150 zł w bonie 4F za założenie PKO Konta dla Młodych

Zakończona

Ruszyła promocja PKO BP skierowana do osób młodych. W zamian za założenie konta zgarnąć możemy 150 zł do wykorzystania w sklepach 4F.

150 zł za założenie konta PKO dla młodych

Najlepszy trening na świecie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego PKO BP (w tym Inteligo) od 1.01.2018 do 24.02.2019. Oprócz tego wymagane jest nieukończenie 26. roku życia – inaczej nie będziemy mogli założyć Konta dla Młodych :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o PKO Konto dla Młodych (najlepiej od razu z kartą debetową). W trakcie wnioskowania powinniśmy również wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych).

100 zł na Allegro od PKO BP - wymagane zgody marketingowe

Kolejny krok to zgłoszenie chęci udziału w promocji na stronie pkobp.pl/treningkonta. Najlepiej zrobić to zaraz po złożeniu wniosku (choć teoretycznie możemy tego dokonać wcześniej lub później). Istotne, aby ze wszystkim zmieścić się w terminie do 31.03.2019.

Ostatni wymóg jest to dokonanie jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem najpóźniej 5.04.2019, przy czym pod tym drugim rozumiemy:

Płatność BLIK – dyspozycja z wykorzystaniem kodu mobilnego, będącego indywidualną daną uwierzytelniającą w postaci poufnego numerycznego ciągu znaków, generowana przez IKO, rozliczana w systemie Banku z Konta

Generalnie dozwolona jest każda transakcja BLIK autoryzowana kodem.

150 zł do sklepów 4F

I to tyle! Każda osoba, która spełni powyższe warunki, zyska eKartę podarunkową o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych 4F. Karta będzie ważna do 29.02.2020, czyli przez niecały rok. Bank przekaże nam nagrodę poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej do 19.04.2019 (przy czym część osób otrzyma kod już 20.03, o ile spełni warunki promocji do 8.03).

Haczyki? Jest jeden, choć drobny – pula nagród w promocji wynosi „zaledwie” 2000 sztuk. Na szczęście bank powiadomi nas o tym, kiedy w promocji zarejestruje się ponad 1000 osób, aktualizując informację na stronie promocji. W ten sposób zakładając konto będziemy wiedzieć, czy w puli jeszcze coś zostało.

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Oznacza to, że nie zapłacimy za niego ani grosza, niezależnie od tego czy na rachunku będziemy wykonywać jakieś obroty, czy nie.

Zapłacić możemy jednak za kartę. Aby uniknąć opłaty (5 zł miesięcznie) wystarczy jednak wykonać 5 transakcji – za każdą z nich bank obniży opłatę o 1 zł, aż do zera (np. 3 transakcje w miesiącu to 2 zł opłat). Oczywiście po odebraniu premii kartę (jak i konto) możemy zamknąć, choć warto pamiętać, że zyskujemy nielimitowaną liczbę darmowych wypłat z dowolnych bankomatów.

Po ukończeniu 26. roku życia Konto dla Młodych zmienia się w Konto za Zero.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jaka jest dolna granica wieku przy zakładaniu konta.

  chf Odpowiedz
 • W Oddziale też można. Co nie zwalnia z rejestracji na stronie pkobp.pl/treningkonta

  Anom Odpowiedz
 • W regulaminie promocji jest napisane, że warunkiem jest dokonanie jednej płatności kartą albo BLIK’iem. Dlaczego więc w artykule znajduje się zdanie: „Zapłacić możemy jednak za kartę, której wyrobienie jest wymagane w promocji.”? Pomyłka? Wg mnie nie ma takiego wymagania.
  Gdy dokonamy płatności BLIK’ iem, unikniemy kosztu wydania karty w wysokości 14,90, nakładanego przez PKO.

  Paul Odpowiedz
  • Tak, to pomyłka – nie trzeba wyrabiać karty. Dzięki, poprawiam :)

   Ale nie masz racji co do 14,90 zł. Opłata ta dotyczy:

   Wydanie karty płatniczej z wizerunkiem z galerii albo zmiana standardowego wizerunku karty na wizerunek z galerii albo zmiana wizerunku karty w ramach galerii

   Wybór normalnej karty jest bezpłatny.

   Michał
  • Racja, zasugerowałem się poprzednim komentarzem. „Podstawowa” opcja graficzna karty jest bezpłatna. Dziękuję.

   Paul
 • Witam,
  Czy promocja jest nadal aktualna?
  Nie widzę na stronie informacji ile wniosków zostało.
  Pozdrawiam

  bodzio202 Odpowiedz
 • Próbowałem zrealizować kod niestety nie zadziałał. Miał ktoś taki problem?

  Kacper Odpowiedz
  • A co powiedział sprzedawca? W ogóle prztjął kod?

   Emej
  • Sprzedawca próbował wprowadzić kod w 3 czy 4 różnych miejscach w systemie i stwierdził, że w żadnym miejscu nie zadziałał (sklep był wymieniony w regulaminie). Pytanie czy PKO na początku to też część kodu czy nie?

   Kacper
 • Witam, jak długo muszę mieć to konto? Założyłam zrobiłam transakcję czekam na kod do sklepu i mogę zamknąć po miesiacu?

  Ewelina Odpowiedz
 • Otrzymaliście juz bon?

  Zuzia Odpowiedz
 • w którym miejscu w aplikacji iPKO?

  Zuzia Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy