100 lub 150 zł za założenie konta osobistego i 100 zł za jego polecenie w programie „Polecam PKO”

Trwa do 30.12.2021

Ruszyła III edycja programu poleceń PKO BP. W zamian za założenie Konta za Zero zarówno nowy, jak i obecny klient zgarną po 100 zł premii. A jeśli zostanie otwarte Konto bez Granic – to nowy klient zyska 50 zł więcej.

100 zł w programie poleceń Mam PKO

100 lub 150 zł za otwarcie konta z polecenia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem PKO Banku Polskiego czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego PKO BP w ciągu ostatnich 36 miesięcy względem daty startu programu. Konto Inteligo nie powinno natomiast wykluczać z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto ze strony programu poleceń, podając przy tym kod polecający obecnego klienta banku. Najprościej uzyskać taki kod od swojego znajomego, który spełni warunki jako polecający. Jeśli jednak nie znacie żadnego posiadacza tego typu rachunku, to możecie napisać przez formularz kontaktowy (zaznaczając w temacie, że chodzi o Program Poleceń PKO). W ciągu 24 godzin podeślę swój sprawdzony kod, który został zarejestrowany w programie i spełnia jego warunki.

Wracając do wniosku o konto – podczas jego składania powinniśmy wyrazić zgodę na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Konieczne jest również zaakceptowanie regulaminu programu.

Premia za płatności kartą i BLIK

Co dalej? W ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta powinniśmy spełnić jeden z dwóch warunków:

 • wykonanie co najmniej trzech płatności bezgotówkowych kartą oraz co najmniej trzech płatności BLIK lub
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKiem na min. 500 zł (w przypadku wyboru Konta za Zero) lub 1000 zł (dla Konta bez Granic)

W obu przypadkach chodzi o najzwyklejsze płatności za zakupy w sklepach czy internecie.

I to tyle! Bank dokona sprawdzenia, czy należy nam się nagroda, w ciągu 50 dni od zakończenia danego etapu promocji, a wypłata nastąpi w ciągu kolejnych 30 dni. W poprzednich edycjach przelewy były jednak wykonywane znacznie szybciej.

Premia dla polecającego

Tak jak w większości programów poleceń tak i tu premię za polecenie nowego klienta otrzymuje również obecny klient PKO – w wysokości 100 zł. Maksymalnie możemy jednak zdobyć wynagrodzenie za 10 poleceń (kolejne nie będą premiowane) czyli nie więcej, niż 1000 zł w danej edycji programu.

Aby móc polecać konieczne jest uprzednie zarejestrowanie na stronie polecam.pkobp.pl. Bank zastrzega również, że aby polecać konto należy posiadać rachunek w PKO BP od co najmniej 90 dni.

Ile kosztuje Konto za Zero w PKO BP?

Prowadzenie Konta za Zero jest darmowe – nie płacimy za jego posiadanie ani grosza, niezależnie od aktywności na koncie.
Zapłacić natomiast możemy za kartę debetową (aż 10 zł), jednak po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKiem w danym cyklu miesięcznym (liczonym od otwarcia konta) zwalnia z tej opłaty.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych PKO BP są darmowe, natomiast z urządzeń obcych płacimy 10 zł (kartą) lub 0 zł (BLIKiem).

Ile kosztuje Konto bez Granic w PKO BP?

Konto bez Granic kosztuje 17,90 zł miesięcznie. W ramach tej opłaty zyskujemy darmowe wypłaty gotówki kartą w Polsce i za granicą, a także kartę wielowalutową z możliwością pobierania środków z kont walutowych w EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK, HUF.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy można przez przelew weryfikacyjny założyć konto bez wizyty w banku ?

  mokka Odpowiedz
 • A co jeśli mialem konto w inteligo?

  xmarcin23 Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem tej edycji karencja dotyczy tych produktów:

   Z udziału w tej Edycji Programu wykluczeni są Nowi Klienci, którzy przed jej rozpoczęciem posiadali lub złożyli wniosek o otwarcie następujących produktów PKO Banku Polskiego: PKO Konto dla Młodych, PKO Konto za Zero, PKO Konto bez Granic, Konto Aurum, Konto Platinium II.

   Moim zdaniem Inteligo nie powinno robić problemów :)

   Michał
 • W opisie jest brak opłat za konta a możliwe 10zł za kartę. Na stronie PKOBP jest „Opłata miesięczna łącznie za konto i kartę”.
  Co w przypadku gdy po promocji zamknę kartę a zostawię samo konto?

  Mick Odpowiedz
 • W opisie jest brak opłaty za konto a możliwe 10zł za kartę. Na stronie PKOBP jest „Opłata miesięczna łącznie za konto i kartę”.
  Co w przypadku gdy po promocji zamknę kartę a zostawię samo konto?

  Momo Neko Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy