3% na półrocznej Nest Lokacie na nowe środki

Zakończona

Kolejna szansa na lokatę z ponadprzeciętnym oprocentowaniem. Kilka godzin temu w Nest Banku pojawiła się nowa tabela oprocentowania z której wynika, że 3% zgarniemy na Lokacie na nowe środki w wersji 6-miesięcznej. Trzeba się jednak śpieszyć.

3% na Nest Lokacie na nowe środki
Lokata na nowe środki dostępna jest na okres 3, 6, 12, 18 i 24 miesięcy. Najbardziej opłacalna jest wersja 6-miesięczna, ponieważ pozwala na uzyskanie 3% w skali roku. Nest Bank zastrzega jednak, że oferta dostępna będzie do 22.05.2018 do godziny 20:30 i dotyczy nadwyżki nad saldo z dnia 15.04.2018. Mówiąc po naszemu: musimy przynieść do banku więcej, niż mieliśmy w tym dniu.

Okres deponowania Lokata otwierana przez bankowość internetową lub oddział Lokata otwierana przez portal nestbank.pl
3 miesiące 2,25% 2,05%
6 miesięcy 3,00% 2,8%
12 miesięcy 2,7% 2,5%
18 miesięcy 2,75% 2,55%
24 miesiące 2,8% 2,6%

Kwota minimalna lokaty to 1000 zł, maksymalna – 2 miliony zł. Lokat możemy założyć dowolną ilość, ale pod jednym warunkiem – musimy być posiadaczem konta osobistego w Nest Banku. W innym wypadku oprocentowanie lokat wyniesie 2,8%.

Na koniec przypomnę, że Nest Konto to rachunek bezwarunkowo darmowy. Oznacza to, że zakładając go nie zapłacimy ani grosza za jego prowadzenie, a nawet za ewentualne wyrobienie karty debetowej i korzystanie z niej (o ile nie domówimy kolejnych, płatnych już kart).

Co więcej – nowi klienci Nest Konta mają 30 dni na skorzystanie z promocyjnej Nest Lokaty Witaj, na której do zgarnięcia jest aż 4% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł. Lokata dostępna jest w wersji 3-miesięcznej (bez dodatkowych warunków) oraz 6-miesięcznej (wymagane przelanie wynagrodzenia). Warto korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Dzięki. Środki poszły do nest banku. :)

  endru098 Odpowiedz
 • Nie rozumiem regulaminu, bo było tam napisane że nowe środki to te w stosunku do tych z poprzedniego dnia. No więc skąd to 15.04. ? Na szczęście ja miałem wtedy 0 zł, wczoraj wpłaciłem na lokatę (zanim pojawił się tutaj artykuł) skromne 1300 zł dla testu, wyjdą grosze ale przynajmniej nie będzie kusić by od razu 1300 zł „skonsumować”. A większą kasę nadal trzymam w mille. Do czasu.

  Kos Odpowiedz
 • @Kos. Nie z poprzedniego dnia, a z dnia poprzedzającego Dzień Bazowy. Tym dniem wg Tabeli Oprocentowania dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Lokat jest 16.04.2018. W związku z tym dnień poprzedzający Dzień Bazowy to właśnie 15.04.2018.

  owat Odpowiedz
 • Wow, tym razem zaznaczyli, że oferta dostępna do 20:30? 2 maja jak miała być ta sama oferta dostępna bez zaznaczenia godziny i próbowałem z niej skorzystać ok. 22:00 to nie była już dostępna (wbrew regulaminowi) i środki przeleżały do 4 maja. Odpowiedzi na reklamację nie mam do dzisiaj. Geniusze.

  Kajko Odpowiedz
  • Odpowiedź przychodzi pocztą, trochę to trwa.

   Joana
  • Chyba gołębiem pocztowym, jest 19.05 a napisali w smsie, że odpowiedź wysłali 07.05.

   Kajko
  • No to dostałem od geniuszy z Nesta odpowiedź online, bo napisałem, że ta idąca gołębiem pocztowym nadal nie doszła. Otóż okazuje się, że w tym banku istnieje zapisana w oddzielnym regulaminie „Godzina Graniczna” dla operacji wewnętrznych (owa 20:30) i u nich w dniu 2 maja po 20:30 był już… 3 maja. Cóż… wypowiedzenie umowy poszło pocztą.

   Kajko
 • Ustalenie dnia bazowego na połowę miesiąca wygląda na złośliwość w stosunku do osób, które składkę na NRO wpłacają (dla optymalizacji) na koniec miesiąca… ?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Nie rozumiem, przecież opłacenie (środkami z zewnątrz) NRO po 15 tylko zwiększa ilość środków w banku już po badaniu, tym łatwiej założyć lokatę na nowe środki.

   keram7m
  • Aha, czyli to nie jest tak, że całe nowe (wpłacone po 15.) środki muszę wpłacić na lokatę?
   Jeśli tak, to rzeczywiście w porządku, moje zamroczenie wynikało z tego, ze do tej pory lokaty na nowe środki zakładałem w Idea (parę lat temu często takie mieli), gdzie nie miałem innych produktów, więc automatycznie nowe środki były środkami na lokatę na nowe środki.

   Don Quijote de la Mancha
 • Nie macie czasem problemu z zalogowaniem się do Nestbanku? Mnie wyrzuca cały czas.

  lissek12 Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem regulamin, że „nowe środki” muszą być nowymi nie tylko na dzień założenia lokaty, ale przez cały okres obowiązywania lokaty? Za 2 miesiące kończy mi się lokata powitalna na 10k – jeśli te pieniądze „wypłyną” z banku, to oprocentowanie mojej lokaty na nowe środki się obniży, tak?

  Baton Odpowiedz
  • Nie, kiedyś też już tu o to dopytywałem i wytłumaczono mi, że liczy się tylko dzień założenia lokaty, potem już nawet wypłacenie „starych środków” nie zmniejszy oprocentowania lokaty — i tym się różnią oferty lokat na nowe środki od takich kont oszczędnościowych (gdzie przeważnie salda są porównywane każdego dnia).

   Don Quijote de la Mancha
 • Przy 3.2% w IDEA marne to to :)

  Ewa Odpowiedz
 • Ja nadal czekam na jakieś €€€€ za założenie konta

  Imię Odpowiedz
 • Też bym u nich chętnie założył konto i potem pewnie i na jakiejś lokacie pieniądze ulokował jakby dali jakąś kasę za założenie konta.

  adamTam Odpowiedz
 • Zniknęłą informacja że lokata dostępna do 22 maja. Ja nie widzę.

  ptok Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy