BZWBK: do 150 zł za otwarcie konta w programie poleceń „Polecam mój Bank”

Zakończona

Wystartował program poleceń Banku Zachodniego WBK. W zamian za polecenie konta lub karty kredytowej znajomemu obecni klienci banku mogą zgarnąć 100 zł premii. Nowi zyskają natomiast 50 zł lub 150 zł. Co zasługuje na duży plus: promocja ma bardzo krótki okres karencji, a na dodatek może być łączona z innymi ofertami :)

BZWBK: Program poleceń Polecam mój bank - 50 zł za otwarcie konta lub karty kredytowej

Program poleceń BZWBK

W programie poleceń możemy otworzyć jeden z dwóch produktów Banku Zachodniego WBK – konto osobiste z kartą debetową (lub kartą mobilną) albo kartę kredytową. W obu przypadkach konieczne jest bycie nowym klientem banku, co oznacza brak danego produktu od 1.12.2017. Jeśli więc zawnioskujemy o (dowolne) konto osobiste, to nie możemy mieć (dowolnego) konta osobistego BZWBK co najmniej od grudnia 2017. Analogicznie z kartą kredytową.

Jak więc zdobyć tytułową premię? W przypadku konta konieczne będzie złożenie wniosku o rachunek wraz z kartą debetową (plastikową lub mobilną). Do wyboru mamy wniosek internetowy, aplikację mobilną BZWBK24 mobile, placówki banku oraz infolinię. Czas na złożenie wniosku mija 31.08.2018. Oczywiście w trakcie wypełniania formularza konieczne jest podanie kodu polecającego – inaczej z premii nici.

Skąd wziąć kod polecający? Najprościej poprosić o niego swojego znajomego, który ma konto w Banku Zachodnim WBK. Jeśli nikogo takiego nie znacie, to możecie użyć naszego: 1007533095. Macie wtedy pewność, że kod jest poprawny, a warunki po stronie osoby polecającej są spełnione.

Podczas składania wniosku należy wyrazić dwie zgody: na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Oprócz tego wymagane jest podanie numeru telefonu do kontaktu ze strony banku.

Do 150 zł za otwarcie konta osobistego

Co dalej? Premię w wysokości 50 zł zgarniemy, jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zalogujemy się do bankowości internetowej lub mobilnej BZWBK24 oraz wykonamy płatności kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 200 zł.

Oprócz nagrody podstawowej możemy zgarnąć również dodatkowe 100 zł. Jak? Wystarczy, że w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy na nasze konto wpłyną przynajmniej raz środki z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury w jednorazowej wysokości min. 1000 zł. Regulamin zaznacza, że wpływ powinien nastąpić „po uprzednim złożeniu dyspozycji przekazania środków”, aczkolwiek osobiście próbowałbym spełnić ten warunek nawet bez faktycznego przenoszenia wynagrodzenia.

50 zł za wyrobienie karty kredytowej

Co z premią za wyrobienie karty kredytowej z polecenia? Tu warunki są niemal identyczne, jak w przypadku rachunku osobistego. Bank wymaga od nas nieposiadania karty kredytowej BZWBK od 1.12.2017, złożenia wniosku w czasie trwania promocji, zalogowania do BZWBK24 oraz wykonania płatności kartą na łączna kwotę min. 200 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Nagroda w wysokości 50 zł (za konto lub kartę) oraz ewentualna nagroda dodatkowa (100 zł za wpływ wynagrodzenia na konto) zostanie przekazana do końca trzeciego miesiąca następującego po otwarciu danego produktu. Oczywiście umowa o dany produkt musi być wtedy ciągle aktywna.

100 zł za polecenie

Oczywiście jak w każdym programie poleceń również osoba polecająca otrzymuje premię za polecenie produktu. W przypadku promocji BZWBK polecający może otrzymać 100 zł – zarówno za polecenie karty kredytowej, jak i konta osobistego.

Jak zostać polecającym? Wystarczy być posiadaczem dowolnego konta osobistego BZWBK oraz mieć wyrażone zgody na marketing i informacje handlowe. Oprócz tego konieczne jest zaakceptowanie regulaminu programu poleceń i wygenerowanie swojego kodu polecającego. Jeśli ten zostanie użyty przez nowego klienta, a następnie zostaną spełnione warunki (w tym wydanie 200 zł przez polecanego), to Bank Zachodni WBK wypłaci nam obiecane 100 zł.

Co ciekawe bank podzielił program na dwie rundy (otwarcie konta/karty do 31.05 lub do 31.08) w których fundował będzie dodatkowe nagrody za największą liczbę poleceń. Do zgarnięcia jest 3000 zł za I miejsce, 2000 zł za II miejsce i 1000 zł za III miejsce.

Kiedy warto skorzystać z programu poleceń?

Na koniec mała wskazówka. Niektóre promocje BZWBK wymagają złożenia wniosku z dedykowanej strony promocji, która może nie mieć pola na wpisanie kodu polecającego. Inne dają całkowitą dowolność, jeśli chodzi o złożenie wniosku i niemal pewne jest, że miejsce na kod polecający będzie – wygląda mniej więcej tak:

Kod polecający BZWBK

Wniosek? Podczas korzystania z danej promocji BZWBK warto przy okazji podać kod polecający i spróbować upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, zgarniając dwie nagrody!

Świetnym przykładem może być ostatnia promocja karty kredytowej, w której do zgarnięcia jest 100 zł za wykonanie 5 transakcji. Wystarczy więc spełnić warunki obu promocji (wykonanie 5 transakcji kartą, ale również na kwotę min. 200 zł) i zgarniemy nie 100 zł, a 150 zł :)

Szczegóły w regulaminie programu poleceń.

Nie przegap!

Komentarze

 • Może admin by zrobił akcję przekazywania kodów polecających jak to było z Credit Agricole? :)

  Dobcio Odpowiedz
 • Czy taki krzyżak przejdzie? Oboje z żoną posiadamy konto ze styczniowej promocji do biedry. Czy mogę w takim razie ja jej polecić kartę kredytową a ona mi i oboje zgarniemy po 150 zł?

  chybaty Odpowiedz
 • Mam konto osobiste ale nie mam karty kredytowej. Czy mogę brać udział w tej promocji?

  Waldemar Odpowiedz
  • Wg opisu tak: „W obu przypadkach konieczne jest bycie nowym klientem banku, co oznacza brak danego produktu od 1.12.2017. Jeśli więc zawnioskujemy o (dowolne) konto osobiste, to nie możemy mieć (dowolnego) konta osobistego BZWBK co najmniej od grudnia 2017. Analogicznie z kartą kredytową. „

   keton
  • Tak, do polecania dowolnego produktu konieczne jest posiadanie konta osobistego.

   Michał
  • Czyli myślisz, że mój pomysł opisany wyżej może się udać?

   chybaty
 • Admin, świetna robota, ale zabrakło standardowego u Ciebie opisu dostępnych kont:)
  Czyli do wyboru
  – KONTO JAKIE CHCĘ – bezpłatne konto, karta 3zł lub 5zł, lub bezpłatna po 5 transakcjach, bonus 1% zwrotu za opłacanie rachunków domowych
  – KONTO VIP – bezpłatne po wpływie 10k miesięcznie, bezpłatna karta, bonus darmowy rachunek maklerski

  aircrash Odpowiedz
  • Konto Jakie Chcę zna już chyba każdy na pamięć – było w kilku ostatnich promocjach. Ale fakt, dorzucę do opisu :)

   Michał
  • „W przypadku konta konieczne będzie złożenie wniosku o rachunek wraz z kartą debetową (plastikową lub mobilną)” — a mobilna jest bezpłatna bezwarunkowo.

   Don Quijote de la Mancha
 • A polecenie „małżeńskie” przejdzie?

  K+M+B Odpowiedz
 • Czy jeśli polecę KK osobie która takowej nie posiada ale posiada konto i ta osoba wyda KK 200zł a przelew „wynagrodzenia” wpłynie na konto to otrzyma 150zł?

  Andrus Odpowiedz
  • Przy wyrobieniu karty kredytowej do zgarnięcia jest 50 zł. Reszta się zgadza.

   Michał
  • Michał, a nie pisałeś o możliwości połączenia dwóch promocji przy otwieraniu KK z polecenia łączny zwrot 150pln)?

   tomafra
 • Przelew weryfikacyjny może być z każdego banku? Pytam bo w TMUB nie każdy bank akceptują.

  Bankomat Odpowiedz
 • Złożyłem rezygnację z karty 16.11.2017 na infolinii. Z tego co pamiętam od razu podczas rozmowy była nieaktywna – zastrzeżona, ale chyba był też 30-dniowy okres wypowiedzenia. To pewnie kwestia interpretacji regulaminu bo w sumie karty już nie posiadałem. Czy mogę w takim przypadku wziąć udział w promocji ?

  wert Odpowiedz
 • Pytanie, gdzie wpisać kod polecający? Przy pierwszym kroku nie widzę takiego pola. Czyżby na koniec drugiego?

  aircrash Odpowiedz
 • Co oznacza;uprzednie złożenie dyspozycji przekazania środków

  Sylwek Odpowiedz
 • „0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po upływie terminu ważności dotychczas używanej karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana)”

  pytanie Odpowiedz
 • Ponawiam pytanie Sylwka dwa wpisy wyżej… Wiecie o co chodzi w tej dyspozycji przekazywania wynagrodzenia? To ważna sprawa bo może zadecydować o stówce…

  adamus Odpowiedz
  • Bzwbk informuje że trzeba przekazać dyspozycje bezpośrednio do zakładu pracy o przekazywaniu wynagrodzenia na konto z informacją, wynagrodzenie.

   Sylwek
 • czy da się połączyć polecenie z promocją PAYBACK „Zyskaj +12 000
  punktów PAYBACK z Kontem Jakie Chcę” ?

  Rik Odpowiedz
  • Wątpię, bo dla każdej z tych promocji są różne strony do rejestracji wniosku o założenie konta.

   NullPointerException
  • Uzupełniając wniosek o konto w promocji z Payback nie ma pola do wpisaniu kodu polecającego, więc raczej nie połączysz obu promocji…

   Rolo
 • Czy posiadanie mobilnego konta oszczędnościowego dyskwalifikuje z promocji?

  Klakier Odpowiedz
 • Nie wiadomo co z tą dyspozycją przekazywania wynagrodzenia. To już wolę 30zł mniej ale przynajmniej pewne w promocji z punkami Payback. 12000 punktów, czyli można sobie na przykład zatankować za 120zł na stacji BP.

  NullPointerException Odpowiedz
 • A gdzie podziały się komentarze: mój i NullPointerException, dotyczący błędnego linku do wniosku? Cenzura?

  Rolo Odpowiedz
  • Żaden mój komentarz nie zniknął. Twój widziałem i szczerze mówiąc nie mam pojęcia co miałeś na myśli, że niby zły link.

   NullPointerException
  • Wydawało mi się, że to pod twoim komentarzem się podpisywałem. Fakt jest taki, że był post dotyczący błędnego linku, pod którym się dopisałem. Komentarze zostały usunięte, a za kilkadziesiąt minut link kierował do założenia konta bez promocji z poleceniem został zmieniony na ten, który jest w tej chwili.

   Rolo
  • Zresztą to nie pierwszy raz kiedy moje komentarze wskazujące błędy prowadzącego stronę są usuwane.

   Rolo
  • Stali czytelnicy bloga wiedzą, że cenię informacje z komentarzy wskazujące błędy i bardzo chętnie je poprawiam – ja nie jestem nieomylny (zwłaszcza, że niektóre oferty prześwietlam faktycznie w biegu). Na dodatek w tej ofercie w regulaminie nie jest napisane, że ma być konkretny link polecający, więc był podpięty zwykły link do konta. ALE jest dorzucone we wpisie, że musi być miejsce na kod poleceń – więc każdy klikający przecież widział, że nie pasuje do opisu – a link przecież poprawiłem. Mogę jedynie przeprosić za to, że zajęło to nieco więcej czasu, niż normalnie – jak pewnie zauważyliście byłem w ostatnich dniach mniej aktywny bo najzwyczajniej w świecie miałem kilka cięższych dni (i sam nie przeszedłem całego procesu „testowo” aby sprawdzić co i jak – mój błąd).

   Co do komentarzy: mówienie o cenzurze jest co najmniej śmieszne. W większości miejsc w sieci komentarze są akceptowane manualnie (czyli właśnie cenzura), natomiast na LiveSmarter wszystko dodawane jest na stronę automatycznie! Możecie dyskutować do woli, bez czekania na to, aż ktoś to zaakceptuje. Ale tak, przyznaję, zdarza mi się czasem kasować komentarze już dodane – głównie te, w których ktoś wyzywa mnie od złodziei czy oszustów albo neguje całą historię bloga (dzięki któremu setki tysięcy osób zarobiły tysiące złotych…). Wybacz, ale nie akceptuję obelg i bzdur. Gdybym miał odpowiadać na każdy komentarz mówiący jak wszystkich chce „oszukać”, to nie robiłbym nic innego, niż pisał cały dzień. A dwa – usuwam czasem zbędne komentarze, które tylko zaśmiecają komentarze – np. o błędzie, który został poprawiony. 99% czytelników chce tu czytać o doświadczeniach z daną promocją, więc trzymanie takich komentarzy uważam za zbędne. I nie, nie jest to nieprzyznawanie się do błędu – tak jak pisałem – wielokrotnie już dziękowałem wam za czujność i wyłapywanie błędów.

   Mam nadzieję, że jednak większość osób docenia informacje, które pojawiają się na blogu.

   Michał
  • Tak dla jasności:
   1) Dla mnie najlepszy blog w temacie promocji bankowych w polskim necie
   2) Niektóre komentarze wręcz należy usuwać (mówię o tych, które po raz n-ty oczekują potwierdzenia informacji już dawno potwierdzonych)
   3) Pomyłki się zdarzają – to normalne
   4) Kasowanie komentarzy, które zwracają uwagę na błąd to cenzurowanie wypowiedzi w najczystszej postaci. Trzeba było napisać, np. „już poprawiłem” lub coś podobnego. A tak niesmak pozostał…

   Rolo
  • Dzięki za dobre słowa i konstruktywną krytykę. Najczęściej piszę w komentarzach, że poprawiłem (choć i tak zazwyczaj kasuję wątek po jakimś czasie bo niepotrzebnie zaśmieca dyskusję). Tu faktycznie wyszło gorzej – także postaram się poprawić w przyszłości.

   Michał
  • @Michał Admin, ja popieram usuwanie zbędnych komentarzy zdecydowanie, stali czytelnicy mają sporo komentarzy do ogarnięcia, więc czytanie tych o poprawionych błędach mija się z celem…

   abc
 • Szkoda że Michał nie opisał tej promocji
  Zyskaj +12 000 punktów PAYBACK z Kontem Jakie Chcę – BZW WBK
  nadal jest aktualna do 31.03.2018
  https://static3.bzwbk.pl/asset/b/z/w/bzwbk-regulamin-promocji-kjc-payback_83512.pdf

  pio24 Odpowiedz
 • Przy wnioskowaniu o kartę kredytową nie ma niestety miejsca na kod polecający : (

  aelfraed Odpowiedz
 • Szanowny Panie, polecenie dotyczące karty kredytowej może odbyć się albo w oddziale naszego Banku albo poprzez kontakt z infolinią pod numerem 1 9999. W tym wypadku nie ma możliwości wpisania kodu polecającego bezpośrednio. Pozdrawiamy

  Zespol_BZWBK Odpowiedz
 • Jak jest z tym przelewem 1000 zł. Czy sprawdzają, że wyszedł od firmy zadeklarowanej we wniosku o przelewanie pensji? Czy bank musowo sam wyśle taki wniosek do pracodawcy?

  maxborko1 Odpowiedz
 • Odrzuciło mój wniosek ze względu na to, że już kiedyś miałem konto założone przez przelew z innego banku, a opcja wideokonferencji zniknęła. Ktoś wie dlaczego?

  Paweł Odpowiedz
  • Poczytaj komentarze w promocji BZWBK z bonami do biedronki – tam sporo o tym było. Krótko mówiąc , najszybciej od razu decydować się na kuriera.

   cykor
  • Mam dosyć zakładania kont przez kuriera bo w pracy tego nie mogę zrobić, a w godzinach kiedy jestem w domu kurierzy nie jeżdżą. Ostatnio nawet specjalnie miałem dzień wolny żeby podpisać umowę, to kurier TNT nawet nie przyjechał i umowę odesłał do banku…

   Poza tym w zeszłym tygodniu była opcja wideokonferencji i tego dotyczyło moje pytanie, bo teraz w ogóle nie widzę takiej możliwości.

   Paweł
  • OK, nieważne – na Windowsie jest taka opcja :)

   Paweł
 • Czy Szybki Bill może być do KK ?

  Ewa Odpowiedz
 • Przepraszam za pomyłkę, chodzi o Sprytnego Billa

  Ewa Odpowiedz
 • Czy przy składaniu wniosku o to konto otworzy się nam również konto oszczędnościowe 2,7% ?
  Przez ile mscy od otwarcia takiego KO obowiązuje te 2,7% ?
  Potem spada do zera, czy na jakiś niższy % ?

  Pozdrawiam ;)

  villemo09 Odpowiedz
 • A czy ta promocja w której można polecic osoby nie jest lepsza za samo założenie mamy 100zł później za każde polecenie 50 a dodatkowo jak zrobimy jeden wpływ min. 1000zł to tez 100 zł ? Co o tym sadzicie?

  Rafa Odpowiedz
 • Jest lepsza ;)

  JoX Odpowiedz
 • Czy 100 zł z tytułu wynagrodzenia łączy się z promocją 300 zł za wynagrodzenie?

  Pool1 Odpowiedz
 • Czy ktoś mi może tak w skrócie doradzić jak postąpić z WBK aby skumulować promocje?
  Jeśli dobrze ogarniam to są do wyboru trzy promocje: polecenie, 150 na start, 300 za pensję.
  Jak to rozegrać ?

  dario Odpowiedz
  • Podpinam się pod @dario, czy ktoś może potwierdzić (i poinstruować), że da się pożenić polecenia, premię za start i 300 za wynagrodzenia ?

   Cabularz
  • Można skorzystać z promocji na start albo z programu poleceń. Nie ma po prostu fizycznej możliwości złożenia wniosku ze strony promocji i podając kod polecający – nie ma na niego miejsca.

   Premia za wynagrodzenie jest juz oczywiście dostępna wszędzie, bo to dla wszystkich klientów.

   Michał
 • u mnie wpadło 150 pln :)

  Bea Odpowiedz
 • Kiedy była podpisana umowa o konto/kk z twojego polecenia?

  tomafra Odpowiedz
 • Premia zaksięgowania dziś?

  tomafra Odpowiedz
  • 31/05 wpłynęło 2×50 pln, a 04/06 1x50pln z czego ten ostatni wpływ ma w tytule: ‚NAGRODA PROGRAM POLECEN WYNAGRODZENIA WYROWNANIA DO 100″. Nie wiem czy to „wyrównania” coś znaczy czy tak ma byc – tak tylko mówię ;)
   Aha i jest to premia na koncie poleconym. Na koncie polecającym cisza.

   Bea
  • Ok. Dzięki.

   tomafra
 • No i nie wiem o co chodzi z tym bankiem ostatnio, bo w tej promocji na koncie polecającego brak premii…. Poszła reklamacja, ale nie mam dużych nadziei.

  Bea Odpowiedz
 • Od kiedy liczy sie otwarcie konta od złożenia wniosku, czy data podpisania umowy?

  łysy Odpowiedz
 • Składałam trzy razy reklamację odnośnie wpływu wynagrodzenia i programu poleceń. Dwa razy odrzucili bo coś tam było nie tak. Za trzecim razem zmienili zdanie i uznali reklamację. W lipcu wpłacili pierwszą nagrodę za wynagrodzenie a w piątek dostałam dwa przelewy po 100 zł za program poleceń. Co ciekawe to poleciłam tylko jedną osobę.
  Ale mają bałagan…..

  Teresa Odpowiedz
  • Potraktuj stowke jako rekompensate. Dla banku niewiele mniejszy bylby koszt zwrotu za arbitra, korespondencje i odsetki od 6×50 zl premii

   aaaa
 • czy po spełnieniu warunku wydania karta 200 zl w programie poleceń … trzeba nadal trzymac kartę (polecający lub polecany) do dnia wyplaty nagrody ? Czy p wybraniu w systemie on-line opcji zablokuj lub zastrzez kartę nie jest juz pobierana oplata i ktora opcje lepiej wybrac ? ;)

  JoX Odpowiedz
 • Mam do Was ogromną prośbę. Ponieważ nie otrzymałem premii za polecenie pomimo spełnienia wszystkich warunków. W reklamacji odpisali że nie spełniłem któregoś punktu regulaminu – problem jest taki że nie mogę już nigdzie tego regulaminu znaleśc, chodzi o program poleceń edycja 1. Tutaj nawet pod linkiem otwiera się edycja 2 – może ma ktoś link/plik pdf z regulaminem edycji 1. ?

  TomekW Odpowiedz
  • Mi odpisali, że „nie zarejestrowali poprawnego użycia kodu” i nagrody nie będzie.
   Odwołanie już wysłane. A kod polecający był pewny bo wykorzystałam kod od Admina, więc zwyczajnie coś kręcą.

   WiFran
  • Można prosić wzór takiej reklamacji? Również nie dostałem 50 zł za założenie konta z polecenia i wydanie 200 zł kartą oraz 100 zł za wpływ wynagrodzenia. Pierwsza nagroda 50 zł z puli sześciu za wpływ wynagrodzenia wpadła wczoraj. Obawiam się, że tamte 150 zł nie wypłacą, dlatego 1 grudnia chciałbym pisać reklamację, a będzie to pierwsza moja reklamacja.

   Toto
 • Nie otrzymałem 150 zł z programu poleceń, złożyłem reklamację, jednak dziś otrzymałem listowną odpowiedź, że moja reklamacja nie została uwzględniona z uwagi na fakt, iż nie spełniłem warunków programu, jednak nie wskazano którego dokładnie. Przytoczono cały par. 4 regulaminu, który mówi o warunkach jakie musi spełnić osoba polecająca i osoba polecona. Jestem pewien, że wszystkie warunki spełniłem, weryfikowałem to kilkukrotnie, jedyne czego nie jestem w stanie zweryfikować to kod polecający, jednak użyłem tego oferowanego przez Admina.

  Ktoś ma podobnie jak ja?

  Toto Odpowiedz
  • Jesli pytasz o to, czy osoba polecająca spełniała swoje warunki i dostała za to premie to tak – bank ją wypłacił.

   Michał
  • Dokładnie o to mi chodziło, ponieważ to świadczy o tym, że kod polecający był prawidłowy. Bo tak na prawdę tylko tego punktu regulaminu nie byłem w stanie zweryfikować. Chyba, że powodem będzie brak wyrażonych zgód tak jak to miało miejsce w poprzedniej promocji „Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę”, gdzie bank nie umiał doszukać się wyrażonych zgód. Oczywiście ja zgody mam wciąż wyrażone, czekam na odpowiedź na odwołanie od reklamacji, poprosiłem o wskazanie którego dokładnie warunku regulaminu rzekomo nie spełniłem. Jakby co będę informował jak się sytuacja rozwija.

   Toto
  • Jest to jakiś trop. Daj znać co odpowiedzą – jeśli negatywnie to pisz przez formularz kontaktowy i postaram się pomóc.

   Michał
 • Przepraszam że komentarz pod komentarzem, ale jakoś tak wyszło.

  Może z drugiej strony, czy jest osoba, która zakładała konto w programie i korzystała z kodu polecającego z Livesmarter’a? Osoba, która otrzymała przynajmniej 50 zł w tym programie?

  Toto Odpowiedz
  • U mnie sytuacja jest dokładnie taka sama jak u ciebie. Wszystkie warunki spełnione, użyłam kodu z Livesmarter’a. Premii nie wypłacili, na reklamację odpisali „nie zarejestrowaliśmy poprawnego użycia Kodu Polecającego przez Osobę Poleconą”. Miejsce na kod znajdowało się we wniosku o konto i zostało przeze mnie wypełnione, więc wg mnie kod został poprawnie użyty. W odpowiedzi na odwołanie zacytowali mi tylko cały paragraf z regulaminu bez wskazania, którego punktu rzekomo nie spełniłam.

   WiFran
 • Mam podobną sprawę. Żona polecala mi kartę kredytową. Ja dostałem 50zl , a żona nic. Brak zgód marketingowych . Przysłali
  odpowiedź na druga reklamacje. Pisemnie przytoczyli cały regulamin bez odniesienia się do przedstawionego przeze mnie zagadnienia. Śmiech na sali, ale widzę że nie jestem odosobniony.

  Kacper Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy