Płacę i korzystam: do 450 zł dla posiadaczy Diners Club!

Diners Club znów powraca z promocją, w której w niezwykle prosty sposób zdobędziemy kilkaset złotych. Po wiosennej akcji, w której rozdawane były tablety o wartości tysiąca złotych, od 1 sierpnia rusza promocja, w której co miesiąc zgarniemy nawet 150 zł – i to bez specjalnego kombinowania!

100 zł dla nieaktywnych

Uczestnicy promocji dzieleni są na dwie grupy. Pierwsza z nich to osoby, które posiadają kartę głowną bądź dodatkową i w okresie 1.04.2014 – 30.06.2014 nie wykonali żadnej transakcji posiadaną kartą Diners Club. Dodatkowo mogą to być osoby, których karta została wyrobiona po 1.07.2014.

Płacę i korzystam - Diners Club

Dla tych osób przygotowana jest nagroda 100 zł miesięcznie. Jak ją zdobyć? Bardzo prosto – wystarczy wykonać minimum 5 transakcji kartą o wartości łącznej minimum 500 zł. Dodatkowo trzeba być w gronie pierwszych 100 osób, jednak patrząc na poprzedni konkurs Diners Club strzelamy, iż osób takich nie będzie wiele. Maksymalnie można w ten sposób zdobyć 300 zł, przez kolejne 3 miesiące.

150 zł dla aktywnych

Bardzo podobne zasady obowiązują osoby aktywne, czyli takie, które w okresie 1.04.2014 – 30.06.2014 dokonały przynajmniej jednej transakcji kartą Diners Club. Tu jednak konieczne będzie wykonanie minimum 10 transakcji na kwotę łączną minimum 1000 zł. Jeśli będziemy w pierwszej setce takich osób – zgarniemy w danym miesiącu 150 zł!

Dla obu grup bardzo ważny jest jeszcze następujący punkt regulaminu:

Każda osoba, która chce wziąć udział w Konkursie, powinna zgłosić swój udział poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na www.dinersclub.pl oraz potwierdzić fakt zapoznania się z Regulaminem Konkursu Kart Prywatnych Głównych i Dodatkowych „Płacę i Korzystam” i tym samym wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celach realizacji Konkursu.

Zgłoszenia będzie można dokonać od 1 sierpnia na stronie konkursu. Wystarczy zarejestrować się raz, aby walczyć o nagrody w każdym miesiącu.

Promocja Płacę i korzystam wydaje się banalnie prosta, o ile tylko jesteśmy posiadaczami karty Diners Club (która wydawana jest przy określonych dochodach). W zasadzie jedynym haczykiem całej zabawy może być ograniczona możliwość płatności kartą – nie jest to bowiem ten sam plastik co Visa czy MasterCard. Diners nie posiada chipa i nie jest wszędzie akceptowany – przykładowo kartą zapłacimy za paliwo na Orlenie, BP czy Shellu, ale już nie na stacjach Statoil czy Lukoil.

Szczegółowe zasady promocji dostępne są w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Łudząco podobny artykuł :) nawet porównanie ze stacjami takie samo:
  http://prnews.pl/hydepark/diners-club-aktywizuje-klientow-bedzie-paci-za-korzystanie-z-kart-3170912

  dżin z butelki Odpowiedz
 • Macie jakiś fajny sposób na zrobienie obrotu na 500 zł w internecie albo realu gdzie akceptują Dinersy?

  efenix Odpowiedz
 • NIe powiedziałbym że łudząco podobny, po prostu opisuje ten sam regulamin/tę samą promocję, więc ciężko, żeby nie zawierał podobnych informacji…

  Michał Odpowiedz
 • Myślę że może być kłopot ze zmieszczeniem się w 100 osobach. Na zasadzie trafiło się ślepej kurze ziarno.

  dsffe Odpowiedz
 • @admin
  Ale te stacje… ;-) nie mogliscie wziac za przyklad innej kategorii sklepów? :-)))

  Dżin z butelki Odpowiedz
 • @dzin Po przeczytaniu obu newsów widzę o co ci chodzi. Faktycznie troche ctrl+c zalatuje.
  Ale jednak stacje są najlepszym przykładem bo dużych supermarketów brał na liście.

  efenix Odpowiedz
 • A co trzeba zrobić żeby zostać szczęśliwym posiadaczem takiej karty? oraz czy nowi uczestnicy mają szansę wziąć udział w tej promocji? Jakiś ten regulamin taki nie jasny… ;/

  inek Odpowiedz
 • inek, opisane było dokładniej w poprzednim artykule – polecam :)

  Michał Odpowiedz
 • tyle tylko że wyrobienle karty to koszt 300zł podobno

  koszmarny Odpowiedz
 • Aa…..no to przechodzę do lektury :)

  inek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy