Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe – grudzień 2023

Przed nami ostatni miesiąc roku. Tradycyjnie sprawdźmy więc w jakich bankach najlepiej ulokować swoje środki w grudniu 2023.

7,1% w Nest Banku

7,1% w skali roku oferuje Nest Bank na swojej Lokacie Witaj. Tak wysokie oprocentowanie dotyczy wersji 6-miesięcznej (5,25% w wersji 3-miesięcznej) do 25 000 zł. Aby z niej skorzystać należy być nowym klientem, który nigdy wcześniej nie posiadał Lokaty Witaj oraz złoży dyspozycje jej otwarcia w ciągu maksymalnie 30 dni od daty otwarcia rachunku osobistego. Konieczne jest jeszcze posiadanie udzielonych zgód marketingowych.

Co ważne: lokata w wersji 3-miesięcznej nie ma żadnych dodatkowych warunków, natomiast lokata 6-miesięczna wymaga od nas zapewnienia w każdym miesiącu kalendarzowym po otwarciu lokaty wpływów na rachunek osobisty min. 2000 zł oraz wykonanie 3 dowolnych czynności spośród: płatność BLIK, płatność kartą, przelew.

Co ciekawe 7,1% do 100 000 zł dostępnie jest również na koncie oszczędnościowym Nest Banku. Oferta ograniczona jest do osób, które zakładają pierwsze takie konto, a jej czas trwania to 90 dni od założenia.

7% na koncie oszczędnościowym i 6% na lokacie w VeloBanku

7% do 300 000 zł (i 5% dla kolejnych 100 000 zł) oferuje VeloBank na swoim Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Oferta obowiązuje 3 miesiące od ulokowania nowych środków (względem 21.11). Zaletą konta oszczędnościowego jest to, że możemy z niego przelewać i dorzucać środki kiedy chcemy bez kosztów (pod warunkiem posiadania konta osobistego, na który zlecamy przelewy).

6% w skali roku dostępne jest na Lokacie na nowe środki – w wersji 3-miesięcznej. W wersji 2-miesięcznej zgarniamy już „tylko” 5,8%, a w półrocznej – 5%. Kwota pojedynczej lokaty to maksymalnie 150 000 zł, a lokat możemy założyć 3 (po jednej dla każdego okresu). W zasadzie jedynym warunkiem założenia lokaty jest przyniesienie do banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 29.11.2023.

6,5% w Pekao

6,5% na 5 miesięcy oferuje konto oszczędnościowe Pekao S.A. Oferta kierowana jest głównie do nowych klientów, ale przy odrobinie szczęścia skorzystają z niej też obecni. Kwota maksymalna to 100 000 zł, a czas trwania promocyjnego oprocentowania to 5 miesięcy. Zyskać też możemy 200 zł w gotówce.

W dobie spadków oprocentowań zaklepanie sobie 6,5% na aż 5 miesięcy wydaje się świetnym rozwiązaniem.

6,5% (lub 3%) na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

6,5% na koncie oszczędnościowym oferuje Bank Millennium dla osób, które przyniosą do banku nowe środki (względem 10.11.2023). Premiowane jest maksymalnie 100 000 zł przez okres 90 dni. Problem w tym, że wymagane jest również wykonanie min. 5 transakcji kartą lub BLIKiem – inaczej oprocentowanie spada do 3%.

6,5% w Inbanku

Wysokie oprocentowanie oferuje również estoński Inbank. Co istotne: nie ma tu praktycznie haczyków – nie jest wymagane zakładanie konta ani przynoszenie nowych środków. 6,5% zyskamy na lokacie dla nowych klientów, która dostępna jest dla kwoty do 50 000 zł. Nieco mniej otrzymamy na lokatach standardowych – praktycznie bez limitów kwotowych, bo kwota lokat to maksymalnie 1 000 000 zł (max. 50 000 zł per lokata):

6% na lokatach Banku Facto

6% oferuje działający na podstawie wewnątrzunijnych przepisów włoski bank Facto. Jeśli nie przeszkadza nam, że gwarancje środków (do równowartości 100 000 euro) zapewnia włoski odpowiednik BFG, to mamy tu do zdobycia 6% na 3 i 6 miesięcy, a 5,25% na 1, 9 i 12 miesięcy. Innych haczyków brak – po prostu przelewamy pieniądze i zarabiamy.

Aktualna lista lokat Facto prezentuje się następująco:

6% + 500 zł w Alior Banku

6% mogą zgarnąć klienci Alior Banku na koncie Mega oszczędnościowym dla kwoty do 200 000 zł. Wystarczy, że przyniesiemy do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 15.11, a oprocentowanie będzie obowiązywało przez 3 miesiące. Oprócz tego bank wymaga od nas wykonywania min. 5 płatności kartą (stacjonarnie) na dowolne kwoty miesięcznie – inaczej oprocentowanie spadnie do 4%.

Oprócz tego czeka na nas również 500 zł na start za założenie konta osobistego.

5,78% na IKO w Toyota Bank

Ciekawą ofertę depozytową ma ciągle Toyota Bank. 5,78% do 400 000 zł możemy zyskać na Indeksowanym Koncie Oszczędnościowym, którego oprocentowanie oparte jest o stawkę WIBOR 3M. Oprocentowanie ustalane jest raz na kwartał (a dokładnie w przedostatni dzień), a za prowadzenie konta pobierana jest z góry opłaca 30 zł i oddawana dopiero do 10. dnia roboczego kolejnego miesiąca – pod warunkiem, że nie wycofaliśmy z konta żadnych środków (choć do tego limitu nie wliczają się opłacone lokaty, np. 3-dniowe). Pamiętajmy więc aby na koncie trzymać min. 60 zł, żeby nie wpaść w debet. I dobrze zaplanować ewentualne zamknięcie rachunku w przyszłości.

6,6% zyskamy natomiast m.in. na kwartalnej Lokacie Plus, a 6,3% na 200-dniowej Lokacie Sprint.

5,5% w ING Banku

5,5% dla nowych klientów banku oraz 5,5% dla nowych środków oferuje również ING Bank. Pierwsza oferta dostępna jest na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (do 200 000 zł) a druga na OKO Bonus (dla kolejnych 200 000 zł). Dodatkowo zakładając konto osobiste w banku (potrzebne do pierwszej promocji) możemy zgarnąć 250 zł.

5,25% do 250 000 zł w PKO BP

Ciekawą ofertę ma również PKO BP. Zyskamy tam 5,25% na koncie oszczędnościowym Plus – pod warunkiem, że będą to nowe środki, czyli nadwyżka nad saldo z dnia 30.11.2023. Okres oprocentowania wynosi 90 dni, a kwota maksymalna to 250 000 zł.

5% bez zakładania konta

Nieco mniej od konkurencji, ale na dużo prostszych zasadach, oferuje Santander Consumer Bank. Tu na lokacie 3-, 4- i 6-miesięcznej zarobimy 5% – ale bez zakładania konta i bez dodatkowych warunków – oprócz jednego: konieczne jest przyniesienie nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 10.10.2023. Kwota lokaty to maksymalnie 400 000 zł, a lokat możemy zakładać dowolną ilość.

Alternatywnie możemy też skorzystać z lokaty rocznej lub kwartalnej, z nieco niższymi oprocentowanie:

Jeśli natomiast nie straszne nam zakładanie konta to warto przypomnieć, że 6% do 50 000 zł oferuje konto oszczędnościowe tego banku.

PS. Przypominam, że pełny i aktualny ranking lokat oraz kont oszczędnościowych dostępny jest zawsze w zakładce „Rankingi”.

Nie przegap!

Komentarze

 • Pytanie OT: który z interfejsów bankowych – osobno web i mobilne – lubicie najbardziej. Wiadomo że dla wisienek nie ma to znaczenia ale rozglądam się za zmianą w koncie podstawowym i lubię używać czegoś co daje mi się jakiś wizualny fun. Obecnie co mam/znam
  – ing po zmianach mi nie leży, chociaż najlepszy z poniższych
  – pko bp – formalnie ok ale brak jakieś estetyki, nuda
  – alior – też mi nie pasuje, i ciągle te same reklamy mimo ich zamykania
  – mille – jeden z najgorszych
  – mbank – po wyłączeniu wszędobylskich reklam pulpit to bieda, prawie pusty ekran niespójny z resztą aplikacji, nie wiem po co wyświetla się widget Miejsce na twój produkt skoro nic nie mogę lub nie chcę dodać. To jeszcze by uszło ale apka mobilna ma błędy/słabe rozwiązania szcz przy płatności blikiem
  To oczywiście moja subiektywna opinia

  pozawe Odpowiedz
  • Z mojej perspektywy żaden bank nie ma interfejsu, którego się czuje od samego początku i nie trzeba niczego specjalnie długo szukać. Często zmiany na nowsze wcale nie są zmianami na lepsze – np. apka Santandera po aktualizacji jest IMO gorsza niż była, bardziej cukierkowa a mniej funkcjonalna…

   Michał
  • >>>apka Santandera po aktualizacji
   Twór nieudacznika.

   Bogdan
  • Lepszy niż ING chyba nie znajdziesz choć faktycznie ostatnio go spsuli po aktualizacji, chyba był spoko Velobank, miałem go za krótko,pko z żubrem też ok, paribas tragedia, alior beznadzieja, citi też, ale wszystkich gromi nest bank, to jest poziom banku społdzielczego lat 90tych.

   pytajnik
 • wizualny fun to może złe słowo, chodzi o jakaś estetykę, po tylu latach rozwijania apki o bądź co bądź znanej nie zmiennej funkcjonalności można w końcu by ją dopracować

  pozawe Odpowiedz
 • Moim zdaniem Mille ma najbardziej intuicyjną i elegancką aplikację. :-)

  Daugern Odpowiedz
  • na telefon jest ok, web no nie. Po prawej stronie wyświetlana jest historia ostatnich transakcji. Mieści się całe 6 wpisów. Obok kwot są opisy: Wydatki, Wydatki Wydatki, Wpływ, Spłata karty kredytowej, Wydatki. Mnie te kwadraty nie przekonują zgodnie z teorią mobile first web wygląda tak sobie, No i sama oferta poza za impresją nie ma tam nic ciekawego, na plus łatwo dostać, mam też drugą kk dożywotnio bezpłatną gdzie takim ing mimo bycią tzw klientem premium nie jestem w stanie dostać zwykłej kredytówki przy jdg

   pozawe
  • Ja również uważam, że appka z Millennium jest jedną z lepszych. A po za tym Millennium ma naprawdę sporo plusów jak dla starych klientów.

   McKwacz
 • FACTO z jednymi z najlepszych ofert lokat właśnie od jutra staje się jednym z gorszych w ofercie lokat (oproc. w stosunku rocznym):

  1 m-c: 5 proc.
  3 m-ce: 5,75 proc.
  6 m-cy: 5,75 proc.
  9 m-cy: 5 proc.
  12 m-cy: 5 proc.

  reszty nie piszę bo mi warto.

  Duris Odpowiedz
 • Pobrał komuś 7.12. bank pocztowy opłatę za kartę mimo spełnienia warunku obrotu w listopadzie na 300 zł ? Coś się zmieniło czy to jakiś błąd systemu ? Pobrali nawet za kartę dla pełnomocnika którą dotychczas nie było obrotu a opłat nie pobierali , bo właściciel robił obrót swoją kartą. Była jakaś zmiana w tabeli prowizji ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Już przeczytałem , od 1.11. wymagają obrotu na 400 zł . xyz

   prawdziwy-xyz
  • Sprawdziłam u siebie, też mnie złupili. Nie wiedziałam że trzeba zrobić większy obrót i do wymaganego limitu zabrakło mi 20zł.
   A kiedy informowali o tych zmianach? bo ja sobie nie przypominam.

   Ew@
  • Jest jedna zmiana na plus, zrezygnowali z opłaty za konto. Wcześniej konto było darmowe pod warunkiem posiadania karty, która z kolei była płatna jeśli nie wykonano określonego obrotu. Teraz konto jest darmowe bez żadnych warunków a wymagany obrót kartą się zwiększył więc chyba najlepiej pozbyć się karty.

   Ew@
 • Dzien dobry. Moje szczesie ,że zrezygnowałem z konta . Od początku mieli jakeś wymagania a zyski słabe .

  miron Odpowiedz
 • Ja już nie mówię o wysłaniu zmian korespondencją papierową ale nawet marnego smsa nie przysłali, że TOIP się zmieniła i trzeba się zapoznać. Brak informacji pozbawił mnie prawa do sprzeciwu i rozwiązania umowy zanim zmiany wejdą w życie. Ktoś może potwierdzić, że Pocztowy ograniczył się do wywieszenia nowej taryfy na stronie, co chyba nie spełnia obowiązku informacji?

  Ew@ Odpowiedz
  • był oficjalny email sierpniu

   margob
  • był oficjalny email sierpniu

   margob
  • Przekopałam maila i nic nie ma, chyba że przepadło w spamie. Nie wydaje mi się, żeby poczta elektroniczna to był właściwy kanał komunikacji jeśli wyciągi dostaję papierowe.
   Gdyby poszło pocztą tradycyjną to dziwne, że wyciągi dotarły a akurat przesyłka o zmianach zaginęła.

   Ew@
  • mail na pewno był i na pewno zgodziłaś się gdzieś na dostarczanie zmian regulaminu w formie elektronicznej :)

   margob
  • Już się tego czytać nie da!
   Nie zesraj się!
   Może już przestań spamować tą stronę! Jak widzę Twoje posty – od razu odpuszczam. Jak masz interesujące wiadomości – zapraszamy! Ale wieczne narzekanie, jakie te banki złe … (miałem nie pisać, ale może zmień coś w życiu :) ).

   Anonymous
 • Od dziś lokaty w Facto w dół. I to sporo. Np. na 3 i 6 m-cy- tylko 5,75%. 5% n m-c. Mają sporo kasy skoro na koniec roku obniżają oprocentowanie.

  Waldemar Odpowiedz
 • Velo Bank 7% zostaje, ale tylko do 50 tys.

  g.romek Odpowiedz
  • odpisuj pod postem, 7% zostaje to fakt ale tylko dla nowych i tylko 50k a nadwyzka dla nowych klientow pond 50k a do 300k to 6,5% (czyli to samo co maja starzy – ich po prostu pozbawili 7% zupelnie).

   Krzychoooo
 • Wielki plus dla pko bp że można zamknąć konto z aplikacji, natomiast miałem już dzisiaj 6 telefonów od nich, 2 odebrane i myślę że to jeszcze nie koniec
  Jeszcze patrzę jak rozwiązać umowę z facto z które już raczej nie skorzystam ale nie ma tak prosto

  pozawe Odpowiedz
  • facto nie używaj pół roku, sami wypowiedzą

   keram7m
  • miałem racje, dzisiaj kolejny telefon, nie mają systemu do ogarniania do kogo już dzwonili. Jak oferta do pozostania to jest np 6mc darmowe konto aurum czyli brak jakiekolwiek logiki

   pozawe
 • Pamiętajcie, że na obligacjach, do końca grudnia macie 7% na rok (edo), które cały czas pracuje bez belki (naliczany dopiero po zakończeniu oszczędzania).
  Później oprocentowanie = inflacja + 1,5% marży.
  Sam, na niektórych emisjach mam w tej chwili po 18%! I pluję sobie w brodę, że szukałem promocji w jakichś Idea bankach, zamiast zakupić więcej obligacji i spokojnie sobie korzystać z promocji bankowych (głównie na wejście), zamiast szukać ofert lokatowych (już nie po to żeby zarobić, a chociaż zniwelować inflację) …

  Anonymous Odpowiedz
  • A robiłeś analizy na okoliczność potrzeby wcześniejszego zakończenia ? Kiedy najlepiej, kiedy tak, kiedy nie itp. ?

   yosa
  • masz tego sporo w necie np u Iwucia czy na grupach fp, nikt ci tego w jednym zdaniu nie napisze

   pozawe
  • @yosa Robiłem uproszczone i są jak najbardziej na plus dla obligacji vs lokaty.

   Poczytaj na inwestomat – Mateusz Samołyk świetnie pisze o obligacjach. Nie wiem czy mogę linkować wpis, ale łatwo go znajdziesz. I odpowiedzi na pytania także.

   Anonymous
  • Ja sobie pluje w brode podwojnie, ze probowalem rozdzielac kase na KO/lokaty i obligacje i po 2, ze nie pomyslalem wczesniej o IKE Obligacje (znosi belke po 60r zycia)

   keton
 • Aion Bank zwiększył limit doładowań konta, udało mi się zasilić kwotą powyżej 20k. Czy ktoś zna aktualny limit? Na stronie jeszcze nie zmienili.

  g.romek Odpowiedz
  • Jutro będę testował powyżej 25 k.

   g.romek
  • daj znać ile przechodzi

   karampuk
  • Przeszło ponad 26 k. W poniedziałek będę testował dalej

   g.romek
  • Zapytałem na czacie. Aktualny limit to 60k.

   g.romek
  • Mam oba (ike/ikze) maklerskie ;)
   Tobie i wszystkim też polecam :)

   Anonymous
  • Działa z citi?

   Anonymous
  • @Anonymous – piszesz o IKE I IKZE maklerskim ale to gdzie je masz? Bo to chyba nie tyczy sie Aion Banku? Czy chodzi Ci ogólnie o posiadanie np w Bossa?

   McKwacz
  • Przepraszam, moja odpowiedź miała pojawić się pod wpisem
   15 grudnia 2023, 12:16 • keton
   – coś mi się źle zlinkowałao po zalogowaniu z telefonu.
   Aion nie ma takiej oferty.

   Anonymous
  • @ Anonymous 15 grudnia 2023, 12:58

   Podobno działa, ale za prowizją. Więc nie korzystam.
   Doładowuję z Millennium, Aliora i BNP.

   g.romek
  • Dziękuje :)

   Anonymous
  • Czy z KK TMUB doładowanie Aiona jest za free?
   I drugie pytanie: czy macie problem z doładowaniem poprzez KK PKO BP? Pierwsze doładowanie w miesiącu powiedzmy na 1.5 czy 2k idzie bez problemu, a jak robię kolejne to po potwierdzeniu w apce PINem transakcja jest odrzucana…pierwsze doładowanie robię identycznie i jakoś co miesiąc przechodzi

   JJ2010
  • Pierwsze pytanie – odpowiedź TAK

   g.romek
  • u mnie przeszło 50k i kolejne wpłaty odrzuca

   karampuk
  • Tu niestety Ci nie pomogę, ale mam pytanie: po zasileniu mogę z tym wyjść gdzie na ten czas mam najlepiej?

   Anonymous
 • Czy konto w Aion da się założyć jeszcze raz?

  Beata2 Odpowiedz
 • Konto Oszczędnościowe Profit – lekki spadek %
  „Możesz zyskać do 6,25% w skali roku przez 90 dni dla nowych środków do 100 000 zł
  Spełnij warunki. Promocja trwa od 18.12.2023 r. do 26.01.2024 r.”

  Można jeszcze zaklepać obecną edycję

  g.romek Odpowiedz
  • No ja dziś wpłaciłem i właśnie otrzymałem informację od konsultanta że uruchomi się promocja jutrzejsza bo poprzednia na 6.5% skończyła się 15 grudnia.

   Dobcio
  • Rzeczywiście, nie doczytałem, że 15-go poprzednia się skończyła. Ale też dziwnie robią, że regulaminowo jest 2 dni przerwy między edycjami, a w praktyce nie ma przerwy.

   g.romek
  • Kiedy będzie trzeba teraz wycofać środki z Millennium zeby załapać się na %

   TomekW
 • Witam, czy ktoś ma wiedzę ile zaproponuje Alior na KMO od 19.12, bo nie wiem czy dziś aktywować, czy można na spokojnie kolejną edycję…

  def Odpowiedz
 • Wiadomo coś o kolejnej edycji promocji Alior?

  fgl Odpowiedz
 • Jak stopy procentowe rosły to banki oprocentowanie podnosiły bardzo powoli.
  Teraz obniżają oprocentowanie już z wyprzedzeniem decyzji rpp.
  Warto zastanowić się nad obligacjami nawet te 3 letnie dają pewne 6,6%.

  McKwacz Odpowiedz
  • Niestety, paliwowy efekt rakiet i pióra szybko trafił do banków!
   A co do obligów – pamietaj, że najlepiej zarabiają te indeksowane inflacją (ROD [tu nie każdy może] EDO, ROS [Tu też ;) ] oraz COI.

   Podsumowując i się nie rozpisując EDO i tak wychodzi najlepiej (pomijam ROD’y – jak ktoś może niech kupuje!). Niektóre emisje (EDO) nawet nadążyły za ostatnią inflacją! Ba nawet o jakieś promile ją pokonały!
   BTW fajnie, że są na tym forum świadomi ludzie, fajnie, że ziarna zasiane przez takich ludzi jak Don i inni kiełkują ;)

   Anonymous
 • Dzien dobry Wszystkim.
  Ja dokupiłem 3 letnie obligacje jeszcze po 6,8 %. Stała stopa -oprocentowanie na 3 lata.
  Odpusciłem akcje na GPW, mam i czekam na zyski , wiecej nie kupuję akcji. Na tę chwilę mam straty na GPW a zyski na Obligacjach.

  miron Odpowiedz
 • W ING na OKO podnieśli oprocentowanie na 6%

  Maniu Odpowiedz
 • obniżka styczniowych obligacji rocznych i dłuższych

  adaś Odpowiedz
 • W Velo na EKO dobrze Wam policzyli odsetki za grudzień? U mnie jakby za 1 dzień nie policzyli. Na EKO mam mniej więcej tę samo kwotę od końca października. W X i XI pasowało.

  Łuki Odpowiedz
  • Myślałem, że to tylko u mnie jakiś błąd, ale widzę, że nie. Rano jak sprawdziłem, to też mi wyszło, że za jeden dzień nie policzyli.

   Przemysław
  • Potwierdzam, u mnie też jakby brakowało odsetek za jeden dzień.

   niusan
  • U mnie też się nie zgadza, ale pomijając w obliczeniach 1 dzień nadal nie potrafię wyjść na ich kwotę. Leci reklamacja.

   Fobos
  • U mnie to samo. Dokładnie brakuje 4,99 (moje obliczenia minus zaksięgowane odsetki na EKO = brakująca kwota) jakby policzyli prowizje za… wypłaty z EKO, a wszystkie wypłaty z konta mam za darmo.

   Ego
  • Odpisali: „Przepraszamy za niedogodności. Naliczymy odsetki za ten dzień. „

   Łuki
  • Przecież oni zawsze w pokręcony sposób liczą odsetki. A dokładniej:
   „Odsetki promocyjne kapitalizujemy miesięcznie. Naliczamy je od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia bieżącego miesiąca i wypłacamy na koniec miesiąca kalendarzowego. Za ostatni dzień miesiąca odsetki wypłacamy w kolejnym miesiącu. Odsetki za 30 listopada wypłacimy Panu na koniec grudnia.

   Odsetki premiowe naliczamy od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca i wypłacamy w nocy pomiędzy pierwszym i drugim dniem roboczym nowego miesiąca kalendarzowego.”

   Czyli w skrócie odsetki za 31.12 będą wypłacone na początku lutego.

   Bolo
  • W tym wątku piszemy o Velo, a nie o Millennium.

   Łuki
  • A ok, Getin/Velo zawsze bardzo dobrze wyliczali odsetki i sam nie sprawdzałem w tym miesiącu bo niewiele też tam miałem. Dzięki za cynk, będę musiał przeliczyć.

   Bolo
 • Czy ktoś już otrzymał informację z Velo w sprawie odsetek?

  Bogusia Odpowiedz
  • Ja wczoraj napisałem wiadomość w aplikacji i po paru godzinach otrzymałem taką odpowiedź:
   „Przepraszam Pana za zaistniałą sytuację. Nie policzyliśmy odsetek za ostatni dzień miesiąca. Sytuacja jest nam znana i pracujemy nad jej jak najszybszym rozwiązaniem.”

   Przemysław
  • Czyli wygląda na to że to problem systemowy który dotknął wszystkich, może wypłacą każdemu bez upominania się w wiadomościach.

   Dobcio
  • Tak, to chyba problem na większą skalę. I do teraz mi tych brakujących odsetek nie dodali, więc na pewno nie robią tego ręcznie po każdym zgłoszeniu, tylko muszą naprawić, żeby system to automatycznie rozliczył.

   Przemysław
  • Mi kazali cierpliwie czekać. Może te brakujące odsetki zarezerwowali na 29.02. :)

   Łuki
  • Nie, już są zaksięgowane.

   Lokata
 • Dostałam taką wiadomość z Velo, cytuję:
  Dzień dobry,

  dziękuję za przesłaną wiadomość.

  Szczegółowe wyliczenie odsetek zamówi Pani na naszje całodobowej infolinii pod numerem +48 664 919 797. Aby połączyć się z nami szybciej, polecam Pani kontakt przez aplikację – proszę się zalogować i wybrać zieloną słuchawkę.

  Jeżeli ma Pani pytania zapraszam do kontaktu.

  I co o tym sądzicie?

  Bogusia Odpowiedz
 • Velo zaksięgował brakujące odsetki.

  Lokata Odpowiedz
 • Velo . Mi Bez reklamacji dopisali VeloBank S.A.

  Dopisanie odsetek – korekta za dzień 2023/12/31

  miron Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy