Program poleceń: 100 zł za otwarcie Nest Konta + 7,1% na koncie oszczędnościowym + 7,1% na Lokacie Witaj

Trwa do 30.09.2024

Nest Bank postanowił odświeżyć obecną edycję programu poleceń, w ramach której zarówno polecany, jak i polecający mogą zgarnąć po 100 zł za założenie konta osobistego oraz 200 zł za założenie (i 400 zł za polecenie) konta firmowego. Od teraz tworzone będą również sieci poleceń, w ramach których otrzymamy premię również za kolejny level. Warto dodać, że na otwierających konto osobiste czeka Lokata Witaj z oprocentowaniem 7,1% w skali roku do 25 000 zł, Nest Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 7,1% do 100 000 zł, a do tego wszystkiego bezwarunkowy brak opłat za podstawowe czynności :)

Program poleceń Nest Banku

Premia dla nowego klienta

Aby skorzystać z programu poleceń jako polecany należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego banku od 1.01.2023 (a w przypadku konta firmowego – brak produktów firmowych od 1.01.2023).

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o konto osobiste lub konto firmowe. Istotne, aby w trakcie wnioskowania podać kod polecający obecnego klienta banku – jeśli nie posiadacie nikogo, kto mógłby polecić takie konto to chętnie przekażę swój sprawdzony kod za pomocą formularza kontaktowego.

Ważne również, aby w trakcie wnioskowania udzielić (wszystkich) zgód marketingowych na kontakt ze strony banku oraz na na przekazanie polecającemu informacji o spełnieniu warunków wypłaty premii.

Czas na wnioskowanie o konto mamy do 30.09.2024, natomiast na na podpisanie umowy – 14 dni od złożenia wniosku.

Teraz wystarczy, że w co najmniej jednym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku zapewnimy wpływ(y) na konto na min. 2000 zł oraz wykonamy z niego 5 dowolne transakcje spośród: płatność BLIK, płatność kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu między własnymi rachunkami w banku). Jeśli założyliśmy konto firmowe, to tam wymagany jest wyższy wpływ – 5000 zł.

Jak widać warunki nie są zbyt skomplikowane, bo tak naprawdę wystarczy przelać sobie 2000 zł (5000 zł) ze swojego konta w innym banku, a następnie je odesłać w min. pięciu transzach :)

Wypłata premii (100 zł za konto osobiste / 200 zł za konto firmowe) nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnieniu warunków.

Co ciekawe bank pozwala również na polecenie kredytu firmowego min. 200 000 zł. Za jego uruchomienie otrzymamy (jako nowy klient) 1000 zł.

Premia dla obecnego klienta

A jak zarobić będąc polecającym? Wystarczy, że za pomocą bankowości elektronicznej złożymy wniosek o udział w programie poleceń banku (akceptując przy tym zgody marketingowe), a następnie przekażemy swój kod nowemu klientowi. Jeśli ten spełni swoje warunki to bank wypłaci nam 100 zł za konto osobiste, 400 zł za konto firmowe lub 2000 zł za kredyt firmowy – ale nie więcej, niż 2000 zł.

W obecnej edycji bank przewiduje również wypłaty za kolejny poziom poleceń. Przykładowo: Adam poleca konto Jackowi, który poleca je Dawidowi. W takim wypadku również Adam dostanie bonus za polecenie konta Dawidowi przez Jacka, ale o połowę niższy. Oczywiście Dawid i Jacek otrzymają standardowe bonusy.

Ile kosztuje Nest Konto?

Nest Konto to jeden z ostatnich, całkowicie darmowych rachunków na rynku. Co istotne – bezwarunkowo darmowych. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za prowadzenie rachunku, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów – pod warunkiem, że korzystamy z Euronetu. W zasadzie jedyne, na co należy uważać, to opłata za wydanie drugiej i kolejnej karty (np. do konta w PLN, a następnie do rachunków walutowych). Opłata ta wynosi 25 zł. Na szczęście wyrabiając kartę do konta w PLN nie ponosimy żadnych opłat.

Nie przegap!

Komentarze

 • @live – macie konto? Mozecie polecic?

  sunwoj Odpowiedz
  • Masz w artykule link do formularza kontaktowego, w nim piszesz prośbę o kod polecenia i admin ci go przysyła.

   Przemysław
  • mam od lat. polecam.

   Założone w jakisj promocji, chyba tej co oprocentowanie zalezalo od liczby dzieci. Konta oszcz zamkniete juz, to zwykle zostalo. zalozone zwykle mezowi. zakladane k.oszcz w promocjach i potem zamykane… Wszystko ok :)

   jedynie przelewy troche dluzej ida :P
   W sensie np[. z mill do santander jest kolejnego dnia. A na nest i z nest czasami 3 dni zajmuje.

   Ale ogolnie – zero oplat

   Marta Z
  • Jak się zamknęło konto oszczędnościowe to potem można założyć z jakimś procentem znów?

   Rafał
 • Jak się chce otworzyć konto z polecenia trzeba wejść na stronę banku. W otwieranym linku powyższym na stronie livesmarter nie wyświetla się opcja polecającego.

  barbara Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy