Program poleceń Nest Banku: 50 zł za otwarcie bezwarunkowo darmowego konta osobistego + 8% na Lokacie Witaj

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Nest Banku, w ramach którego zarówno polecany, jak i polecający mogą zgarnąć po 50 zł za założenie konta osobistego oraz 100 zł za założenie (i 200 zł za polecenie) konta firmowego, które zresztą dodatkowo dostępne jest w promocji z premią do 1400 zł. Warto dodać, że na otwierających konto osobiste czeka Lokata Witaj z oprocentowaniem 8% w skali roku oraz brak opłat za podstawowe czynności :)

Program poleceń Nest Banku

Premia dla nowego klienta

Aby skorzystać z programu poleceń jako polecany należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego banku od 1.01.2020 (a w przypadku konta firmowego – brak produktów firmowych od 1.01.2020).

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o konto osobiste lub konto firmowe. Istotne, aby w trakcie wnioskowania podać kod polecający obecnego klienta banku – jeśli nie posiadacie nikogo, kto mógłby polecić takie konto to chętnie przekażę swój sprawdzony kod za pomocą formularza kontaktowego.

Istotne, aby w trakcie wnioskowania udzielić (wszystkich) zgód marketingowych na kontakt ze strony banku oraz na na przekazanie polecającemu informacji o spełnieniu warunków wypłaty premii.

Czas na wnioskowanie o konto mamy do 30.06.2023, natomiast na na podpisanie umowy – 14 dni od złożenia wniosku.

Teraz wystarczy, że w co najmniej jednym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku zapewnimy wpływ(y) na konto na min. 2000 zł oraz wykonamy z niego 3 dowolne transakcje spośród: płatność BLIK, płatność kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu między własnymi rachunkami w banku). Jeśli założyliśmy konto firmowe, to tam wymagany jest wyższy wpływ – 5000 zł.

Jak widać warunki nie są zbyt skomplikowane, bo tak naprawdę wystarczy przelać sobie 2000 zł (5000 zł) ze swojego konta w innym banku, a następnie je odesłać w min. trzech transzach :)

Wypłata premii (50 zł za konto osobiste / 100 zł za konto firmowe) nastąpi do 20. dnia roboczego następnego miesiąca.

Premia dla obecnego klienta

A jak zarobić będąc polecającym? Wystarczy, że za pomocą bankowości elektronicznej złożymy wniosek o udział w programie poleceń banku (akceptując przy tym zgody marketingowe), a następnie przekażemy swój kod nowemu klientowi. Jeśli ten spełni swoje warunki to bank wypłaci nam 50 zł za konto osobiste lub 200 zł za konto firmowe – ale nie więcej, niż 2000 zł.

Ile kosztuje Nest Konto?

Nest Konto to jeden z ostatnich, całkowicie darmowych rachunków na rynku. Co istotne – bezwarunkowo darmowych. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za prowadzenie rachunku, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów – pod warunkiem, że korzystamy z Euronetu. W zasadzie jedyne, na co należy uważać, to opłata za wydanie drugiej i kolejnej karty (np. do konta w PLN, a następnie do rachunków walutowych). Opłata ta wynosi 25 zł. Na szczęście wyrabiając kartę do konta w PLN nie ponosimy żadnych opłat.

Nie przegap!

Komentarze

 • 50zł za otwarcie konta w nest „banku” ? widzę że ta instytucja nie przestaje budzić politowania. W czasach gdy choćby Velo Bank płaci 600zł to 50zł od nest banku brzmi komicznie. Co się kupi dzisiaj za 50zł: chipsy, colę i hot-doga w żabce na rogu? Najzabawniejsze że dawniej oferowali PIZZĘ za założenie konta. Podsumowując, to żaden nest bank tylko STUDENT BONK hehe

  Warszawski Bankier Odpowiedz
 • Nie narzekaj, bo takie Twisto za polecenie daje 1,00zł :) Slownie „jeden zloty”

  keton Odpowiedz
  • Chyba skorzystam :D

   Ego
  • nie jeden 1 zł a jeden punkt
   a przy naliczaniu punktow czesto sie myla i naliczaja po kilka razy albo podwojnie
   wiec mozna liczyc na kilka zl dla kazdego (w punktach)

   aaaa
 • Otwarcie konta odbywa sie poprzez kurira czy sa tez inne opcje?

  Shaggy Odpowiedz
 • Na ktorym etapie pojawia sie opcja ‚podaj kod polecajacego’? doszlam do weryfikacji smsem w Podsumowaniu i nigdzie takiego pola nie bylo a to raczej gdzies na poczatku z reguly bywa.

  Ewelina Odpowiedz
  • Na komputerze na 3 ekranie, po podaniu już wszystkich danych osobowych. Jest tam też wybór karty i sposobu weryfikacji tożsamości.

   Łuki
  • I jak udało się gdzieś wpisać ten kod? Bo u mnie też nic takiego nie widzę

   marsid
  • Potwierdzam, pole na kod pojawia się na samym końcu (3 ekran wniosku), tuż przed podaniem kodu z smsa. Jednak, żeby się wyświetliło to wniosek należy rozpocząć bezpośrednio ze strony nestbank.pl, nie zadziała tutaj niestety wniosek z reflinku Michała Admina. Jest nawet na to punkt w regulaminie programu poleceń. Szkoda, chciałem dać zarobić Michałowi, ale Nest Bank taki hojny, że mu szkoda dać cokolwiek więcej niż te 2×50 zł za polecenie nowego klienta :(

   Andrzej
  • Dzięki za info, zadziałało! Szkoda że admin sam tego nie ogarnął:(

   marsid
 • Czy można zamknąć w NEST BANKU konto-skarbonkę oraz ” stare ” konto oszczędnościowe czy Nest rodzinne oszczędności drogą online? Ktoś ma jakieś doświadczenia?

  Beata2 Odpowiedz
  • Mozna zamknac. Kiedy pisalo sie pisemko, podpis, skan + email do banku. Zamykali w 24h.

   keton
 • Jeśli dzisiaj założę konto (1 lutego), to promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (8,25%) będzie obowiązywać przez cały luty i dwa kolejne pełne miesiące kalendarzowe (marzec, kwiecień)?

  Prośba do Admina o przesłanie kodu polecającego – wysłałem maila przez formularz :)

  Tino Odpowiedz
  • tak byc powinno sprawdzalem na infolinii tez, prawie 3 pelne mc na 8.25% robi robote i 50zl u mnie akurat sie to bardzo oplaca, niby 50 ale owo dodatkowe 0,25% robi robote.

   Krzychoooo
 • Ktoś wie, czy da się skorzystać z kodu polecającego zakładając konto bezpośrednio w placówce?

  Andrzej Odpowiedz
  • Da się na pewno wypełniając wniosek internetowy z finalizacją umowy w placówce. Masz kod? Jak nie to mogę podać na maila. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy