Nawet 380 zł za założenie Konta Jakie Chcę i do 300 zł moneybacku od Santander Bank Polska!

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja z bonusem na start za założenie Konta Jakie Chcę. Tym razem pośrednik finansowy eBroker oferuje 150 zł za otwarcie tego rachunku. To jednak nie wszystko – jeśli podczas otwierania konta podamy kod polecający, to zgarniemy dodatkowe 80 zł. Osoby, które przeniosą swoje wynagrodzenie i będą korzystały z karty debetowej zyskają kolejne 150 zł, a oszczędzający – 2,7% na koncie oszczędnościowym. O darmowych przelewach natychmiastowych i moneybacku nie wspomnę :)

380 zł za założenie Konta Jakie Chcę od Santander

Konto Jakie Chcę z bonusem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą na dzień złożenia wniosku konta osobistego w Santander Bank Polska. Posiadanie innych produktów tego banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Santander mógł poinformować organizatora (firmę eBroker) o spełnieniu przez nas warunków promocji. A jakie one są?

Po pierwsze – po rejestracji konieczne będzie złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę za pomocą wygenerowanego dla nas linku. To bardzo ważne – wnioski pochodzące z innych miejsc w sieci (czy z oddziałów) nie będą brały udziału w promocji!

Istotne też, aby zawnioskować od razu o kartę debetową do konta oraz wyrazić trzy zgody na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowych,
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym.

Wniosek o konto powinniśmy złożyć najpóźniej 30.06.2019, natomiast samą umowę z bankiem zawrzeć do 15.07.2019. Pamiętajmy, że we wniosku musimy podać ten sam adres email, co podczas rejestracji na stronie promocji.

Co dalej? Teraz już będzie bardzo prosto. W ciągu miesiąca od otwarcia rachunku powinniśmy zapewnić łączne wpływy na konto na min. 1000 zł oraz wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem. Dodam, że pierwszy warunek najprościej spełnić przelewając sobie środki z naszego konta w innym banku, a transakcje bezgotówkowe nie mają określonej kwoty minimalnej, więc wykonamy je bez większych problemów.

I to tyle! Organizator promocji powiadomi nas mailowo do 21.08.2019 o zgarnięciu nagrody. Będziemy mieć wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do odbioru premii pieniężnej w wysokości 100 zł. Przelew otrzymamy do 31.08.2019, tak samo jak maila (lub SMSa) z numerem karty podarunkowej Biedronka o wartości 50 zł.

80 zł za założenie konta z polecenia

150 zł na start to jednak nie wszystko. W trakcie wnioskowania o konto możemy bowiem podać kod polecający i… zgarnąć kolejne 80 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco bardziej wymagające: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska (i dawnym BZWBK) od 1.05.2018. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie mojego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 80 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

80 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30.07.2019, więc okrywa się okresem trwania promocji na start.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia wymaga już od nas nieco więcej, bo wypłacana jest po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia na konto. Tu okres karencji, który definiuje nowego klienta, jest również nieco inny: bank pozwala na udział w promocji tym klientom, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego w Santander Bank Polska w złotych polskich od 1.04.2018. Wymagane jest również wyrażenie zgody na elektroniczne kanały kontaktu.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że po zawarciu umowy złożymy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez infolinię lub bankowość internetową Santander. Istotne, aby zrobić to w miesiącu otwarcia konta.

Ostatnim krokiem jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto. Co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenie? Zgodnie z regulaminem chodzi o:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Bank zapłaci nam 150 zł za zapewnienie wpływu wynagrodzenia w ciągu trzech kolejnych miesięcy, o ile w danym miesiącu wykonamy również 5 transakcji kartą (na dowolne kwoty). Łącznie musimy więc zapewnić trzy wpływy i min. 15 transakcji. Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy lub kolejny.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł

Kolejny bonus, jaki przygotował dla nas Santander, to możliwość zgarnięcia podwyższonego oprocentowania na Systematycznym Koncie Oszczędnościowym. Oferta ta dostępna jest dla wszystkich klientów banku i trwa do 29.06.2019.

Aby jednak aktywować podwyższone oprocentowanie konieczne będzie włączenie automatycznego oszczędzania kwoty min. 20 zł miesięcznie. Bank naliczy nam podwyższone oprocentowanie dla salda do 20 000 zł, o ile spełniliśmy warunek oszczędzania w poprzednim miesiącu. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje również w miesiącu otwarcia rachunku. Pamiętajmy więc, aby w miesiącu otwarcia rachunku i tak spełnić warunek regularnego oszczędzania – inaczej w kolejnym miesiącu nie zgarniemy 2,7%!

Na koniec dodam, że promocyjne oprocentowanie dostępne jest dla maksymalnie 5 rachunków tego typu. Oznacza to, że łącznie możemy wrzucić nawet 100 000 zł i zarabiać 2,7% w skali roku do 29.06 – albo i dłużej, jeśli bank przedłuży ofertę.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

Konto Jakie Chcę – opłaty

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. A że i tak je będziemy wykonywać, aby zgarnąć premię za wynagrodzenie, to wybór wydaje się w miarę oczywisty :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Chcę otworzyć konta na osoby A B C
  Osoby A i B zamknęły konta w lipcu 2017r. natomiast osoba C w październiku 2018r.

  Interesuje mnie premia na start 150zł i program poleceń

  Czy dobrze myślę, że:
  najpierw otworzyć konto powinna osoba C, wygenerować kod polecenia i przekazać dla A i B?
  Potem A i B obrót kartą na 300zł, a czy C również?

  I najważniejsze czy gdy C złoży dziś 13czerwiec wniosek, to czy osoby A i B dadzą rade otworzyć konta do 30czerwca?
  Trochę zaspałem z tą promocją

  Będę wdzięczny za wszelkie informacje

  Andrzej Odpowiedz
 • Chciałem dopytać o te dyspozycję przekazywania wynagrodzenia.
  Czy ten dokument służy tylko jako potwierdzenie dla banku jakie jest źródło wpływów na konto, w celach np. raportowania albo tworzenia strategii marketingowch?

  Pytam, ponieważ wynagrodzenie wpływa na mój numer konta który wpisałem w formularzu do umowy zlecenie i nigdy taka dyspozycja nie została mi przedłożona.

  Pozdrawiam,
  Michał

  Michał Odpowiedz
  • Dyspozycję składasz w bankowości internetowej, podając bankowi dane pracodawcy (więc w teorii bank wie, od kogo przyjdzie przelew – choć moim zdaniem nie może tego sprawdzać, bo ktoś może zrobić literówkę, podać niepełną nazwę swojej firmy itd).

   W każdym razie – bank wysyłka taki list do twojego pracodawcy. Teraz od pracodawcy zależy co z nim zrobi – może wyrzucić do kosza (zakładając, że to może być próba wyłudzenia), a może przyjść do ciebie potwierdzić itd.

   Michał
 • Kilka pytań początkującego w tym banku.
  1) Jakie są limity przelewów. Ja w tej chwili mam nie wypełnione pola, a piszę, że maksimum mogę wpisać 25 kzł i tylko 10 kzł dla odbiorców zaufanych, a jak nie mam wpisane to bez ograniczeń? Choć w papierowej umowie mam wpisane 10k/3k, ale ich bankowości tego nie widać.
  2) I dlaczego zaufani mają mniej, jak będzie więcej trzeba podać kod, czy nie pozwoli na przelew?
  3) limity podobnie jak w mille, liczone są w dniu zlecenia, czy wykonania?
  4) Tak samo nie mam wybranych, żadnych alertów24, nawet tych bezpłatnych, muszę coś wybrać?
  5) Po co liczą sms m.in. z kodami, chyba te nie są płatne?
  6) Jakbym teraz otworzył Systematyczne KO, to termin autooszczędzania muszę ustawić po 14, żeby jeszcze w tym miesiącu pobrało się, czy obojętnie, a i tak w następnym zadziała podwyższone oprocentowanie.

  keram7m Odpowiedz
  • Pkt6.
   W tym miesiącu ustawisz automatyczny pobór cykliczny na dzień przed 29 czerwca to wejdziesz do promocji podwyższonego oprocentowania. Niestety kończy się w czerwcu i pozostaje liczyć na przedłużenie promocji. Jeśli to nie nastąpi to oprocentowanie spadnie na ok 1,5%.W ogóle od lipca nowe cenniki w Santander

   rychu75
  • 6) No to nie ma sensu w tym miesiącu otwierać Systematycznego KO, zobaczymy co będzie w następnym.

   i odpowiedzi konsultanta:
   1) system nie pokazuje ustawionych limitów, ale one są (w tej chwili z treści umowy)
   2) limity jak w mille – ważny dzień zlecenia przelewu
   8) za pierwszy niepełny miesiąc nie biorą opłaty z kartę

   keram7m
 • „Polecony zapłaci minimum 300 zł za zakupy Kartą debetową albo Kartą mobilną debetową albo za pomocą usługi BLIK, do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarto umowę o: Konto Jakie Chcę”

  7) Rozumiem, że na wydanie tych 300zł mam teraz półtora miesiąca czasu?

  keram7m Odpowiedz
 • „Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy lub kolejny”. Jeżeli wynagrodzenie wpłynie już w tym samym miesiącu, co założyłem konto, to będzie jakiś problem z nagrodą?

  Bast Odpowiedz
 • Dzisiaj zamykałem konto osobiście, nie było na nim środków a karta była zamknięta wcześniej. Konto zostało zamknięta z dzisiejszą datą bez okresu wypowiedzenia. Dla pewności odczekam 1 dzień i zakładam znowu. Nie wiem czy to ogólna praktyka czy tak po prostu wyszło ale warto próbować.

  damian111 Odpowiedz
 • 1000zł warunek: wystarczy jedna wpłata 1000zł czy musza być np 2x500zł?

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Korzystam z 2,7% na koncie oszczędnościowym już od dawna obecnie promocja ta trwa do 29.06.2019r. Jak myślicie przedłużą? Mam nadzieję że wcześniej nie trzeba będzie czyścić konta jak ma to miejsce w Millennium przy koncie Profit🤔

  ZICHI Odpowiedz
 • Przy zawarciu umowy w tym tygodniu – w jaki sposób zachować termin złożenia dyspozycji przekazywania wynagrodzenia – jeśli bank nie zdąży aktywować konta jeszcze w czerwcu?

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
 • Pytanie odnośnie dyspozycji wynagrodzenia.
  Jeśli za pomocą bankowości internetowej podałam dane pracodawcy, a następnie wygenerowałam wydruk który zaniosłam kadrom, to bank uzna to za przeniesienie? Pensja zaczęła już wpływać.
  PS. Jeszcze w maju spełniłam warunki dla premii 80 pln za polecenie – czyli wg regulaminu jeszcze w czerwcu zarówno ja, jak i koleżanka, co mi podrzuciła swój kod, powinnyśmy dostać premię. Nic nie przyszło. Ma ktoś podobnie?

  ciuchcia Odpowiedz
 • „następnie w terminie miesiąca od daty otwarcia rachunku dokonać łącznej sumy wpływów na konto co najmniej 1000 zł (słownie: tysiąc złotych) oraz wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych, w tym transakcje Blik, które zostaną zaksięgowane przez Bank na Koncie Jakie Chcę;”

  Rozumiem, że liczy się sztywno data otwarcia konta? Czyli jeśli podpisana umowa 15 maja, a warunki spełnione do końca czerwca to już jest po ptokach?

  Łukasz Odpowiedz
 • A wiecie może, co się będzie działo od jutra z oprocentowaniem Konta Systematycznego?

  Petaluma Odpowiedz
 • Jak nie ogłoszą trzeciej części promocji Konto Systematyczne z Bonusem, to spadnie do 1,5% lub 0,4%….choć mam nadzieję, że jednak ogłoszą…bo spore transfery trzeba będzie robić. 2,7% do 100K było tu praktycznie bez łaski prawie półtorej roku :(

  Petaluma Odpowiedz
  • Też mam nadzieję, bo sporo kasy im pewnie przez to odpłynie… Może coś jednak ogłoszą, może zmniejszą do 2,5%, ale to dopiero najszybciej pewnie dowiemy się w poniedziałek. Albo nawet później, dopiero jak poczują odpływ kasy.

   pws
 • Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy lub kolejny.

  Rozumiem, że jak podpiszę umowę o konto w lipcu to wynagrodzenie MUSI wpłynąć dopiero w sierpniu? Czy może już w lipcu?

  mareczek87 Odpowiedz
 • Czy zapewnić wpływ 1000 złotych można przez przelew blik na telefon? Czy tylko czekający na sesje normalny?

  Edyta Odpowiedz
 • Nie wiem, czy mogę napisać to tu, ale niech będzie.
  Rok temu próbowałam założyć konto w Santanderze. Kurier do mnie wtedy nie dotarł. A skoro nie dotarł, to nie podpisałam umowy i w sumie nie zawarłam z nimi umowy, no nie?
  Konto założyłam teraz, w maju – i pod koniec czerwca powinnam dostać premię za bycie poleconą.
  Tymczasem dostałam odmowę przyznania premii, bo wg nich:
  „Szanowna Pani odpowiadając na zgłoszenie dotyczące promocji Polecaj bank informuje, że nie możemy uwzględnić Pani reklamacji.
  Zgodnie z regulaminem promocji, Uczestnikiem Programu jako osoba Polecona
  („Polecony – nowy klient”) – może być osoba fizyczna
  posiadająca obywatelstwo polskie, która nie posiadała Konta od 1 maja 2018 r.
  Ustaliłam, że nie spełniła Pani powyższego warunku, dlatego nie możemy przekazać
  Pani nagrody w promocji.”
  Może to odmowa napisana ‚na odwal’, może bank liczy na to, że odpuszczę, ale jeśli rok temu zostało mi otworzone konto bez MOJEJ WIEDZY I ZGODY w postaci PODPISU…no nic, czekam na odpowiedź.

  ciuchcia Odpowiedz
  • Inpost to tragedia. U mnie tez ok rok temu mieli dostarczyc umowe, akurat juz trzeciego konta w wbk wiec dostep mialem…. tydzien czekania a nawet wiecej, codziennie telefon „kurier jutro bedzie”. I w koncu zwrot do nadawcy z powodu „klient nie odebral” olalem sprawe i ku mojemu zdziwieniu , konto aktywne, dla testu porobilem przelewy wewnetrzne i dzialalo. Musialem isc do oddzialu zadyme zrobic, tlumaczyli sie bledem systemu. Zamkneli od reki :) zal ze takie rzeczy dzieja sie w bankach.

   Herman
 • Czyli jak ktoś założy konto to dostanie
  150 złoty za 1000 złoty wpływy i 5 transakcji kartą
  50 złoty za świadectwo
  80 złoty za otworzenie z polecenia
  i jeśli ktoś ma wynagrodzenie to dodatkowe 150 złoty

  Zgadza się?

  robert111111 Odpowiedz
  • Liczbowo się zgadza (150 zł na start, 80 zł z polecenia, 150 zł za wynagrodzenie, a jeśli jeszcze będzie świadectwo, to już w ogóle super). Natomiast językowo mówimy „złotych” a nie „złoty” (chyba, że jeden :))

   Michał
 • Hej. Po założeniu konta, mają problem z przysłaniem mi karty debetowej. Czekam już trzy tygodnie, Wysyłają mi już drugą i nie mogę się doczekać. Admin pisze: „Istotne też, aby zawnioskować od razu o kartę debetową do konta”. Rozumiem, że jak mi ta karta nie przyjdzie, a wykonam transakcje bikiem, to premię i tak powinienem dostać?

  jaceny Odpowiedz
  • trochę ryzykownie aktywować kartę której nie masz jeszcze…… Mi przesłali na stary adres (poprzedni właściciel banku)

   PROSTOnaNIBY
  • Ale czy ja muszę ją aktywowac, aby dostać premie 150zl od partnera? Na tą za wynagrodzenie i tak się nie zalapie.

   jaceny
  • Mnie napisano, że po kartę mam się zgłosić do banku. Jakieś nowe pomysły na bezpieczeństwo. Trochę to głupie, zwłaszcza jak mieszka się w małym miasteczku

   Sabina
 • Czy do tych 300PLN, które trzeba wydać w minimum 5 transakcjach są jakieś wykluczone MCC? Z góry dziękuję – pierwszego z regulaminów pod artykułem nie ma – tylko przerzuca na str. ebrokera :/

  Krzysztoff Odpowiedz
  • W regul. Programu Poleceń wykluczeń co prawda nie ma, ale…

   Krzysztoff
  • ale?

   Adam546
  • W regulaminie jest tylko taki zapis:

   „Transakcje bezgotówkowe – bezgotówkowe transakcje zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie), płatności przez Internet, w tym transakcje Blik;”

   „g) do dnia 15.07.2019 r. zawrzeć z Bankiem Umowę o Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową, na podstawie wniosku złożonego zgodnie z lit. e a następnie w terminie miesiąca od daty otwarcia rachunku dokonać łącznej sumy wpływów na konto co najmniej 1000 zł (słownie: tysiąc złotych) oraz wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych, w tym transakcje Blik, które zostaną zaksięgowane przez Bank na Koncie Jakie Chcę;”

   Nie ma mowy o wykluczeniach.

   Adam546
 • Już dziś dostałem 80 zł jako polecony (korzystając z kodu admina) mimo, że warunki spełniłem 2 tygodnie temu, a miało być do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków.

  keram7m Odpowiedz
  • Ja też. Co mnie bardzo cieszy :)

   Adam546
  • @admin – dzięki, skorzystaliśmy z kodu ale na razie jeden wpływ, dziwne, że tak wcześnie- to cieszy :]

   Krzysztoff
  • Również dziękuję. Dla banku też plus, że nie zwlekał :)

   Michał
  • No nie taki plus. Ja czekam na 50 zł za wpływ wynagrodzenia i to bedzie już 3 nagroda.

   Wczesniej wpływało bez problemu, polecenie również ale teraz jakoś im nie spieszy wypłacać (to nie dawmy BZ WBK) pewnnie pod koniec miesiąca trzeba wysłć ponaglenie do wypłaty w postaci reklamacji.

   Wojak
  • Nadal jest tylko jeden wpływ za polecenie, nadal nie zarejestrowane karty w PS (mimo kliknięć parę razy w bankowości na pocz. LIPCA), reklamacji poszło już chyba z kilkanaście :/ I nie piszcie mi tu, że Santaklaus jest gorszy od Bzyt-Bzyt albo odwrotnie :) Jest jak było, „tamci” przez lata słynęli z totalnej olewki, niechlujstwa, sklerozy, braku uwagi itp. Brak słów. Niekiedy trzeba było po trzykroć się odwoływać od decyzji. Teraz to samo. I nadal potrafią pocztą ślimaczą (snail mail) wysyłać odp. (przyszła 2tyg. temu), mimo konsekwentnego zaznaczania odp. on-line. Ci sami ludzie w dziale reklamacji to i ten sam sposób działania. Oczywiście powalczę do końca, który nastąpi po wyszarpaniu kasy i koniec rendez vous :) No chyba, że znów będzie na stole przynajmniej po 380PLN dla każdego :)
   ps. wczoraj przeglądając stare bankowe segregatory otworzył mi się jeden na kopercie/pismie od Rzecznika Praw Obywatela :) Czyżby jakiś znakkkk… :] ;)

   Krzysztoff
  • Przykro mi ale Santander nie rejestruje kart debetowych-sprawdzone-wnioski te są zawsze bez echa a kredytowe bez problemu.
   Mimo informacji że karty te biorą udział ,mimo że zamawiając kartę debetową do konta masz wniosek do zaznaczenia przyłączenia do programu PS- bank nie zapisuje. Reklamacja dała tyle że oni nie są w stanie zweryfikować które karty są zapisane a które nie (śmiechu warte) i odsyłają do programu bezpośrednio…. Jako że jest limit itd a za karty debetowe nic Santander nie daje mam to w nosie :) Bank umywa ręce i odsyła do PS a PS na moje pytanie czemu karty zastrzeżone nie są usuwane z programu mastercard pricless (szczerze nawet ponad rok zastrzeżone konta kwitną w systemie-nikt nic nie robi) odpowiada…. Bank ma obowiązek usuwać takie karty,proszę o kontakt z bankiem…… Żenada.

   bolek
 • Mam pytanie odnośnie 80zł…Jak umowa została podpisana 8.07 to to 300zł muszę wydać przez lipiec i sierpień czy mam m.in 300zł wydać tylko w miesiącu następującym po miesiącu podpisania czyli w sierpniu?

  Angelika Odpowiedz
  • Dzięki😁 Nie wiem czy wiecie ale ostatnio jak zamykałam konto millenium to na infolinii pani mi zaproponowała 2% zwrotu za płatności kartą i 5 % Za płatność blikiem przez najbliższe 6 miesiecy począwszy od pełnego miesiąca za to żeby zostać. OCZYWIŚCIE zostałam i zaczełam własnie w sierpniu zbierać bonusy.MAX ZWROT 60zł w miesiącu wiec Ci co mają tam konto korzystają z niego to mogą zgłosić wypowiedzenie a następnego dnia pani konsultantka Wam ustawi zwroty. Powinna jeszcze być ta oferta ale mowila że ciągle się zmieniają także ja osobiście bym nie wyrobiła wydając tu i tu ale bardziej szkoda by było 80zł, więc sierpień byłby pod wzgledem płatności Santander a millenium potem jak spełni się warunki. Wolałam napisać bo ta oferta nie jest nigdzie dostępna i przysługuje kredytowej ale dla tych co zostają to przysługuje do zwykłej debetowej

   Angelika
  • Zgodnie z wpisem i regulaminem:

   Polecony zapłaci minimum 300 zł za zakupy Kartą debetową albo Kartą mobilną debetową albo za pomocą usługi BLIK, do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarto umowę o: Konto Jakie Chcę albo Konto Vip

   300 zł wydajesz więc sumarycznie w lipcu + sierpniu. Jak już wydałaś (w lipcu), to nic więcej nie musisz robić :)

   Michał
 • Do 20 sierpnia miała przyjść informacja o potwierdzeniu premii ktoś dostał? Bo mamy już 18 sierpnia i nic nie ma żadnej informacji od tego e brokera 100 zł za otwarcie konta i 50 w bonie do biedronki.

  kroso Odpowiedz
 • u nie też jeszcze nic… :( do jutra mają czas.

  derek Odpowiedz
 • Jak ktoś dostanie niech da znać odrazu.

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Ja też. Na jednym koncie. Na drugim nie.

  Michał Odpowiedz
 • Doszedł mail.

  xbl Odpowiedz
 • Ja mam 3 konta. Narazie brak

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Zaczęło się santanderowe kombinowanie. Po zalogowaniu nie można podać danych potrzebnych do otrzymania przelewu bo wywala błąd.

  xbl Odpowiedz
 • O 13:00 przyszły emaile do żony i do mnie :)

  jeno sznur Odpowiedz
 • Mail do żony przyszedł o 13.18. Bez problemu dane uzupełnione.

  Krak Odpowiedz
 • Do mnie mail wpłynął o 13:14 i również bez problemów uzupełniony formularz

  Iza Odpowiedz
  • A można wiedzieć kiedy zakładałaś konto? Ja 14 maja i nic jeszcze nie ma. Pewnie lecą partiami.

   pytanie
 • Na początku był błąd i nie można było podać danych do przelewu. Zrobiłem zrzut ekranu na wszelki wypadek. Teraz już wszystko ok.

  xbl Odpowiedz
 • W którym miejscu należy uzupełnić dane do przelewu nagrody? Po zalogowaniu w żadnej z zakładek nie znalazłem takiego pola….

  Lord Klops Odpowiedz
 • Jakis kurna blad maja. Maila za wnioski z koncowki czerwca wpadly, za wnioski z poczatku czerwca nie. Ech reklamacje trzeba….

  janek123 Odpowiedz
  • Cos jest ze im nie zabanglalo i poza systemowo wyplaca hajs

   janek123
  • gdzie piszesz rekalamacje?
   po zalogowaniu w santander czy do ebrokera??

   derek
  • Nie pisze bo mam tego maila juz z pozasystemowa wyplata premii. A jakbym mial pisac to pewnie do ebrokera. Tam nawet chyba jak sie zalogowalo na konto ebrokera to bylo zakladka reklfmacje

   janek123
 • ja zakładałam końcem czerwca i nie mam maila…

  villemo09 Odpowiedz
 • jedna z piekniejszych promocji, bez okresu karencji :-) maila wpadl na wszystkie konta w rodzinie ;-)

  mike@miki Odpowiedz
 • Ja tez nic nie dostałem. Gdzie piszecie reklamacje? Po zalogowaniu w santander czy do tego ebrokera??

  derek Odpowiedz
 • Spoko przyszedł email, z prośbą o wypełnienie. Czekam gdzieś do 27 sierpnia jeszcze na bon do biedronki.

  romulad333 Odpowiedz
 • U mnie do tej pory brak maila :(

  Mateusz Odpowiedz
 • Minął termin, nie otrzymałem maila, sprawdziłem, wszystkie warunki spełniłem terminowo, co robić?

  Olo Odpowiedz
 • ja napisałam reklamacje w eBrokerze + wysłałam maila na adres ogólny eBrokera, tylko termin rozpatrzenia to 30 dni… chyba że nie uznali tym, którzy nioe zrobili ani jednej płatności blikiem, a tylko kartą te 5, ale podobno było potwoerdzane, że samą karta wystarczy…

  villemo09 Odpowiedz
 • nie otrzymał Pan wiadomości informującej o przyznaniu bonusu, gdyż warunki nie zostały spełnione.
  Zgodnie z regulaminem ma Pani prawo zgłosić reklamację do 30.09.2019r. , poprzez formularz reklamacyjny dostępny po zalogowaniu do konta uczestnika. W procesie reklamacji wyjaśniane jest jakie warunki nie zostały spełnione. Czyli z góry zakładają ze warunki nie zostały spełnione.I reklamacja tylko ma potwierdzić które ,maja czas na 30 dni
  Ciekawe bo pilnowałem by wszystko było spełnione.Co moze byc nie tak?
  -zalogowanie sie do bonusa i po zalogowaniu otwarcie konta
  – akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji bez akceptacji regulaminu niemozna było sie logowac
  zaznaczyc zgody
  kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
  kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowych,
  kontakt telefoniczny w celu marketingowym.
  tez raczej nikt nie przeoczył
  zapewnić łączne wpływy na konto na min. 1000 zł oraz wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem.
  wydruk histori potwierdzi operacje karta i wpłate 1000zł
  Wiec co niby te wszystkie osoby razem zemna mogły tutaj przeoczyc albo nie spełnic?
  Najwyrazniej nie warto korzystac z posredników bo zawsze znajda jakas wymówke !I wszystko trzeba nagrywac na video .

  kroso Odpowiedz
  • Powiem tak – składajcie po prostu reklamacje. Spora szansa, że będą uznawane. Wiem co mówię – prowadziłem promocję dla czytelników bloga w kwietniu i jako tako wiem jak to tam wszystko działa (lub nie-do-końca-działa).

   Michał
  • a zgody marketingowe wyraziłeś?

   Darek
  • Dostałem ten sam szablon odpowiedzi. Zgłosiłem reklamację. Poczekamy, zobaczymy.

   R
  • Ja też będę musiał pisać reklamację, na razie wysłałem zapytanie, na email kontaktowy, bez odpowiedzi. Też spełniłem wszystkie warunki (robiłem zrzuty ekranu z kolejnych kroków przy wypełnianiu formularzy i zgody mam na pewno wyrażone). Zaczynam żałować, że założyłem tam konto, liczyłem też, że utrzymają 2,7%, bonusu nie ma, co prawda za polecenie dostałem, ale czy za wpływ wynagrodzenia dostanę?

   keram7m
  • Hej, na stronie z uzupełnianiem danych, w dolnej części znajduje się fragment regulaminu:
   „3. Należy ustawić wariant opłaty za kartę: min. 5 płatności kartą w miesiącu. Zwracamy uwagę, że transakcje quasi cash (tzw. transakcje hazardowe, np. płatność za żetony w kasynie) nie są wliczane do zwolnienia z opłaty za kartę.”
   Domyślam się iż większość z ludzi na Blogu i tak wybrała tę opcję aby nie płacić za kartę, jednakże możliwe iż to właśnie ten punkt jest powodem braku e-maila – nie spełnienia warunków promocji. – informacja ta nie była podana wprost w artykule odnośnie tej promocji, dodatkowo użytkownik kroso nie wymienił zmiany naliczania opłat za kartę wśród rzeczy jakie wykonał pod promocję, więc to może być to.

   Rafał
  • Miałem to zaznaczane, zgody i reszta spełnione – 33 płatności kartą w czerwcu, dwa blikiem, wpływ powyżej 1000 zł. Brak maila.

   tymateusz
  • nie, to nie ten powód, ustawiłem to jak tylko aktywowałem kartę, a emaila nie dostałem, transakcji hazardowych też miałem

   keram7m
  • To wcale nie był warunek a odnośnik nr 3 mówiący o tym jak zwolnić opłatę za kartę.

   tymateusz
 • Zgadza się trzeba czekać co odpowiedzą .Niestety

  kroso Odpowiedz
 • Złożyłem reklamację. Czy ktoś z Was dostał potwierdzenie jej złożenia albo może jest ona gdzieś widoczna w ich systemie?

  r Odpowiedz
  • Nie miałem potwierdzenia po wysłaniu formularza. Napisałem im dodatkowo maila z taką samą treścią i po paru minutach przysłali odpowiedź, że ” potwierdzamy reklamacja do nas wpłynęła i zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni.”.

   tymateusz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy