30 dni Audioteki za darmo dla obecnych klientów PKO BP

Zakończona

Ruszyła promocja PKO Banku Polskiego z serii #zostańwdomu przeznaczona dla obecnych klientów. W zamian za wykonanie 3 operacji zgarniemy kod na 30 dni darmowego dostępu do serwisu Audioteka.

PKO BP: Audioteka przez 30 dni za darmo
Aby skorzystać z promocji należy zostać do niej zaproszonym poprzez serwis internetowy iPKO lub aplikację mobilną IKO. Aby bank mógł to zrobić, konieczne jest również zaznaczonych zgód na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznych urządzeń końcowych. Bank zaznacza też, że ma w puli aż 950 tysięcy (!) nagród, dlatego zdecydowanie nie jest to promocja, w której zaproszonych jest zaledwie garstka.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w terminie do 31.05.2020 wykonamy minimum trzy płatności BLIK lub trzy przelewy (zrealizowane za pomocą serwisu iPKO lub aplikacji IKO) na łączną kwotę min. 20 zł. Tu dodam, że nie ma znaczenia, czy przelew będzie wykonany do innej osoby, czy na nasz rachunek w innym banku. Warunki można więc łatwo spełnić.

I to w zasadzie tyle. Jeśli znajdziemy się w gronie 950 000 osób, które najszybciej spełnią to zadanie (a raczej tak będzie), to kod do korzystania przez 30 dni z Audioteki trafi do nas w ciągu 14 dni od daty spełnienia warunków promocji. Kod będziemy mogli aktywować najpóźniej do 14.06.2020 na stronie promo.audioteka.com.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Z Allegro niedawno było na 3 miesiące dla użytkowników smarta, z city było albo jest 1 miesiąc bezwarunkowo…

  ls5 Odpowiedz
 • niestety bez klientów inteligo :-(

  zenek64 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy