O czym jest LiveSmarter?

Czy wiesz, że banki wydają średnio kilkaset złotych aby przyciągnąć do siebie klienta? Większość pieniędzy inwestowana jest w reklamy, jednak część z nich może trafić do Twojej kieszeni! Jak? Banki aby pozyskać klienta często organizują różnorakie promocje, w których za spełnienie określonych warunków można zarobić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych!

Praktycznie każda z promocji prześwietlana jest na blogu LiveSmarter.pl. To tutaj piszemy jakie są haczyki, co warto zrobić i w jakiej kolejności, aby zgarnąć maksymalną premę.

Chcesz zarobić? Poniżej znajdziesz aktualne promocje bankowe:

Na lokatach również możesz zarobić!

Oprócz promocji na blogu opisujemy również najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe, dzięki którym Twoje oszczędności zarobią najwięcej. Nie znajdziesz tu opisu produktów ryzykownych - skupiamy się tylko na tym co bezpieczne!

Na LiveSmarter zawsze w pierwszy dzień miesiąca publikujemy aktualny zestaw najlepszych lokat bankowych i kont oszczędnościowych. Nie musisz jednak czekać i możesz go sprawdzić w każdej chwili na Lokaty.LiveSmarter.pl.

Edukujemy finansowo!

Na blogu znajdziesz też artykuły dotyczące korzystania z produktów bankowych. W końcu trzeba dobrze rozumieć niektóre pojęcia, aby nie dać bankom na sobie zarobić! :)

Aby ciągle poszerzać swoją wiedzę ze świata finansów po prostu zaglądaj na LiveSmarter jak najczęściej. A jeśli chcesz, aby najnowsze wpisy trafiały bezpośrednio do Ciebie - polub nas na Facebooku lub zostaw swój email poniżej aby zapisać się do naszego newslettera!