Program Poleceń Inteligo: startuje trzecia edycja. Do zgarnięcia 50 zł

Wystartowała nowa edycja programu poleceń „Mam Inteligo”. Warunki programu zostały nieco zmodyfikowane – są teraz niemal kopią programu poleceń w PKO BP, który opisywaliśmy kilka dni temu. Zamiast 82 zł „na rękę” zgarniemy teraz 50 zł. Na szczęście warunki promocji dalej są proste do spełnienia co oznacza, że premię zgarniemy bez większego wysiłku :)

50 zł dla nowych klientów

Aby zgarnąć premię za założenie konta w programie „Mam Inteligo” konieczne jest bycie nowym klientem banku. Przez nowego klienta rozumie się osobę, która nie posiada otwartego konta Inteligo (lub złożonego wniosku o konto), ani nie była posiadaczem konta Inteligo w ciągu ostatnich trzech lat.

Jeśli spełniamy te warunki i chcemy zgarnąć 50 zł premii, konieczne jest zawarcie umowy w okresie 14.01.2015 – 16.04.2015 podając kod polecający osoby, która ma aktualnie otwarte konto Inteligo. Jeśli nie macie nikogo znajomego, kto mógłby wam polecić konto – piszcie na nasz kontakt. Pomożemy!

Ważne: podczas poprzednich promocji Inteligo lubiło „mieszać” i, zależnie od wniosku, wyświetlało miejsce na wpisanie numeru polecającego bądź nie. Podczas składania wniosku sprawdźcie koniecznie, czy formularz wygląda w ten sposób:

Program Poleceń Mam Inteligo

Link do poprawnego (na dzień 14.01) formularza znajdziecie pod tym adresem. Wyślemy wam go również w mailu.

Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (i zaakceptować regulamin promocji).

Premia za 200 zł wydane kartą, 10 zł IKO

Po zawarciu umowy o konto konieczne jest dokonanie co najmniej jednej operacji bezgotówkowej kartą na kwotę minimum 200 zł w punktach usługowo-handlowych (odpadają transakcje w internecie). Oprócz tego konieczne jest wykonanie co najmniej jednej transakcji przez aplikację IKO o łącznej wartości minimum 10 zł. Mamy na to 30 dni od dnia otwarcia konta.

W przypadku kont firmowych (które również biorą udział w promocji) zamiast operacji aplikacją IKO mamy za zadanie wykonać co najmniej jeden przelew do ZUS w ciągu 40 dni od otwarcia konta.

Osoba, która poleca konto powinna posiadając aktywne konto Inteligo oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych podczas rejestracji do programu.

Nagroda w ciągu 75 dni

Nagrody w postaci 62 zł brutto (czyli 50 zł netto) zostaną wypłacone uczestnikom programu w ciągu 75 dni od daty zakończenia etapu programu, w którym brał udział. Podział wygląda następująco:

 • 1 etap: 14.01-14.02.2015
 • 2 etap: 15.02-15.03.2015
 • 3 etap: 16.03-16.04.2015

Na koniec warto dodać, że programy poleceń Inteligo oraz program poleceń „rodzica” (PKO BP) nie wykluczają się. Możemy więc założyć konto i tu i tu, spełniając niemal identyczne warunki :)

Kalendarz promocji

Nie przegap!

Komentarze

 • bylo 150, 100, a teraz tylko 50zł – chyba lepiej poczekac az ponownie podniosa premie. Z nastepnej takiej promocji nie skorzystamy wczesniej jak za 3 lata i to pod warunkiem, ze teraz inteligo zamkniemy..

  Xman Odpowiedz
 • I jeszcze to badziewne IKO – niech się sami bawią. ING płaciło 100, Alior 50, ale trzeba było tylko jedną dowolną płatność kartą dokonać. Nie warto.

  gosc Odpowiedz
 • Witam czy po zastrzeżeniu karty w systemie transakcyjnym inteligo, dalej będą mi naliczać za nią opłatę? Czy z automatu przyślą nową?

  jamam Odpowiedz
 • czy z poprzedniej promocji ktoś dostał pit-8 do rozliczenia podatku?

  roberto Odpowiedz
 • No właśnie. Nie wiem czy rozliczać podatek czy czekać na pit za polecenia z Alior i Inteligo.

  efenix Odpowiedz
 • efenix # ma przyjść, tylko nie wiadomo kiedy :/

  news2 Odpowiedz
 • Wysłałem dziś wiadomość do Inteligo i babka mi odpisała ze do końca lutego mają wysłać pocztą (nie mailem :) ).

  roberto Odpowiedz
 • ostatnio dostałem info że zmienia się tabela opłat w inteligo i z tego tytulu mozna elgancko natychmiastowo zrezygnowac z konta, ma ktos jakis szablon takiego wniosku ?

  lizack Odpowiedz
 • Masz na stronie Inteligo w menu do pobrania.
  I wysyłaj koniecznie poleconym. Korespondencję wysłana zwykłym listem zwyczajnie ignorują.

  mm Odpowiedz
 • Czy mogę polecić konto osobie która we wniosku zaznaczy że chce otworzyć konto wspólne i jako osobę do wspólnego konta wskazać mnie ? czy nie wyklucza to przyznania benefitów w promocji?

  Front Odpowiedz
 • @mm ja wysyłałem wypowiedzenie konta zwykłym listem (2 wypowiedzenia w jednej kopercie) i wszystko zostało załatwione.
  Upewniałem się tylko po jakimś czasie mailowo czy list dotarł, dostałem odpowiedź z banku, że dotarło. 30 dni potem był przelew z obu kont reszty środków zamykający konta.

  erde Odpowiedz
 • premie sa :)

  Justyna Odpowiedz
 • Czy jeśli chodzi o konto Inteligo to wystarczy złożyć wniosek do 16.04 czy może musi dotrzeć kurier do 16.04 co byłoby obecnie trudne do spełnienia ?

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy