100 zł za założenie konta osobistego PKO BP i 100 zł za jego polecenie w programie „Polecam PKO”

Zakończona

Ruszyła II edycja programu poleceń PKO BP. W zamian za założenie konta osobistego z polecenia zarówno nowy, jak i obecny klient zgarną po 100 zł premii.

100 zł w programie poleceń Mam PKO

100 zł za otwarcie konta z polecenia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem PKO Banku Polskiego. Zgodnie z definicją z regulaminu oznacza to brak produktu lub usługi dostępnej w danej edycji programu poleceń przez okres ostatnich 36 miesięcy względem daty startu programu. Ponieważ w obecnej edycji bank premiuje Konto za Zero to oznacza to, że wykluczone są osoby posiadające Konto za Zero od 23.07.2018 (lub wobec których rozpatrywany jest wniosek o Konto za Zero obecnie).

Oznacza to, że teoretycznie posiadanie innych rachunków nie wyklucza z udziału w programie :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto ze strony programu poleceń, podając przy tym kod polecający obecnego klienta banku. Najprościej uzyskać taki kod od swojego znajomego, który spełni warunki jako polecający. Jeśli jednak nie znacie żadnego posiadacza tego typu rachunku, to możecie napisać przez formularz kontaktowy (zaznaczając w temacie, że chodzi o Program Poleceń PKO). W ciągu 24 godzin podeślę swój sprawdzony kod, który został zarejestrowany w programie i spełnia jego warunki.

Wracając do wniosku o konto – podczas jego składania powinniśmy wyrazić zgodę na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Konieczne jest również zaakceptowanie regulaminu programu.

Premia za płatności kartą i BLIK

Co dalej? W ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta powinniśmy spełnić jeden z dwóch warunków:

  • wykonanie co najmniej trzech płatności bezgotówkowych kartą oraz co najmniej trzech płatności BLIK lub
  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKiem na min. 500 zł

W obu przypadkach chodzi o najzwyklejsze płatności za zakupy w sklepach czy internecie.

I to tyle! Bank dokona sprawdzenia, czy należy nam się nagroda, w ciągu 50 dni od zakończenia danego etapu promocji, a wypłata nastąpi w ciągu kolejnych 30 dni. W poprzednich edycjach przelewy były jednak wykonywane znacznie szybciej.

100 zł dla polecającego

Tak jak w większości programów poleceń tak i tu premię za polecenie nowego klienta otrzymuje również obecny klient PKO – w wysokości 100 zł. Maksymalnie jednak możemy zdobyć 1000 zł (za 10 lub więcej poleceń).

Aby móc polecać konieczne jest uprzednie zarejestrowanie na stronie polecam.pkobp.pl. Bank zastrzega również, że aby polecać konto należy posiadać rachunek w PKO BP od co najmniej 90 dni.

Ile kosztuje konto w PKO BP?

Prowadzenie Konta za Zero jest darmowe – nie płacimy za jego posiadanie ani grosza, niezależnie od aktywności na koncie.
Zapłacić natomiast możemy za kartę debetową (aż 10 zł), jednak po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKiem w danym cyklu miesięcznym (liczonym od otwarcia konta) zwalnia z tej opłaty.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych PKO BP są darmowe, natomiast z urządzeń obcych płacimy 10 zł (kartą) lub 0 zł (BLIKiem).

Nie przegap!

Komentarze

  • A konto można założyć przez przelew weryfikacyjny ? czy trzeba się fatygować do banku ?

    mokka Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy