Do 100 zł za założenie lokaty dla obecnych klientów Toyota Bank

Zakończona

Ruszyła promocja Toyota Banku przygotowana dla obecnych klientów. W zamian za założenie 9-miesięcznej Moto Lokaty zgarniemy od 50 do 100 zł premii. Biorąc pod uwagę, że oprocentowanie lokaty wynosi 1% – 1,5%, to propozycja ta w chwili obecnej wydaje się bardzo rozsądna.

100 zł za Moto Lokatę od Toyota Banku

Moto Lokata z premią

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem dowolnego rachunku osobistego w Toyota Banku, który posiada wyrażoną zgodę na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie w okresie od 23.02.2021 do 26.03.2021 zwiększymy saldo posiadanych środków na lokatach i kontach w Toyota Bank względem dnia 22.02.2021 o min. 10 000 / 20 000 / 30 000 zł. Zwiększenie salda powinno się oczywiście odbyć przez założenie Moto Lokaty. Kwota min. 10 000 zł da nam 50 zł premii, min. 20 000 zł – 75 zł premii, a min. 30 000 zł – 100 zł premii. Dodatkowo regulamin zaznacza, że:

Zwiększenie salda depozytów musi nastąpić z rachunku innego banku niż Toyota Bank Polska

Co istotne: zwiększone saldo na kontach i lokatach w Toyota Banku powinniśmy utrzymać nie tylko w dniu zakładania lokat, ale również przez kolejne 150 dni. Co to oznacza? Załóżmy, że 22.02 mieliśmy w Toyota Banku 5 000 zł na starej lokacie, która skończy się za miesiąc. Po miesiącu powinniśmy zostawić te środki w banku (na koncie lub innej lokacie), aby warunek podwyższonego salda był ciągle spełniony.

Co ciekawe bank dopuszcza możliwość wystąpienia różnicy powyżej 2500 zł (np. duży wydatek opłacony kartą albo jakiś przelew). Mamy wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie salda.

Powiadomienie o zgarnięciu premii otrzymamy do 3.09 przez wiadomość SMS. Wypłata premii w wysokości 50, 75 lub 100 zł nastąpi do 8.09.2021.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Oprocentowanie Moto Lokaty

Standardowe oprocentowanie Moto Lokaty to 1% w skali roku, a lokaty możemy założyć na kwotę od 5000 do 50 000 zł. Bank pozwala jednak na podwyższenie oprocentowania do 1,5% osobom, które posiadają kredyt samochodowy w Toyota Bank Polska S.A. na dzień założenia lokaty. Klientowi przysługuje jednak tylko jedno oprocentowanie dodatkowe niezależnie od ilości posiadanych kredytów samochodowych i depozytów Moto Lokata.

Nie przegap!

Komentarze

 • Co w sytuacji, jeśli założę u nich konto w najbliższym czasie? Również mogę skorzystać? Dla mnie jest to niejasne.

  Adam K. Odpowiedz
  • Nie opłaci się. Za stówę z lokaty ? ;-) Lepiej poczekać, aż coś zapłacą za załozenie konta a te 30k zainwestować w bitcoiny :D

   JoX
  • Toyota już dawno nic nie dawała za otwarcie, więc z jednej strony jest szansa, a z drugiej może zmienili politykę skoro długo nie robią promocji dla nowych.

   Bolo
 • Z tego co widzę to chyba w Toyocie jest opłata za konto 2,5zl/mies, której nie da się uniknąć, więc nasz zysk z lokaty trochę jednak spadnie.

  Paweł Odpowiedz
  • Motokonto może być darmowe:

   Opłata zwracana w przypadku utrzymywania minimalnego miesięcznego średniego salda konta w wysokości 1 000 zł lub minimalnego miesięcznego średniego salda lokat w wysokości 2 500 zł lub […]

   Michał
  • @Michał dzięki! A nie wiesz czy dla celów samej lokaty można założyć to Moto konto bez karty płatniczej?

   Paweł
  • A nie chcesz zwrotów za paliwo?

   TomekW
  • @TomekW oboje z żoną mamy w planach założyć to konto, a mamy 1 auto (zarejestrowane na nią). Także jej opłaci się założyć konto z kartą, a mnie już niekoniecznie.
   A przy okazji: czy samo posiadanie karty bez jej używania jest płatne?

   Paweł
  • dla programu tankuj korzyści najlepiej zdobyć kod z dowodu rejestracyjnego Toyoty – nie ma znaczenia kto jest wpisany w dowód rejestracyjny. Wtedy wystarczy lokata np 6 miesięczna na 0,6 % na 2500 zł i wydawanie kartą 250 zł poza stacjami benzynowymi by dostać zwrot 5 % wydatków na stacjach – nie tylko paliwo ale też inne oferowane tam produkty/usługi myjnia sklep kawa hotdogi doładowania GSM :-) Maksymalny zwort wynosi 30 zł miesięcznie czyli refundowane są wydatki do 600 zł miesięcznie.

   zenek64
  • nie można edytować komentarza ale z tego co kiedyś tu czytałem jeden dowód może być wykorzystany 3 razy (do zwrotu na 3 kontach?) niech ktoś bardziej ogarnięty się wypowie i mnie poprawi w razie czego.

   zenek64
  • W edycji promocji 2021: jeden dowód rejestracyjny może być użyty przez maksymalnie dwóch uczestników promocji.

   fb
  • 250zl wydane musi byc dodatkowo w sklepach stacjonarnych? Sa jakies wykluczenia do wydania tych 250zl?

   TomekW
  • nie ma wykluczeń ja kupuję coś na allegro i przechodzi

   zenek64
  • A inne MCC ktoś sprawdzał?

   TomekW
  • Sorki, nie do końca zrozumiałem – jeśli nie mam Toyoty że nie wystarczy wydać 600zl na stacji benzynowej żeby uzyskać zwrot? Trzeba dodatkowo jeszcze zrobić zakupy za 250zl w innych sklepach?

   Paweł
  • Jak masz toyote to tez musisz zrobic transakcje poza benzynowymi.

   TomekW
  • Tzn że jeśli nie mam Toyoty a chciałbym dostać max zwrot to muszę w miesiącu wydać 850zl? 600zl na stacjach i 250 poza nimi?

   Paweł
 • To musi byc nadwyzka nad oszczędnosci czy wszystkie środki razem z ror? Jak sprawdzic jaki byl dokladnie stan srodkow w 22/02?

  TomekW Odpowiedz
  • Paragraf 4 – Warunki akcji – punkt e:
   „Utrzymać zwiększone saldo depozytów posiadanych na wszystkich kontach i lokatach w banku z dnia 22.02.2021”
   Czyli wszystko.
   Stan na 22.02 musisz policzyć sobie na piechotę

   robkas2050
  • I dalej w słowniku: saldo depozytów – kwota środków pieniężnych zgromadzonych na dzień 22.02.21 przez uczestnika na wszystkich kontach i wszystkich lokatach dostępnych w ofercie banku
   Choć z drugiej strony zapis dla mnie nie jest precyzyjny: czy środki na ror są depozytami?

   robkas2050
 • Admin, z regulaminu nie wyciągnąłeś jednego, ale bardzo istotnego zapisu. A można stracić prawo do premii. Paragraf 4 punkt 2:
  „Zwiększenie salda depozytów musi nastąpić z rachunku innego banku niż Toyota Bank Polska”
  Czyli założenie lokaty z jej zasileniem przelewem z innego banku. Zasilenie z konta Toyoty nie daje prawa do premii

  robkas2050 Odpowiedz
  • Słuszna uwaga – dorzucam

   Michał
  • Czy to znaczy, że nie można najpierw wpłacić kwoty lokaty z innego banku na motokonto (ROR), a dopiero potem z motokonta opłacić lokaty? Kurcze, to faktycznie ważna sprawa.

   Paweł
  • Ciekawy zapis, ja dzisiaj właśnie zasiliłem ROR z innego banku, a potem miałem zakładać lokatę… Teraz już nie wiem co robić…

   diego
  • Aby utworzyć jakąkolwiek lokatę w toyocie musimy wybrać pierwsze z jakiego konta ja zrobimy – tam jest tylko do wyboru ror albo oszczednosciowe – jak mamy zasilic z innego banku?

   TomekW
  • Teraz już wiem, bo założyłem lokatę i nie było innej opcji…

   diego
  • Chodzi o to żeby przelać kasę z innego banku na konto w toyocie a dopiero z niego założyć lokatę. Tak powiedzieli na infolinii

   Paweł
  • Czyli przed rejestracją w promocji trzeba wylać kasę, żeby potem po rejestracji była to to „właściwa” kasa z innego banku? LOL

   Ja123
  • No nie… bo jak wylejesz kasę to nie spełnisz warunku salda z 22.02, bo je zmniejszysz

   Paweł
  • Racja, trzeba by było wylać kasę przed 22.02

   Ja123
 • „Alternatywnie możemy od razu założyć Moto Lokatę z nadwyżką 5 000 zł, aby po miesiącu środki ze starej lokaty wypłacić.”
  Moim zdaniem powyższe zdanie w artykule jest błędne. Zgodnie z regulaminem do salda które trzeba utrzymać wlicza się się saldo na dzień sprawdzania wraz z założonymi lokatami. W związku z tym wpłacenie lokaty na większą kwotę zupełnie nic nie daje.

  InfoBank Odpowiedz
  • Nie do końca jestem przekonany czy tak można interpretować zapis w regulaminie, ale na wszelki wypadek usunąłem to zdanie.

   Michał
 • Z tego co kojarzę jedynym minusem Motolokaty jest to że jest wykluczona z programu tankuj korzyści (jej posiadanie nie wlicza się do średniomiesięcznego salda oszczędności ) – mimo wszystko i tak się opłaci bo dla 10 tyś deponowanych w lutym zysk wynosi 110,57 na rękę czyli odpowiednik lokaty 1,83 % (lokaty zakładane w marcu są 2 dni dłuższe a efektywne oprocentowanie spada do 1,82 %).
  Dla wyższych kwot zysk jest już mniejszy dla 20 k wynosi 1,62 % zaś dla 30 k – 1,55 % – wyliczone przy założeniu utrzymania lokaty do końca. Przy zerwaniu lokaty po 150 dniach dla 10 k mamy zysk z premii odpowiadający lokacie 1,5 % dla 20 k 1,12 % a dla 30 k 1 %

  zenek64 Odpowiedz
  • @Zenek64 A skąd ta informacja, że motolokata nie wlicza się do salda przy Tankuj korzyści? Pytam, bo przed chwilą dzwoniłem na infolinię Toyoty dopytać o ofertę i przy okazji zapytałem o to – konsultant stwierdził, że ta premiowana 100zł motolokata wlicza się do salda dającego te cashbacki… Wiem, że nie zawsze warto wierzyć konsultantom, ale ten brzmiał na przekonanego. I sam nie wiem co o tym myśleć.

   Paweł
  • W regulaminie nie ma wykluczeń żadnych lokat, więc nie ma powodu aby ta była „zła”.

   mbo
 • Tydzień temu założyłem Moto Lokatę na 30k zł. Czy dobrze rozumiem regulamin-wystarczy że zerwę lokatę i założę nową na 30.001 zł, aby spełnić warunki promocji?

  fb Odpowiedz
  • Aby dostać premię musisz założyć nową Motolokatę na minimum 40 k zł – albo w inny sposób utrzymywać te 30 k w Toyota banku przez czas wymagany do otrzymania premii .

   zenek64
  • @fb: Źle rozumiesz. Dla celów promocji wyliczono saldo środków na dzień 22.02. W celu wzięcia udziału w promocji musisz się do niej zarejestrować, a następnie dokonać zasilenia z konta innego niż Toyota Bank, a środki na lokacie muszą przekraczać saldo środków wyliczone na dzień 22.02. o co najmniej 10k.

   tof
  • gdzie w regulaminie jest określone o jaką kwotę mają urosnąć moje środki? mam je powiększyć poprzez założenie moto lokaty np na minimum 30k – moja lokata jest na 30001 więc spełnia warunki. 1zł pochodził spoza Toyoty.

   fb
 • Kurde!. W opisie okazji nie jest wspomniany paragraf 4 pkt 2 regulaminu „Zwiększenie salda depozytów musi nastąpić z rachunku innego banku niż Toyota Bank Polska S.A.”
  Założyłem lokatę z środków przelanych z rachunku Toyota Bank żony. Co mam teraz zrobić? Zerwać lokatę, przelać pieniądze do innego banku i ponownie założyć lokatę?

  falusinski Odpowiedz
 • Jak kiedyś zakładałem lokate i mam dostęp do bankowości internetowej Toyota Bank to mogę skorzystać z promocji ? Czy jednak musze mieć rach osobisty ? Jak ewentualnie go założyć

  IreneuszN Odpowiedz
 • Czy zakładając lokatę z oszczędnościowego pobierają opłatę za przelew? ;P

  Romek Odpowiedz
 • Wczoraj zakładałem w ten sposób, tylko poprzez infolinię i był za darmo. Dlatego tak – bo się zamotałem, nie wiedząc, że każdy przelew z KO to 2 zł. Myślałem, że jak w innych bankach pierwszy jest gratis.

  diego Odpowiedz
 • Konsultant założył za free, raczej nic nie naliczy się na koniec miesiąca…

  diego Odpowiedz
 • No to w końcu jak jest z założeniem tej lokaty przelewem z zewnątrz? Jak wchodzę w nową lokatę to mam tylko do wyboru ROR lub KO do opłacenia lokaty, czyli nie da się zrobić tak jak kiedyś w np w IB. Czy też coś źle widzę?

  JJ2010 Odpowiedz
 • W regulaminie jest o zwiększeniu salda depozytów z innego banku – przelew z konta w innym banku na ROR spełnia ten warunek.

  mbo Odpowiedz
  • Moim zdaniem chodzi o to, żeby te zwiększenie nie nastąpiło ze środków, które luzem trzyma się na koncie, bo w tym banku nie ma opcji opłacenia lokaty z zewnątrz jak w Ideii.

   Gruby Rychu
 • Długo czekaliście na kontakt zwrotny z banku w sprawie otwarcia konta? Wczoraj rano złożyłem wniosek i póki co cisza.

  Paweł Odpowiedz
  • Ciekawe ile teraz dają za otwarcie ?
   Dawniej się czekało ok 2-3 dni.

   Bogdan
  • W poniedziałek złożyłem wniosek. Dziś telefon. W poniedziałek następny wizyta kuriera.

   Michał1986
 • Ten bank jest tak durny ,że nawet numeru klijenta nie można wkleićtylko trzeba ręcznie wpisywać numer.Później po szęść liter z hasła i na koniec potwierdzenie na aplikacji. Masakra :(

  malutki Odpowiedz
 • ktoś się orientuje jak uzyskać podwyższone oprocentowanie 1,5%, mam aktywny leasing w toyota bank, założyłem lokate ale pokazuje mi 1%

  paqero Odpowiedz
 • Promocję skrócono do 17.03.2021 r.

  e Odpowiedz
  • „Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że z dniem 15.03.2021 r. zmianie ulega Regulamin Akcji Promocyjnej „MotoLokata z premią”. Zmiana polega na modyfikacji daty zakończenia akcjipromocyjnej z 26.03.2021 r. na 17.03.2021 r. Zmiana Regulaminunie wpływa na prawa nabyte przez uczestników akcji promocyjnej przed jego zmianą. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu poprzez czat lub formularz kontaktowy. Z poważaniem,Zespół Toyota Bank”

   Oj, nieładnie sobie poczynają. Nie wiem czy zdążę, dziś dopiero kurier przyjechał… Konta jeszcze w systemie nie widzę…

   g.romek
  • A ja w takim razie jutro odwołuję kuriera. Chamstwo.

   pytanie
  • W sumie może i lepiej. Czasy niepewne, więc po co mi to.

   pytanie
  • Heh, po wysłaniu maila na kontakt@toyotabank.pl dostaję zwrotkę. Fajnie, no to zostaje telefon.

   pytanie
  • Udało się założyć w ostatnim dniu :)

   g.romek
  • Dzięki za info, nie zauwazylem wiadomości w systemie, poszedł przelew więc jest szansa, że jeszcze zdążę dziś, ale zachowanie banku słabe

   Dzikus
  • Ta zmiana regulaminu to kpina, poinformowali o tym dwa dni przed końcem promocji a do otwarcia konta wymagana jest wizyta kuriera więc jak ktoś nie był w trakcie tego procesu to już z promocji nie może skorzystać:(

   Dobcio
 • Niestety premii nie dostałam:(. Napisałam wiadomość w bankowości internetowej i nie wiem czy coś źle robię, ale nie chce się wysłać.

  BiancaM Odpowiedz
  • Ja też nie dostałem ani powiadomienia o premii ani premii. Złożyłem w poniedziałek reklamację telefonicznie i czekam na odpowiedź.

   Paweł
  • Ja również nie dostałem premii ani powiadomienia. Brak również możliwości wysłania reklamacji. Zgłosiłem telefonicznie: nadali numer sprawy. Czekam.

   Michał1986
  • Dziwne to, że w bankowości internetowej nie da się wysłać wiadomości. Ja złożyłam reklamację na podany w regulaminie promocji adres mailowy.

   BiancaM
 • Też nie dostałem nagrody. Reklamacja wysłana na adres mailowy podany w regulaminie.

  ptok Odpowiedz
  • Jeszcze nie wiesz, że nie zapisałeś się do promocji po przez wypełnienie formularza, ale się dowiesz
   xD

   Romek
  • *poprzez

   Romek
  • Wiem że się zapisałem. Mam maila od Toyoty z 12 marca z potwierdzeniem rejestracji w promocji. Ten numer nie przejdzie. Zresztą wysłałem im kopię tego maila w załączniku do reklamacji.

   ptok
  • 12 marca, 08:53 Toyota Bank Polska
   Dzień dobry dziękujemy za rejestrację w Akcji Promocyjnej „Moto Lokata z premią”.
   Formularz rejestracyjny został przesłany pomyślnie.

   Więcej informacji o akcji promocyjnej: http://www.toyotabank.pl/moto-lokata-z-premia

   Z poważaniem,
   Toyota Bank Polska S.A.

   ptok
  • @ptok
   jakieś wieści w sprawie reklamacji? Ja też czekam. Bank się szczególnie nie spieszy.

   BiancaM
 • Reklamacja złożona 8-go wieczorem. Dziś 15-ty, zero odzewu.

  ptok Odpowiedz
 • Ja dostałem dziś odpowiedź na reklamację (składałem 6.09). Rozpatrzyli pozytywnie. Przeprosili, napisali że mają jakąś awarię systemu raportowania. W ciągu 14 dni wypłacą 100zl. Także głowa do góry, na pewno u Was będzie to samo.

  Paweł Odpowiedz
 • Czy ktoś jeszcze oprócz Pawła dostał odpowiedź?

  ptok Odpowiedz
 • U mnie żadnej odpowiedzi. Mail wysłany 8-go.

  ptok Odpowiedz
  • u mnie również brak jakiejkolwiek informacji. Reklamacja składana telefonicznie 6 września

   Michał1986
 • U mnie reklamacja odrzucona, rzekomo brak zgody marketingowej. Złożyłem odwołanie z załączonym screenem wiadomości od Banku, że mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody do tej promocji. Niezależnie od wyniku definitywnie żegnam się z TB, mam już dość ich wałów i rżniecia głupa.

  Kurt Odpowiedz
 • A ja nie dostałem maila, tylko przed chwilą miałem telefon z Toyoty z informacją że reklamacja uznana i wypłata nastąpi w ciągu 14 dni. Nie na piśmie, tylko „na gębę”.

  ptok Odpowiedz
 • I stówka już na koncie. Nie trzeba było czekać 14 dni.

  ptok Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy