50 zł z polecenia i 200 zł na start od ING Banku Śląskiego

Zakończona

Ruszył program poleceń ING Banku. Obecny klient (polecający) może zgarnąć 100 zł za każde skuteczne polecenie, a nowy (polecony) – 50 zł. To jednak nie wszystko, bowiem dla nowych klientów przewidziano możliwość skorzystania ze standardowej promocji banku, w ramach której cały czas do zgarnięcia mamy 200 zł na start i 5% na koncie oszczędnościowym :)

200 zł premii od ING

50 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą fizyczną, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była posiadaczem konta osobistego w PLN w ING Banku Śląskim.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto z Lwem, wyrażając przy tym zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (w tym profilowanych informacji handlowych). Istotne też, aby podać kod polecający, który otrzymamy od obecnego klienta banku. To jednak nie wszystko: oprócz kodu polecającego konieczne jest podanie imienia, nazwiska oraz pełnego adresu osoby polecającej. Oczywiście konieczne jest wyrażenie zgody na przekazanie obecnemu klientowi informacji o założeniu przez nas konta, czyli zwolnienie z tajemnicy bankowej w tym zakresie.

Co dalej? Po podpisaniu umowy o konto wystarczy, że dokonamy transakcji bezgotówkowych na łącznie min. 300 zł (kartą lub BLIKiem) w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta (najpóźniej w styczniu 2023).

Nagrodę, czyli 50 zł w gotówce, bank wypłaci nam do 28. dnia miesiąca jeśli zdążyliśmy spełnić warunki do 22. dnia miesiąca – przy czym, zgodnie z regulaminem, nastąpi to w okresie od listopada do lutego.

Nowy klient nie może przystąpić do obecnej edycji programu poleceń i polecać konto dalej.

100 zł dla obecnych klientów

A co zrobić, aby zyskać premię jako obecny klient? Po pierwsze – posiadać konto osobiste w PLN min. 30 dni przed przystąpieniem do programu poleceń. Po drugie – mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych marketingowych w sposób elektroniczny. Wreszcie po trzecie – powinniśmy wygenerować swój kod polecający, a następnie przekazać go nowemu klientowi (wraz z adresem :)) najpóźniej 7.11.2022.

Ale to nie wszystko. Po przystąpieniu do promocji, ale nie później niż 15.11.2022, powinniśmy wykonać płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na min. 300 zł.

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymamy do 28. dnia miesiąca po spełnieniu warunków (również przez polecanego), ale nie wcześniej niż w listopadzie 2022.

Konto możemy polecić dowolnej liczbie osób, jednak bank zapłaci nam za maksymalnie 10.

200 zł na start

Na koniec przypomnę, że nowi klienci mogą zyskać znacznie więcej, niż 50 zł z polecenia. Wystarczy, że skorzystają z promocji z premią w wysokości 200 zł, którą opisywałem tutaj. Tam znajdują się również informacje na temat warunków prowadzenia Konta z Lwem. Zachęcam do zapoznania się z nimi :)

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Ładnie to wygląda na początek, piękna karencja 12 miesięcy… Ale to tylko dla 50 zł z polecenia. Promocja 200 zł ma nieco dłuższą pamięć…

  ls5 Odpowiedz
 • W końcu wróciłyy polecenia ;-)

  JoX Odpowiedz
 • Czy polecony, może później również zostać polecającym (w ramach tej samej promocji)?

  Michał Odpowiedz
 • „ w każdym z dwóch *kolejnych* miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta”
  To nie jest prawda. W regulaminie jest napisane: „Od założenia Konta do 31 stycznia 2023 roku zrób Transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł. w każdym z dwóch *dowolnych* miesięcy kalendarzowych.”

  sentio Odpowiedz
 • Czy chce ktoś zostać moim polecającym? :)

  MB Odpowiedz
 • Ktoś chętny do użyczenia kodu polecającego i pozostałych danych?

  przemooz Odpowiedz
 • Napisz na miodownik(m)int.pl

  miodownik Odpowiedz
 • Uwaga osoby polecone, pamiętajcie o tym podczas zakładania konta:

  „zgódź się, aby obecny klient otrzymał informację o tym, że już masz u nas Konto i spełniłeś albo nie spełniłeś warunki Promocji.

  Zgodę wyrazisz na formularzu zgłoszeniowym nowego klienta, podczas zakładania Konta.”

  Ja123 Odpowiedz
 • Warto dodać, że liczą się tylko płatności BLIK w Internecie. Nie liczą się wykonane w sklepach stacjonarnych.

  Kamil23 Odpowiedz
  • skad masz te madrosci? W poprzednich edycjach platnosc blik dowolnie internet/satcjonarnie

   Krzychoooo
  • Regulamin pisany przez internaute, ktory pewnie kiedys pomylil placenie blikiem z opcja plac z ING a niedawno dowiedzial sie ze karte mozna dodac do portfela mobilnego. Stad rozne dziwne zapiski w regulaminie. Napisal ze blikiem mozesz w internecie ale nie napisal ze nie mozesz poza internetem wiec mozna robic dowolnie (zgodnie z definicja transakcji bezgotowkowej z regulaminu programu polecen).

   aaaa
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy