Aktywuj aplikację IKO i zyskaj 15 zł od PKO BP

Zakończona

Ruszyła prosta promocja PKO Banku Polskiego dla osób korzystających z aplikacji IKO w trybie pasywnym. W zamian za pełną aktywację aplikacji dotychczasowi klienci banku mogą zgarnąć 15 zł premii.

15 zł za aktywację IKO od PKO BP

Aktywne IKO może więcej

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem konta osobistego w PKO Banku Polskim (w tym Inteligo), który na dzień rozpoczęcia promocji (23.03.2018) nie korzystał z aplikacji IKO w trybie aktywnym. Co to oznacza? Bank akceptuje jedynie tych klientów, którzy korzystali do tej pory maksymalnie z aplikacji w trybie pasywnym, który zgodnie z regulaminem definiowany jest następująco:

Tryb pasywny – tryb, w którym znajduje się Aplikacja IKO bezpośrednio po jej pobraniu i rejestracji, a przed aktywacją, w ramach którego niemożliwe jest dokonywanie operacji finansowych

Mówiąc po naszemu: mogliśmy co najwyżej pobrać aplikację do podglądania swoich finansów, ale nie mogliśmy jej do końca aktywować aby wykonywać operacje finansowe.

Dodatkowo wymagane jest posiadanie wyrażonych zgód na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym informacji handlowych) w dniu przystąpienia do promocji oraz nieodwołanie ich.

15 zł za 2 transakcje IKO

Jeśli spełniamy powyższe warunki to dalsze kroki będą bardzo proste. Wystarczy, że aktywujemy aplikację IKO z której dotychczas korzystaliśmy w trybie pasywnym (czyli prawdopodobnie odpadają osoby, które nigdy nie uruchomiły apki). Oprócz tego musimy również wykonać nowo aktywowaną aplikacją IKO co najmniej 2 płatności na łączną kwotę 80 zł – przy czym bank zalicza jedynie płatności zbliżeniowe (NFC/HCE) lub płatności BLIK (również w internecie).

Oba warunki musimy spełnić najpóźniej do 30.05.2018, jednak warto się pośpieszyć – pula promocji (90 000 zł) może zostać wyczerpana wcześniej. Jeśli tak będzie, to bank poinformuje o tym na swojej stronie internetowej.

Wypłata premii w wysokości 15 zł nastąpi do 8.05 (jeśli spełnimy warunki do 20.04) lub do 22.06 (jeśli spełnimy warunki do 30.05). Bank zastrzega, że w dniu wypłaty premii musimy być ciągle posiadaczami aktywnego konta, aplikacji IKO oraz mieć wyrażone odpowiednie zgody.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • warto dodać, że jeżeli posiadamy ROR w PKO i konto w Inteligo można zgarnąć dwie premie. Mówi o tym § 2. 9) i,ii. Dokładnie jest to wyjaśnione tutaj:
  https://inteligo.pl/aktualnosci/promocje/korzystaj-aktywnie-z-iko-i-zyskaj-15-zl/

  jacck Odpowiedz
 • Dyrektor Departamentu Usług Cyfrowych w PKO, właśnie poinformował na twitterze o nowej promocji w jego banku: https://iko.pkobp.pl/promocje/wiosenne-sluchanie/

  Be@ Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy