Startuje Orange Finanse. Do zgarnięcia moneyback 100 zł miesięcznie!

Dziś oficjalnie wystartuje owoc współpracy Orange i mBanku, twór o nazwie: Orange Finanse – produkty bankowe dostarcza mBank. To wydzielona część systemu mBanku przeznaczona dla klientów Orange – analogicznie do obecnego T-Mobile Usługi Bankowe. Choć oficjalny start dopiero przed nami, to strona OrangeFinanse.com już działa. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawdzić jakie będzie konto Orange Finanse i… ile na nim zarobimy :)

Startuje Orange Finance od mBank

Darmowe konto od Orange Finanse

Zgodnie z tabelą opłat w ofercie Orange Finanse dostępne będą dwa rachunki – konto osobiste w wersji zwykłej oraz 13+ (dla osób poniżej 18 roku życia). Za żadne z nich nie zapłacimy ani grosza – prowadzenie konta będzie bowiem darmowe.

Analogicznie sytuacja wygląda z kartą debetową – jest ona bezpłatna. Osoby korzystające z konta osobistego 13+ nie zapłacą również za wypłaty z bankomatów. Klienci pełnoletni zapłacą natomiast 5 zł miesięcznie za korzystanie z bankomatów (o ile wypłacą w danym miesiącu pieniądze), jednak wykonanie 5 transakcji kartą pozwoli na uniknięcie opłaty.

Moneyback 100 zł miesięcznie za płatności zbliżeniowe!

Aby przyciągnąć do siebie klientów Orange, wraz ze startem usług finansowych, przygotowało promocję: Klienci Orange zyskują więcej w Orange Finanse.

Do promocji można przystąpić podczas wnioskowania o konto osobiste w Orange Finanse. Mamy na to czas aż do 3.11.2014.

Co zyskamy? Przede wszystkim moneyback 5% od łącznej sumy płatności zbliżeniowych (naklejką NFC bądź telefonem z odpowiednią kartą SIM). Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł miesięcznie.

Czy trzeba być klientem Orange? Zgodnie z regulaminem:

Warunkiem wypłacenia MoneyBacka jest dokonanie przez Uczestnika w każdym z 6 miesięcy […] co najmniej 5 Płatności bezgotówkowych oraz opłacenie w każdym z tych miesięcy z Konta Osobistego w Orange Finanse, przynajmniej jednej faktury, na rzecz Orange Polska, za usługi realizowane pod marką Orange.

Oznacza to, że najlepiej być klientem Orange ale… w zasadzie nie trzeba nim być. Wygląda na to, że można zapłacić czyjąś fakturę i równie dobrze spełnić warunek promocji.

MoneyBack będzie wypłacany przez 6 miesięcy, począwszy od pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Co ciekawe, zostanie on wypłacony całościowo na koniec okresu:

MoneyBack […] zostanie przekazany na Konto Osobiste Uczestnika Promocji, z którego wykonano Płatności zbliżeniowe telefonem, w terminie do ostatniego dnia 7-go miesiąca kalendarzowego liczonego dnia zawarcia umowy o prowadzenie Konta Osobistego.

Orange Finanse: moneyback 5% do 100 zł miesięcznie

Promocyjne doładowanie

Oprócz moneybacku możliwe jest również zgarnięcie promocyjnego doładowania:

Bonus będzie naliczany w wysokości 5% łącznej sumy Płatności zbliżeniowych telefonem dokonanych w danym miesiącu kalendarzowym, zaokrąglonej w górę do najbliższej wielokrotności pełnych 5 zł, z tym, że maksymalna wartość Bonusu w danym miesiącu kalendarzowym nie może przekroczyć 20 zł.

Jako płatność telefonem rozumiemy to naklejkę NFC lub kartę SIM NFC.

Tu również konieczne jest wykonanie minimum 5 płatności kartą aby bonus został przyznany, jednak nie jest konieczne opłacanie faktur Orange. Szczegóły w regulaminie.

Dobry Start z Orange Finanse

Oprócz promocji z moneybackiem dostępna jest jeszcze promocja Dobry Start dla osób, które założą konto do dnia 3.11.2014. Niestety nie zgarniemy dzięki niej premii na start w postaci złotówek, ale bank przygotował dla nas:

 • brak opłat za wypłaty z bankomatów krajowych – przy czym tylko przez pierwsze 3 miesiące
 • promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego – 4% dla kwoty do 25 tys. złotych, przez 6 miesięcy (nadwyżka nad tę sumę sprawia, że cała kwota zarabia mniej!)
 • promocyjne warunki dla Limitu na Start – bank udzieli nam Kredyt Odnawialny bez prowizji z oprocentowaniem 0% przez pierwsze 6 miesięcy. Następnie wyniesie ono 12,49% w okresie 7 – 18 miesięcy.

Szczegóły w regulaminie promocji Dobry Start z Orange Finanse.

Póki co warto poczekać do oficjalnego startu Orange Finanse – wtedy postaramy się zaktualizować artykuł i dodać najważniejsze informacje. Wszystko jednak wskazuje na to, iż 600 zł jest niemal na wyciągnięcie ręki ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • mi tez anulowali czyli cofneli kesz.
  Sprawdz czy nie masz ujemnego salda skoro nie bylo z czego pobrac reszty kasy. kliknij w szczegoly tej transakcji :)

  koles Odpowiedz
 • u mnie też wypłacili drugi moneyback po czym ……… zamknęłam konto w trybie bez okresu wypowiedzenia! Konto jest już od kilku dni zamknięte i co mi teraz mogą zrobić? 600zł extra wpadło!

  Justyna Odpowiedz
 • Czy kontaktował się z wami bank? Dziś znalazłem ciekawy wpis (pytanie na ile prawdziwy):

  Sprawa dotyczy premii za użytkowanie karty, a kwoty może nie były wysokie, bo 300 zł to nie dla wszystkich jest majątkiem, ale niektórzy otrzymali je dwukrotnie. Jak donosi portal wp.pl, niektórzy klienci nie zorientowali się, że na ich koncie pojawiły się nienależne im środki. Część z nich wydała te sumy.

  Bank jednak zachował się nad wyraz pozytywnie, gdyż wysłał do klientów informację, że jeśli na ich kontach są środki, to nadpłacona suma zostanie automatycznie pobrana, ale jeśli ktoś wydał tyle pieniędzy, że nie będzie możliwości ich odebrania, to… pozostała zostanie umorzona!

  źródło

  Michał Odpowiedz
 • Tylko nie wiadomo o jakich 300zł mowa. Jak przecież każdy dostał po 600zł niespodziewanej premii.

  Artur Odpowiedz
 • I ja nie od banku nie dostałam, żadnego pisma, żadnego maila a 600zl extra się pomylili. Jeśli w banku mają taki burdelu ze potrafią się na tyle mylić to dziękuje za taki bank

  Justyna Odpowiedz
 • Mam pytanie do tych co zamykali konto. Dziś w końcu minęło 30 dni od dostarczenia pisma (tak, wiem, głupi byłem, że nie wypowiedziałem w trybie natychmiastowym). I o dziwo mogę się zalogować do OF. Natomiast nie mam tam żadnego konta. To normalne czy może wysłałem zły wniosek?

  mmm Odpowiedz
 • @mmm dostęp zostanie zablokowany w przeciągu paru dni. Sprawdzałam kiedyś w regulaminie i zamykają konto w przeciągu 30 dni od momentu DORĘCZENIA wypowiedzenia.

  tricky Odpowiedz
 • czy po doręczeniu wypowiedzenia do OF dzwonili jeszcze do Was? czy zero kontaktu i konto zamykają po prostu?
  dostali wypowiedzenie wczoraj z opcją trybu natychmiastowego, ale na razie nic sie nie dzieje i wszystko jest po staremu po zalogowaniu się…

  hazzan Odpowiedz
 • Do mnie nikt nie dzwonił. Rozważałem nawet wysłanie drugi raz lub zadzwonienie do nich, ale jak widać warto było kilka dni poczekać.

  mmm Odpowiedz
 • Do mnie dzwonili chyba nawet w ten sam dzień co dostali wypowiedzenie (zamykałam z zachowaniem okresu wypo.)

  tricky Odpowiedz
 • @hazzan , nie wiem czy zdążysz , natychmiast to u nich siedem dni do zamknięcia mija . Więcej o tym w ostatnim wątku o Orange zobacz . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • 1 4 5 6

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy