Nawet 380 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 2,7% na koncie oszczędnościowym i do 300 zł moneybacku od Santander Bank Polska!

Trwa do 30.06.2019

Ruszyła kolejna promocja z bonusem na start za założenie Konta Jakie Chcę. Tym razem pośrednik finansowy eBroker oferuje 150 zł za otwarcie tego rachunku. To jednak nie wszystko – jeśli podczas otwierania konta podamy kod polecający, to zgarniemy dodatkowe 80 zł. Osoby, które przeniosą swoje wynagrodzenie i będą korzystały z karty debetowej zyskają kolejne 150 zł, a oszczędzający – 2,7% na koncie oszczędnościowym. O darmowych przelewach natychmiastowych i moneybacku nie wspomnę :)

380 zł za założenie Konta Jakie Chcę od Santander

Konto Jakie Chcę z bonusem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą na dzień złożenia wniosku konta osobistego w Santander Bank Polska. Posiadanie innych produktów tego banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Santander mógł poinformować organizatora (firmę eBroker) o spełnieniu przez nas warunków promocji. A jakie one są?

Po pierwsze – po rejestracji konieczne będzie złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę za pomocą wygenerowanego dla nas linku. To bardzo ważne – wnioski pochodzące z innych miejsc w sieci (czy z oddziałów) nie będą brały udziału w promocji!

Istotne też, aby zawnioskować od razu o kartę debetową do konta oraz wyrazić trzy zgody na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowych,
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym.

Wniosek o konto powinniśmy złożyć najpóźniej 30.06.2019, natomiast samą umowę z bankiem zawrzeć do 15.07.2019. Pamiętajmy, że we wniosku musimy podać ten sam adres email, co podczas rejestracji na stronie promocji.

Co dalej? Teraz już będzie bardzo prosto. W ciągu miesiąca od otwarcia rachunku powinniśmy zapewnić łączne wpływy na konto na min. 1000 zł oraz wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem. Dodam, że pierwszy warunek najprościej spełnić przelewając sobie środki z naszego konta w innym banku, a transakcje bezgotówkowe nie mają określonej kwoty minimalnej, więc wykonamy je bez większych problemów.

I to tyle! Organizator promocji powiadomi nas mailowo do 21.08.2019 o zgarnięciu nagrody. Będziemy mieć wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do odbioru premii pieniężnej w wysokości 100 zł. Przelew otrzymamy do 31.08.2019, tak samo jak maila (lub SMSa) z numerem karty podarunkowej Biedronka o wartości 50 zł.

80 zł za założenie konta z polecenia

150 zł na start to jednak nie wszystko. W trakcie wnioskowania o konto możemy bowiem podać kod polecający i… zgarnąć kolejne 80 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco bardziej wymagające: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska (i dawnym BZWBK) od 1.05.2018. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie mojego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 80 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

80 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30.07.2019, więc okrywa się okresem trwania promocji na start.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia wymaga już od nas nieco więcej, bo wypłacana jest po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia na konto. Tu okres karencji, który definiuje nowego klienta, jest również nieco inny: bank pozwala na udział w promocji tym klientom, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego w Santander Bank Polska w złotych polskich od 1.04.2018. Wymagane jest również wyrażenie zgody na elektroniczne kanały kontaktu.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że po zawarciu umowy złożymy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez infolinię lub bankowość internetową Santander. Istotne, aby zrobić to w miesiącu otwarcia konta.

Ostatnim krokiem jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto. Co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenie? Zgodnie z regulaminem chodzi o:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Bank zapłaci nam 150 zł za zapewnienie wpływu wynagrodzenia w ciągu trzech kolejnych miesięcy, o ile w danym miesiącu wykonamy również 5 transakcji kartą (na dowolne kwoty). Łącznie musimy więc zapewnić trzy wpływy i min. 15 transakcji. Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy lub kolejny.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł

Kolejny bonus, jaki przygotował dla nas Santander, to możliwość zgarnięcia podwyższonego oprocentowania na Systematycznym Koncie Oszczędnościowym. Oferta ta dostępna jest dla wszystkich klientów banku i trwa do 29.06.2019.

Aby jednak aktywować podwyższone oprocentowanie konieczne będzie włączenie automatycznego oszczędzania kwoty min. 20 zł miesięcznie. Bank naliczy nam podwyższone oprocentowanie dla salda do 20 000 zł, o ile spełniliśmy warunek oszczędzania w poprzednim miesiącu. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje również w miesiącu otwarcia rachunku. Pamiętajmy więc, aby w miesiącu otwarcia rachunku i tak spełnić warunek regularnego oszczędzania – inaczej w kolejnym miesiącu nie zgarniemy 2,7%!

Na koniec dodam, że promocyjne oprocentowanie dostępne jest dla maksymalnie 5 rachunków tego typu. Oznacza to, że łącznie możemy wrzucić nawet 100 000 zł i zarabiać 2,7% w skali roku do 29.06 – albo i dłużej, jeśli bank przedłuży ofertę.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

Konto Jakie Chcę – opłaty

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. A że i tak je będziemy wykonywać, aby zgarnąć premię za wynagrodzenie, to wybór wydaje się w miarę oczywisty :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Limit wnioskow?

  Januszek Odpowiedz
 • Czyli jak chcę tylko bonus 150 zł to nawet jeśli ktoś zamknie konto w trakcie trwania promocji to się załapie? Czyli osoba nieposiadającą na dzień złożenia wniosku konta osobistego w Santander Bank Polska? Gdzie jest to regulaminie bo nie mogę znaleźć?

  Fixer Odpowiedz
 • Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą na dzień złożenia wniosku konta osobistego w Santander Bank Polska. – to znaczy, że nie ma okresu karencji, czy że wszyscy, którzy mieli kiedyś konto są już wykluczeni?

  Tomaszsz Odpowiedz
 • Admin z czego wynika przedstawiony przez ciebie warunek promocji Konto Jakie Chcę z bonusem, że na dzień składania wniosku nie można mieć konta osobistego w Santander bank Polska? Ja nie widzę takiego warunku w regulaminie.

  jaro Odpowiedz
  • ok już doczytałem par 1 lit D. Czyli jak zamknę konto w okresie promocji i złożę następnie wniosek to się załapię na promocję?

   jaro
  • „Czyli jak zamknę konto w okresie promocji i złożę następnie wniosek to się załapię na promocję?”
   — nie bo §4 ust. 2, a do tego 3 i 4.

   Don Quijote de la Mancha
  • A to nie tyczy się tylko nowo założonego konta w promocji? Na odstąpienie jest chyba 14 dni od zawarcia umowy na odległość.

   Fixer
  • Ach, tak, przepraszam za nieścisłość!

   Można zamknąć stare konto i potem otworzyć w promocji nowe, ale tu takie kombinacje nieraz odchodzą, że już myślałem, że @jaro chce to kilka razy powtórzyć, żeby zgarnąć kilka premii… 😆

   Don Quijote de la Mancha
 • Mam nadzieję, że można złożyć wniosek z dedykowanego linku np. na laptopie a dokończyć go poprzez wideo rozmowę na telefonie powołując się na numer wniosku? Jak myślicie?

  Fixer Odpowiedz
 • Czyli co zamykamy stare konto Godne Polecenia w trybie natychmiastowym z powodu zmiany umowy przez bank i następnego dnia zakładamy nowe konto Jakie Chcę i zgarniamy nagrody? 😎

  Bananan Odpowiedz
  • Ja zamykałem ostatnio konto w trybie natychmiastowym, bez podania przyczyny. Mają taką możliwość.

   aircrash
 • Czy w Santander przelew od osoby fizycznej z tytułem „Wynagrodzenie” przejdzie ? Testował ktoś?

  ggg Odpowiedz
 • ostatnio brałem udział w promocji z ebroker w mbnku. Nie wyklucza to ebrokera z Santander? W sensie ebroker wypłaci i tu i tu?

  karol34567 Odpowiedz
  • Nie ma to żadnego wpływu na obecną promocję – można spokojnie korzystać. Liczy się tylko historia w samym Santanderze :)

   Michał
 • Czy posiadanie konta walutowego nie wyklucza z udziału w promocji eBrokera?

  gajowy Odpowiedz
 • a czy osoba mająca w Santanderze KGP jeśli przekształci je na KJC to zachowa całą historię płatności – w sensie, że będzie ona cały czas, tylko nazwa konta się zmieni?
  Bo chłopak nie chce się bawić w promocje, zamykanie/otwieranie, a zależy mu na zachowaniu historii konta.
  Historię można ściągnąć do plików ale nie wiem jak to najlepiej zrobić?

  villemo09 Odpowiedz
 • Czy po wykonaniu regulaminowych transakcji kartą można tą kartę zamknąć?

  broker Odpowiedz
  • No właśnie można? I tylko telefonicznie, aby nie było automatycznego zamówienia nowej karty czy przez internet można zrezygnować z karty bez zamawiania nowej?

   Fixer
  • Znalazłem:
   „Uczestnikowi, który w trakcie trwania promocji, skorzysta z uprawnienia do odstąpienia od Umowy o Konta Jakie Chcę lub odstąpienia od umowy o kartę debetową, w terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa nie przysługuje prawo do Bonusu”.
   No niedobrze :)

   luic
  • To się kartę zamknie po wypłacie premii, w czym problem?

   jojo
 • Złożyłam wniosek o konto, wybrałam kuriera.
  Kiedy zaakceptowałam złożony wniosek, to jak wół, wielkimi literami wyskoczyło mi, że z powodu braku dostatecznej ilości informacji (heloł, dostaliście skan mojego dowodu) zapraszają do placówki – to na cholerę jest opcja kuriera z wyborem adresu dostarczenia innym niż adres zamieszkania?!

  ciuchcia Odpowiedz
  • Złożyłam raz jeszcze.
   Tym razem przyszedł mail i wygląda na to, że wszystko pójdzie ok.

   ciuchcia
 • Witam. Czy dobrze rozumiem, że 2,7% na koncie oszczędnościowym jest tylko przez miesiąc. Jakie oprocentowanie oszczędności jest po zakończeniu promocji, jeśli co miesiąc będę wpłacał 100zł na oszczędności. Z góry dziękuję za odpowiedź

  tantal64 Odpowiedz
  • Aktualnie do końca czerwca. Ale nie zdziwię się, jeśli przedłużą.

   Oprocentowanie standardowe to 0,4%, natomiast z włączonym automatycznym oszczędzaniem zarabiamy 1,5% do 20 000 zł (w tej chwili w promocji jest 2,7%).

   Michał
 • regulamin:
  7. „…. w terminie miesiąca od daty otwarcia rachunku dokonać łącznej sumy wpływów
  na konto co najmniej 1000 zł oraz wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych, w tym transakcje Blik, które zostaną zaksięgowane przez Bank na Koncie Jakie Chcę.”

  czyli dokładnie ile transakcji BLIK muszę wykonać, wystarczy jedna?

  villemo09 Odpowiedz
 • Tylko kurierem można podpisać umowę? bo ostatnio weszłem jeszcze przed promocją z link do założenia konta i była dostępna finalizacja tylko kurier. A jeszcze kilka miesięcy temu można było spokojnie zawrzeć umowę przelewem z banku. Widze wyżej komentarz że tylko kurier. Jak u Was?

  bolek Odpowiedz
 • no chyba raczej można:
  5 – płatności kartą i
  0 -blikiem też może być, bo wg regulaminu:

  10. Transakcje bezgotówkowe – bezgotówkowe transakcje zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie), płatności przez Internet, w tym transakcje Blik;

  niech ktoś jeszcze potwierdzi ;)

  villemo09 Odpowiedz
  • Dostałem odpowiedź od organizatora konkursu:

   „W odpowiedzi na Pana wątpliwości informujemy, że należy wykonać 5 transakcji kartą lub 5 transakcji Blikiem lub 5 transakcji mieszanych kartą i Blikiem – wszystkie te możliwości będą respektowane do przyznania bonusu.”

   Rafał
  • Generalnie kiepsko to zdefiniowali. Ale potwierdzam (też konsultowałem) – nie trzeba nic robić BLIKiem, jeśli nie chcemy. 5 transakcji kartą jest OK. 5 transakcji BLIKiem również. Tak samo jak mieszane :)

   Michał
 • Poza tematem – ile teraz % zwrotu za zakupy oferuje Citi Bank przy składaniu wypowiedzenia karty kredyt. ?

  Szukam dobrej karty z wysokim % zwrotów za zakupy, ale także na Stacjach paliw, za tankowanie.

  *Toyota ma program, ale odpada, bo tam trzeba jakiś osad mieć, itp, a ja szukam prostej oferty.
  *Getin – miał program z paliwem za 3,95, ale teraz nie wiem, czy coś zwracają.
  *Millenium – ma tylko wybranych partnerów i nie ma tam stacji benzynowych.
  *Santander – póki co wygrywa, karta 1-2-3 z 2% zwrotu wydatków na wszystkich stacjach paliw w Polsce.
  *Citi bank – ? ale oferta bez osadów na ROR?

  villemo09 Odpowiedz
  • Przy wypowiedzeniu kk w Citi (Simplicity) 10%, max 100zł za cały okres (około 4 miesiące)

   25
  • Santander z kartą 1-2-3 ma jeszcze dodatkowe 2% zwrotu na Statoil/Circle-K

   mbo
  • Santander Consumer Turbokarta: 3% stacje paliw +1% pozostałe.

   broker
 • W dniu dzisiejszym podpisałam umowe z Santanderem, czy moge ja wypowiedziec i skorzystac z nowej promocji? Ps. Czy bede mogla skorzystac ponownie z kodu polecajacego tej samej osoby?

  Anita Odpowiedz
 • „Przy wypowiedzeniu kk w Citi (Simplicity) 10%, max 100zł za cały okres (około 4 miesiące)” – ale jak to w praktyce działa?
  10% w każdym z 4mcy, do póki zwrot nie przekroczy 100zł?

  villemo09 Odpowiedz
  • masz wydać 1000zł (i więcej) do określonego czasu – wtedy dostajesz równo jednorazowo 100zł (na koniec okresu promocyjnego)

   bolopokerzysta
 • Otworzył już ktoś konto? Podobno wraz z dokumentami przysyłają kurierem wydrukowany skan dowodu osobistego, który został wgrany przez stronę internetową banku podczas składania wniosku. Czy to prawda?

  pytanie Odpowiedz
  • Prawda jezeli załaczyłeś, jezeli nie kurier bez skanu dowodu nie przyjmie podpisów, odesle dokumentów.

   Wojak
  • Trochę to dziwne. Zazwyczaj wysyła się skan przez stronę internetową właśnie po to , aby ominąć pośrednictwo kuriera.

   pytanie
  • Nie zrozumiałeś, tak wysyła sie ale jak kurier InPostu przywozi dokumenty do podpisu, to sa w nich wydrukowane dwie strony Twojego dowodu osobistego.

   Wojak
  • Tak w egzemplarzu dla banku jest wydrukowany skan dowodu osobistego dodany we wniosku internetowym.

   Fixer
 • Czytam i cos slabo przetwarzam…
  Od kilku lat jestem posiadaczka konta godnego polecenia. Ze wzgledu na nowy aneks i taryfę oplat chce zrezygnowac ten rachunek.
  Otwierając „jakie chce” lapie sie na promocje?
  Bo z premii za polecenia na pewno nie skorzystam. Ale za otwarcie?

  Juliaasi24 Odpowiedz
  • Nie łapiesz się bo już jesteś klientem

   Lidia
  • W regulaminie jest, żeby na dzień składania wniosku nie być Klientem/nie posiadać konta. Warto spróbować po zamknięciu konta wziąć udział w promocji.

   Fixer
 • Nie mogłem się powstrzymać przed napisaniem tego komentarza :)

  Generalnie zakładanie konta w banku Santander to jakaś porażka.
  1) Tydzień temu zakładałem rachunek firmowy I bez problemów się nie obyło. Wniosek przez internet nie został przyjęty, wizyta w placówce nic nie dała. Ogólnie w placówce nie byli chętni do pomocy, jak tylko wspomniałem o promocji przez internet to zaczęli mnie zbywać… bo oni nic nie wiedzą… bo system ma jakieś problemy i oni nie wiedzą jak to zrobić… ogólnie wydźwięk był taki, że nie bardzo są chętni do pomocy. Pewnie dostrzegli, że nie będzie dla nich ze mnie prowizji więc tego klienta można olać :). Wspomnę jeszcze, że obsługiwali mnie faceci (nawet dwóch), kobiety są z reguły bardziej otwarte i skłonne do pomocy. Dodam, że w końcu rachunek udało się założyć.

  2) Ponad dwa tygodnie temu żona zakładała rachunek indywidualny. Podczas składania wniosku wszystko przebiegło pomyślnie, aż kilka dni później z firmy Inpost przyszedł e-mail, że kurier ma problem z doręczeniem przesyłki i firma Inpost prosi o kontakt. Oczywiście żona się skontaktowała i okazało się, że pracownik banku podał błędny numer telefonu. Podaliśmy prawidłowy numer no i czekaliśmy, po drodze było kilka upomnień z naszej strony do przewoźnika Inpost ale nic to nie dało. Umowa do dnia dzisiejszego nie dotarła. Oczywiście na premię już nie zdążymy bo rachunek był otwierany w poprzedniej promocji. Dziś wyślemy do Santander prośbę o anulowanie wniosku i usunięcie wszystkich danych podanych w trakcie wnioskowania o konto.

  Dodam, że w ostatnim czasie zakładaliśmy 2 rachunki w Getin Banku i cały proces począwszy od złożenia wniosku do aktywacji konta trwał 3-4 dni, w porównaniu do Santander to ekspres :)

  Rafał Odpowiedz
 • Z telefonem miałem podobnie ale firma kurierska zawaliła. Ci kurierzy to chyba naćpani tam są. Niby w banku wysłali dokumenty jeszcze raz potem kazali złożyć drugi wniosek…. Nie dostałem jednak PIN-u ani hasła. Odesłali mnie do placówki. W palcówce zaś okazało się że jakoby mam 2 konta choć na to pierwsze nie podpisałem dokumentów. Za cholerę nie umieli tego uporządkować. Dzwonili kombinowali, dziś im to się wreszcie udało i chyba wyszedłem na prostą. Nieciekawie robi się od samego początku….

  jojo Odpowiedz
 • Czy dostęp do bankowości elektronicznej nie uniemożliwia złożenia wniosku?

  gajowy Odpowiedz
 • Trochę kiepska sprawa, bo bank nie zapewnia koperty zwrotnej. Umowa wędruje wraz z kurierem w przeźroczystej kieszonce inpostu.

  pytanie Odpowiedz
  • Mój kurier mial 2 koperty, żółtą dla mnie i chyba czerwoną na dokumenty zwrotne, może Twój jakiś początkujący? ;)

   klaudi
  • U mnie też były dwie koperty inpostu z folii: jedna żółta zakryta z moją umową, a druga powrotna częściowa przeźroczysta, że można w drodze strzelać zdjęcia.

   pytanie
 • Pytanko – jeśli mam konto od 3 dni, założone w maju, ale zdążę zrobić zakupy za łącznie 300 zł jeszcze w maju – blikiem czy kartą, to 80 zł z polecenia wypłacą już w czerwcu?

  kamil234 Odpowiedz
 • A co w takiej sytuacji – konto „przejęte” z Banku Zachodniego. Z Santander jeszcze nie podpisałam umowy i cały czas konto funkcjonuje na starych zasadach

  Gosia Odpowiedz
 • Moja historia próby zamknięcia rachunku w Santander:
  1) niedziela – pytanie online jak zamknąć rachunek bez wizyty
  2) odpowiedź w poniedziałek: konsultant online lub telefonicznie
  3) wtorek – telefon na infolinię, umawiają rozmowę na środę na 15
  4) środa – 15:00 dzwonią do mnie, odbieram, muzyczka pół minuty, potem głucho; 16:00 oddzwaniam – pani informuje, że jest problem w systemie do zamykania kont; 17:00 dzwonią do mnie, odbieram, muzyczka pół minuty, potem głucho; 18:00 odbieram, muzyczka pół minuty, potem głucho
  5) czwartek – 18:00 dzwonią do mnie, odbieram, informuję, że miał być kontakt o 15 i nie mogę rozmawiać
  6) piątek – 09:00 dzwonią do mnie, nie mogę odebrać; 11:00 dzwonią do mnie, nie mogę odebrać; 17:00 dzwonię na infolinię – informują, że dział zajmujący się zamykaniem kont już poszedł do domu (chociaż miał być do 18); pan daje mi numer telefonu pod którym leci muzyczka i nikt nie odbiera; 17:30 dzwonię przez aplikację na video, pan próbuje przełączyć z odpowiednią osobą ale ma problemy techniczne
  6 dni – stracony czas, zero postępu
  WNIOSEK: SANTANDER zrobi wszystko, żeby nie przyjąć zdalnie tego wypowiedzenia, a dostępność tej formy rozwiązania umowy jest fikcją…

  Paweł K. Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy