100 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Bank Polska

Trwa do 30.09.2024

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Santander Bank Polska. W zamian za polecenie rachunku swojemu znajomemu zarówno polecający, jak i polecany, mogą zgarnąć po 100 zł premii w formie wybranego bonu.

Program poleceń Santander

100 zł za założenie Konta Santander

Aby skorzystać z promocji (jako polecony) należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w złotych polskich w Santander Bank Polska od roku. Konta oszczędnościowe i walutowe nie wykluczają.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Ważne też, aby zawnioskować o kartę debetową oraz zgodzić się na EKK, czyli przesyłanie wiadomości przez bank w formie elektronicznej – inaczej z premii nici.

Po założeniu konta będziemy mieli 30 dni (ale nie później niż 30.09.2024) na przystąpienie do programu poleceń jako nowy klient – na przykład za pomocą bankowości internetowej. Będziemy tam musieli podać kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zawsze zachęcam tu do korzystania z kodów swoich znajomych, czy rodziny. Jeśli natomiast nie macie nikogo takiego, to zawsze możecie skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu: XR4XLH.

Oprócz kodu konieczne będzie zaakceptowanie regulaminu programu oraz wyrażenie zgód na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.

Co dalej? Bank wymaga od nas wykonania płatności kartą na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

I… to tyle! Informacja o zgarnięciu nagrody trafi do nas za pomocą wiadomości w bankowości w ciągu 5 dni od spełnienia warunków. Będziemy mieć wtedy 30 dni na wybranie jednej z nagród:

  • 100 zł do Biedronki
  • 100 zł do Decathlon
  • 100 zł do RTV Euro AGD
  • 100 zł do Zalando
  • 4 bilety do kin Cinema City

Jak zostać polecającym?

Oczywiście za każde skuteczne polecenie premię otrzyma również polecający – do wyboru z tej samej listy, co polecany. Maksymalna liczba premiowanych poleceń wynosi 5 sztuk na miesiąc.

A jak zostać polecającym? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wygenerować swój kod w programie, przy okazji akceptując jego zasady. Konieczne jest również wyrażenie identycznych zgód, jak osoby polecane – na marketing i otrzymywanie informacji handlowej. Bank wymaga od nas również wykonania min. 1 płatności kartą w trakcie trwania danej edycji programu poleceń.

Konto Santander – opłaty

Ile kosztuje Konto Santander? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+9 zł), jednak wykonanie płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł zwalnia z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Co z wypłatami z bankomatów? Te są darmowe bez żadnych ograniczeń.

Na koniec dodam, że Konto Santander jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy