20 zł do Biedronki za aktywację autoryzacji mobilnej dla klientów Pekao

Zakończona

Ruszyła promocja Pekao przeznaczona dla obecnych klientów, którzy nie korzystają z aplikacji PeoPay. W zamian za aktywowanie autoryzacji mobilnej możemy zgarnąć 20 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

20 zł do Biedronki od Pekao

Akcja Aplikacja

Aby skorzystać z promocji należy być pełnoletnim klientem Pekao, który najpóźniej 30.11.2019 zawarł umowę o korzystanie z usług bankowości elektronicznej Pekao24 (np. przy okazji zakładania konta). Opadają wiec osoby, które założyły rachunek Pekao w ostatnich dniach (w końcu można za to zgarnąć łatwe 200 zł premii). Oprócz tego wymagane jest, aby w okresie 1.09 – 30.11.2019 nie logować się do banku przez PeoPay – aplikację mobilną umożliwiającą dostęp do konta Pekao przez telefon.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w czasie trwania promocji zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji podając numer telefonu i adres e-mail identyczny, jak w Pekao24 (zakładka Ustawienia -> Moje dane) oraz akceptując wszystkie checkboxy.

Wymagane jest również ustawienie mobilnej autoryzacji PeoPay jako metody autoryzacji operacji realizowanych w Pekao24 (Bezpieczeństwo -> Metoda autoryzacji). Oprócz tego wymagane jest autoryzowanie co najmniej jednej transakcji w Pekao24 przy pomocy PeoPay (np. przelew) oraz wykonanie jednej płatności zbliżeniowej na min. 10 zł poprzez aplikację PeoPay na telefonie lub za pomocą karty Mastercard.

Powyższe warunki powinniśmy spełnić najpóźniej 31.01.2020.

I to tyle! Nagroda w postaci e-kody o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka trafi do nas w ciągu 21 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. E-kod będzie można użyć tylko raz, a jego ważność wygasa 30.11.2020.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Liczylem na 50 zl tak jak w poprzedniej edycji

  aaaa Odpowiedz
 • Oplacalo sie czekac, bo przeciez za darmo apki nie bede instalowal :)

  keton Odpowiedz
 • Jak rozumię po wykonaniu w/w czynności można z powrotem zmienić autoryzację na SMS i odinstalować aplikację?

  pytanie Odpowiedz
  • *jak rozumiem

   pytanie
  • Można, tylko po co? autoryzacja mobilna jest darmowa, a SMSy nie

   Kate
  • Kate, czy dodanie karty PEKAO do BCh tez zjada SMSa, bo ktos pisal, ze trzeba karte autoryzowac przy rejestracji.

   keton
  • Na razie nie pobrali za tego smsa. Ale mozna tez zarejestrowac sie przez wniosek w bankowosci elektronicznej

   aaaa
  • opłatę za SMS-y pobierają na koniec miesiąca zbiorczo, a przy rejestracji do BCh autoryzują kartę, ale ja już hcyba miałam autoryzację Peopay w tym momencie -jeśli będzie SMS będzie też opłata 20 gr

   Kate
 • Hm. Miałem składać wypowiedzenie i zamykać, już prawie zgubiłem kartę. Ale chyba skuszę się na te operację za 20 zł. A tak apropos – są punkty powitalne w BCh za zarejestrowanie karty Pekao?

  Bolo Odpowiedz
 • powodzenia z takimi promocjami w tym upośledzonym banku. zacytuję swój komentarz z okazji promocji apple pay:

  „Odrzucili mi reklamację na tę promocję, z uwagi na rzekomo „brak akceptacji regulaminu promocji w poczcie wewnętrznej Pekao24”. A wiecie jak wygląda ta akceptacja? We wiadomości był przycisk (link) do strony z podziękowaniem za akceptację regulaminu, takiej samej dla wszystkich (prosty HTML, żadnych skryptów – niestety nie mogę wrzucić w komentarzu linka, bo wtedy mi go nie puszcza livesmarter), czyli tak naprawdę nie mają nawet sposobu na sprawdzenie czy się w ten link kliknęło (a jak klikałem). Oczywiście na moją reklamację elektroniczną odpisali mi listem poleconym (z podpisem 2 pracowników – „głównego specjalisty” i „eksperta” xDD). Nawet nie wiem czy mi się chce kopać z koniem i odpowiadać im na tę reklamację…”

  Ten bank to żart jak nawet na wiadomość w systemie transakcyjnym musza odpowiadać (i podpisywać się) 2 osoby xDDD przeważnie specjalista i starszy specjalista albo ekspert i super ekspert :D
  Byle do stycznia jak wypłacą ten cudowny bonus za założenie w sierpniu. Unikać tak samo jak BNP.

  krabar Odpowiedz
 • Wszystko OK.

  pytanie Odpowiedz
 • przyszedł bon do biedronki

  Kate Odpowiedz
 • Dostalem dzis 1000 punktow za karte Pekao zarejestrowana 12 grudnia w BCh

  aaaa Odpowiedz
 • Czy ktos jeszcze dostal bon do biedry? Wg regulaminu maja 21 dni roboczych, ale niektorzy (np. @Kate) juz dostala.

  keton Odpowiedz
 • U mnie nie ma jeszcze, ale też mają czas regulaminowo.

  santech Odpowiedz
 • Ja też jeszcze czekam regulaminowo

  Mi Odpowiedz
 • Dotarl kod do biedry!

  keton Odpowiedz
 • Czy można na jednym smartfonie uruchomić aplikacje do kilku w kont bankowych ? A jeżeli tak to jak to zrobić? dzięki.

  jaro Odpowiedz
  • Pewnie tylko na takim co ma definiowane profile, czyli jakis Xiaomi. To Android i bez roota niewiele mozna.

   keton
 • Witam, jestem w trakcie spełniania warunków promocji. Od niedawna biorę udział w promocjach bankowych i jeszcze nie wszystko jest dla mnie do końca zrozumiałe. Mam pytanie do osób, które już uzyskały bon do Biedronki dotyczące płatności na min. 10 zł. Czy mogę zrobić tą płatność zbliżeniowo tradycyjną plastikową kartą Pekao Mastercard, żeby spełnić ten warunek, czy jednak lepiej żeby płatność była mobilna (kartą w telefonie, aplikacją) ?

  Nowa Odpowiedz
 • Dostał ktoś e-kod spełniając warunki 10 stycznia lub później? Niby mają 21 dni roboczych na to, ale wcześniej wysyłali w krótszym czasie. Chciałem zamknąć dziś ten … parabank, bo już chyba 4 godziny spędziłem na odblokowanie dostępu, znoszenie limitów biometrycznych, aktualizację danych z konta zamkniętego 15 lat temu. Masakra.

  neme Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy