według regulaminu nie jest wypłacana do 15 dnia roboczego ?

  Maciej Odpowiedz
  • „Wypłata Premii następować będzie przez przelew środków na Konto Uczestnika, wykonywany przez Bank
   do 10-tego dnia roboczego każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały
   warunki, o których mowa w § 4 i 5 niniejszego Regulaminu.”

   Gruby Rychu
 • Jest już premia, więc jest ok.

  Lord Klops Odpowiedz
 • Czy tankując na stacji Auchan w Komornikach jest kod mcc stacji paliw i będzie premia promocji Tankuj Korzysci ?

  Romuald Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy