PKO BP: 50 zł na empik.com za założenie konta dla dziecka

Zakończona

Wystartowała promocja PKO BP kierowana do naszych dzieci. W zamian za otwarcie Konta Dziecka lub Konta Pierwszego bank ufunduje prezent w postaci karty podarunkowej do sklepu empik.com o wartości 50 zł.

50 zł na dzień dziecka w promocji PKO BP i empik
Aby skorzystać z promocji należy być pełnoletnim posiadaczem konta osobistego PKO BP, który wyraził zgodę na otrzymywanie od baku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Jeśli spełniamy te warunki, to zależnie od wieku naszej pociechy możemy wybrać jedną z dwóch ścieżek. Jeśli nasze dziecko ma mniej, niż 13 lat, to możemy mu założyć PKO Konto Dziecka (w oddziale banku lub składając wniosek internetowy). Jeśli natomiast nasze dziecko mieści się w przedziale 13-18 lat, to wtedy to ono musi podpisać umowę o prowadzenie PKO Konta Pierwszego – przy czym my, jako rodzice, musimy wyrazić na to zgodę.

Co dalej? W przypadku oferty z Kontem Dziecka wystarczy, że przelejemy na nie 50 zł w okresie do 9.06.2017. Jeśli natomiast korzystamy z oferty z Kontem Pierwszym, to tu nasze dziecko będzie musiało dokonać jednej, dowolnej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKiem (IKO) w tym samym okresie.

Po spełnieniu warunków obiecane 50 zł trafi do nas do 30 maja (I tura, spełnienie warunków do 19.05) lub do 23 czerwca (II tura). Karty podarunkowe będą ważne do 25 maja 2018.

O czym trzeba pamiętać korzystając z promocji? Głównie o tym, że w pewien sposób zamykamy naszemu dziecko drogę do nieco lepszych nagród w promocjach dla dorosłych. Powyższa promocja jest z resztą również skierowana tylko do nowych klientów banku – czyli osób niepełnoletnich, które nigdy nie miały konta w PKO BP.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy karta podarunkowa jest akceptowana w sklepach stacjonarnych?

  Bolek2 Odpowiedz
  • Tak, można płacić w kasie a także zasilić e-Portmonetkę do zakupów w necie…
   Używam.

   RaaF
 • Kiedyś czytałem na temat takich kont bo mojej dziecko zbliża się do 13 lat i z tego co pamiętam często jest tak że rodzic musi mieć konto też w danym banku aby mogło je mieć dziecko. Ja nastawiam się na WBK bo z wszystkich warunków te jest chyba najlepsze i „najłatwiej” darmowe. Może jeszcze z jaką promocją się uda otworzyć….

  jojo Odpowiedz
 • ale jeśli już się ma konto w PKOBP to konto dla dziecka można założyć :P

  ja zakładam – zwłaszcza to Konto dla dziecka jest darmowe zdaje się :P

  xx Odpowiedz
 • a jesli sie nie ma konta w pko bp, to mozna zalozyc i startowac z kontami dla dzieci, czy nie?

  aga Odpowiedz
 • można ale wtedy spalisz swoje dane – a w programach poleceń dają zazwyczaj 100 pln :P

  xx Odpowiedz
 • A co jesli juz zona załozyłana dziecko konto?Moge na przyklad zalozyc konto do swojego konta w PKO BP?

  Robert Odpowiedz
 • Robert – tak!

  zennhorst Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy