Polecam PKO: 100 zł za założenie konta osobistego i 100 zł za jego polecenie

Zakończona

Po długiej przerwie ponownie ruszyła możliwość polecenia konta w PKO BP. Zarówno nowy, jak i obecny klient zgarną łatwe 100 zł za uruchomienie jednego z rachunków osobistych w nowym-starym programie „Polecam PKO”.

100 zł za polecenie konta w PKO BP

100 zł za otwarcie konta z polecenia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem PKO Banku Polskiego. Zgodnie z definicją z regulaminu oznacza to brak jakiegokolwiek konta w PKO BP w okresie 3 lat przed startem programu poleceń (czyli od 5.06.2016) oraz brak rozpatrywania wniosku o takie konto. Warto tu zaznaczyć, że zgodnie z regulaminem posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto ze strony programu poleceń, podając przy tym kod polecający obecnego klienta banku. Najprościej uzyskać taki kod od swojego znajomego, który spełni warunki jako polecający. Jeśli jednak nie znacie żadnego posiadacza tego typu rachunku, to możecie napisać przez formularz kontaktowy (zaznaczając w temacie, że chodzi o PKO). W ciągu 24 godzin podeślę swój sprawdzony kod, który został zarejestrowany w programie i spełnia jego warunki.

Co ważne: podczas składania wniosku o konto powinniśmy wyrazić zgodę na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urzadzeń końcowych.

Premia za płatności kartą i IKO

Co dalej? W ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta powinniśmy wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł oraz co najmniej jedną płatność BLIK przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 40 zł.

W obu przypadkach bank wymaga wykonania transakcji w punktach handlowo-usługowych, choć tylko w pierwszym przypadku pisze wprost, że wykluczone są transakcje w internecie. Najprawdopodobniej operacje BLIKiem mogą być wykonane w internecie (np. na Allegro).

I to tyle! Bank dokona sprawdzenia, czy należy nam się nagroda, w ciągu 50 dni od zakończenia danego etapu promocji (czyli na koniec miesiąca), a wypłata nastąpi w ciągu kolejnych 25 dni. W poprzednich edycjach przelewy były jednak wykonywane znacznie szybciej.

100 zł dla polecającego

Tak jak w większości programów poleceń tak i tu premię za polecenie nowego klienta otrzymuje również obecny klient PKO – w wysokości 100 zł. Oprócz tego możliwe jest zgarnięcie jednej z nagród progowych, zależnych od ilości poleceń – od 250 zł (za 5 kont) do nawet 3000 zł (ponad 50 kont).

Aby móc polecać konieczne jest uprzednie zarejestrowanie na stronie polecam.pkobp.pl.

Ile kosztuje konto w PKO BP?

W programie poleceń „Mam PKO” możemy polecić jeden z czterech rachunków jednak najbardziej opłacać się będzie Konto dla Młodych (jeśli mamy mniej, niż 26 lat) lub Konto Za Zero (dla osób starszych). Ewentualnie Konto za Zero dla Rodziny 500+, jeśli otrzymujemy takie świadczenie.

Pierwszy z rachunków (Konto dla Młodych) jest darmowy, a zapłacić możemy jedynie za kartę debetową – jednak wykonanie zaledwie 4 płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty zwalnia z opłaty (5 zł). Wypłaty z wszystkich bankomatów w kraju są darmowe ;)

Nieco gorzej wygląda sytuacja w momencie, kiedy osiągniemy „bankową pełnoletniość” – wtedy nasze Konto dla Młodych zostanie automatycznie przekształcone w Konto za Zero. Rachunek ten jest darmowy pod warunkiem, że posiadamy kartę debetową (inaczej 8 zł). A ta jest darmowa pod warunkiem, że wykonamy wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Inaczej zapłacimy… 8 zł.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń PKO BP. Z innych nie będzie to zbyt opłacalne, bo za wypłatę zapłacimy aż 3% wypłacanej kwoty (min. 5 zł).

Co z kontem 500+? Tu różnica polega na tym, że warunkiem zwalniającym z opłaty za konto jest wpływ świadczenia 500+. Za kartę nie płacimy natomiast wtedy, kiedy wykonamy transakcje na min. 200 zł (w przeciwnym razie płacimy 1,90 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • A czy po spełnieniu warunków można zrezygnować z karty?

  Andrzej Odpowiedz
  • Jak najbardziej, nie widziałem zapisów tego zabraniających.

   Ciekawski
  • Można zamknąć. Zwracam jedynie uwagę, że dla Konta za Zero to nie ma sensu. Dlaczego? Bo samo konto jest płatne 8 zł, a z opłaty można być zwolnionym jeśli… mamy kartę (ta znów może kosztować 8 zł, ale po wydaniu 300 zł jest za darmo).

   Michał
  • Czyli średnio się opłaca ta oferta, bo konieczność utrzymania karty powoduje dodatkowe wydatki.

   Ciekawski
  • W przypadku gdy odżywiasz się poprzez fotosyntezę to tak, zdecydowanie dodatkowe wydatki :D

   Czajek79
  • @Czajek79, o co chodzi z tą fotosyntezą, jest na to jakaś promocja?
   Bo normalni ludzie (tzn. o bardziej tradycyjnym sposobie odżywiania) stołują się w knajpach płacąc np. kartą z moneybackiem „Codziennie zyskuję” Eurobanku, a jak bardziej ambitnie sami sobie coś robią, to robią zakupy korzystając z moneybacku np. TMUB, Millennium czy 1|2|3. Więc konieczność wydania kilka razy po 300 zł dla uzyskania bezpłatności to dodatkowy problem.

   Don Quijote de la Mancha
  • 2 x Eurobank, 2x T-mobile, 2x Mill, 123, Turbo, Tankuj Korzyści, mambonus, Wizzair, Ryanair plus inne wymagane. Trochę tego jest, więc każde dodatkowe obciążenie jest zbędne.

   Ciekawski
  • Jaki moneyback jest w Millennium?

   slayer
 • Czy 300zł zwalniające z opłaty za kartę można robić za pomocą R?

  Adam546 Odpowiedz
 • Po czym poznać czy konto znajomy w PKO bo czy w inteligo skoro oba nazywają się inteligo i maja aplikacje inteligo?

  aviator Odpowiedz
 • I czy polecający – osoba które przekaże kod – musi spełniać te same warunki co do płatności? Inteligo miało identyczne warunki i ja nie dostałem premii za otwarcie konta. Ja wykonałem transakcje wg schematu, polecający nie i odrzucili nagrodę dla niego 100zl za polecenie

  aviator Odpowiedz
 • Zamknięcie produktu PKO BP ( karta kredytowa ) w 2018 r chyba nie jest przeszkodą ? Nie było to konto osobiste tylko rachunek do karty kredytowej

  rychu75 Odpowiedz
 • Wydanie karty płatne jednorazowo 14zł? Czy coś źle kliknęłam?

  Agzzz Odpowiedz
  • Karta bez wizerunku wydawana za darmo.

   Adam546
  • Sa trzy darmowe. Zloz reklamacje ze niewidziales, zastrzega ci karte, wyrobisz darmowa i cofna oplate. Taka przygode mialem 4lata temu ;)

   Herman
 • Otwierając konto dla młodych nigdzie nie ma miejsca na wprowadzenie kodu polecajacego?

  Balto Odpowiedz
 • Jesli założę konto z polecenia. To kiedy mogę być polecającym, aby polecić konto Żonie?

  aviator Odpowiedz
 • W poprzedniej promocji wypowiedziałem umowę 30.05.2016, czyli zamknęło się pod koniec czerwca. Czy jak złożę wniosek w lipcu to załapię się na tą promocję?

  drudar Odpowiedz
  • Czy jak złożyłem już wniosek – to mogę się już zarejestrować do programu poleceń? Czy dopiero po otwarciu konta?

   aviator
 • Rok temu zamknąłem Karte kredytową. Mogę skorzystać z promocji jako nowy klient ?

  Daral7 Odpowiedz
 • Gdzie jest ten zapis o 3 lat?

  Łuki Odpowiedz
 • „Warto tu zaznaczyć, że zgodnie z regulaminem posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z promocji” – gdzie jest taki zapis? W regulaminie mowa o tym, że posiadacz konta Inteligo nie bierze udziału w promocji, ale czy nie jest wykluczony, o tym brak informacji.

  Paweł K. Odpowiedz
 • Okej, jedno sprostowanie! nie trzeba być klientem banku aby polecać, można zarejestrować się na stronie https://polecam.pkobp.pl/ i polecić konto samemu sobie wtedy mamy 200 zł …, ale z przyczyn oczywistych autor o tym nie wspomina :))))))

  spriti Odpowiedz
  • Zaorane, nie ma co zbierać :)

   Ciekawski
  • Nawet nie wiesz jak mi poprawiłeś humor :-)))))

   Uczestnik – pełnoletni posiadacz lub współposiadacz Konta PKO Banku Polskiego, z wyłączeniem kont Inteligo prowadzonych przez PKO Bank
   Polski, […] który zarejestrował się do Programu

   Powodzenia z polecaniem sobie konta bez konta! :)

   Michał
  • tak w ogole to chyba nigdy nie było żadnej promocji, w której mozna bylo polecać jakikolwiek produkt sobie samemu :))) To bez sensu, ale może ktoś kojarzy takie akcje… :)

   abc
  • 😃
   Najlepiej wiele razy.

   Dobra promocja, mogę sobie nawet piwo polecać, za każde skuteczne polecenie zgarniając stówkę.

   No ale kto wie, były już takie, że każdą wyrobioną kartę się coś dostawało 😉

   Don Quijote de la Mancha
 • Wystarczą dwie pierwsze zgody tj. „Akceptacja programu poleceń” i „Zgoda na marketing drogą elektroniczną i telefoniczny” ?

  Łuki Odpowiedz
  • „Zgoda na przetwarzanie danych – marketing innych podmiotów” i „Zgoda na marketing elektroniczny i telefoniczny innych podmiotów” nie jest wymagana?

   Łuki
  • Wszystkie zgody trzeba, bo wniosek nie przejdzie :)

   Łuki
 • Czyli mogę się zarejestrować w programie poleceń i polecić konto żonie ? I tak samo żona się rejestruje i poleca mi konto ?

  Daral Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was ma jednocześnie PKO i Inteligo? Jak korzystacie z apki ipko?

  Agzzz Odpowiedz
 • Jestem współposiadaczem konta (mam swój login, hasło, wszystkie dane w banku podane). Przedwczoraj zarejestrowałem się w programie poleceń i wysłałem link do rejestracji żonie, która złożyła wniosek i otwarła konto. Czeka teraz na kuriera. Dziś chciałem wysłać link koledze i o dziwo nie mogę się zalogować na stronie programu poleceń. Ktoś wie o co chodzi? Hasło i login na pewno podaję dobre. Czy to może wynikać z tego, że jestem współwłaścielem konta? Przy rejestracji w programie nie było problemu, mogłem wysłać linki itd. Teraz się nawet zalogować nie mogę.

  Michał Odpowiedz
  • Odpisali na reklamację, że to były chwilowe utrudnienia techniczne i już wszystko działa. To prawda- udało się zalogować, ale….po zalogowaniu mam informację „0 – tyle osób skorzystało z Twojego polecenia, ale nie spełniło warunków regulaminu do otrzymania premii.”
   Osoba, której poleciłem konto już płaci tą kartą, więc powinna być uwzględniona.
   Kolejna reklamacja..

   Michał
  • Przecież banki nie aktualizują takich danych od razu – spokojnie. Pojawi się za jakiś czas.

   Michał
  • W przypadku Inteligo taka informacja o poleceniu oczekującym na spełnienie warunków była praktycznie od razu. Tutaj minęło już 10 dni i po drodze konto w programie poleceń było niekatywne, więc na wszelki wypadek im się przypomnę :)

   Michał
  • Po jakim czasie pokazała się ostatecznie informacja że ktoś skorzystał z Twojego polecenia?

   Agzzz
  • U mnie: Umowa podpisana przez poleconego 18.06., info 08.07.

   Adam546
 • Czy jeśli jestem dopisany do konta Mamy to łapię się na promocję i mogę otworzyć konto jako nowy klient czy nie da rady?

  Przemysław Odpowiedz
  • Co znaczy „dopisany”? Jesteś współwłaścicielem czy pełnomocnikiem? Bo to spora różnica (w posiadaniu bądź nie).

   Michał
  • Jako pełnomocnik z tego co pamiętam, ale jeszcze sprawdzę. Przypuszczam, że jeśli jako pełnomocnik to mogę otworzyć konto jako nowy klient, a jeśli jako współwłaściciel to już nie?

   Przemysław
 • Nie mam na potwierdzeniu założenia konta tego nr polecenia , który wpisywałem. Chyba nie musi być?

  Paweł Odpowiedz
 • Czy na poczet promocji wliczają się transakcje kartą na poczcie ?

  Romuald Odpowiedz
 • także nie potrafimy się zalogować. PKO to jednak wart polecenia nie jest

  Mateusz Odpowiedz
 • Warunki spełnione. Czy mogę już zamknąć kartę?

  aviator Odpowiedz
 • Czy komuś odmówiono otwarcia konta? Dostałem tel. od konsultanta że Bank odmawia mi założenia konta, nie chciał podać przyczyny.

  makiavel87 Odpowiedz
 • żonie tez odmowili, okazalo sie ze maja jej stare dane, z czasow panienskich i we wniosku im sie nazwisko przypisane do PESEL nie zgadzalo. Konto tam zamykala z 5 lat temu.

  Kowal Odpowiedz
 • Jaki kurier wozi umowy ?

  dzony Odpowiedz
 • Czy po spełnieniu warunków trzeba trzymać kartę do wypłaty premii?

  aviator Odpowiedz
 • Jeszcze dobrze nie zacząłem użytkować konto a juz reklamacja w pierwszy dzień. Brak możliwości pełnej aktywacji aplikacji. Powód ten sam numer telefonu w zamkniętym już roku temu koncie Inteligo – taka teza podana na dezinfolini.

  dzony Odpowiedz
  • faktycznie mam to samo, jutro zmienie nr tel w pko, mam nadzieje ze pomoze;)

   Herman
  • Miałem to samo. Wystarczy telefon do Inteligo (nie do PKO). Konsultant przyjmuje reklamację. Na drugi dzień możliwa pełna aktywacja aplikacji.

   Adam546
  • @ Adam546, ja troche na około, zmieniłem nr tel w pko, aktywowałem przesyłając sms z treścią z mojego na ten fejkowy i z innego telefonu na nr pko. zadziałało ;) za duzo nie będę go używał więc nr z szafy nie przeszkadza w autoryzacji

   Herman
 • Pamiętam, że kiedyś po złożeniu wniosku (ponad 3 lata temu) oddzwaniali z Lublina i potwierdzali wszystkie dane z wniosku, ale to po mailu wynika, że takiego telefonu od PKO nie ma już po złożeniu wniosku, tylko kurier za 2-3 dni ?

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Czy płatność IKO/Blikiem w Internecie to jest sprawdzony temat ?
  Bo z jednej strony nie ma w regulaminie tutaj tego „z wyłączeniem”, ale jednak są punkty handlowo-usługowe co wskazywałoby na punkty stacjonarne.

  Gruby Rychu Odpowiedz
  • Bank na moje zapytanie w tej kwestii odpowiedział:
   „Wyjaśnię, że wykluczenie operacji internetowych ujęte w punkcie 1 §5 Rozdział 2 nie dotyczy punktu 2 Regulaminu.”
   Zatem transakcje BLIK w necie liczą się :)

   Adam546
 • Mogę dokonać płatności BLIKIEM nie posiadając w telefonie NFC?

  Paweł Odpowiedz
 • Czy ktoś się orientuje jak traktowane są transakcje u kurierów? Właśnie zamówiłem przesyłkę za pobraniem w UPS i czy transakcja będzie rozumiana jako w punkcie usługowo handlowym nie w internecie?

  kulA Odpowiedz
  • Transakcje w internecie = podajemy dane karty jak jej numer, ważność, CVV. Normalna płatność zbliżeniowa czy na chip jest OK.

   Michał
  • Dzięki Michał, pytam bo wiem że na Poczcie bywają jakieś hocki klocki :)

   kulA
 • Czy ja dobrze rozumiem, że jeśli składałem wniosek o konto w zeszłym roku, ale zrezygnowałem z podpisu umowy (nie załapałbym się na promocję, za późno kurier przyszedł) to ta promocja mnie nie dotyczy? To chyba pierwszy raz jak widzę „brak rozpatrywania wniosku o takie konto” aż wierzyć mi się nie chce…

  Rafał Odpowiedz
 • Trzy godziny temu złożyłem wniosek o konto. Wniosek zatwierdziłem hasłem z smsa, ale nie mam żadnego potwierdzenia na maila. Na końcu miałem info że na maila prześlę potwierdzenie. Czy tak przebiega procedura otwarcia konta w tej promocji?

  Romuald Odpowiedz
  • O mnie po paru minutach przyszło potwierdzenie na maila.

   Łuki
  • Potwierdzenia na maila nie otrzymałem, za to infolinia weryfikowała moje dane bo nie zgadzała im się litera w nazwisku. Reszta ok. Czekam od wczoraj na telefon od kuriera.Mam nadzieję, że biorę udział w promocji i obejdzie się bez reklamacji.

   Romuald
 • Kiedy realnie należy spodziewać się wypłaty premii za polecenie i bycie poleconą, jeśli wszystko wykona się sprawnie? Czy to konto można zamknąć elektronicznie, czy trzeba listem lub w oddziale? Czy trzeba czekać jakiś czas od otrzymania premii? Czy jest jakaś opłata za zamknięcie konta przed upływem iluś tam miesięcy? Czy jest miesięczny okres wypowiedzenia, czy od ręki?

  abba Odpowiedz
 • Z tą promocją trzeba uważać, bo data otwarcia rachunku to data przyjęcia wniosku o otwarcie konta, a nie data podpisania umowy u kuriera i prawdopodobnie od tej daty jest liczone 30 dni na spełnienie warunków.

  Łuki Odpowiedz
 • U mnie ranking poleceń się pokazał :)

  Adam546 Odpowiedz
 • R. załatwi sprawę 300 zł transakcji kartą?

  slayer Odpowiedz
  • Najpierw przeczytaj regulamin, a potem pytaj. Komentarze są żeby rozwiać wątpliwości i podzielić się doświadczeniami, a nie żeby zastępować treść wpisu czy regulamin. W ten sposób przez ignorantów powstaje tu śmietnik. Tym niemniej podpowiem z regulaminu „w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez Internet”.

   Paweł K.
  • @ Paweł K. No i mylisz sie…. @slayer pytal o 300zl a nie o 200zl wiec chodzilo mu o zwolnienie z oplaty a nie o warunki promocji. Jak juz kogoś poprawiać to trzeba umieć :)

   Herman
  • Tak. R działa do 300zł

   Adam546
  • Sorry, mój błąd. Zamiast czytać regulamin, niech czyta TOiP ;)

   Paweł K.
 • Wyznaję zasadę, by nie gotować dłużej posiłku niż się go je, a że wisienki podchodzą pod art. spożywcze, to też znajduję tu zastosowanie. Porównując treściwość do długości komentarzy Pawła K. i Adama546 – dziękuję Adam546 :-)

  slayer Odpowiedz
  • „Wyznaję zasadę, by nie gotować dłużej posiłku niż się go je”
   — hmm, więc albo bardzo wolno jesz, albo masz bardzo ubogą dietę (czyżby witariańską?). Albo po prostu jadasz w knajpach, sam nie gotujesz… 😉

   Don Quijote de la Mancha
 • Pan slayer rosołku chyba nie lubi ;)

  Paweł K. Odpowiedz
 • Słóweczka właśnie wpłynęła na konto :D szybka akcja!

  Adam546 Odpowiedz
  • Rzeczywiście bardzo szybka akcja. Wniosek poszedł 0.06, kurier i aktywacja 26.06, warunki spełnione dość szybko i dziś 100 u mnie oraz u syna na koncie. A w programie poleceń okrągłe 0.

   Lidia
 • Czy tylko ja nie widzę w regulaminie informacji o terminie wypłaty nagród?

  Agzzz Odpowiedz
  • Bo są 2 regulaminy. Jeden ramowy i drugi mniej szczegółowy. W jednym z nich jest termin 50 dni na weryfikację + 25 dni na wypłatę jak dobrze pamiętam od danej tury. Ale u mnie kasa wpłynęła dziś równo miesiąc po podpisaniu umowy. Także mega szybko!

   Adam546
  • Dziękuję – wszystko jasne :) U mnie nic nie ma póki co :/ Zakładałam konto 5 czerwca, warunki spełnione do 22 czerwca.

   Agzzz
 • Dostałem 200zl i Żona 100zl.
  Bardzo szybko!
  Zamykając konto mogę zastrzec kartę i nie spełniać już warunków darmowej karty?

  aviator Odpowiedz
  • Zamykanie karty nic nie da, bo opłata pobierana jest za prowadzenie konta, a nie za samą kartę (podobnie jak w Getin Banku). Po prostu spełnij wymagania (bądź pozostaw na koncie haracz w wysokości 8 zł) i wtedy zamykaj.

   Adam K.
 • Konto zakładane 8 czerwca, kasy jeszcze nie ma, mają JESZCZE czas?

  Paweł Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem czasu mają dużo – 50 dni na weryfikację + 25 dni na wypłatę od zakończenia danego etapu. Ja też czekam…

   Adam546
  • Też czekam. Niby czasu sporo ale trochę niepokoi mnie fakt, że sporo osób już dostało :/

   Agzzz
  • Ja też dostałem za polecenie konta kolejnej osobie i tamta osoba dostała za założenie z mojego polecenia. Ja nie dostałem za założenie swojego konta.

   Adam546
  • Właśnie otrzymałem odpowiedź z banku, że się zakwalifikowałem jako nowy klient a premię otrzymam w terminie wynikającym z regulaminu. Także trzeba czekać :)

   Adam546
 • Mam problem z aktywacją IKO i płatnościami BLIKiem. Problem polega na tym, że używałem już IKO z Inteligo i nie mogę go aktywować dla tego samego numeru telefonu dla ale PKO. Miał ktoś podobny problem? Da się to jakoś obejść samemu? Napisałem już do banku.

  Jarosław Odpowiedz
  • Miałem to samo. PKOBP mi nie pomogło. Pomógł telefon do Inteligo, pani przyjęła reklamację. Następnego dnia dostałem maila, że już rozwiązali problem (chyba usunęli nr z bazy) i mogłem aktywować IKO.

   Adam546
  • Oprócz zwykłego odinstalowania poprzedniego IKO z telefonu należy jeszcze usunąć je w bankowości internetowej po zalogowaniu. Może to było przyczyną.

   Lidia
  • Pomogło usunięcie powiązania z IKO w Inteligo, dziękuję :)

   jrola90
 • Jest zaległa stóweczka na koncie. Dziękuję. Można zamykać konto :)

  Adam546 Odpowiedz
 • Ktoś listownie ostatnio zamykał PKO BP? Jakieś doświadczenia?

  dadadaq Odpowiedz
  • Ja dzis wyslalem list. Podejrzewam ze zadzwonia w celu zatrzymania tak jak dzwonili jak zamykalem w oddziale w zeszlym tygodniu.

   Adam546
  • Ciekawe co proponują na zatrzymanie? Uśmiech prezesa czy kolejną stóweczkę :D

   bolek
  • >>> listownie…Jakieś doświadczenia?
   Listy na poczcie coraz droższe.

   Bogdan
  • Ja zamykałem listem zwykłym Inteligo, tuż przed założeniem PKO BP. Zamknęło się sprawnie, przelew na 1 grosz przyszedł trochę po ponad miesiącu.
   Jedynie warto pamiętać, żeby przed zamknięciem deaktywować IKO… Bo z automatu się to nie dzieje, i potem o cuda na infolinii trzeba prosić, żeby na tym samym numerze IKO aktywować (w drugiej opcji z Inteligo/PKO BP).

   + przy rezygnacji nie ma co grosza na PKO BP zostawiać, bo z tego co pamiętam, przelew na koniec 6 zł kosztuje.

   A jeśli chodzi o listy to od jakiegoś czasu praktykuję zwykłe ze znaczkami kupionymi na envelo. Duży plus dla poczty, że nie muszę biegać do placówki, a wystarczy najbliższa skrzynka.

   ls5
 • Mi proponował facet zamianę na konto bez granic i 12 m-cy bez opłat za prowadzenie i bankomaty. Podziękowałem. Na kase nie liczyłem w tym molochu :)

  Adam546 Odpowiedz
 • Czy jeśli dostałem 100 zł przed czasem to mogę już zamykać konto?

  RadekW Odpowiedz
 • Konto zakładane koło 5 czerwca a kasy nie widać, a ponoć zdarzało się, że mogło być wcześniej

  Paweł Odpowiedz
 • Dziś przyszły premie dla polecającego i poleconego. Warunki spełnione w lipcu od 16 lipca przez kilka dni.

  Lidia Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy