Nawet 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady + 50 zł za jego założenie, 4% na lokacie i 3,5% na koncie oszczędnościowym od Getin Banku

Zakończona

Ruszyła IV edycja programu poleceń Getin Banku. Po raz kolejny obecni klienci będą mogli zgarnąć 100 zł za polecenie konta znajomym. Nowi klienci zyskają natomiast 50 zł premii na start, możliwość skorzystania ze świetnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (3,5% dla 10 tys. zł przez rok oraz 3,4% dla 400 tys. zł). Oprócz tego możliwe będzie polecanie konta kolejnym osobom i zyskiwania dodatkowych 100 zł. Wszystko dzięki wymianie kodów na LiveSmarter! :)

Program Polecam Proste Zasady w Getin Banku

50 zł dla nowego klienta

Aby skorzystać z promocji jako polecony należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PLN w Getin Banku od 30.04.2019. To dobra informacja – okres karencji jest niesamowicie krótki :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) podając kod polecający obecnego klienta banku. Konto powinno zostać aktywowane do 31.07.2019 dlatego proces warto rozpocząć co najmniej kilka dni wcześniej. Tu dodam, że proces podpisywania umowy via kurier jest bardzo szybko i zazwyczaj zajmuje dosłownie 2-3 dni robocze.

Kod polecający w programie Getin Bank Polecam Proste Zasady
Kod podajemy w 2 kroku

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
 • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
 • na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi – tak, aby mógł otrzymać swoją nagrodę

Pamiętajmy, że w przypadku pierwszej zgody chodzi zarówno o część elektroniczną, jak i marketing tradycyjny. Zgody dla grupy kapitałowej nie są wymagane.

Co dalej? W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł, przy czym musi to być przelew albo z konta firmowego w Getin Banku albo z dowolnego rachunku w innym banku. Najprościej więc spełnić wymóg przelewając sobie środki z własnego konta w innym banku.

I to tyle! Nagroda dla nowego klienta (50 zł) oraz dla obecnego klienta (100 zł) zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście nowy klient może również przystąpić do programu i polecać konto kolejnym osobom!

100 zł dla polecającego

A jak zostać osobą polecającą? Wystarczy być obecnym klientem Getin Banku, który posiada dowolny rachunek osobisty w PLN oraz wyrażone zgody (na marketing i informacje handlowe). Konieczne też będzie przystąpienie do promocji i wygenerowanie kodu polecającego – najprościej za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

Uwaga! Jeśli braliśmy udział w poprzedniej edycji programu, to kod należy wygenerować ponownie – jest inny!

Robi się to mniej więcej tak:

Jak przystąpić do programu Polecam Proste Zasady Getin Bank

Obecny klient może maksymalnie zyskać 500 zł za pięć poleceń podczas danej edycji promocji.

Skąd wziąć kod polecający?

Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. W przeszłości bywały sytuacje, kiedy dwie osoby umawiały się na podział premii, a po zgarnięciu nagrody jedna z nich zwyczajnie znikała – o co pretensje były do mnie. Dlatego, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji pośredniczę w wymianie kodów (na zasadach ustalonych prze bank, bez żadnych dodatkowych podziałów premii).

Jeśli więc chcecie uzyskać kod (jako nowy klient), to piszcie przez formularz kontaktowy zaznaczając, że chodzi o Getin Bank. Jeśli natomiast chcecie zostawić swój kod, to skorzystajcie z tego formularza. Przypominam, że musicie mieć wyrażone zgody marketingowe, na informacje handlowe oraz wygenerować kod dla IV edycji promocji.

Konto Proste Zasady – ile kosztuje?

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce :)

Nawet 3,5% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając konto oszczędnościowe w Getin Banku dodatkowo możemy założyć konto oszczędnościowe, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 3,4% w skali roku – dla kwoty nawet 400 000 zł!

Jeśli natomiast do banku będziemy regularnie przelewać 1000 zł miesięcznie, to zyskać możemy 3,5% do 10 000 zł przez okrągłe 12 miesięcy! :)

Przypominam również, że w chwili obecnej dostępna jest również 3-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 4% do 20 000 zł. Pamiętajmy jedynie, że z oferty możemy w danej chwili skorzystać tylko raz.

Nie przegap!

Komentarze

 • @Admin jeśli dodano nowy kod pod starym formularzem z III edycji, to tutaj należy go dodać jeszcze raz?

  abc Odpowiedz
  • Dla bezpieczeństwa będę brał kody dodane dzisiaj, od 17:30.

   Michał
  • To w takim razie sory Michał za spam z mojej strony ale trzeci raz kod musiałem wysłać:)

   Katana78
  • Też wyślę drugi raz, nie pamiętam czy wysyłałem przed, czy po 17:30 :)

   Matryc
  • Również ponawiam wysłanie kodu. Może następnym razem w formularzu dodać info o edycji programu poleceń?

   Bogy
 • Takie techniczne pytanie dotyczące lokaty mobilnej (Bo jest opcja żeby opłacić ją w ciągu 7dni). Czy jeśli ją założę i opłacę np. za 7 dni, to od kiedy zaczynają się naliczać odsetki?

  KMB Odpowiedz
 • @KMB – odpowiedź na to techniczne pytanie może być dla Ciebie bolesna. Odsetki i tym samym okres lokaty liczony jest od momentu zasilenia (opłacenia) lokaty. Chyba właśnie uśmierciłem wiarę w „Mikołaja”.

  Bogy Odpowiedz
 • Te przesyłane kody od @Admina są niepewne. Otwierałem konto z takim kodem i pomimo spełnienia warunków, kasy nie dostałem. Prawdopodobnie kod był nieaktualny, błędny lub ten co go wysłał @Adminowi zamknął konto , a może zgody wycofał. Złożyłem reklamację zobaczę co odpiszą. Następnym razem będę szukał kodu bezpośrednio od polecającego, który będzie wiedział, że komuś ten kod wysłał i będzie czekał na spełnienie warunków przeze mnie.
  Co do @Admina pretensji nie mam, bo nie jest w stanie zweryfikować przesyłanych kodów, ale może lepszym rozwiązaniem byłoby kojarzenie polecającego z polecanym, by już między sobą mogli się upewnić, że wszystko jest OK.

  Łuki Odpowiedz
  • U mnie natomiast trafiali się niesolidni poleceni. W bankowości widać ile osób z danej edycji skorzystało kodu i w sumie z 4 wpadła mi i członkowi rodziny tylko jedna premia w poprzednich edycjach. Czyli 3 osoby skorzystały z kodu, a nie spełniły poprawnie warunków promocji. Tak, więc działa to w dnie strony, ale i tak jestem wdzięczny za formularz z możliwością zostawienia kodu, bo dobra i jedna premia :)

   Gruby Rychu
  • ja zupełnie nie rozumiem, jak na liczniku jest już polecenie, to ludzie nie pamiętają, aby tak banalnych warunków dopilnować? a może to bank wykorzystuje fakt, że mało kto ma możliwość zweryfikowania spełnienia warunków przez poleconego???

   abc
  • Łuki, przeciez polecający dostaje sms ze ktos otworzyl konto po otrzymaniu kodu od Admina wiec wie ze nie moze zamknac konta czy odwolac zgod bo wtedy nie dostanie stowki. Nie widze tez sensu zeby polecajacy zamykal wczesniej konto zeby jak naszybciej dostac nagrode za otwarcie konta bo wtedy bank daje tylko 50 zl a raz na rok jest promocja 100 zl. Nie wiem dlaczego nie bierzesz najbardziej prawdopodobnej opcji: jesli ktos bierze udzial w jakiejs promocji i nie dostaje nagrody to najczesciej jest to wina banku ktory probuje oszukac Klientow mimo ze zostaly spelnione wszystkie warunki. Pamietaj ze czasami pomaga dopiero trzecia reklamacja!

   aaaa
  • Własnie jak polecony ma to zweryfikowac czy polecajacy spełnił warunki.

   Wojak
  • @Wojak głupoty piszesz, jak będziesz miał niby maila poleconego to jak zweryfikujesz? Grzecznie poprosisz o przesłanie loginu i hasła celem weryfikacji :)))

   abc
  • @abc Jakiego maila czy ja pisałem cos takiego, jezeli masz problem z rozumieniem tekstu pisanego to odwiedz dobrego specjaliste.

   Wojak
  • Dlatego warto mieć sprawdzone źródło, ale z tym ciężko o ile nie znamy osoby osobiście. Na pewno warto próbować, mi zawsze się udawało i to jako polecający i jako polecany.

   Work
  • Wojak, polecajacy nie ma zadnej motywacji finansowej zeby odwolywac zgody czy zamykac konto. Po prostu ma siedziec, nic nie robic i czekac na wyplate. Polecajacy to zwykle starzy wyjadacze, a polecanym jeszcze czesto swiezak ktory moze nie ogarnac tematu i to on zwykle pali kod polecajacego. Bardzo malo prawdopodobne jest ze polecajacy sam zrezygnuje z tak latwej stowki.

   aaaa
  • A ja polecam te kody, jak na razie pełny sukces w obie strony, w każdej z kilku promocji, z których skorzystałem :)

   Matryc
  • Część polecających to niedawni poleceni, którzy próbują być polecającymi – a nuż ktoś dostanie jego kod i może jeszcze stówka wpadnie, ale jak już odbierze te 50 zł za otwarcie konta i nic się nie trafi, to pomyśli po co ma trzymać konto, jak za parę miesięcy może znów otworzyć z nową premią. I dlatego lepiej byłoby mieć kontakt między polecającym i poleconym.

   Łuki
  • @aaaa czy ja pisałem o polecajacym ktory wycofuje zgody, zamyka konto itd.
   Ogarnij sie i przestan mieszać jak @abc tylko zwróc sie do Admina zeby nie usuwał moich komentarzy, wtedy bedziesz wiedział co pisałem wczesniej.

   Wojak
  • Łuki, gdzies juz bylo napisane ze Admin dostaje tych kodow tak duzo ze tylko ci ktorzy szybko wysla swoj kod polecenia maja szanse ze ten kod zostanie komus wyslany. Wiec zanim otworzysz konto i wygenerujesz z niego nowy kod polecenia to bedziesz juz daleko na liscie polecajacych. Zalozmy ze ktos na poczatku III edycji w lutym zalozyl konto z polecenia zeby dostac 50 zl, wiec spelnia warunki od marca do maja zeby pod koniec czerwca otrzymac 50 zl. Zglasza swoje kody polecenia do III i IV edycji ale tylko w ostatniej edycji zglosil kod pierwszego dnia promocji i ma szanse ze ktos go wykorzysta. Jesli nie zamknie konta to 1 sierpnia w dniu przypuszczalnego startu V edycji ma juz wygenerowany nowy kod polecenia i jako jeden z pierwszych wysyla go Adminowi. Ma duze szanse zeby oprocz 50 zl z II edycji, dostac jeszcze po 100 zl z IV i V edycji. Pierwsze wyplaty stowek z IV edycji beda pod koniec sierpnia. Jesli zamknie konto nie czekajac az ktos w IV edycji wykorzysta jego kod to rezygnuje z tych „niepewnych” stowek dla „pewnej” 50 zl za zalozenie nowego konta w V edycji. Tyle ze moze trafic na kod cwaniaka ktory tez zamknie konto i spali mu te pewne 50 zl. Wg mnie nie oplaca sie zamykac konta tylko spokojnie zbierac po 100 zl z kazdej kolejnej edycji.

   aaaa
  • Popieram , jeszcze jak będzie do wyboru blondynka lub brunetka . xyz

   prawdziwy-xyz
  • @Wojak chciałem zauważyć, ze ta dyskusja toczy się pod komentarzem, w którym @Łuki zaproponował, aby kojarzyć polecającego z poleconym. Zakładam, że w grę wchodzi komunikacja mailowa, skoro krytykujesz obecne rozwiązanie. A jeśli krytykujesz, żeby krytykować, to jest to megasłabe i może skończ już te osobiste wycieczki w kierunku Admina, bo są żałosne, to Jego blog i forum i on ustala zasady…

   abc
  • Jakiej treści jest ten SMS od getinu informujący, ze ktoś skorzystał z mojego kodu polecenia?
   Mam w apce jedno polecenie, ale żadnego SMS-a nie dostałem.

   ab
  • „Dziękujemy za udział w promocji Polecam Proste Zasady. Twój znajomy xyz otworzył konto z użyciem kodu polecenia. Pozdrawiamy Getin Bank”

   saroyan
  • Szkoda @Admin, ze nie usuwasz komentarzy ktore obrazaja i szkalują innych cztelnikow.

   ..ale jak napisał bez hamulcowy @abc to jest Twoj blog i tylko Ty ustalasz na nim zasady innych niewygodnych bedziesz usuwać.

   Wojak
  • Usuwam, bo już mam dość twoich komentarzy.

   Wszyscy wiemy, że od wielu miesięcy najchętniej wklejałbyś swój kod polecający pod każdym możliwym wpisem (co też robiłeś). Od wielu lat panują tu jednak inne zasady, które ty łamiesz. Rozumiem, że mogą ci się nie podobać. Mimo wszystko dla 99% czytelników bloga są OK. Ba, pozwalają im zarobić pieniądze na które normalnie nie mieliby szans. Owszem, nie jest to gwarantowane i jest pewna możliwość błędu, ale to niejako pieniądze gratis. Staram się tak optymalizować i pilnować wymianę aby mieć jak największą pewność, że kod jest świeży.

   Dlatego jeszcze raz uprzejmie proszę o zaprzestanie dodawania kolejnych, niemal identycznych komentarzy. Zasady są, jakie są i jeśli nie chcesz się do nich stosować – po prostu nie korzystaj.

   Michał
  • Przykro mi, ze jestes tak sceptycznie nastawiony do mojej osoby.
   Staram sie byc zawsze obiektywny w tym co mowie i robie.
   Chyba mam do tego prawo a odnosze sie do tych mniej zadowolonych jak @Luki itd. chociaz twierdzisz, ze jest inaczej.

   Powinienes byc wdzieczny bo zakładamy z Twoich linkow konta czy bierzmy udział w programach polecen a teraz dodatkowo bedziemy czekac na obiecane kody do Allegro.

   Wojak
  • @Wojak Nie tylko Michał jest jak to nazwałeś „sceptycznie nastawiony” (bardzo łagodnie powiedziana) do Twojej osoby. Jest nas takich więcej (ja na pewno). Zgadzam się z Michałem w 100% i dziwię Mu się wręcz, że jeszcze Cię toleruje na tym blogu (podkreślę Jego blogu), skoro nie potrafisz się zastosować do panujących tutaj zasad.

   Katana78
  • @Katana78 ja nie widze zaleznosci. Jezeli masz jakies zaburzenia, to nie musisz o nich mowic głosno.

   Blog jest publiczny dla wszystkich ogolnodostepny wiec jezeli Admin stworzy sobie kołko zamkniete wzajemnej adoracji wtedy bedziesz na nim pierwszym umoralniającym.

   Wojak
  • @ Wojak I Ty uważasz się za (jedynego) normalnego na tym blogu? I, ze to niby Ciebie się tutaj obraża? Ty nie obrażasz nikogo? Żyj sobie dalej w takim przekonaniu.

   Katana78
  • Dziś pojawiła się premia 50zł za otwarcie konta z polecenia. Powinna być na końcu marca, ale ważne, że jest :)

   Łuki
  • @Katana78 Oczywiscie ze nie tylko mnie ale „Ci” inni nie potrafia lub nie chca w taki sposob tego wyartykułowac.
   …a zyje dłuzej od Ciebie w „przekonaniach” jak napisałeś a juz z wiekiem czasami mam na wszystko…. (wulgaryzm), to tak w tajemnicy ?

   Wojak
  • @Wojak
   „a zyje dłuzej od Ciebie” – tego akurat nie wiesz, możesz jedynie przypuszczać;
   „a juz z wiekiem czasami mam na wszystko…. (wulgaryzm)” – i uznałeś, że uprawnia Cię to do krytykowania i obrażania osób, które mają inne zdanie od Ciebie? (brawo)

   Katana78
  • Ja po Twoich wpisach to widze, nic nie musze przypuszczać, ze roznica jest znaczna.

   Zreszta okreslilem sie juz jasno powyzej ale widze, ze oprocz zaburzen masz chyba problemy emocjonalne ze sobą ?

   Wojak
  • @Wojak „Prawdziwy” psycholog-wróżbita z Ciebie. Ale skoro chcesz konwersacji na Twoim poziomie to proszę.Twój przypadek upewnia mnie w przekonaniu, że jednak to prawda, że w pewnym wieku człowiek zaczyna się cofać w rozwoju.

   Katana78
  • @Katana78 tzn: wyprostuj sie ?

   Wojak
 • Zmienili definicję zgód marketingowych:

  do III edycji było:

  „Zgody marketingowe – oznaczają łącznie: Zgody marketingowe – zgoda na marketing bezpośredni banku oraz otrzymywanie informacji handlowych poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS.”

  a teraz jest:

  „Zgody marketingowe – Zgody marketingowe – oznaczają łącznie: 1) zgodę Uczestnika na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, o której mowa w art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz 2) zgodę Uczestnika na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczna, o której mowa art. 10 ustawy o Świadczeniu usług droga elektroniczną oraz 3) równocześnie możliwość prowadzenia marketingu (zgoda ma marketing, o której mowa w art. 6 u.1 lit. a) RODO lub prawnie uzasadniony interes administratora danych, o którym mowa w art. art. 6 u.1 lit. f) RODO.”

  Mam nadzieję, że i jedno i drugie w 100% się pokrywa (jak w I edycji wypłacili kasę to i w IV wypłacą) i nie trzeba niczego dodatkowo „wyrażać”?

  pytanie Odpowiedz
  • W bankowości internetowej wysłałem zapytanie dotyczące posiadanych przeze mnie zgód. Brak konieczności wyrażania dodatkowych w stosunku do poprzedniej promocji (mam niby wszystkie).

   Ciekawski
 • @Wojak nie zrozumiałeś sensu poprzednich wypowiedzi, zrobiłbyś wszystkim wielką przysługę, gdybyś nie wypowiadał się na tym forum…

  abc Odpowiedz
 • @abc nie wiem z pod jakiego kamyczka wypełzłes ale proponuje ci schowac sie pod niego, bo cie ktos rozdepcze.

  Wojak Odpowiedz
 • Trochę cienko…. 50 dych pewne, kolejne stówki takie nie do końca, może wpadnie może nie…. Bywało lepiej.

  jojo Odpowiedz
 • W którym miejscu wyrażamy zgodę na „na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi – tak, aby mógł otrzymać swoją nagrodę”? We wniosku widzę, że tylko pierwsze 2 są obowiązkowe do promo, ale nie ma tam wzmianki o tajemnicy bankowej itd.

  Robert Odpowiedz
 • Nowiutkie kody poleceń przesłałem Adminowi wraz z ukłonami.
  Może się uda i trafimy na poważnych poleconych ;)

  Bufon Odpowiedz
 • Do czego są zbierane e-mail oraz imię i nazwisko skoro w programie poleceń wymagany jest tylko kod polecenia? Gdzie jest klauzula rodo?

  ab Odpowiedz
 • Przecież nikt nikomu nie narzuca z jakich kodów chcesz korzystać – masz znajomych, z którymi chcesz się bawić w łańcuszki? To rób to z nimi. Obecny system nie jest idealny, ale działa całkiem nieźle, tak jak napisałem wcześniej, jeszcze się na nim nie zawiodłem. Michał nie musiałby się w coś takiego bawić – przy takiej wymianie kodów, realnie patrząc, nic z tego dodatkowo nie ma. Robi to jednak i super, bo każdy może w łatwy sposób podwyższyć premię, w rzeczywistości nie polecając nikomu konta.

  Matryc Odpowiedz
 • Co w przypadku gdy u mnie w zakładkach brak jest tej „Polecam…..” i nie mogę wygenerować kodu? W poprzednich edycjach wpisywałem się na listę do admina a i tak nikt nie otworzył na mnie konta, więc zastanawiam się nad sensem czy to też działa.

  titus78 Odpowiedz
  • Wejdź w Oferty i wnioski (chyba tak to się nazywa) tam jest program poleceń

   Kate
 • Zrobię lekki offtopic – ostatnio skończyła mi się lokata mobilna. Załadowałem ją na 20 tyś zł. Więc zysk powinien wynieść netto 162 zł. A dostałem 158 zł. Tak wiem 4 zł. Jednak zastanawiam się czy jest to błąd Getinu czy stosują specjalne wyliczenia?

  pytalski Odpowiedz
  • Wina krotkiego lutego. Lokate 3-miesieczna miales 89 dni. Pewnie zalozyles kolejna wiec z nastepnej wyplaty odsetek bedziesz bardziej zadowolony.
   Odsetki brutto 20000*0,04*(89/365)=195,06
   Podatek 20000*0,04*0,19*(89/365)=37,06
   Wyplata: 195,06-37,06=158

   aaaa
  • Wiem, że „się czepiam” – tym bardziej, że w tym wypadku ostateczny wynik jest taki sam – ale uściślijmy dwie sprawy, a unikniemy w przyszłości wątpliwości co do wynikających z zaokrągleń ewentualnych różnic w obliczeniach własnych i banku.

   Prawidłowo odsetki brutto powinny być zaokrąglane na zasadach ogólnych, czyli od połówki grosza (od 0,xx5 PLN) w górę, a poniżej połówki (do 0,xx499999…PLN) – w dół. Zasadniczo banki robią to poprawnie. Getin także, choć niedawno w innym wątku podejrzewaliśmy, że niektóre obliczenia na koncie oszczędnościowym robi ze stałym zaokrąglaniem w dół, ale wyjaśniło się, że rozbieżności wynikały z pominięcia jednego dnia odsetkowego (była potem korekta) oraz specyficznego sposobu obliczeń: dwa rodzaje odsetek o różnych stopach w kilku progach kwot na koncie. Jedynym znanym mi negatywnym wyjątkiem jest Santander na kontach 1-2-3 (zawsze w dół).

   Druga kwestia to zaokrąglanie podatku, które następuje zawsze do pełnego grosza w górę. Nie jest to kaprys czy błąd banków, ale bezwzględnie obowiązujący przepis prawa podatkowego.

   Uwzględniając powyższe uwagi prawidłowe obliczenia wyglądają tak:

   Odsetki brutto: 20000*0,04*(89/365)=195,068… czyli 195,07
   Podatek: 20000*0,04*0,19*(89/365)=37,063… czyli 37,07
   Wypłata: 195,07–37,07=158,00

   Janusz Ł. Osiowy
 • @pytalski
  Czy mobilną w Getin Banku/ 4%, 3 m-ce, 20k/ da się założyć jeszcze raz?

  Karolina Odpowiedz
  • Tak ,można założyć ponownie Mobilną. Mnie się dziś zakończyła, środki wróciły na konto Getin Up , w apce na telefon założyłem nową Mobilną na 3m i 4%

   Kuba01
 • @Michał (admin), wielkie dzięki za formularz, który umożliwia zostawienie kodu polecenia. Nie miałem komu za bardzo polecić, bo każdy kto ma jakieś oszczędności to konto w Getinie ma i trzyma na kolejne edycje promocji na KO. Dzięki Twojej inicjatywie wpadło mi i członkowi rodziny po 100 zł. Jeszcze raz wielki dzięki :)

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Wpływ wynagrodzenia min. 1000zł musi być z rachunku firmowego czy mogę sobie sam przelewać z innego banku?

  Czita Odpowiedz
  • Zgodnie z definicja „wynagrodzenia” to wcale nie musi być wynagrodzenie. Może być przelew własny ;)

   Michał
 • Czy jedyną opcją założenia konta jest kurier?

  Polek Odpowiedz
  • Nie – jeśli masz dostęp do serwisu transakcyjnego banku to z jego poziomu da się założyć.

   mbo
 • Czy mogę w tej promocji skorzystać z kodu innej osoby aby otrzymać 50 zł i jednocześnie przekazać komuś kod aby otrzymać 100 zł?

  Bananiontko Odpowiedz
  • 1. Załóż konto używając kodu polecającego (i zgarnij 50 zł)
   2. Po otwarciu konta zarejestruj się w programie poleceń i polecaj konto (i zgarnij 100 zł)

   Michał
 • Może ktoś będzie mi w stanie pomóc odnośnie lokaty mobilnej – skończyła mi się pierwsza, i od razu założyłem kolejną. Założyła się bez problemu, w „szczegółach” podaje prawidłowe parametry lokaty. I teraz pytanie – może się okazać pod koniec trwania lokaty, że oprocentowanie zostanie zmniejszone? Czy zapis „Posiadacz może założyć tylko jedną Lokatę […]” dotyczy posiadania lokaty jeden raz w trakcie trwania oferty (wydaje mi się, że tak kiedyś było, w poprzednich edycjach) czy jednocześnie może być aktywna tylko jedna lokata mobilna (pasowałoby do aktualnej sytuacji)?

  Przemo Odpowiedz
 • Ja już mam trzecia lokatę mobilną
  1.dwu m-na odsetki netto od 20 tys. 104,74
  2.trzy m-ce odsetki netto od 20 tys. 159,78
  3. w trakcie

  TYCH Odpowiedz
  • No tak, tylko że dopiero właśnie ta twoja trzecia to jakby ten sam rodzaj, co druga (3M). Wcześniej ta 2M to był można powiedzieć inny produkt, z innymi parametrami. Więc do końca też nie wiadomo i nie jest to na 100% pewne. Najprawdopodobniej będzie wszystko ok, bo kiedyś też tak się dało pare lat temu, a potem zablokowali w ogóle możliwość kolejnego zakładania. Skoro teraz można, to raczej już psikusa na koniec nie będą nam robić… Ale kto ich tam wie.

   pws
 • Dzięki, więc powinno być wszystko OK.

  Przemo Odpowiedz
 • Ja mam pytanie jak liczyc te 500 PLN ktore mozna dostac (uprzedzajac jeszcze nie dostalem ani złotówki :-) ale 2 czy 3 osoby skorzystały z kodów za co dziekuje Adminowi :-) )
  Czy to jest 500 PLN w sumie czy w kazdej edycji? Pytam bo jak nalicze (moze sie uda :-) ) pięć poleceń (w sumie) to już potem nie ma sensu zostawiać kodów?

  mac66 Odpowiedz
  • W każdej edycji możesz polecić 5 osobom.

   Mahyn
  • a Ty myślisz, że Admin każdemu po 5 poleceń nabija? Zapewne jest więcej kodów niż chętnych na kody, więc należy się cieszyć z 1 polecenia…

   abc
  • Zgada się, o ile na początku szło w miarę równo, to teraz jest zdecydowanie więcej polecających niż chętnych. Ale planuję zrobić jeden wpis podsumowujący opcje w Getin Banku więc może się coś ruszy.

   Michał
  • Getin bank od dłuższego czasu nie ciekawego nie proponował. Obecne stawki % oraz inne promocje spowodowały, że dużo osób założyło konta. Nowych osób, które planują konto jest bardzo mało – podaż przekroczyła popyt.

   Ciekawski
  • Kiedy bedzie to podsumowanie i co bedzie zawierac?

   ab
 • Jak sprawdzacie ile razy kod został użyty? Wiem, że w bankowości elektronicznej / wnioski itd, ale kiedy licznik ten się „nabija”? Zrobiłem 2 umowy ze swoim kodem wśród znajomych, obie już zostały aktywowane, a licznik nadal stoi w miejscu.

  Oni muszą spełnić warunki i dopiero wtedy będzie to widać?

  Robert Odpowiedz
  • u mnie licznik zaktualizowal sie po kilku dniach od podpisania umowy

   aaaa
  • A nie dostałeś SMS z info o użyciu kodu?

   ceglaaa
  • @aaaa no to u mnie dopiero 2 dni. Wobec tego poczekam. Dzięki :)
   @ceglaaa nic, a nic. Szczerze, to nie wiedziałem, że wysyłają… :P

   Robert
  • sms dostalem w drugiej edycji, w trzeciej nie bylo smsa tylko licznik sie zaktualizowal

   aaaa
  • Licznik nabija się po aktywacji umowy, z zastrzeżeniem, że synchronizacja robiona jest raz na kilka dni. Takie info mam od konsultanta. O sms nic nie wspomniał, więc chyba zrezygnowali z tego w kolejnych edycjach.

   Robert
  • A szkoda, bo zawsze pojawiał się uśmiech po otrzymaniu SMS :)

   Ciekawski
  • Ja wczoraj dostałam SMS-a, z imieniem osoby, która otworzyła konto z mojego polecenia. W bankowości też licznik pokazuje 1. Dziękuję Ci Adminie.

   Lidia
  • Faktycznie coś jednak wysyłają. Mam SMS z pierwszego polecenia. Po 2 dniach od aktywacji :)

   Robert
 • Dostał ktoś dziś od Getinu bonus 100 zł z programu poleceń?

  Maxim Odpowiedz
  • Tak, zakładane w styczniu z kodem z LS, w styczniu od razu polecone, 150zł wpadło.

   maciekb94
  • Ja dostałem, żona nie, a dostała sms o otwarciu przez kogoś konta dzień po mnie.

   Kamil88
  • U mnie brak premii pomimo powiadomienia o wykorzystaniu kodu (sms 10.01 Jakub). U żony powiadomienie też 10 stycznia i jest premia. Rozczarowanie.

   Bogy
 • Dzisiaj wpadło mi 100 zł za polecenie z 2 edycji, dziękuję Livsmarter :)

  erde Odpowiedz
 • Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat promocji związanej z wpływem wynagrodzenia?
  Podczas rozmowy z konsultantką po założeniu konta dostałem taką informację. Chodzi o promocję na 150 zł (3 x 50zł) za wpływ wynagrodzenia od czerwca do sierpnia włącznie. Ktoś coś wie? Rzekomo okres przystąpienia do promocji obowiązuje tylko w tym miesiącu.

  Mateusz Odpowiedz
 • Ktoś mi może rozjaśnić ten wpis w regulaminie, że wypływ 1000zł powinien być zapewniony np. z rachunku z innego banku. Czyli to oznacza, że musi być to MÓJ rachunek czy JAKIKOLWIEK? Nie jest to wprost napisane, ale tak sugeruje i teraz nie wiem… Nie przyznali mi jeszcze premii i może to przez to, że jeden wpływ był z rachunku córki a nie mojego?

  ningensanka Odpowiedz
  • jakikolwiek przelew od kogokolwiek z INNEGO banki niż Getin jest OK :) Z getina natomiast zaliczają jedynie przelewy z rachunków firmowych. Z pozostałych – całkowicie dowolne.

   Michał
  • Dzięki za odpowiedź :) W takim razie mają jeszcze tydzień do końca maja, żeby przesłać premię, chociaż z tego co widzę to z reguły wysyłają 10. dnia danego miesiąca.

   ningensanka
 • Czy za czerwiec zostały już wypłacone nagrody w promocji Polecam Proste Zasady? Poprzednio dostałem 10 maja a teraz nadal nic…

  Tommm Odpowiedz
 • Tak. 10 czerwca dostał mąż.

  Lidia Odpowiedz
 • Lokata mobilna na 4% kończy mi się jutro. W aplikacji oprócz opcji „zerwij” widzę jeszcze opcję „przedłuż”. Boję się w to „przedłuż” klikać, żeby nie zepsuć tego, co jest, czyli 4% dla 20000 zł . do jutra. Lepiej byłoby przedłużyć 20000 zł niż zakładać nową na 10000 ale czy to dobrze zadziała? Czy popsuje? Może ktoś to już sprawdzał? Proszę o pomoc, najlepiej jeszcze dziś, bo jutro lokata spadnie na ror. Z góry dziękuję.

  Lidia Odpowiedz
 • Od 4 lipca planowane są kolejne cięcia oprocentowania lokat w Idea Banku. Wczoraj otrzymałem sms:
  ” Ostatnia szansa na 2,4 % w skali roku! Lokata na Nowe Środki na 3 m-ce od 500 do 1 mln zł tylko do 3.07.2019. …”

  Natomiast lokaty zawrotne (zawracające niepotrzebnie głowę) dają dzisiaj tylko:
  – do GetinBanku 2,2 %
  – do Millennium 2 %.

  g.romek Odpowiedz
  • Poprawka: Od 4 lipca planowane są kolejne cięcia lokat w Getin Banku.

   g.romek
  • Czyli jest to ostatni dzwonek, by załapać się na:
   – Konto oszczędnościowe 3%
   – Lokatę mobilną 4%
   – Konto oszczędnościowe w euro na 2%
   Dobrze wiedzieć. Jutro idę do oddziału.

   Adam K.
 • Konto posiadam od sierpnia 2018 Dla bezpłatności muszę wykonywać 1 transakcje kartą w miesiącu. Mam kod polecenia. Aby dostać premie za polecenie,oprócz zgód marketingowych mam inne obowiązki typu wpływ na konto min 1000 zł?

  rychu75 Odpowiedz
  • Oprócz zgód nie ma żadnych innych wymogów dla osoby polecającej. Rok temu założyłam konto z polecenia mojej mamy, która ma bardzo stare, od kilku lat całkiem nieużywane konto (słoneczne) i premię za mnie dostała bez żadnych reklamacji.

   Lidia
 • czy wynagodzenie powinno wpływać na ‚konto proste zasady’, ‚konto oszczędnościowe’ czy jest to obojętne?

  Bartosz Odpowiedz
  • Mówisz o promocji z podwyższonym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym? To wpływ powinien być na konto osobiste.

   Michał
 • Wypłacili juz komuś dzisiaj premię za polecenie otwarcia konta innej osobie w marcu? Liczyłem na jeszcze jedną stówę, ale chyba jej nie otrzymam.

  pytanie Odpowiedz
 • Wpłynęły dzisiaj premie za polecenie na dwu kontach, 50 i 50 + 123 zł, ale po chwili pojawił się podatek -23 zł.
  Podziękowania dla Admina :)

  mbo Odpowiedz
 • Dostał ktoś dzisiaj premię za polecenie konta (i jego otwarcie) w czerwcu?

  pytanie Odpowiedz
 • Wczoraj wpadło 50zł i 100zł (123 -23). Dziękuję Adminie i ramach wdzięczności 100zł powinno też już wpaść do Ciebie ;)

  Scorp Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy