50 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła IX edycja programu poleceń Santander Bank Polska. W zamian za polecenie rachunku swojemu znajomemu zarówno polecający, jak i polecany, mogą zgarnąć po 50 zł premii.

50 zł w programie poleceń w Santander Bank Polska

50 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji (jako polecony) należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w złotych polskich w Santander Bank Polska (dawnym BZWBK) od 1.11.2019. Konta oszczędnościowe i walutowe nie wykluczają. Oprócz tego wymagane jest posiadanie polskiego obywatelstwa.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda. Ważne też, aby zawnioskować o kartę debetową oraz zgodzić się na EKK, czyli przesyłanie wiadomości przez bank w formie elektronicznej – inaczej z premii nici.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zawsze zachęcam tu do korzystania z kodów swoich znajomych, czy rodziny. Jeśli natomiast nie macie nikogo takiego, to zawsze możecie skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

Co dalej? Aby zgarnąć nagrodę konieczne będzie jeszcze zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej Santander do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Oprócz tego będziemy musieli wykonać płatności kartą i BLIKiem na min. 300 zł w identycznym terminie. Regulamin zaznacza tu, że z BLIKa musimy skorzystać co najmniej raz (pozostałe transakcje mogą być już kartą, ale mogą być również BLIKiem – jak nam wygodniej). Oczywiście mówimy o płatnościach BLIKiem za realne zakupy (a nie wypłaty gotówki z bankomatów).

I… to tyle! Nagroda w postaci uznania konta kwotą 50 zł trafi do nas do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Jak zostać polecającym?

Oczywiście za każde skutecznie polecenie premię otrzyma również polecający. Maksymalna kwota wypłaty wynosi natomiast 500 zł w danej edycji. Polecający dostanie więc premię za maksymalnie 10 osób (natomiast nowi klienci dostaną premię zawsze).

A jak zostać polecającym? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wygenerować swój kod w programie, przy okazji akceptując jego zasady. Konieczne jest również wyrażenie identycznych zgód, jak osoby polecane – na marketing i otrzymywanie informacji handlowej.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? To zależy. Do końca listopada obowiązują bowiem stare warunki zwolnienia z opłat, a od grudnia – nowe, łatwiejsze.

Do końca listopada prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która możemy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. A że i tak je będziemy wykonywać, aby zgarnąć premię za wynagrodzenie, to wybór wydaje się w miarę oczywisty :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy Konto dla Młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Co zmieni się w grudniu? Zarówno karta jak i konto będą mogły być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode konto mają natomiast ciągle bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeśli obecnie mam KJC i nie mam do niego karty to kiedy najlepiej będzie wystąpić o kartę? Jeszcze w listopadzie i warunki dotyczące płatności kartą wykonać dopiero w grudniu (a może jeszcze w listopadzie konieczne będzie wykonanie 5 płatności), czy czekać do grudnia i jeszcze w tym miesiącu zrobić płatność?

  eLch Odpowiedz
 • WYJADACZE!!!!!!!!!!!!!
  Aby nie płacić za debetówkę- kartę dopasowaną do Konta Jakie Chcę trzeba 5x wykonać transakcje. Czy przyjaciele pomogą? Ktoś próbował?

  Beata2 Odpowiedz
 • Zamykając konto w oddziale od razu zamykany jest dostęp do bankowości internetowej czy można z niej jeszcze korzystać do końca okresu wypowiedzenia?

  Robi Odpowiedz
 • Czy na wydanie 300 zł liczą się również wpłaty na R?

  Maciej Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy