50 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Bank Polska (+300 zł premii na start!)

Zakończona

Ruszyła VI edycja programu poleceń Santander Bank Polska. W zamian za polecenie rachunku swojemu znajomemu zarówno polecający, jak i polecany, mogą zgarnąć po 50 zł premii. Oprócz tego do końca lutego do zdobycia jest jeszcze więcej, bo aż 300 zł na start!

50 zł premii w programie poleceń Santander Bank

50 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji (jako polecony) należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska (dawnym BZWBK) od 1.02.2019. Oprócz tego wymagane jest posiadanie polskiego obywatelstwa.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto przez infolinię, aplikację mobilną lub przez stronę internetową banku. Jeśli jednak chcemy dodatkowo wziąć udział we wspomnianej promocji z premią 300 zł, to wniosek powinniśmy złożyć z dedykowanej strony promocji (do 29.02).

Bieżąca edycja programu poleceń pozwala natomiast na wnioskowanie o konto do 30.04.2020.

Na co warto zwrócić uwagę? Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda. Ważne też, aby zawnioskować o dowolną kartę debetową do konta oraz zgodzić się na EKK, czyli przesyłanie wiadomości przez bank w formie elektronicznej – inaczej z premii nici.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zawsze zachęcam tu do korzystania z kodów swoich znajomych, czy rodziny. Jeśli natomiast nie macie nikogo takiego, to zawsze możecie skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

Co dalej? Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 50 zł konieczne będzie jeszcze zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Oprócz tego będziemy musieli wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł w identycznym terminie. I… to tyle! Przelanie 50 zł nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Jak zostać polecającym?

Oczywiście za każde skutecznie polecenie premię otrzyma również polecający – na identycznych zasadach, jak powyżej. Maksymalna kwota wypłaty wynosi natomiast 500 zł w danej edycji. Polecający dostanie więc premię za maksymalnie 10 osób (natomiast nowi klienci dostaną premię zawsze).

A jak zostać polecającym? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wygenerować swój kod w programie, przy okazji akceptując jego zasady. Konieczne jest również wyrażenie identycznych zgód, jak osoby polecane – na marketing i otrzymywanie informacji handlowej.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z dwóch wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Adminie, w systemie Santandera nie czegoś takiego jak zgoda na EKK. Są dwie zgody 1 – na kontakt tel 2 – kontakt mailowy.

  Skylla Odpowiedz
 • Czyli warunki programu poleceń dla osoby polecającej w nowej edycji się nie zmieniły (nic w/w osoba nie musi robić tylko przekazać kod polecenia potencjalnemu nowemu klientowi banku), natomiast premia została obniżona z 80 zł do 50 zł za jedno skuteczne polecenie.

  pytanie Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem, że nasze polecenia w poprzednich edycjach nie wliczają się do ilości 10 poleceń w obecnej edycji, czyli od teraz znowu można konto polecić 10 osobom i zgarnąć 500 zł?

  Lidia Odpowiedz
 • Jak wniosek o konto był zlożony 28 stycznia wraz z podaniem kodu polecajacego, ale kurier nie zdażył przyjechać w piątek to jak teraz będzie – mimo wszystko jeszcze 80zł czy tylko 50zł teraz ?
  Ma przyjechać w poniedziłek i wtedy będzie podpisana umowa.

  IreneuszN Odpowiedz
 • @Michał Admin, kiedy będzie formularz, aby można było zostawić swój kod polecenia Santander, który zapowiadasz od dłuższego czasu?

  abc Odpowiedz
  • Nie będzie, przestańcie już z tym formularzem…

   Kate
  • Dlaczego nie będzie, słowo się przecież rzekło ;)
   Oczywiście z uwzględnieniem wszystkich interesów Admina, czyli ruszamy z wymianą w momencie, kiedy Jego kod/kody zostaną maksymalnie wykorzystane ;)

   abc
  • kod nie ma limitu liczby polecen

   aaaa
  • par 4 pkt 4

   abc
  • Masz rację. Fajnie napisane: bez limitu liczby poleceń ale max 500 zł czyli 10 osób

   aaaa
  • Też jestem za. Podałam kod Michała, ale chętnie podałabym swój komuś ,,nowemu”.

   Lala
 • Czy otrzymam premię w przypadku gdy jestem pełnomocnikiem do konta? W regulaminie nic nie widzę na ten temat.

  Bożena Odpowiedz
 • Jak myślicie, Santander wznowi promocję z przelewaniem wynagrodzenia?

  dario Odpowiedz
 • Jest opcja podpisania umowy na miejscu .Po wypełnieniu wniosku na stronie .

  Fer Odpowiedz
 • Czy do obrotu kartą na 300 zł wchodzi R?

  Addonix Odpowiedz
 • Cześć,

  Czy jak mam kredyt w Santander (w złotówkach) to też się załapię na promocję?

  Daniel_92 Odpowiedz
 • lokatę mobilną w Santander można drugi raz założyć po zakończeniu już raz założonej mobilnej, czy tylko raz w życiu?

  keram7m Odpowiedz
 • Czy opłata wniosku w urzędzie będzie się wliczała do obrotu 300zł? Bo to nie jest punkt usługowo -handlowy więc chyba raczej nie. Jak myślicie?

  WiFran Odpowiedz
 • Tytuł wskazuje, że otrzymamy 300 zł na start. Może się mylę, to mnie poprawcie, ale z warunków wynika, że to 300 zł jest do zdobycia poprzez płacenie rachunków z konta wtedy zwrócą 1% i to max. 25 zł miesięcznie x 12 m-cy da 300 zł w roku.

  Rafał Odpowiedz
 • 300 zł kartą/blikiem to jednorazowa transakcja, czy może być sumą kilku ?

  wojteek101 Odpowiedz
 • Jest tu możliwość uzyskania produktów kredytowych na podstawie współpracy z bankiem/ historią salda, tak jak np. w mille, czy wyłącznie droga dostarczania papierów?
  A kartę kredytową można spłacać blikiem?

  Dan Odpowiedz
  • O ile się nie mylę, to Blikiem da się spłacać tylko kartę tego drugiego Santandera i Twisto.

   Don Quijote de la Mancha
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy